PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : DayAgo: روزشمار دجیتال

satttanism
15-07-2008, 00:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما همیشه روزهای آینده را می شماریم تا ببینیم کی به جمعه می رسیم! و روز های گذشته را حساب می کنیم تا یادمان بماند که مثلا چند روز از پخت غذای دلخواهمان (که اکنون در یخچال است) می گذرد و یا اینکه چند روز پیش به گلدان ها را آب داده ایم؟ و مهم تر از آن اینکه، چند روز پیش شیشه سس مکزیکی را باز کردیم؟ بهتر است دوست جدیدم را به شما معرفی کنم: شمارنده روزهای گذشته! (DaysAgo counter)

این شمارنده می تواند تا 99 روز زمان سپری شده را به شما نشان دهد و باطری آن بدون مشکل کار کند. این ابزاردارای یک سطح مکنده برای چسبیدن به سطوح شیشه ای و پلاستیکی است و همچنین دارای خاصیت آهنربایی است که به راحتی به سطوح فلزی می چسبد.(به تازگی یک مدل بند دار آن هم برای بستن به دور اشیاء ارائه گردیده است) با این ابزار ارزان قیمت و مفید به راحتی می توانید زمان باقی ماندن میوه ها و یا دیگر مواد غذایی را در یخچال به یاد داشته باشید و از فساد آنها جلوگیری کنید. و جالب تر اینکه به راحتی می توان از آن به عنوان یک یادآور برای فراموش نکردن قرار ملاقات ها، تولدها و برنامه های بسیار مهم کاری بر روی در کمد، روی آینه راهرو، کنار جا کفشی و یا هر جای دیگر استفاده کرد. حالا من به راحتی میدانم که سس تندم کی فاسد می شود و چقدر وقت دارم تا تخم مرغ های درشتم را قبل از خراب شدن بخورم! بسته های دو تایی این محصول را می توانید به قیمت 10 دلار از سایت آن خریداری کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منبع :نارنجی