ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار شبکه خیلی مهم

malekashtar
08-12-2005, 09:25
با سلام خدمت شما تمام عزیزان
ببینید فرض کنید ما یک کافی نت داریم با 100 سیستم حالا هیچ سیستم عاملی روی کامپیوترها
نصب نیست حالا من میخاهم یک سی دی رام رو به اشتراک بزارم و تمام سیستم های دیگر
رو از طریق اون به صورت همزمان نصب کنم(سیستم های دیگر سی دی رام ندارند) چه نرم افزاری برای این کار هست اگه میشه لینکمشو بدید ضروری هست ممنون (سیستم عامل ویندوز xp)
در ضمن برای یک کافی نت بهترین سیستم عامل با چه ورژنی به نظر شما مناسب هست
اگه توضیحات که در مورد این مسائل هست بدبد ممنون میشم

malekashtar
08-12-2005, 21:28
نبود كسي توضيح بده

MasterData
08-12-2005, 21:55
اگه ميخواي بدون هيچ سيستم عامل و دستگاهي با استفاده از شبكه سيستم رو بوت كني بايد كارت شبكه اي داشته باشي كه اين رو پشتيباني كنه ((توضيحات بيشتري بلد نيستم))
اما به نظر من به دردسرش نمي ارزه كه با كارت شبكه بخواي اين كارا رو بكني بهتره يه فلش بخري و اون رو بوت كني
من توي كافي نت ويندوز رو نصب مي كنم تمام امكانات و درايورهاي لازم رو هم نصب مي كنم بعد از اون image مي گيرم چون خيلي خرابي ويندوز توي كافي نت زياده
در مورد سيستم عامل براي كافي نت روي كلاينتها همين xp از همه بهتره

FX64 Dual Core
08-12-2005, 22:32
سلام
آقا اگه موفق شدين خوشحال ميشم به من هم بگين
من هم مشكل مشابه دارم ولي ترجيح ميدم كه يه ويندوز كامل نصب كنم نه Image ( چون از نظر زمان برای من خیلی فرق نکرد !!) ;)
ویندوز XP هم بهترین انتخاب برای این کاره :rolleye: که جناب MasterData هم فرمودن ولی برای سرور هم یه پیشنهاد میدادین بهتر میشد
----------------------------
موفق باشید

malekashtar
10-12-2005, 11:22
نه من يه مطلب يادم هست تو دانش و كامپيوتر خونده بودم كه در قسمت آموزش msce كه گفته بود كه ميتوني ويندوز رو از روي
شبكه نصب كني يادم نيست اسم نرم افزار رو