PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در کدهای جاوا(جدید)

سونامی
13-07-2008, 19:10
کسی میتونه جدیدترین کدهای جاوا را به من بگه تاحالا همه کدها قدیمی بوده با نحوه کارش لطفا معرفی کنید توی تمام سایت ها کدهای قدیمی است

سونامی
13-07-2008, 19:12
کسی هست کمک کنه خودم هم هر کسی نوشته کد جاوا می خوادامتحان کنه وبه نمایش بزاره تو وبم میزارم به دوستامم میگن بزارن

neopersia
13-07-2008, 21:27
دوست عزیز شما مشخص نکردی چه کدی لازم داری که کسی بخواد جواب بده!
جاوا یا بهتر بگم جاوا اسکرپت یه زبان هست نه یک کد که جدید و قدیمی داشته باشه. شما بگو کد برای چه کاری میخوای؟

در ضمن دو تا پست به فاصله دو دقیقه داشتی. به نظرت کسی فرصت میکنه تو دو دقیقه جواب بده؟

milad-bavafa
13-07-2008, 21:31
دوست عزیز شما مشخص نکردی چه کدی لازم داری که کسی بخواد جواب بده!
جاوا یا بهتر بگم جاوا اسکرپت یه زبان هست نه یک کد که جدید و قدیمی داشته باشه. شما بگو کد برای چه کاری میخوای؟

در ضمن دو تا پست به فاصله دو دقیقه داشتی. به نظرت کسی فرصت میکنه تو دو دقیقه جواب بده؟
حتما سوال داشته و جواب هر دو رو هم خیلی سریع می خواسته.باید تاپیک بزنه دیگه.مگه اشکال داره؟؟؟!!!

شما دوست عزیز اگه لطف کنید دقیقا بگید که چه کدی لازم دارین من خودم به شخصه کل نت رو می گردم براتون پیدا میکنم.
خیلی متشکرم.:11:

milad-bavafa
13-07-2008, 22:04
من یه کد پیدا کردم نمیدونم جدیده یا قدیمی...
به هر حال میذارم شاید به درد شما هم خورد.
این کد از ساخته های آقای علی اعجازی هست که باعث میشه بتونیم صفحه جاری مرورگر رو به یک ویرایشگر ساده تبدیل کنیم.برای کار با این کد هم کافیه اونو به جای آدرس در نوار آدرس کپی کنیم و اینتر رو بزنیم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

milad-bavafa
13-07-2008, 22:06
با این کد هم میتونید هر روز یک آیه در وبلاگ خودتون داشته باشید

neopersia
13-07-2008, 22:10
حتما سوال داشته و جواب هر دو رو هم خیلی سریع می خواسته.باید تاپیک بزنه دیگه.مگه اشکال داره؟؟؟!!!
منظورم دو تا سوال نبود! تو همین تاپیک دو تا پست اول بینشون فقط 2 دقیقه فاصله هست. وگرنه اگر ده تا سوال هم با همزمان توی 10 تا تاپیک مطرح بشه هیچ اشکالی نداره!

milad-bavafa
13-07-2008, 22:12
با استفاده از این کد در وبلاگ هایی که دارای چندین تصویر هستند میتونید تصویر ها رو به حرکت در بیارین.
برای استفده از اون هم کافیه این کد رو در نوار آدرس کپی و بعد اینتر رو بزنید.

دوستان باید بگم من از جدید یا قدیمی بودن این کد ها خبر ن دارم اما چون به نظرم جذاب اومدن برای شما هم گذاشتن.
قصدم کمک بود.
به هر حال باید ببخشید.:11:

سونامی
13-07-2008, 23:59
milAD جان دسته شما درد نکنه آگر بازم داری بزار بعضی از کد ها بدردم خورد

DaRiOuShJh
14-07-2008, 17:43
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا هم هر چند وقت یه بار آپدیت میشن و اسکرپیت های جدید!!! میزارن

سوالتون رو کامل بپرسید تا دقیق تر و سریعتر راهنمایی بشید دوسته عزیز

سونامی
19-07-2008, 18:16
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینا هم هر چند وقت یه بار آپدیت میشن و اسکرپیت های جدید!!! میزارن

سوالتون رو کامل بپرسید تا دقیق تر و سریعتر راهنمایی بشید دوسته عزیز
دوست عزیز از کمک شما ممنون