PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با دانلود

Benygh
15-07-2008, 21:14
سلام
من اخیرا مشکلی با دانلود کردن دارم و اونم اینه که وقتی یک فایل رو Pause میکنم معمولا میشه ادامه داد ولی بعضی اوقات توی Send Get میمونه و بعد از مدتی Connection Time Out رو Error میده ...
بعضی اوقات هم فایل هایی رو که دیگران میتون دانلود کنن رو من نمیتونم و با همین Error و Error هایی نظیر مشکل از سرور و ... برمیخورم ...
مشکل از چی میتونه باشه دوستان ؟
ممنون

AABB
15-07-2008, 21:28
آره منم یه همچین مشکلی داشتم بنابراین تصمیم گرفتم که دانلودرم رو عوض کنم ولی باز هم فرقی نکرد. الان اکثرا از بیت تورنت استفاده می کنم و اصلا از این مشکلات نداره

Benygh
15-07-2008, 22:03
آره منم یه همچین مشکلی داشتم بنابراین تصمیم گرفتم که دانلودرم رو عوض کنم ولی باز هم فرقی نکرد. الان اکثرا از بیت تورنت استفاده می کنم و اصلا از این مشکلات ندارهاعصابم داره خورد میشه به ISP هم زنگ میزنم فقط بلدن بگن "ویندوز خرابه ... ویروسی شده ... سرور خرابه ... برید از سایت Dumeter چک کنید ... " و....
کسی نمیتونه کمک کنه ؟
البته ویندوز عوض میکنم درست میشه تا حدی ولی تا کی همیشه هی ویندوز عوض کنم ؟
در ضمن ------ که اصلا برای من کار نمیکنه و توی Lan Setting هم تیک همه رو برداشتم و مرورگر ها هم روی No Proxy تنظیم شده اند .
البته از --- استفاده میکنم که فکر نمیکنم ربطی داشته باشه ..

zed2
15-07-2008, 22:09
سلام
من اخیرا مشکلی با دانلود کردن دارم و اونم اینه که وقتی یک فایل رو Pause میکنم معمولا میشه ادامه داد ولی بعضی اوقات توی Send Get میمونه و بعد از مدتی Connection Time Out رو Error میده ...
بعضی اوقات هم فایل هایی رو که دیگران میتون دانلود کنن رو من نمیتونم و با همین Error و Error هایی نظیر مشکل از سرور و ... برمیخورم ...
مشکل از چی میتونه باشه دوستان ؟
ممنون
اگر سروری که ازش دانلود می کنی را هم بدهی بهتر می توان راهنمایی کرد.
این مواقع که توقف می زنی دوباره پشتش ادامه می زنی یا یک فاصله زمانی چند ساعته دارد؟
شاید سایتی که میگیری با دانلود منیجری که داری مشکل داره.

Benygh
15-07-2008, 22:15
سلام
مثلا این لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

البته بله چند ساعته هست که اون سرور ها رو نمیتونم گله کنم چون لینک های فیلم هستند و ممکنه خراب بشند ولی این لینکها مثلا ...

zed2
15-07-2008, 22:27
خوب من الان یک چک با دانلود منیجرم می کنم ببینم همان مشکل شمارو دارم یا نه .دانلود منیجرم FDM است. تا الان که نرم افزار گفته لینک ریزوم داره.الان یک بخش را می گیرم یک بخش را می زارم برای فردا. جواب را برات می زارم.

چه سرور جالبی اسم سایتو زدم ارور عدم دسترسی می ده ولی دارم از لینکش دانلود می کنم
403 Forbidden
Access to this resource on the server is denied!

Benygh
15-07-2008, 22:32
خوب من الان یک چک با دانلود منیجرم می کنم ببینم همان مشکل شمارو دارم یا نه .دانلود منیجرم FDM است. تا الان که نرم افزار گفته لینک ریزوم داره.الان یک بخش را می گیرم یک بخش را می زارم برای فردا. جواب را برات می زارم.

چه سرور جالبی اسم سایتو زدم ارور عدم دسترسی می ده ولی دارم از لینکش دانلود می کنم
403 Forbidden
Access to this resource on the server is denied!
سلام
اصلا برای من حتی حجم رو هم مشخص نمیکنه ...
موندم چیکار کنم .
البته ویندوز عوض میکنم درست میشه تا حدی ولی تا کی همیشه هی ویندوز عوض کنم ؟
در ضمن ------ که اصلا برای من کار نمیکنه و توی Lan Setting هم تیک همه رو برداشتم و مرورگر ها هم روی No Proxy تنظیم شده اند .
البته از --- استفاده میکنم که فکر نمیکنم ربطی داشته باشه ..

