PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار BENTLEY MicroStation 2004 Edition v8

bithiah
08-12-2005, 11:08
باسلام خدمت دوستان
من لینک دانلود این نرم افزار رو همراه با کرکش می خواستم. خودم خیلی گشتم، ولی چیزی پیدا نکردم.
ممنون اگه زودتر راهنمایی کنین.

Farid007
08-12-2005, 19:47
دوست من سلام
ببين همينه MicroStation V8.0, 8.1, 8.5
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
كرك رو دوستان كرك و سريال ميدن

sadeghstr
09-12-2005, 14:33
سلام
من یک رمز یاب قوی با طرز استفادش می خواستم مرسی بای

Farid007
09-12-2005, 15:29
شما منظورتون از رمز كدام رمز هست .. رمز چه چيزي

bithiah
09-12-2005, 23:55
farid007 عزیز
خیلی ممنونم که وقت گذاشتین، ولی این نرم افزار رو دانلود کردم، تنها یک ابزار جانبی CAD هست برای MicroStation، خودش نیست. اسمش هم هست Office2CAD for MicroStation Ver5.52 که همونطور که گفتم باید MicroStation رو داشته باشی تا بتونی این ابزار رو بهش اضافه کنی تا یه سری امکانات ارتباط با سری نرم افزارهای Office از جمله MS Excel رو به برنامه اصلی MicroStation اضافه کنه.
البته راستش رو بخواین من ورژن 08.01.00.07 مایکرو استیشن رو دارم، کرکش رو هم دارم، اما هر چی کلک سوار می کنم کار نمی کنه. مسئله اینه که ورژن کرک نشده اش در هر session اجرای برنامه، فقط 15 دقیقه اجازه کار می ده و در دقیقه سیزدهم هشدار می ده که 2 دقیقه دیگه برنامه بسته می شه و بعدش هم واقعا همینطوری می شه! و دوباره باید اجراش کنی و 15 دقیقه بعد دوباره بسته می شه و ...
روی نت خیلی دنبال کرکش گشتم، در انجمن درخواست کرک و شماره سریال برنامه ها هم برای کرک این ورژن درخواست دادم، اما جوابی ندیدم.
منتظر راهنمایی دوستان هستم و ضمنا عجله هم دارم. خیلی خیلی ممنون
ببینم این رمزیاب دیگه چیه و چه ربطی به MicroStation داره که دوستمون اینجا درخواستش رو دادند؟ :blink: