PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو خدا کمکم کنید گوشی k750 هر کاری می کنم روشن نمیشه فوری فوری

love_2007
15-07-2008, 10:15
من یه گوشی k750 دارم و می خواستم کیفیت صداشو افزایش بدم با برنامه setool2lite که توی یه سایت روش اون رو توضیح داده بود اما در آخر هر کاری کردم دیگه گوشیم روشن نشد تو رو خدا کمک کنید بیچاره شدم

Hadi King
15-07-2008, 11:37
من یه گوشی k750 دارم و می خواستم کیفیت صداشو افزایش بدم با برنامه setool2lite که توی یه سایت روش اون رو توضیح داده بود اما در آخر هر کاری کردم دیگه گوشیم روشن نشد تو رو خدا کمک کنید بیچاره شدم
دنبالــــه بحث تو تايپك مشكلات :
دوست من بهت گفتم با فول فلش درست ميشه !
ولي شما بايد Main & Fs و كاستومايز رو داشته باشي براي اينكار !
اگه بگي فريمور گوشيت چيه برات ميزارم دانلود كني و توضيح كامل هم برات ميدم ؟
موفق باشيد!:40:

love_2007
15-07-2008, 11:58
فریمور گوشی من ric 021 یه چیزی تو همین مایه ها بود که شمارش همین بود ولی عبارت شبیه این بود
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن من زیاد از این چیزها سر در نمیارم و وارد نیستم لطفا همه ی نکات رو دقیق بگید از اول
مرسی ممنون

Hadi King
15-07-2008, 12:28
فریمور گوشی من ric 021 یه چیزی تو همین مایه ها بود که شمارش همین بود ولی عبارت شبیه این بود
ممنون میشم راهنمایی کنید
در ضمن من زیاد از این چیزها سر در نمیارم و وارد نیستم لطفا همه ی نکات رو دقیق بگید از اول
مرسی ممنون
دوست من اينا رو دانلود كن بعد اين فايل تصويري رو هم نگاه كن و همه كارا رو همينجوري انجام بده الا مدل گوشي ! مدل گوشي خودت رو انتخاب كن :11:
Main & Fs و كاستومايز...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اينم فايل تصويري :

love_2007
15-07-2008, 12:35
یا اگه نفهمیدی فریمورم چنده چن تا فریمور بگو بهت بگم کدومشه

love_2007
15-07-2008, 12:40
فوری
من الان دارم دانلود میکنم خیلی طول میکشه اگه میشه الان راهنمایی کن که چکار کنم راستی فهمیدی فریمور چنده؟
چند تا بنویس من بهت بگم تا خودمم مطمئن بشم

love_2007
15-07-2008, 12:41
فوری
من الان دارم دانلود میکنم خیلی طول میکشه اگه میشه الان راهنمایی کن که چکار کنم راستی فهمیدی فریمور چنده؟
در ضمن این خیلی طول میکشه راه

love_2007
15-07-2008, 12:44
فوری
در ضمن این خیلی طول میکشه راه دیگه ا ی نیست
2 ساعت 18 دقیقه طول میکشه
نوشتی همه کارها رواینجوری انجام بده الا مدل گوشی یعنی چی؟

Hadi King
15-07-2008, 12:48
یا اگه نفهمیدی فریمورم چنده چن تا فریمور بگو بهت بگم کدومشه

فوری

فوری
در ضمن این خیلی طول میکشه راه
دوستـــــ من اگه يه پست هم بدي ميفهمم يا پست اولي رو ويرايش كن دنبالش رو بنويس ديگه پست اضافي نميشــــه !
همــــين فريمور هستش ؟
ولي بقيه رو هم بهت ميگم تا شكي نداشته باشي :46:
R1DB001
R1CA021
R1BC002

love_2007
15-07-2008, 13:06
ببخشید
این خیلی طول میکشه من 2 ساعت نمی تونم صبر کنم
راه دیگه ای نیست
یا فایل دیگه ای که سریع دانلود بشه

love_2007
15-07-2008, 15:57
پس چی شد راه دیگه ای نیست؟

love_2007
15-07-2008, 16:34
من دارم دانلود می کنم خوب حالا چکار کنم

adrenalin
15-07-2008, 16:46
یه راه دیگه هم هست امتحان کردنش ضرر نداره
برو داخل پوشه برانامه ستول پوشه ریست رو باز کن و فیل مطابق فرمویرت رو بردار
برنامه ستول رو باز کن مدل گوشیت رو انتخاب کن و اون فایل رو در قسمت ریستور فایل بزار فلاش رو انشاالله که درست میشه

