PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو سوال در مورد نصب ویندوز

nakhle007
12-07-2008, 19:43
1-اقا ببخشید من سی دی ویندوزم رو که گذاشتم گزینه upgrade رو زدم بعد از اینکه ویندوز نصب شد دیگه سیستم درایو سی دی رو نمیشناسه باید چه کار کنم ؟

2-دوستان کلا فرق بین دو تا گزینه ای که در هنگام شروع نصب هست (upgrade و advance ) چیه ؟ اصلا تایپیکی هست که در مورد نصب ویندوز و پارتیشن بندی و ... مفصل توضیح بده ؟ ممنون

mahdi7610
12-07-2008, 20:55
1-اقا ببخشید من سی دی ویندوزم رو که گذاشتم گزینه upgrade رو زدم بعد از اینکه ویندوز نصب شد دیگه سیستم درایو سی دی رو نمیشناسه باید چه کار کنم ؟

2-دوستان کلا فرق بین دو تا گزینه ای که در هنگام شروع نصب هست (upgrade و advance ) چیه ؟ اصلا تایپیکی هست که در مورد نصب ویندوز و پارتیشن بندی و ... مفصل توضیح بده ؟ ممنون
سلام دوست عزیز

در مورد قسمت اول یه بیشتر توضیح بدید .

در مورد دو گزینه upgrade و advance

گزینه upgrade باعث می شه ویندوز شما به روز بشه . اگه سی دی همون ویندوز که روی سیستم نصب هست را دوباره داخل سی دی رام قرار بدید و گزینه upgrade را بزنید باعث می شه فایلهای معیوب ویندوز دوباره بازسازی بشن و اگه ویندوز شما سرویس پک 2 باشه و شما سی دی ویندوز سرویس پک 3 را توی سی دی رام گذاشته باشید باعث می شه ویندوز شما به سرویس پک 3 ارتقا پیدا کنه .

گزینه advance به این درد می خوره که شما می خواهید دو تا ویندوز توی یه درایو نصب کنید که باید از این گزینه استفاده کنید و باعث می شه شما یه ویندوز جدید روی سیستم نصب کنید .

این هم یه اموزش بسیار کامل و عالی در مورد نصب ویندوز و پارتیشن بندی .

آموزش تصویری نصب ویندوز Xp و پارتیشن بندی !! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید.