PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا با حذف xp ویستا هم از بین میره ؟

hamid2006gh
14-07-2008, 15:10
باسلام
من ویندوز xp رو روی درایو c دارم و ویستا رو هم روی درایو d
و میخواستم xp رو دوباره نصب کنم .
حالا میخوام بدونم که اگه xp رو دوباره نصب کنم ویستا از بین میره ؟ و آیا باید دوباره ویستا رو هم نصب کنم ؟

omid.sarmad
14-07-2008, 16:40
بعید می دونم چون بوت ویستا تو اولویت قرار داره.
البته اگه فایلای بوتش هم پاک شه می تونی از اینترنت بگیری و دوباره درستش کنی.
میخوای صبر کن دوستایی که این دو تا ویندوز در کنار هم نصب کردند و اطلاعات بیشتری دارن هم راهنمایی کنند.:20:

nw_nk
14-07-2008, 20:52
باسلام
من ویندوز xp رو روی درایو c دارم و ویستا رو هم روی درایو d
و میخواستم xp رو دوباره نصب کنم .
حالا میخوام بدونم که اگه xp رو دوباره نصب کنم ویستا از بین میره ؟ و آیا باید دوباره ویستا رو هم نصب کنم ؟

بله.

اگر روی درایو C ایتون (روی XP قبلی) ویندوز XP نصب کنید, بعد از نصب, هنگام انتخاب سیستم عامل, در منوی بوت فقط یگ گزینه اون هم ویندوز XP جدید رو خواهید داشت و اثری از ویستا نخواهد بود.

البته ویستاتون از بین نمیره, فقط در گزینه های بوت نخواهد بود.

که راه حل هم داره که توی یکی از تاپیکهای دیروز امروز بحث شد. فکر کنم توی صفحه اصلی انجمن نرمافزار باشه.

hamid2006gh
15-07-2008, 16:23
بعید می دونم چون بوت ویستا تو اولویت قرار داره.
البته اگه فایلای بوتش هم پاک شه می تونی از اینترنت بگیری و دوباره درستش کنی.
میخوای صبر کن دوستایی که این دو تا ویندوز در کنار هم نصب کردند و اطلاعات بیشتری دارن هم راهنمایی کنند.:20:

بله.

اگر روی درایو C ایتون (روی XP قبلی) ویندوز XP نصب کنید, بعد از نصب, هنگام انتخاب سیستم عامل, در منوی بوت فقط یگ گزینه اون هم ویندوز XP جدید رو خواهید داشت و اثری از ویستا نخواهد بود.

که راه حل هم داره که توی یکی از تاپیکهای دیروز امروز بحث شد. فکر کنم توی صفحه اصلی انجمن نرمافزار باشه.

mamnun misham age linkesh ro bezarid

hamid2006gh
15-07-2008, 21:40
بله.

ممنون میشم اگه لینکش رو برام بذاری