PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با partition magic

alî
16-07-2008, 17:36
پارتیشن مجیک نصف درایوهامو ناپدید کرده.
می خواستم 2 تا درایو رو merge کنم که وسط کار خطا داد که فرمتشون یکی نیست و نمی تونه این کار رو انجام بده و بعد از درایو دوم که می خواستم مرج کنم تا آخرین درایو را که 4-5 تا میشه رو ناپدید کرد. هیچ راه برگشتی هم پیدا نکردم. اطلاعات خیلی مهمی هم توش دارم. لطف کنین هر که راه مطمئنی بلده بگه که کارم خیلی گیر کرده.

mahdi7610
16-07-2008, 18:36
پارتیشن مجیک نصف درایوهامو ناپدید کرده.
می خواستم 2 تا درایو رو merge کنم که وسط کار خطا داد که فرمتشون یکی نیست و نمی تونه این کار رو انجام بده و بعد از درایو دوم که می خواستم مرج کنم تا آخرین درایو را که 4-5 تا میشه رو ناپدید کرد. هیچ راه برگشتی هم پیدا نکردم. اطلاعات خیلی مهمی هم توش دارم. لطف کنین هر که راه مطمئنی بلده بگه که کارم خیلی گیر کرده.
سلام

اگه برات ممکنه یه عکس با پارتیشن مجیک بزار .

روش زیر را امتحان کن .

روی مای کامپیوتر راست کلیک کن و manage را بزن و از صفحه باز شده disk management را بزن و در سمت راست روی درایو c راست کلیک کن و cheng drive later and path را بزن و از صفحه باز شده گزینه add را بزن و از صفحه بعد هم brows را بزن . لیست درایو ها را می تونی اینجا مشاهده کنی . حالا درایو ها را یکی یکی انتخاب کن و صفحات را ok کن .

موفق باشی .

alî
16-07-2008, 22:36
خیلی ممنون از شما اقا مهدی.
روشی که گفتید فایده ای نداشت. این تصویر است شاید بدرد بخوره:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

احتمالا نرم افزار خاصی برای این کار وجود داشته باشه.

mahdi7610
16-07-2008, 23:04
سلام

اینطور که توی عکس دیده می شه درایو های شما سالم هستند و فقط یه فضای اضافی انتهای درایو ها خالی مونده .

درسته ؟

اخه شما توی پست اول گفتید که 4 -5 تا از درایوهاتون ناپدید شدن . ولی درایوهاتون که دیده می شن .

مگه نمی تونید مقدار فضای خالی را با یکی از درایو ها merge کنید ؟

alî
16-07-2008, 23:13
اون قسمتی که فضای خالی می بینید قبلا 4-5 تا درایو زندگی می کردند!

mohamad23
17-07-2008, 02:19
با پارتیشن مجیک تحت داس کار کن یا با پاراگن,ببین درست میشه یا نه.

mahdi7610
17-07-2008, 08:08
اون قسمتی که فضای خالی می بینید قبلا 4-5 تا درایو زندگی می کردند!
سلام

اهان

خوب اگه اطلاعاتت برات مهمه باید از برنامه های ریکاوری استفاده کنید و اطلاعات را برگردونی.
بعدش سعی کنید با همون پارتیشن مجیک درایو های جدید را براش بسازید .

این طور که مشخصه درایو هاتون پریدن و باید دوباره اونا را بسازید .

به این تاپیک سر بزنید یه همچین مشکلی یکی قبلا داشته که من دوتا برنامه برای ریکاوری بهش معرفی کردم ببینید به درد شما هم می خوره .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .