PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست سورس کامل یک سایت فول فلش !!!

karajboy
13-07-2008, 09:05
سلام، اگه براتون ممکنه سورس (fla) یک سایت فلش رو برای من در اینجا قرار بدید.
یا اگر از جایی میتونم دانلود کنم معرفی کنید ...

میدونم که کمکم میکنید !!! ولی من تا حالا تو این انجمن 30 سوال پرسیدم که فقط به جواب 3 تا شون رسیدم و امیدوارم که این از اوونایی باشه که جوابمو میگیرم !!!

خیلی ممنونم!

azorbet
16-07-2008, 16:44
سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تمپلیت های خوشگلی داره. هرکدوم که خواستی، بزن پیش نمایشش رو ببین و لود که شد اونو با یه برنامه(مثلا save flash یا swf catcher) ذخیره کن.بعدش هم با swf decompiler سورش رو بکش بیرون!!!(یعنی تبدیل کن به fla).
ولی اگه این تریپی حال نمیکنی باید تو سایت های warez یا تورنت دنبال تمپلیت های فلش سایت templatemonster بگردی. فرقش با قبلی اینه که معمولا به صورت یه پک هستند که هم تمپلیت نوع فلش و هم html داخلش هست و با سورس کامل آماده ادیت شده.

one_alone
17-07-2008, 01:05
تمپلیت های خوشگلی داره. هرکدوم که خواستی، بزن پیش نمایشش رو ببین و لود که شد اونو با یه برنامه(مثلا save flash یا swf catcher) ذخیره کن.بعدش هم با swf decompiler سورش رو بکش بیرون!!!(یعنی تبدیل کن به fla).

این کار یه کوچولو دزدی نیست؟ (از من نشنیده بگیرید)

azorbet
17-07-2008, 14:45
این کار یه کوچولو دزدی نیست؟ (از من نشنیده بگیرید)
دزدی؟؟؟ نه! ما دزدی نمیکنیم فقط قرض میگیریم!!!!
بعدش هم سایته که وطنی نیست.خارجیه.

karajboy
17-07-2008, 18:55
azorbet جان در مورد دزدی! با شما هم عقیده هستم!
سایت جالبی بود.
فقط یه سوال دیگه، اونم این که اگه بخوام تاریخ شمسی و ساعت به وقت ایران رو توی فلش داشته باشم (مثل سایت iranelvis.com) باید چه کنم، main page این سایت رو با swf decompiler سورسشو در آوردم ولی از اکشن های قسمت ساعتش سر در نیاوردم!!! در این مورد هم یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

azorbet
17-07-2008, 19:22
ساعت هایی که تو سایت ها میبینی، معمولاً خودشون رو با ساعت سیستم تنظیم میکنن.لازم نیست چیزی رو تغییر بدی.