Hadi King
15-07-2008, 18:19
ببخشید
این خیلی طول میکشه من 2 ساعت نمی تونم صبر کنم
راه دیگه ای نیست
یا فایل دیگه ای که سریع دانلود بشه

پس چی شد راه دیگه ای نیست؟

من دارم دانلود می کنم خوب حالا چکار کنم
دوستــــ من اگه ميخواي گوشيت روشن شـــه بايد اينايي كه دادم رو دانلود كني و بهم خبر بـــدي !
اون ديـــگه دست من نيست كه سرعتش رو زياد كنم حجمش بالاست !
راه ديگه اي ميخواي 5 . 6 تومن بده بيرون تا برات فول فلش كننــــــ:11:

love_2007
16-07-2008, 05:16
h.vike
سلام من بلاخره دانلود کردم حالا چکار کنم روش کار رو برام بگو

love_2007
16-07-2008, 05:24
h.vike

sahar-hd
16-07-2008, 09:37
روش كار تو تاپيك هك كامل گوشي هاي سوني اريكسون هست برو نگاه كن ياد مي گيري
خيلي راحته فقط نبايد گيج بشي

برو به تاپيك بالا همه چيز هست اگه ياد نگرفتي بگو خودم كمكت مي كنم

love_2007
16-07-2008, 09:58
من 4 تا فابل رو که h.vike بهم داده بود صفحه اول همین تاپیک دانلود کردم حالا با اونا چکار کنم
روش کار با اونا رو بگو

love_2007
16-07-2008, 11:54
بابا یکی جواب مارو بده

love_2007
16-07-2008, 15:45
من خودم از طریق فیلم آموزشی رفتم اما همون اول که میگه کلید c رو نگه دارید و بعد کابل usb رو وصل کنید من هین کارو میکنم اما گوشیمو نمیشناسه

love_2007
16-07-2008, 15:53
هیشکی اینجا نمی تونه جواب منو بده
واقعا که

love_2007
16-07-2008, 16:40
بابا جون دارم بدبخت میشم
از مدیران هیچکس نیست که کمک کنه
هر زودتر

Hadi King
17-07-2008, 00:39
h.vike

h.vike

من 4 تا فابل رو که h.vike بهم داده بود صفحه اول همین تاپیک دانلود کردم حالا با اونا چکار کنم
روش کار با اونا رو بگو

بابا یکی جواب مارو بده

من خودم از طریق فیلم آموزشی رفتم اما همون اول که میگه کلید c رو نگه دارید و بعد کابل usb رو وصل کنید من هین کارو میکنم اما گوشیمو نمیشناسه

هیشکی اینجا نمی تونه جواب منو بده
واقعا که

بابا جون دارم بدبخت میشم
از مدیران هیچکس نیست که کمک کنه
هر زودتر
دوست من يه جا كه پست نميدي جوابتو بدم اينجا پست ميدي ميري 10 تا هم تو تايپك مشكلات پست ميدي اينجوري كه نميشه ؟
شما USB_FLASH رو نصب نكردي كه گوشيت رو بشناسه اينو هم نصب كن و بعد FLASH رو بزن C ميگيري و كابل رو وصل ميكني !

love_2007
17-07-2008, 06:52
سلام
من دیدم اینجا هرچی می نویسم هیچکس جواب نمیده
من چند بار هم درایوusb رو نصب کردم اما باز هم وقتی گوشیمو به کامپیوتر وصل میکنم برنامه همون پیغام قبلی رو میده و میگه که کلید c رو نگه دارید و کابل usb رو وصل کنید

sahar-hd
17-07-2008, 08:00
نه عزيز امكان نداره حالا يه كار من ميگم بكن
برنامه ستول رو باز كن گوشيتو خاموش كن سيم كارتو درش بيار همينطور رم ، بعدش مدل گوشي رو تو ستول انتخاب كن و در ادامه دكمه unlock رو بزن و دكمه c رو گوشي رو نگهدار و كابل رو وصلش كن (من خودم هميشه اين كارو مي كنم) اگه نشد بگو تا بيشتر بگم...
موفق باشي

love_2007
17-07-2008, 08:12
عزیز من
من می گم گوشیم اصلا روشن نمیشه شما میگه خاموشش کن من همین کارو کردم ولی باز هم همون پیغام رو میده