Benygh
16-07-2008, 00:00
دوست عزیز من الان با وی چی ان کانکت شدم درست شد مشکلم و میتونسم از اون لینک ها دانلود کنم ولی بعد از قطع شدن از V P N نمیشه از دانلود رو ادامه داد و گیر میکنه و میمونه ؟ یک سرنخ بود که شاید برای حل مشکلم کمک کنه ...

Benygh
16-07-2008, 15:51
کسی نیست کمک کنه ؟ حالا با Fdm هم نمیشه ... کلا اعصاب من رو به هم ریخته ..با V P N فقط میشه دان کرد که اونم سرعتش پایینه ..

Benygh
16-07-2008, 16:34
دوستان من تونستم با دان یک IP از IP Range شرکت ISP خودم تونستم دانلود کنم بدون مشکل ولی هنوز هم با بعضی از فایل ها مشکل دارم ...
شاید این کمکی برای پیدا کردن یک راه حل اساسی کنه ...

zed2
16-07-2008, 17:16
دوستان من تونستم با دان یک IP از IP Range شرکت ISP خودم تونستم دانلود کنم بدون مشکل ولی هنوز هم با بعضی از فایل ها مشکل دارم ...
شاید این کمکی برای پیدا کردن یک راه حل اساسی کنه ...
من الان فایل رو کامل دانلود کردم. هیچ مشکلی هم نداشت( تست ادامه 10 ساعت بعد)
فکر کنم مشکل از بن کرد ip توسط سایته است که باعث این مشکل شده .احتمالا قبلا یکی با این ip ها کاری با سایت کرده که اینجوری می کنند.

Benygh
16-07-2008, 21:35
من الان فایل رو کامل دانلود کردم. هیچ مشکلی هم نداشت( تست ادامه 10 ساعت بعد)
فکر کنم مشکل از بن کرد ip توسط سایته است که باعث این مشکل شده .احتمالا قبلا یکی با این ip ها کاری با سایت کرده که اینجوری می کنند.
سلام
من نمیدونم مشکل از کجاست با ISP هم چک کردم ... اونا هم قرار شد فردا جواب بدن .. البته چند تا راه گفتند که تاثیری نداشت ..
من مثلا فایلی رو که داشتم دانلود میکردم صبح رو دوباره میخوام دانلود کنم نمیتونه .. حجم رو هم مشخص نمیکنه ... در ضمن من از سرور های 4Shared و MediaFire اصلا نمیتونم دانلود کنم .. نمیدونم چرا اینطوری شده .. چون قبل دانلود میکردم ...
حتی از SharedZilla هم نیمتونم ...
یک راهکار اساسی میخوام چون با نصب ویندوز درست میشه ولی تا کی ؟

zed2
16-07-2008, 22:26
سلام
من نمیدونم مشکل از کجاست با ISP هم چک کردم ... اونا هم قرار شد فردا جواب بدن .. البته چند تا راه گفتند که تاثیری نداشت ..
من مثلا فایلی رو که داشتم دانلود میکردم صبح رو دوباره میخوام دانلود کنم نمیتونه .. حجم رو هم مشخص نمیکنه ... در ضمن من از سرور های 4Shared و MediaFire اصلا نمیتونم دانلود کنم .. نمیدونم چرا اینطوری شده .. چون قبل دانلود میکردم ...
حتی از SharedZilla هم نیمتونم ...
یک راهکار اساسی میخوام چون با نصب ویندوز درست میشه ولی تا کی ؟

چون میگی هر دفعه که ویندوز نصب می کنی یک مدت مشکل حل میشه. شاید چیزی تو ویندوز مشکل ایجاد میکنه.
مثلا نرم افزاری یا یک چزی که قبل از ایجاد مشکل بکار می اندازی مشکا را ایجاد میکنه.
من یک پیشنهاد برای دفعه بعدی عوض کردن ویندوز دارم. بجای ویندوزی که داری یک ویندوز با اپگرید جدید تر بریز شاید مشکلت در ان صورت حل شه.
برای الان هم ببین تا قبل از این مشکل چه چیزی نصب کردی یا اپگرید کردی که این مشکل را ایجاد می کند؟
طی این مدت هم سیستم با قطعی برق وسط کار خاموش شده ؟ ( شاید دلیلش ان است یک چیزی تو وینوز خراب شده)
چه سایتی قبلشپ از این سایت رفتی ؟شاید این مشکل را ایجاد کرده.

