PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خراب شدن ویندوز

mbfard
13-07-2008, 10:12
سلام
من 2 تا ویندوز ایکس پی رویه سیستم نصب کردم درایو c و d ولی ویندوز درایو c خراب شده و بالا نمیاد
میخوام بدونم چه جوری میتونم تعمیر ش کنم یا با ویندوز جدید اپدیتش کنم به طوری که نرم افزار های نصب شده روی ویندوز از بین نره

shahedi
13-07-2008, 10:47
منظورتون رو از خراب شدن بیشتر و واضح تر بگین

از ریکاوری کنسول یا سیستم ری استور استفاده کنید

Ship Storm
13-07-2008, 11:20
به نظر من احتمال داره تنظیمات بوت ویندوز شما از بین رفته باشه
شما دوست عزیز این کاری که من میگم رو انجام بده احتمالا درست میشه
یه ویندوز توی یک درایو دیگه نصب کن(فقط ویندوز رو نصب کن لازم به نصب درایور های سخت افزاری نیست) روی my Computer کلیک راست کن و گزینه properties و سپس گزینه Avdance رو انتخاب کن از بخش Start Up And Recovery دکمه Setting رو بزن در پنجره جدید دکمه Edit رو بزن حالا با چنین متنی مواجه میشی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

شما کاری که میکنی اینه که یکی از این خطوط رو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کپی میکنی و در زیر همون خطوط قرار میدهی و اونجایی که نوشته مثلا 2 شما بر حسب اون درایوی که قبلا توش ویندوز رو نصب کرده بودید عدد مربوطه رو قرار میدهید مثلا اگر ویندوزی که خراب شده بود در درایو C قرار داشت عدد 1 رو قرار بدید و اگر در درایو D قرار داشت عدد 2 رو قرار بدید و الی آخر(فقط اسم ویندوز رو تغییر بدید تا با ویندوزی که در درون درایو جدید نصب کردید اشتباه نگیرید مثلا بنویسید "Microsoft Windows XP Professional 2".
حالا پنجره مربوطه را ببندید و تغییرات مربوطه رو ذخیره کنید و ویندوز را Rest کنید .
پیروز و موفق باشید :11:

mahdi7610
13-07-2008, 11:25
سلام
من 2 تا ویندوز ایکس پی رویه سیستم نصب کردم درایو c و d ولی ویندوز درایو c خراب شده و بالا نمیاد
میخوام بدونم چه جوری میتونم تعمیر ش کنم یا با ویندوز جدید اپدیتش کنم به طوری که نرم افزار های نصب شده روی ویندوز از بین نره
سلام دوست عزیز

با اجازه دوستان خوبم

با روشی که در پست زیر توضیح دادم مشکلتون حل خواهد شد . شماره ویندوز خراب را شما 1 وارد کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید .

mbfard
14-07-2008, 09:36
با تشکر از همه شما اساتید محترم منظورم از بالا نیومدن اینه که ویندوز تا گزینه welcome اول ویندوز بالا میاد و بعد log off میشه و بیشتر جلو نمیره

Ship Storm
14-07-2008, 16:06
با تشکر از همه شما اساتید محترم منظورم از بالا نیومدن اینه که ویندوز تا گزینه welcome اول ویندوز بالا میاد و بعد log off میشه و بیشتر جلو نمیره

بعد از اینکه ویندوز بالا نمیاد Restart میشه یا نه؟

mbfard
14-07-2008, 20:58
[QUOTE=Ship Storm;2653737]بعد از اینکه ویندوز بالا نمیاد Restart میشه یا نه؟[/QUOTE

نه
repair کردم الان ویندوز بالا میاد بعد از welcome ابتدای ویندوز صفحه دسکتاپ ویندوز بدون هیچ ایکونی به مدت 3 ثانیه باز میشه و بعد هم به صفحه log off میره restart نمیشه واگر باز رویه یوزر کلیک کنی دوباره همونطور میشه وبرمیگرده رویه log off

mbfard
16-07-2008, 20:32
دوستان کسی راه حلی نداره من ویندوز رو عوض کنم؟

mahdi7610
16-07-2008, 22:25
سلام

چون میگید ریپیر هم کردید مشکل حل نشده بنابراین ویندوز خودتون را عوض کنید .

ممکنه ویندوزی که نصب می کنید مشکل داشته باشه اگه امکانش براتون هست ویندوز را از یه سی دی دیگه نصب کنید .

موفق باشید .