PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشي سوني اريكسون با سريال اصلي رو از كجا ميشه خريد؟

mostafa_gm
12-07-2008, 13:24
من امروز هر جا پرسيدم گوشي W580 با سريال اصلي نداشتند!
از كجا ميشه گوشي سوني با سريال اصلي پيدا كرد؟

rahgozare tanha
16-07-2008, 15:16
سلام دوست عزیز به نظر من یه برنامه بارکدر نصب کن برنا مه ایی هست که با وارد کردن شماره بار کد اصل یا تقلبی بودن وسیله رو مشخص می کنه کم حجم هم هست اگه بتونی جعبه ی موبایل رو موقع خرید بگیری و کدش رو وارد کنی خیلی بهت کمک می کنه البته من بعد از خرید این کارو کردم ولی گوشیم اصل سوئد در اومد حتی خود فروشنده می گفت چینیه . بهر حال موفق باشی .

MeHrDaD_MeNaY
16-07-2008, 16:37
سلام دوست عزیز به نظر من یه برنامه بارکدر نصب کن برنا مه ایی هست که با وارد کردن شماره بار کد اصل یا تقلبی بودن وسیله رو مشخص می کنه کم حجم هم هست اگه بتونی جعبه ی موبایل رو موقع خرید بگیری و کدش رو وارد کنی خیلی بهت کمک می کنه البته من بعد از خرید این کارو کردم ولی گوشیم اصل سوئد در اومد حتی خود فروشنده می گفت چینیه . بهر حال موفق باشی .

اين برنامه رو از كجا ميشه پيدا كرد؟

SANR
16-07-2008, 19:38
اگه نظر شخصی منو می خوای بدونی,گوشی اصل توی بازار ایران نمی تونی گیر بیاری مگر اینکه یک متخصص کاملآ حرفه ای بهت کمک کنه تا بتونی اصلش رو گیر بیاری.

sabasistem_co
16-07-2008, 21:36

این برنامه که شما می گی خودم هم دارم .

خیلی برنامه مزخرفی هست و 90% کشور ها رو اشتباه نشون می ده و اصلا اصلا این روش خوبی نیست .

hamid00009
17-07-2008, 08:12
من امروز هر جا پرسيدم گوشي W580 با سريال اصلي نداشتند!
از كجا ميشه گوشي سوني با سريال اصلي پيدا كرد؟
برو از نمایندگی سونی اریکسون بگیر( کامتل )

Power Pro
17-07-2008, 08:24
آره از نمایندگی گرفتن بهترین کاره. شاید یخورده بیشتر پول بدی اما دیگه خیالت راحته... اما بازم دقت کن نمایندگی ها هم بعضی
هاشون آره...

mostafaeshghi
17-07-2008, 12:01
سلام دوست عزیز

من خودم تجربه ی چندبار خرید گوشی سونی اریکسون داشتم و چون آدم وسواسی هستم میرم حتما بهترینشو با مقداری هزینه ی بیشتری تهیه میکنم ولی خیالم راحت هست! طی تحقیقات بسیار گسترده ای که من کردم! بهترین و برترین گارانتی سونی اریکسون ، فقط گارانتی سیتادل (که از زیر شاخه های شرکت پارس الرمس هست) است !
در مورد تمامی این گارانتیها مثل پاس کامتل و نیکاتل و .... اینها من زیاد تحقحیق کردم ، سوتی توشون زیاد داره !

آدرس نمایندگی
جنب پاساژ علاءالدین (بین پاساژ علاءالدین و پاساژ بزرگمهر) فروشگاه اسماعیل !

اگر گارانتی و سریال اصلی میخوای ، فقط برو سراغ سیتادل

در همین حد بگم که من با 3-4 تا از دوستام همزمان کا800 خریدیم (عید 86) الآن همه ی آنها مجبور شدند گوشیشونو عوض کنند (به خاطر خرابی و مشکلات نرمافزاری و سخت افزاری ...) ولی من همچنان دارمش و شکرخدا هنوز مثل روز اولش سالم !

قربانت: مصطفی عشقی

Highbury
17-07-2008, 13:29
اگه نظر شخصی منو می خوای بدونی,گوشی اصل توی بازار ایران نمی تونی گیر بیاری مگر اینکه یک متخصص کاملآ حرفه ای بهت کمک کنه تا بتونی اصلش رو گیر بیاری.
اصل یا تقلبی بودن گوشی به سریال چینج یا اصل ربطی نداره.چینج کردن سریال فقط یه جور دور زدن مخابرات هستش همین.
بهترین راه اینه که با گارانتی کامتل که نمایندگی رسمی شرکت سونی اریکسون در ایران است خریداری کنی