ali_power42
17-07-2008, 10:55
این کارهایی که میگم رو به دقت انجام بده شما باید درایورهای usb کامپیوترت رو یکبار unistall کنی و کامپیوتر رو restart کنی تا بصورت اتوماتیک خودش همه رو دوباره نصب کنه و بعدش هم باید usb flash driver رو هم از اول نصب کنی و دیگه از این به بعد گوشیت رو میشناسه
1-روی my computer کلیک راست کن و properties رو بزن
2-hardware و سپس device manager رو بزن
3-بر روی علامت + کنار گزینه port کلیک کن و بعد از اینکه باز شد هر چیزی که داخلش بود رو unistall کن(کلیک راست و unistall)
4-بعد برو سراغ گزینه universal serial bus controllers و اونو باز کن و هرچی که داخلش بود رو مثل دفعه قبل unistall کن
5-کامپیوتر رو restart کن و صبر کن تا کامپیوتر خودش usb ها رو دوباره نصب کنه که نهایتا 2 دقیقه طول میکشه
6-usb flash driver رو نصب کن(کلید c گوشی رو نگه میداری و کابلو وصل میکنی و ادرس فولدر usb flash driver رو به برنامه میدی و ... و حتما usb flash driver رو روی خود هارد کامپیوتر بریز نه اینکه روی cd باشه و بخواد از روی cd نصب بشه چون گاها از روی cd خونده نمیشه و درنتیجه این کار نصفه میمونه و error میده) و بعد از اینکه نصب شد safe remove کن تا بتونی کابل رو از گوشی جدا کنی
7-کامپیوتر رو restart کن
8-برنامه setool2lite رو یکبار دیگه از اول بریز(برای اطمینان بیشتر)
9-main و fs و custom رو در برنامه load کن و flash رو بزن حالا دکمه c رو نگه دار و کابلو وصل کن و ...

love_2007
17-07-2008, 12:08
ممنون که جوابمو دادی
الان همه این کارهارو می کنم فقط safe remove یعنی چی؟

ali_power42
17-07-2008, 12:29
safe remove یعنی هر وقت خواستی کابلو از گوشیت جدا کنی اول باید روی علامت نزدیک ساعت کامپیوتر(بعد از وصل شدن گوشی ظاهر میشه) دوبار کلیک کنی و سپس stop رو بزنی و ok کنی و حالا میتونی کابل رو از گوشی جدا کنی اگه این کارو نکنی و همینطوری کابلو جدا کنی به گوشی اسیب میرسه و ممکنه دیگه هیچ وقت درست نشه
البته با یه بار دو بار بلایی ممکنه سرش نیاد ولی بیشتر از این حتما خراب میشه

love_2007
17-07-2008, 12:43
ولی الان وقتی که c رو نگه میدارم کامپیوتر پیام سخت افزار جدید رو نمیده یعنی هیچ علامت و صدا و هشداری نمیده
چکار کنم؟البته بعضی وقت ها پیام میده بعضی وقت ها نمی ده مشکلش چیه؟

ali_power42
17-07-2008, 13:56
تا اینجا 50% مشکلت حل شده ولی بقیش:
احتمالا کابل usb یا خود پورت usb گوشی کثیف شده و باید تمیزش کنی یا ممکنه کابل usb قطعی داشته باشه که با یه کابل دیگه امتحان کن
روش تمیز کردن:
1-سر یک چوب کبریت رو با پنبه بپیچ و اونو به الکل اغشته کن و خیسی اونو بگیر بطوریکه الکل ازش چکه نکنه ولی مرطوب باشه
2-باتری گوشیو در بیار
3-پورت usb ته گوشیو با پنبه و چوب کبریتی که ساختی تمیز کن تا قشنگ سیاهیش بره و برق بیفته
4-سشوار رو با باد سرد بگیر ته گوشی تا خشک بشه( باد شسوار سرد باشه )
5-همین کار رو با خود کابل usb انجام بده و خشکش کن ( هر 2 سر کابل usb رو تمیز کن )
6-کلا همیشه قبل از فلش کردن گوشی یکبار کامپیوتر رو restart کن
7-اگه نشد با یک usb دیگه از کامپیوترت امتحان کن

