PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 تا سوال نصب ویندوزی

ila
13-07-2008, 17:13
من یه ویستا دارم یک ایکس پی.
هرکدوممشون تو یه درایوجداگونه نصیب شده
چه جوری میشهایکس پی رو حذف کرد و دوباره نصب کرد بدون ایمکه ویستا از بین بره و بشه ازش استفاده کرد
دوم این که چه جوری میشه بعضی از درایوات رو برای اکانت های دیگه نمایش نده ولی برای اکانت خودت نمایش بده

garibashena
13-07-2008, 17:28
اينكه معلومه درايوي كه طح روش نصبه بايد فرمت كني
و جواب سوال دومت بعضي نرم افزار ها اين اجازه رو ميدن كه فقط روي يوزر فعال و ادمين نرم افزار نصب بشه

nw_nk
13-07-2008, 20:24
من یه ویستا دارم یک ایکس پی.
هرکدوممشون تو یه درایوجداگونه نصیب شده
چه جوری میشهایکس پی رو حذف کرد و دوباره نصب کرد بدون ایمکه ویستا از بین بره و بشه ازش استفاده کرد
دوم این که چه جوری میشه بعضی از درایوات رو برای اکانت های دیگه نمایش نده ولی برای اکانت خودت نمایش بده

مقاله زیر رو نگاه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشاید هم استفاده از برنامه های مدیریت بوت براتون ساده تر باشه.

اينكه معلومه درايوي كه طح روش نصبه بايد فرمت كني
و جواب سوال دومت بعضي نرم افزار ها اين اجازه رو ميدن كه فقط روي يوزر فعال و ادمين نرم افزار نصب بشه

دوست عزیز

ویندوزها در هنگام نصب, ویندوزهای ماقبل خودشون رو می شناسند و به منوی بوت اضافه می کنند. اگر ایشون XP نصب کنند که ویستا از گزینه های بوت حذف میشه.

حتی اگر بعد از نصب XP جدید, با DVD ویستا گزینه ترمیم بوت رو بزنند, فقط ویستای موجود به منوی بوت اضافه میشه و خبری از XP که تازه نصب شده بود, نخواهد بود.

mobiledead
13-07-2008, 20:45
[ آموزش ] : نصب ویندوز Xp در کنار ویندوز ویستا بدون حذف نسخه اصلی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید