PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب با بازکردن پبجره جدید توسط جاوا اسکریپت

siavosh1
15-07-2008, 12:07
من یه مشکل عجیب پیدا کردم و مخم هم هنگ کرده . دوستان لطف کنن ببینن مشکل چیه .
من میخوام توسط یک پیوند پنجره ای جدید باز کنم .. خوب جاوا اسکریپت برای این کار راه حلی داره:31:
یعنی استفاده از
window.open();
خوب من توی تگ A به صورت زیر این کد جوا اسکریپت رو نوشتم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوب تا اینجا مشکلی نیست . و موقعی که لینک رو کلیک میکنم پنجره جدید باز میشه ولی مشکل لینجاس که صفحه ای که لینک بالا داخل اونه (اصطلاحاً صفحه parent) بعد از کلیک کردن این پیوند تغییر میکنه و یک صفحه سفید به جاش میاد که توش نوشته [object] نمیدونم چرا صفحه اصلی تغییر میکنه و من نمیخوام این طور باشه و نمیخوام موقعی که دست به این پیوند میزنم تغییری در صفحه اصلی به وجود بیاد

hassan_mojtahedi
15-07-2008, 12:31
فكر كنم مشكلت اينه كه داخل دابل كوتيشن دابل كوتيشن قرار دادي.
داخل دابل كوتيشن هميشه بايد كوتيشن بذاري.پس يه بار مثل زير اصلاحش كن و خبر رو بده:

siavosh1
15-07-2008, 12:36
این کار رو انجام دادم. البته اینجا اشتباه نوشتم ولی مشکل از این نیست:41:

hassan_mojtahedi
15-07-2008, 12:45
ببين من اينو دقيقا يادم نيست اما اين كارو با جاوا كردم syntax هاش يادم نيست من الان بيرون هستم كتاب syntax خونه است.
اما با html رو مي دونم .
چرا با html اين كارو نميكني؟

neopersia
15-07-2008, 12:59

siavosh1
15-07-2008, 14:16
ببين من اينو دقيقا يادم نيست اما اين كارو با جاوا كردم syntax هاش يادم نيست من الان بيرون هستم كتاب syntax خونه است.
اما با html رو مي دونم .
چرا با html اين كارو نميكني؟

چون میخوام اندازه پنجره جدید رو خودم تعیین کنم .

HTML کد:
<a href="#" onclick="window.open('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]','new page');"> something </a>

متاسفانه اینم جواب نداد .منظورت از # چیه ؟؟

neopersia
15-07-2008, 14:38
اسمی رو که انتخاب کردی توی اینترنت اکسپلورر معتبر نیست میتونی به جای اون از این استفاده کنی : new_page
علامت # رو هم گذاشتم تا لینک به صفحه دیگهای نباشه ولی میتونی به جای اون یه دستور جاوا اسکرپت استفاده کنی که صفحه مربوط به لینک باز نشه:

Bill Gates
16-07-2008, 16:24
خوب اینطور انجام بده :

200 هم که دوبار تکرار شده واسه سایزش هست میتونی عوض کنی :46::10:

تشکر//

siavosh1
16-07-2008, 17:18
--------------------------------------------------------------------------------

اسمی رو که انتخاب کردی توی اینترنت اکسپلورر معتبر نیست میتونی به جای اون از این استفاده کنی : new_page
علامت # رو هم گذاشتم تا لینک به صفحه دیگهای نباشه ولی میتونی به جای اون یه دستور جاوا اسکرپت استفاده کنی که صفحه مربوط به لینک باز نشه:

HTML کد:
<a href="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" onclick="window.open('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]','new_page'); return false"> something </a>
نئو جان حل شد . از طریق onclick جواب داد .:8:

خوب اینطور انجام بده :

HTML کد:
<head>
<meta [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"Content-Language" content="en-us">
<script language="JavaScript">
<!--
function FP_openNewWindow(w,h,nav,loc,sts,menu,scroll,resiz e,name,url) {//v1.0
var windowProperties=''; if(nav==false) windowProperties+='toolbar=no,'; else
windowProperties+='toolbar=yes,'; if(loc==false) windowProperties+='location=no,';
else windowProperties+='location=yes,'; if(sts==false) windowProperties+='status=no,';
else windowProperties+='status=yes,'; if(menu==false) windowProperties+='menubar=no,';
else windowProperties+='menubar=yes,'; if(scroll==false) windowProperties+='scrollbars=no,';
else windowProperties+='scrollbars=yes,'; if(resize==false) windowProperties+='resizable=no,';
else windowProperties+='resizable=yes,'; if(w!="") windowProperties+='width='+w+',';
if(h!="") windowProperties+='height='+h; if(windowProperties!="") {
if( windowProperties.charAt(windowProperties.length-1)==',')
windowProperties=windowProperties.substring(0,wind owProperties.length-1); }
window.open(url,name,windowProperties);
}
// -->
</script>
</head>

<p onclick="FP_openNewWindow('200', '200', false, false, false, false, false, false, '', /*href*/'[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]')">
Click Here</p>200 هم که دوبار تکرار شده واسه سایزش هست میتونی عوض کنی

:18: آقا واقعا دستت درد نکنه . با این کد میتونم ماژول یک پنجره رو کاملا به وجود بیارم و دیگه نیازی به تابع های جاوا اس ندارم :10:

Bill Gates
16-07-2008, 19:21
این کد یکبار اجرا بشه اول خط کد صفحه بسه همون یکبار بسشه :31: :