راستی نگفتی گوشیت سریال چنجه یا نه؟؟
اگه چنج هست اصلا از فایل main استفاده نکن بلکه برای روشن کردن گوشی از فایل rest استفاده کن و همون رو که بریزی کافیه و چیز دیگه نمیخواد

love_2007
17-07-2008, 15:11
من تمیز کردم ولی باز هم نشد منظورت از اینکه باتری رو در بیار چی بود یعنی جایی که باتری میخوره ته گوشی رو پاک کنم؟
یه بار فقط پیغام سخت افزار جدید داد ولی دیگه نه

y91z
17-07-2008, 15:19
اینقدر خودتو اذیت نکن.ببر بیرون بده برات فلش کنن.

ali_power42
17-07-2008, 15:30
من تمیز کردم ولی باز هم نشد منظورت از اینکه باتری رو در بیار چی بود یعنی جایی که باتری میخوره ته گوشی رو پاک کنم؟

نه منظورم فقط این بود که موقع تمیز کردن باتری تو گوشی نباشه
با یک usb دیگه از کامپیوتر هم چک کن شاید اصلا usb کامپیوترت خرابه یا شاید کابلت خرابه
به هر حال چیزی غیر از این موارد نمیتنونه باشه دونه دونه درستشون کن

ali_power42
17-07-2008, 16:10
ببینم همون یک باری که پیغام سخت افزار جدید داد تونستی usb flash driver رو نصب کنی یا نه؟؟؟؟؟
اگه نصب شده باشه دیگه دفعه بعد چنین پیغامی نمیده هاااا فقط کامپیوتر یه بوق میزنه و شما میتونی به کارت ادامه بدی و...

Hadi King
17-07-2008, 17:40

نه منظورم فقط این بود که موقع تمیز کردن باتری تو گوشی نباشه
با یک usb دیگه از کامپیوتر هم چک کن شاید اصلا usb کامپیوترت خرابه یا شاید کابلت خرابه
به هر حال چیزی غیر از این موارد نمیتنونه باشه دونه دونه درستشون کن

ببینم همون یک باری که پیغام سخت افزار جدید داد تونستی usb flash driver رو نصب کنی یا نه؟؟؟؟؟
اگه نصب شده باشه دیگه دفعه بعد چنین پیغامی نمیده هاااا فقط کامپیوتر یه بوق میزنه و شما میتونی به کارت ادامه بدی و...
شما پورت هاي USB زير گوشيت همونجايي كه كابل قرار ميگيره رو با يه مسواك بكش تميزش كن و كاراي فلش رو انجام بده ببين كامپيوتر سخت افزاري گوشيت رو ميشناسه اگه نشناخت از يه كابل ديگه استفاده كن يا توي يه USB ديـــگه كامپيوتر بزن :11:

ali_power42
17-07-2008, 22:57
love _2007 !
متاسفانه شما فعلا نمیتونی پیغام خصوصی بگیری فکر کنم به علت پایین بودن تعداد پستهای شما باشه
به هر حال من در همین تاپیک سعی میکنم به شما کمک کنم تا گوشیت درست بشه
بگو تا الان به کجا رسیدی و چی شد؟؟

Hadi King
17-07-2008, 23:16
love _2007 !
متاسفانه شما فعلا نمیتونی پیغام خصوصی بگیری فکر کنم به علت پایین بودن تعداد پستهای شما باشه
به هر حال من در همین تاپیک سعی میکنم به شما کمک کنم تا گوشیت درست بشه
بگو تا الان به کجا رسیدی و چی شد؟؟
درســــته براي اينكه هنوز 40 روز از عضويتش نگذشته كه پيغام خصوصي براش فعال بشه !
علي جان با اين راهنمايي كه خودمون كرديم بايد گوشيشو درست كرده باشه ديــــگه !
مشكلي نبايد داشته باشـــــه :11:

senaps
18-07-2008, 01:57
ببین اقا اگه گوشیت درست نشده بگو تا من برات یه دور فول از خط اول رو برات بگم ططوری که اگه به داداش 6ماهم بگم سریع میره گوشیشو میکنهw800!!!!