Benygh
16-07-2008, 22:42
نمیشه اینهارو احتمال داد .. چون من همیشه از برق میکشم و از این نیست ...
ولی من به --- وسل میشم و این مشکل فکر کنم ایجاد میکنه ولی من همه پر و ک سی ها رو چک کردم چیزی نبود ...
از نرم افزار هم نیست ... مطمئنم .. فقط از وی پی ان احتمال داره باشه ...
که نمیدونم چرا ...

zed2
16-07-2008, 23:02
نمیشه اینهارو احتمال داد .. چون من همیشه از برق میکشم و از این نیست ...
ولی من به --- وسل میشم و این مشکل فکر کنم ایجاد میکنه ولی من همه پر و ک سی ها رو چک کردم چیزی نبود ...
از نرم افزار هم نیست ... مطمئنم .. فقط از وی پی ان احتمال داره باشه ...
که نمیدونم چرا ...
یعنی از پ رو ...استفاده می کنی که این مشکل را ایجاد میکنه؟(تو پ ر و ... معمولا دانلود فایل ها مشکل داره)
اگر می گی و ی پ ی ن بی مشکل است که بنظرم مشکل بالا داری(مگر اینکه منظورت تنظیمات پ ر و... برای ارتباط با ویندوز است که باز مشکا ان نیست.)

Benygh
16-07-2008, 23:09
من تنظیمات ویندوز رو برگردونم .. توی Lan setting تیک همه رو برداشتم ولی باز هم نمیشه .. معمولا بعد از قطع شدن از --- این اتفاق رخ میده ...
ولی باید یک عامل اصلی داشته باشه ..

flatrish
17-07-2008, 00:48
من تنظیمات ویندوز رو برگردونم .. توی Lan setting تیک همه رو برداشتم ولی باز هم نمیشه .. معمولا بعد از قطع شدن از --- این اتفاق رخ میده ...
ولی باید یک عامل اصلی داشته باشه ..
شاید خود نرم افزار دانلودر تو تنظیماتش پـروکسی داشته باشه؟ اگه داشت غیر فعال کن احتمالا بتونی دانلود کنی.

Benygh
17-07-2008, 09:41
شاید خود نرم افزار دانلودر تو تنظیماتش پـروکسی داشته باشه؟ اگه داشت غیر فعال کن احتمالا بتونی دانلود کنی.
'گفتم که نه ...
اصلا همه بدون پرکسی ست شده اند ...

Benygh
17-07-2008, 09:56
دوستان من این رو هم بگم که من با PPOE Connection و با پسورد و یوزر نیم کانکت میشم ...
شاید به حل مشکل کمی کنه ... حالا شرکت که از مودم من ایراد میگیره در حالی که من قبلا راحت کار میکردم ...

Benygh
17-07-2008, 12:45
دوستان من ISP هم رفتم با سیستم اونا هم امتحان کردم نشد ...
از همین سرور هایی که مشکل دارم دانلود کنم ..
مشکل از مودم باید بشاه ولی با --- میتونم دانلود کنم ...
مدل مودم ام Siemens C-110 هست ..

zed2
17-07-2008, 13:33
دوستان من ISP هم رفتم با سیستم اونا هم امتحان کردم نشد ...
از همین سرور هایی که مشکل دارم دانلود کنم ..
مشکل از مودم باید بشاه ولی با --- میتونم دانلود کنم ...
مدل مودم ام Siemens C-110 هست ..
یعنی از سیستم خود isp امتحان کردی باز نشد یا سیستم خودت را بردی نشد.
پرو... را به دانولد منیجر ها هم که دادی باز ارور را داد؟

Benygh
17-07-2008, 14:58
یعنی از سیستم خود isp امتحان کردی باز نشد یا سیستم خودت را بردی نشد.
پرو... را به دانولد منیجر ها هم که دادی باز ارور را داد؟
نه مودم رو بردم اونجا کانفیگ کردم ... نشد دانلود کنیم ... همین مشکل ... رو داشت ... نمیدونم چرا میگن از مودمه ..

Benygh
17-07-2008, 15:49
سلام
دوستان من امروز توی Ie رفتم و از لیست Idm گزینه Ie رو تیکش رو برداشتم و بعدش تونستن دانلود کنم ...
حالا از کجا میتونه باشه ؟ ممکنه از ورژن Idm باشه ؟

SADEGH 7
17-07-2008, 15:55
سلام
می شه بگی از چه برنامه ای برای دانلود استفاده می کنی؟اگه بخوای با خود ie هم دانلود کنی هم نمی شه؟

zed2
17-07-2008, 15:56
سلام
دوستان من امروز توی Ie رفتم و از لیست Idm گزینه Ie رو تیکش رو برداشتم و بعدش تونستن دانلود کنم ...
حالا از کجا میتونه باشه ؟ ممکنه از ورژن Idm باشه ؟
احتمال دارد.....
???????????
انقدر به چیزهای مختلف شک کردیم و چرخیدی که نفهمیدم مشکل اخرش چی بود ولی دفعه بعد که این مشکل ایجاد شد حواست به کارهایی که قبلش انجام دادی(یا نصب کردی ) باشه تا بفهمی مشکل کجاست.

