PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن اسم ویندوز از صفحه بوت

JING3LKHAN
15-07-2008, 11:39
سلام.من مدتي پيش windows longhorn رو نصب كردم و بعد پاكش كردم ولي حالا موقع بوت دو گزينه اي مياد كه ميگه وارد xp شم يا longhorn.منم كه longhorno پاك كرم و فقط xp دارم .ميخوام بدونم چطور ميشه اين گزينه longhorno برداشت كه فقط تو xp بره.thnax:31:

mahdi7610
15-07-2008, 12:03
سلام.من مدتي پيش windows longhorn رو نصب كردم و بعد پاكش كردم ولي حالا موقع بوت دو گزينه اي مياد كه ميگه وارد xp شم يا longhorn.منم كه longhorno پاك كرم و فقط xp دارم .ميخوام بدونم چطور ميشه اين گزينه longhorno برداشت كه فقط تو xp بره.thnax:31:
سلام

روش اسون اینه که توی run بنویسی msconfig و اینتر را بزنی و از صفحه باز شده به تب boot.ini بری و گزینه check all boot paths را بزنی تا سیستم اتوماتیک اسم ویندوزی که پاک کردی را از صفحه بوت برات پاک کنه .

روش دوم اینه که روی my computer راست کلیک کنی و propertise را بزنی و به تب advanced بری و اخرین setting را بزنی و از صفحه باز شده گزینه edit را بزنی و از پنجره نوت پد که باز شده اسم اون ویندوز را پاک کنی . توی این روش مواظب باش اشتباه نکنی .

عنوان تاپیک نیز ویرایش شد .
موفق باشی .

JING3LKHAN
15-07-2008, 17:01
ممنونم.حل شد.سايت شما يه مشكل داره اونم اينه كه واسه تشكر بايد پست داد.ممنون مهدي جان

mahdi7610
15-07-2008, 17:32
ممنونم.حل شد.سايت شما يه مشكل داره اونم اينه كه واسه تشكر بايد پست داد.ممنون مهدي جان
سلام
خواهش می کنم نیازی به تشکر نیست .

موفق و پیروز باشید .

takavar36
05-04-2011, 10:34
سلام
تو صفحه boot screen اسم 4 تا ویندوز میاد ولی تو فایل boot.ini اسم یه ویندوز میاد
چه جوری می تونم اسم ویندوزها رو پاک کنم؟

joe_satriani
05-04-2011, 14:05
سلام
تو صفحه boot screen اسم 4 تا ویندوز میاد ولی تو فایل boot.ini اسم یه ویندوز میاد
چه جوری می تونم اسم ویندوزها رو پاک کنم؟

با سلام
با استفاده از نرم افزار easy bcd میتونید این کار رو انجام بدید

موفق باشید.