اولا شاید بترسی گوشیو فلش کنی که باید بدونی هیچ مشکلی پیش نمیاد و من خودم به شخصه اولین فلشی که کردم تبدیل بهw800بوده!!!!بعدشم اقایH.VIKE ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])چطوری این فریم ور دوستمونو فهمیدی؟!من تا دیدم فکرr1ca021 رو میگه ولی شما این فریم ور رو گذاشتید جزو بقیه که؟!
R1AA008 وووووR1BC002 وووووووR1CA021 ووووR1DB001انواع فریم ور k750r1ca021هستش مگه نه؟!
خوب حالا من یه فلش درایور برات اپ می کنم که باید دانلود و نصبش کنی حجمش هم200کیلوه!بعدش باید اینو نصبش کنی!
برنامه سیتول رو باز کن و مدل گوشی روk750 انتخاب کن.
حالا تو کادر بزرگ اولی اولmain و بعدfsmisc file کاستومت رو.حالا رو فلش کلیک کن...

مطمئن باش که باطریت حد اقل60 تا شارژداره که خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد.بعد از کلیک رو دگمه فلش جهت اطمینان اول باطری رو دربیار و دوباره جا بزن.
و با نگه داشتن دگمهc کابل رو وصل کن سیستمت اگه شناخت گوشی رو که هیچی اگه نشناخت یه خورده با کابلت ور برو یعنی بالا پایینش کن که گوشیو بشناسه سیستم!!!!بعد از شناسایی و انجام مرحله اول فلش برنامه می گه که باطری رو دربیار و دوباره جابزن و بعدش هم رویready رو کلیک کن حالا cرو نگه دار و گوشی رو وصل کن...

حالا باید برنامه در حال نصب فایلها باشه که می تونی بشینی و نگاه کنی مانیتورت رو یا می تونی بری یه چایی بخوری!!!!

بعد از اتمام فلش هم چون به احتمال زیاد گوشیت سریال چنجه با این پچی که میزارم برات گوشی رو از پلیز ویت رد کن!!!!
اگه سوالی در مورد هر بخشی داشتی با اجازه اساتید هک در خدمتت هستم.
اینم از فایل فلش درایور با لینک مستقیم: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

senaps
18-07-2008, 02:00
راستی برادر ورژن سیتولت چیه؟؟؟از کجا گرفتیش؟!

love_2007
19-07-2008, 11:49
سلام
از همه شما دوستان ممنونم که قدم به قدم در راه فلش کردن گوشی با من بودید و منو راهنمایی کردید:
1.ور÷ن سیتول من 1.08 هست.و می خواستم ببینم بعد از فلش اطلاعات گوشی پاک میشه یا نه؟
2.من قسمتی روی باتری هم قسمت که به گوشی متصل میشه رو تمیز کردم و هم پورت usb پشت کامپیوتر رو
3.وقتی که روی سیم usb دست میزارم یه حالت ارتعاش و لرزش داخل سیم احساس می کنم که نمی دونم برای چیه
4.سیم usb رو روی کامپیوتر دیگه امتحان کردم سالم بود
5.گوشی رو با یک usb جدید به کامپیوتر دیگه ای وصل کردم باز هم نشناخت.
6.باتری گوشیمو روی یه k750 دیگه گذاشتم اونو روشن نکرد. فکر میکنید باتری خراب شده یا سوخته باشه یا نه؟
8.اگر وسط فلش گوشی کابل رو در بیاری ممکنه به گوشی و باتری آسیب برسه؟
7.این آخرین پستی که میزنم فکر کنم باید با k750 خداحافظی کنم امروز می برم پیش یه تعمیر کار ببینم چی میشه؟ راستی در مورد هزینه فلش و باتری اگه کسی اطلاعات داره ازش ممنون میشم بهم بگه.در ضمن senaps جان فایل شما هم دان نشد.

بچه ها از زحمات همتون ممنونم.

senaps
19-07-2008, 13:59
خواهش می کنم.باطری شما احتمالا شارژنداره!!!!چون گفتم من یه منو اشتباه نصب کردم و شارژم تموم شد با یه گوشی دیگه شارژش کردم.usb من مثل ماه کار می کنه ولی وقتی باهاش فلش می خوام بکنم اذیت می کنه و مجبورم محل اتصالش با گوشی رو یه خورده بالا پایین کنم.

باطری خوب حدود10یا12تومنه که باید مواظب شارژکردنش باشی.

بعد از فلش همه اطلاعات پاک میشه.حالا که می بری تعمیر گاه اونا فلش رو از6.5می گیرن تا22تومن!!!!ما تو ایلام داریم مین سازی حرفه ای و...اخر سر هم22تومن.