Benygh
17-07-2008, 15:59
سلام
می شه بگی از چه برنامه ای برای دانلود استفاده می کنی؟اگه بخوای با خود ie هم دانلود کنی هم نمی شه؟
سلام
از IDM استفاده میکنم .. چرا با IE تونستم دانلود کنم ولی نمیدونم چرا ...

Benygh
17-07-2008, 16:01
ولی الان من میخوام ز دانلود منجز استفاده کنم چی کار میتونم کنم ؟
با Ie که نمیشه همیشه دانلود کرد ..

SADEGH 7
17-07-2008, 16:06
یه بار از dap8 استفاده کن.خیلی برنامه ی خوبیه.ولی با rapidshare و 4share و امثال این ها مشکل داره.وقتی بخوای از اینجور سایت ها دانلود کنی باید dap رو disable کنی.ولی برای بقیه ی سایت ها عالیه.همچنین سرعت دانلودت هم زیاد می کنه.من خودم حدود 3-4 سالی می شه از dap استفاده می کنم.البته قدیم از dap7 و ورژن های پایینتر استفاده می کردم ولی الآن 8 بهترین ورژنشه.لینک دانلودی که تو صفحه ی اول گذاشته بودی رو هم با dap امتحان کردم خیلی راحت دانلود می کنه و pause و resume هم کار کرد.
موفق باشی

Benygh
17-07-2008, 16:26
یه بار از dap8 استفاده کن.خیلی برنامه ی خوبیه.ولی با rapidshare و 4share و امثال این ها مشکل داره.وقتی بخوای از اینجور سایت ها دانلود کنی باید dap رو disable کنی.ولی برای بقیه ی سایت ها عالیه.همچنین سرعت دانلودت هم زیاد می کنه.من خودم حدود 3-4 سالی می شه از dap استفاده می کنم.البته قدیم از dap7 و ورژن های پایینتر استفاده می کردم ولی الآن 8 بهترین ورژنشه.لینک دانلودی که تو صفحه ی اول گذاشته بودی رو هم با dap امتحان کردم خیلی راحت دانلود می کنه و pause و resume هم کار کرد.
موفق باشی
ُلام
من قبلا از DAP استفاده میکردم ولی رو به IDM آوردم ...
مثل اینکه خیلی از دانلود منجر ها با این سایت ها مشکل دارند ...

Benygh
17-07-2008, 16:33
البته بعضی از فایل های دیگه Can Not Find Server ارور میده ... نمیدونم چرا .. ولی از 4Shared راحت میشه دان کرد ..

SADEGH 7
17-07-2008, 16:40
سلام
اساس کار برنامه های دانلود اینه که فایل رو به چند قسمت مساوی تقسیم می کنن بعد از اول و وسط و آخر فایل به صورت همزمان دانلود میکنن.و سایت هایی مثل رپید شیر اجازه تقسیم بندی فایل ها رو به دانلود منیجر ها نمی دن.واسه همین فکر نمی کنم دانلود منیجری وجود داشته باشه که بتونه از رپید شیر و امثال اون فایلی رو با قابلیت resume support دانلود کنه.
موفق باشی

Benygh
17-07-2008, 17:41
سلام
اساس کار برنامه های دانلود اینه که فایل رو به چند قسمت مساوی تقسیم می کنن بعد از اول و وسط و آخر فایل به صورت همزمان دانلود میکنن.و سایت هایی مثل رپید شیر اجازه تقسیم بندی فایل ها رو به دانلود منیجر ها نمی دن.واسه همین فکر نمی کنم دانلود منیجری وجود داشته باشه که بتونه از رپید شیر و امثال اون فایلی رو با قابلیت resume support دانلود کنه.
موفق باشی
سلام
دوست عزیز من اکانت دارم ولی هنوز هم مشکل دارم حتی وقتی از رپید Request میکنم هم همین مشکل رو دارم ... ممکنه از دانلود منجر باشه ؟

Benygh
17-07-2008, 17:51
بچه ها یک سره نخ دیگه ...
من الان داشتم امتحان میکردم بعضی از لینکهایی رو هم که IE نمیتونه رو با Opera امتحان کردم دانلود میشد ...

