PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال Them از يك كامپيوتر به كامپيوتر ديگر

MaFia_King
15-07-2008, 11:50
با سلام..

دوستان چطور مي شه يك Theme رو از يك كامپيوتر به كامپيوتر ديگر انتقال داد.
Theme هايي كه روي كامپيوتر نصب شدند.

||سپاس**:11:

/*يا حق*/

Havbb
15-07-2008, 14:16
شما روی دسکتاپ راست کلیک کن و Properties را بزن تا وارد display properties بشی. سپس توی همین صفحه روی Save as کلیک کرده و تم را با نام دلخواه در جایی ذخیره کنید. تم شما آماده است و کافیست با استفاده از یک حافظه آن را به کامپیوتری دیگر انتقال دهید.
موفق باشید :11:

MaFia_King
15-07-2008, 14:45
شما روی دسکتاپ راست کلیک کن و Properties را بزن تا وارد display properties بشی. سپس توی همین صفحه روی Save as کلیک کرده و تم را با نام دلخواه در جایی ذخیره کنید. تم شما آماده است و کافیست با استفاده از یک حافظه آن را به کامپیوتری دیگر انتقال دهید.
موفق باشید :11:

با سلام...

دوست عزيز مي شه بيشتر توضيح بديد.

Properties را بزن تا وارد display properties بشی.
اين قسمت رو پيدا نكرد.

/*يا حق*/

++PC
15-07-2008, 15:04
شما از طریق آدرس C:\WINDOWS\Resources\Themes می تونی به کلیه themes ویندوز دسترسی داشته باشی و اون ها رو کپی کنی

AK1
15-07-2008, 15:11
بستگي به نوع تم داره
مسير پيش فرض ويندوز براي تم

C:\WINDOWS\Resources\Themes
هست كه فايلها با پسوند theme. هست كه مي توني كپي كني با اجراش هم مي توني تشخص بدي كدومه

محل سيوي هم كه دوست عزيزمون گفتن تو تصوير مشخص كردم نب تم !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعضي تم ها هست كه بايد اول UXTheme Multi-Patcher نصب بشه ( بيشتر براي تم هاي ويستا و غير ماكروسافتي )

MaFia_King
16-07-2008, 01:23
بستگي به نوع تم داره
مسير پيش فرض ويندوز براي تم

هست كه فايلها با پسوند theme. هست كه مي توني كپي كني با اجراش هم مي توني تشخص بدي كدومه

محل سيوي هم كه دوست عزيزمون گفتن تو تصوير مشخص كردم نب تم !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعضي تم ها هست كه بايد اول UXTheme Multi-Patcher نصب بشه ( بيشتر براي تم هاي ويستا و غير ماكروسافتي )

با سلام...

من چند تا تم دارم كه به اين صورت ذخيره شده است ولي حالا كه به كامپيوتر خودم انتقال دادم هيچ كدام كار نمي كنم.لطفا در اين مورد راهنمايي كنيد.

/*يا حق*/

AK1
16-07-2008, 11:23
با سلام
این چند تا رو بخونید
نصب تم روی ویندوز xp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا اين Theme كار نميكنه؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
در ويندوز xp چه طور از تم استفاده كنم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه می تونی یکیش رو آپ کن ببنیم چطورییه

موفق باشی

MaFia_King
16-07-2008, 12:23
با سلام
این چند تا رو بخونید
نصب تم روی ویندوز xp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چرا اين Theme كار نميكنه؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
در ويندوز xp چه طور از تم استفاده كنم؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه می تونی یکیش رو آپ کن ببنیم چطورییه

موفق باشی

با سلام...

دوست عزيز بفرما يكي شو آپ كردم ،در ضمن ممنون از راهنمايي تان.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

||سپاس**

/*يا حق*/

AK1
16-07-2008, 13:23
تم آپ شده شما رو اجرا کردم اینجوری شد تو سیستم من مشکل نداشت تو اجرا ببن اونجوری که می خوای؟

MaFia_King
16-07-2008, 16:50
تم آپ شده شما رو اجرا کردم اینجوری شد تو سیستم من مشکل نداشت تو اجرا ببن اونجوری که می خوای؟

با سلام....

دوست عزيز فكر نكنم اين باشه با توجه به اين كه من اين Theme ها خيلي وقت پيش جمع كردم دقيقا يادم نيست ولي شما لطف اين يكي رم دانلود كن ،هر دوتا شو باهم مقايسه كن مي بيني كه تقريبا هيچ تفاوتي با هم ندارن.

/*يا حق*/

AK1
16-07-2008, 18:28
ها ايه
فقط رنگش فرق مي كرد

خلاصه مشكل شما مشخص نشد !!!

MaFia_King
16-07-2008, 22:44
ها ايه