PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم دسترسی ویندوز به چند فولدر شخصی

armia
12-07-2008, 17:28
من از نرم افزار pc security برای قفل کردن فولدر های شخصیم استفاده میکنم . چند وقت پیش مجبور شدم ویندوز دستگاهم و پاک کنم و دوباره یه ویندوز جدید بریزم ولی حالا هرچی تلاش میکنم . فولدرهای قفل شده رو با اینکه نرم افزار قفل گذاری و نریختم دوباره باز نمیکنه و پیغام accsess is denaid میده . اگه میشه راهنمائیم کنید چون واقعا لازمشون دارم .

mahdi7610
12-07-2008, 22:08
من از نرم افزار pc security برای قفل کردن فولدر های شخصیم استفاده میکنم . چند وقت پیش مجبور شدم ویندوز دستگاهم و پاک کنم و دوباره یه ویندوز جدید بریزم ولی حالا هرچی تلاش میکنم . فولدرهای قفل شده رو با اینکه نرم افزار قفل گذاری و نریختم دوباره باز نمیکنه و پیغام accsess is denaid میده . اگه میشه راهنمائیم کنید چون واقعا لازمشون دارم .
سلام

شما قبل از تعویض ویندوز اون فایلهای را از حالت حفاظت خارج کردید ؟

دوباره برنامه را نصب کنید و با استفاده از همون برنامه سطح دسترسی را تغییر بدید .

ممکنه owner فایلها تغییر کرده باشه .
از روش زیر استفاده کنید ببینید جواب می ده .
اگه فایل سیستم شما NTFS هست به مسیر زیر برید و تیک آخرین گزینه رو بردار تا تب security به Properties درایو شما اضافه بشه

Tools ==> Folder Option ==> View ==> Use simple file sharing

حالا روی عکسها راست کلیک کنید و بعد هم Properties را بزنید و به تب security برید و توی این صفحه روی گزینه Advanced کلیک کنید و از صفحه باز شده به تب owner برید و از اون قسمت یوزر خودتون را انتخاب کنید و تیک گزینه پایین اون را هم بزنید و همه صفحات را ok کنید

djsystem
12-07-2008, 23:53
با اجازه اقا مهدی
اگر اون کارا که اقا مهدی گفتند نشد سعی کن از dos به اونا دسترسی پیدا کنی

armia
14-07-2008, 11:24
سلام

شما قبل از تعویض ویندوز اون فایلهای را از حالت حفاظت خارج کردید ؟

دوباره برنامه را نصب کنید و با استفاده از همون برنامه سطح دسترسی را تغییر بدید .

ممکنه owner فایلها تغییر کرده باشه .
از روش زیر استفاده کنید ببینید جواب می ده .
اگه فایل سیستم شما NTFS هست به مسیر زیر برید و تیک آخرین گزینه رو بردار تا تب security به Properties درایو شما اضافه بشه

Tools ==> Folder Option ==> View ==> Use simple file sharing

حالا روی عکسها راست کلیک کنید و بعد هم Properties را بزنید و به تب security برید و توی این صفحه روی گزینه Advanced کلیک کنید و از صفحه باز شده به تب owner برید و از اون قسمت یوزر خودتون را انتخاب کنید و تیک گزینه پایین اون را هم بزنید و همه صفحات را ok کنید

من تمام کار هائی که گفتین رو انجام دادم ولی باز همون پیغام و میداد . امکان داره ویندوزم و عوض کنم درست بشه ؟

armia
14-07-2008, 11:25
با اجازه اقا مهدی
اگر اون کارا که اقا مهدی گفتند نشد سعی کن از dos به اونا دسترسی پیدا کنی

ممنون که راهنمائی میکنی ولی اینکار رو هم کردم باز نشد وحتی از توی dos هم پیغام access is denied میده !!!!!!!!!!!!!

armia
15-07-2008, 09:18
کسی نیست بتونه کمک کنه ؟؟؟؟؟

Havbb
15-07-2008, 14:19
با یه برنامه خاص وارد فلدر ها بشو. اگه نشد با Nero یا ... یه Image بگیر ازشون و فیلهای داخلشون را خالی کن. تبدیلشون کن به zip و بین میتونی بری توش؟ خلا تبدیلش کن به چیزهای دیگه و سپس امتحان کن

++PC
15-07-2008, 15:19
باید از قسمت security گزینه administrators رو اضافه کنی و قابلیت full control رو برای اون فعال کنی

++PC
15-07-2008, 15:19
البته اگر بتونی تصویر این security رو بذاری بهتر می تونم راهنمایی کنم