SADEGH 7
17-07-2008, 18:16
سلام
چون شما گفتی با ie بدون مشکل دانلود می کنی پس به احتمال خیلی زیاد مشکل از دانلود منیجرته.دپ رو یه امتحان بکن.امتحانش که ضرری نداره.اگه صبر کنی تا فردا dap8 رو که خودم استفاده می کنم با کرک برات آپلود می کنم.البته چون adsl دارم و محدودیت حجمی دارم مجبورم صبر کنم که شب بشه بعد آپلود کنم.
موفق باشی

Benygh
17-07-2008, 18:47
سلام
چون شما گفتی با ie بدون مشکل دانلود می کنی پس به احتمال خیلی زیاد مشکل از دانلود منیجرته.دپ رو یه امتحان بکن.امتحانش که ضرری نداره.اگه صبر کنی تا فردا dap8 رو که خودم استفاده می کنم با کرک برات آپلود می کنم.البته چون adsl دارم و محدودیت حجمی دارم مجبورم صبر کنم که شب بشه بعد آپلود کنم.
موفق باشی
سلام
دوست عزیز و سایر دوستان ... من IDM رو پاک کردم و DAP رو نصب کردم که تونستم دانلود کنم البته دارم همه فایل ها رو امتحان میکنم ...
من 8 رو با کرک نصب کردم .. ممنون ... ولی نمیدونم چرا با اینکه Fire Fox تو لیست ADD شده ولی با FF نمیشه با DAP دانلود کرد ...
ورژن FF من 3 هستش ..
ممنون ...

Benygh
17-07-2008, 19:29
سلام
بچه ها مشکلم با Mass Downloader تقریبا به صورت کامل حل شده ولی سرعتش خیلی کمتر از IDM هست ...
Orbit و DAP رو امتحان کردم .. اولی که اصلا هخیچی دومی هم تا حدی خوب کار کرد ..

SADEGH 7
17-07-2008, 19:59
سلام
دوست عزیز و سایر دوستان ... من IDM رو پاک کردم و DAP رو نصب کردم که تونستم دانلود کنم البته دارم همه فایل ها رو امتحان میکنم ...
من 8 رو با کرک نصب کردم .. ممنون ... ولی نمیدونم چرا با اینکه Fire Fox تو لیست ADD شده ولی با FF نمیشه با DAP دانلود کرد ...
ورژن FF من 3 هستش ..
ممنون ...

من خودم از firefox 3 استفاده می کنم.برای اینکه بتونی با dap دانلود کنی باید بعد از نصب fire fox دپ رو نصب کنی.و اگه باز هم نشد باید flashgot رو نصب کنی.که البته flashgot خیلی مفیده.چون شما می تونی بین چندین دانلود منیجر یکی رو به عنوان دانلود منیجر پیش فرض انتخاب کنی.اینم لینک دانلودش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از نصب باید در قسمت option بری و dap رو اانتخاب کنی.
موفق باشی

Benygh
17-07-2008, 21:34
درست شد دوست عزیز .. ولی مشکل من هنوز پایداره ...
من Mass Downloader رو نصب کردم و مشکلم اینه که سرعتش کمه ... که خیلی ضد حاله ...

Benygh
18-07-2008, 16:42
سلام
من دوباره IDM رو نصب کردم تا ببینم جل شده یا نه ولی دیدم که اره ...
من میتونم از 4shared دانلود کنم ولی با سرعت کم .. بعد کمی که دقت کردم تو دانلود ها مثلا از رپیدشیر البته با اکانت دیدم که منجر توی کانکشن ها فقط به یکی کانکت میتونه بشه ...
یعنی فقط از یکی میگیره و بقیه تو Send Get میمونن ..

huti_421
18-07-2008, 20:01
دوستان سلام نمیدونم جای سوال من اینجا هست یا خیر فقط میخواستم بدونم وقتی با ف ی ل ت ر ش ک ن کار میکنیم راهی داره تا بتونیم فایل دانلود کنیم یا خیر چون ایرور جاوا میده متشکرم

اگه لینک رو کپی کنی و تو دانلود منیجر بیاری شاید دانلود بتونی بکنی ( حتی وقتی آنتی ... خاموش باشه )

Benygh
18-07-2008, 20:58
سلام
دوستان مشکل من با نصب مجدد ویندوز حل شد .. حالا مواظبم که ببینم چطوری میشه این اتفاق میفته ...

parad
21-07-2008, 16:48
اگه لینک رو کپی کنی و تو دانلود منیجر بیاری شاید دانلود بتونی بکنی ( حتی وقتی آنتی ... خاموش باشه )

با تشکر دانلود منجر یک نرم افزاره؟