بهتره که در گاه usb ای رو که کابل رو بهش وصل کردی عوض کنی برا دفعات بعدی!!!!!(اصلا نترس و ادمه بده)

الان اگه از هر کدوم از بچه های فروم بپرسی می گن بهت که حداقل یه بار با گوشیشون خداحافظی کردن و دوباره برگشته دستشون.!!!!!با امید موفقیت شما و خوب شدن گوشیتون.

ali_power42
19-07-2008, 14:36
ic فلش گوشی درسته که حساسه ولی به این راحتیها هم خراب نمیشه و شما احتمال 99% گوشیت درست میشه
این از این
اما با توجه به چیزی که گفتی مشکل اصلی خالی بودن یا خراب بودن باتری هست که ای کاش قبل از هرچیز با یه گوشی دیگه باتریو charge میکردی
راستی اگه این پست رو خوندی و خواستی بری پیش تعمیرکار بهش بگو gdfs گوشیت رو هم فرمت کنه و یه جدید رایت کنه تا از این به بعد هیچ مشکلی نداشته باشی

JOOLI_BOY
19-07-2008, 23:57
سلام دوستان
من یه مشکل داشتم ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید .
من یه گوشی سونی اریکسون مدل k750 دارم یه دفعه خاموش شد و هرکاری کردم دیگه روشن نشد که نشد حتی باطریش رو هم عوض کردم ولی درست نشد . یه چیز دیگه هروقت باطریشو میزارم چراغ قرمز کنار دریچه اینفرارد روشن می مونه . بنظرتون مشکلش چیه آیا راه حلی هست برای درست کردنش .
با تشکر

senaps
20-07-2008, 10:14
اخه برادر من کامل می گفتی!در حال فلش بودی،یه الفی چیزی اجرا کردی؟!یا همینطور عادی کارای معمولی کردی و یه دفه زد و خاموش شد؟
ببین اگه سیتول داری یه تستی بزن که اگه log میده بدون که هیچیش نیستو فوق فوقش با یه فول فلش میشه روز اولش!!!!!

ali_power42
20-07-2008, 14:38
اخه برادر من کامل می گفتی!در حال فلش بودی،یه الفی چیزی اجرا کردی؟!یا همینطور عادی کارای معمولی کردی و یه دفه زد و خاموش شد؟
ببین اگه سیتول داری یه تستی بزن که اگه log میده بدون که هیچیش نیستو فوق فوقش با یه فول فلش میشه روز اولش!!!!!

دقیقا همینطوره
ولی قبل از اینکه ببری بیرون اگه کار کردن با setool2lite رو بلد هستی خودت توی خونه یه فلش بکن که 100% درست میشه اگه هم بلد نیستی با 5 تومن بیرون درستش میکنن

JOOLI_BOY
20-07-2008, 16:04
دقیقا همینطوره
ولی قبل از اینکه ببری بیرون اگه کار کردن با setool2lite رو بلد هستی خودت توی خونه یه فلش بکن که 100% درست میشه اگه هم بلد نیستی با 5 تومن بیرون درستش میکنن
نه دوست من log نمیده یعنی باید ببرم بیرون با box فلش کنم.

ali_power42
20-07-2008, 16:08
نه دوست من log نمیده یعنی باید ببرم بیرون با box فلش کنم.

البته دوست عزیز log ندادن نمیتونه دلیل این باشه که حتما باید ببری بیرون ممکنه usb flash driver نصب نباشه و...

JOOLI_BOY
21-07-2008, 19:24
سلام
دوستان من گوشیمو فلش کردم ولی بعد از اتمام کار با eror please wait مواجه شدم حالا باید چکار کنم مدل k750

ali_power42
22-07-2008, 11:47
گوشی شما سریال چنج بوده و حالا بعد فلش اینجوری میشه
باید پچ please waite که مخصوص firmware گوشیت هست رو دانلود کنی و بریزی و درست میشه

JOOLI_BOY
22-07-2008, 15:52
گوشی شما سریال چنج بوده و حالا بعد فلش اینجوری میشه
باید پچ please waite که مخصوص firmware گوشیت هست رو دانلود کنی و بریزی و درست میشه
دوست عزیز میشه بگی پچ رو از کجا می تونم دانلود کنم و چطور اون رو بریزم تو گوشی.

ali_power42
23-07-2008, 15:28
دوست عزیز یه سرچ کنی راحت پیدا میشه
اگه اینجا نبود توی سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگردی حتما هست
اگه هم به هر علت پیدا نکردی باید بری بیرون بگی برات unlock کنن 2 تومن هم بهشون بیشتر نده

love_2007
24-07-2008, 11:27
سلام بچه ها
من قبل از اینکه گوشیمو ببرم بیرون آخرین توصیه شمارو هم انجام دادم و باتری گوشیمو با یه گوشی k750 دیگه شار÷ کردم و باتری گوشیم خالی بود و من شار÷ کردم و شار÷ش الان 90% .بعد گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم و پیغام سخت افزار جدید رو داد وقتی که کلید c رو روی صفحه کلید نگه داشتم.بعد درایو usb رو نصب کردم وسط نصب درایو یه پیغام میده که دوتا گزینه که یکی از اونها برای توقف نصب درایو هست و دیگری برای ادامه و من ادامه رو زدم و درایو نصب شد و کابل رو بیرون کشیدم و دوباره برنامه سیتول رو اجرا کردم و کلید فلش رو زدم و کلید c روی موبایل رو نگه داشتم و کابل usb رو وصل کردم اما بازم نوار پایین صفحه توقف نداشت و برنامه پیغام جدیدی نداد
ممنون میشم اگه راهی هست بهم بگید و اگرنه ببرم بیرون

ali_power42
24-07-2008, 15:31
سلام بچه ها
من قبل از اینکه گوشیمو ببرم بیرون آخرین توصیه شمارو هم انجام دادم و باتری گوشیمو با یه گوشی k750 دیگه شار÷ کردم و باتری گوشیم خالی بود و من شار÷ کردم و شار÷ش الان 90% .بعد گوشیمو به کامپیوتر وصل کردم و پیغام سخت افزار جدید رو داد وقتی که کلید c رو روی صفحه کلید نگه داشتم.بعد درایو usb رو نصب کردم وسط نصب درایو یه پیغام میده که دوتا گزینه که یکی از اونها برای توقف نصب درایو هست و دیگری برای ادامه و من ادامه رو زدم و درایو نصب شد و کابل رو بیرون کشیدم و دوباره برنامه سیتول رو اجرا کردم و کلید فلش رو زدم و کلید c روی موبایل رو نگه داشتم و کابل usb رو وصل کردم اما بازم نوار پایین صفحه توقف نداشت و برنامه پیغام جدیدی نداد
ممنون میشم اگه راهی هست بهم بگید و اگرنه ببرم بیرون

شما هنوز گوشیتو درست کردی؟!!!!
شما اگه چندتا عکس از برنامه موقع کارکردن بذاری یا اگه log خود setool2lite رو بذاری بهتر میتونیم بهت کمک کنیم

love_2007
24-07-2008, 16:05
log سیتول چیه؟

love_2007
24-07-2008, 16:08
چطور میتونم از صفحه نمایش کامپیوتر عکس بگیرم

adrenalin
24-07-2008, 16:56
روی کیبوردت دکمه PrtSc رو فشار بده که سمت راست کلید F12 هست

love_2007
24-07-2008, 18:51
پیغام 1
welcome to setool2 lite edition v 1.08
supported DB2010/DB2012 CID49/50/51/52, DB2020 CID49/51/52
Loaded 51 flash descriptors
FILE RECOGNIZED AS CUSTOMIZATION PACKAGE.
CDA:CDA102337/6
MODEL:K750i
VARIANT:EMEA_6
LANGUAGE: EN
LANGUAGE: AR
LANGUAGE: FA
LANGUAGE: FR
LANGUAGE: RU
Abort all operations.
phone pre-boot failed,possible RECOVERY needed.
Elapsed:14 secs.

پیغام 2
Abort all operations.
Elapsed:15 secs.

پیغام 3welcome to setool2 lite edition v 1.08
Can't load id loader !
Can't load id loader !
Elapsed:1 secs.
Elapsed:1 secs.
Elapsed:0 secs.
Elapsed:0 secs.

پیغام4
Abort all operations.
Elapsed:18 secs.

این بعضی از پیغام هایی بود که در log بودن
البته پیغام آخر رو از برنامه کپی کردم

senaps
26-07-2008, 11:04
چی میگی؟!اینا که فقط اطلاعات فایل کاستومته و هیچ کمکی نمی کنه!!!!

ببین شما مین و اف اس رو که وارد کردی که ایشاالله؟!!!!!!!!!!! خوب شما اول یه log بگر و بزار اینجا برا logهم از دگمه identifey ی یه همچین چیزی استفاده کن!