PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست کتاب Hacker Debugging Uncovered

hoax3r
12-07-2008, 10:25
با سلام

اگه ممکنه کتاب Hacker Debugging Uncovered رو پیدا کنید، نوشته Kris Kaspersky

با تشکر

__Genius__
25-07-2008, 05:30
سلام .
کتاب نام برده شده به صورت ebook موجود نیست و حتماً باید اونو خریداری کنید .
خیلی از کتابهایی که ارزش مطلب بالایی دارن حتی پس از گذر از سقف فروش دلخواه ebook نمیشن چون تا Author اجازه نده این کار غیر قانونی هست ...
در ضمن برای بحث امنیت نرم افزار مجموعه کامل کتابهای Kris Kaspersky رو مطالعه کنید.
Shellcoder's porgramming uncovered یکی از کتابهای خوب Kris هست ...

hoax3r
25-07-2008, 10:10
سلام .
کتاب نام برده شده به صورت ebook موجود نیست و حتماً باید اونو خریداری کنید .
خیلی از کتابهایی که ارزش مطلب بالایی دارن حتی پس از گذر از سقف فروش دلخواه ebook نمیشن چون تا Author اجازه نده این کار غیر قانونی هست ...
در ضمن برای بحث امنیت نرم افزار مجموعه کامل کتابهای Kris Kaspersky رو مطالعه کنید.
Shellcoder's porgramming uncovered یکی از کتابهای خوب Kris هست ...

ممنون از جوابتون، حیف کتابای خارجی یکم گرونن وگرنه میخریدم، من بیشتر کتابهای این نویسنده رو دارم و مدتی که بیکارم
دارم همه رو میخونم، این کتابم از یکی شنیدم از اینترنت پیدا کرده ولی خودم هر چی گشتم پیدا نکردم.

به هر حال ممنون از وقتی که گزاشتین

Sharim
25-07-2008, 10:44
ضمن تایید صحبت های genius عزیز و تشکر از ایشون من هرچی گشتم نسخه رایگان این کتاب رو پیدا نکردم . قیمتش حدود 30 دلار هست .
کتاب های مشابهی اگه وجود دارن اسمشون رو بگید شاید بتونیم پیدا کنیم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

__Genius__
25-07-2008, 16:25
سلام مجدد ،
این کتاب Kris کتاب خوبی هست که میشه گفت از بهترین کتابها در زمینه Debugging هست .
اگر احیاناً کتابی رو خواستین از آمازون خریداری کنین من میتونم براتون خریداری کنم .
قیمت کلی این کتاب هم یه چیزی توی مایه های 70 تومان بیشتر نمیشه ... ( با محاسبه کلیه هزینه های جانبی ، منجمله مالیات ، گمرک و پست ... ) .
میفهمم ، خرید چنین کتابهایی برای ماها که سطح در آمد بالایی نداریم خیلی مشکله ، حتی با وجود اینکه خودم سالیانه مجبور میشم حدود 700 الی 800 تومان کتاب خریداری کنم از آمازون ولی باز هم برخی اوقات زورم نمیرسه واقعاً .
به همین خاطر هم اگر احیاناً فعلاً قصد خرید نداشتین به دلایل مختلف ، میتونم یه کتاب خوب در زمینه تکنیکهای Debugging معرفی کنم .

Advanced Windows Debugging یه کتاب خوب در زمینه Debugging هست که تکنیکهای Debugging و Reversing رو در سطح سیستم عامل ویندوز ( با بیشترین عمق در سطح سیستم عامل) توضیح داده و خیلی خوب میتونین کارهای جالبی در سطح Vista و یا Server 2008 انجام بدین ...

اینم هم از لینک دانلود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهر چند کتابی که شما دنبالش هستین Debugging رو توی سیستم عاملهای مختلف توضیح داده .
یعنی حتی Debugging با gdb رو توی Ring0 هم توضیح داده ولی خوب این کتابی که معرفی کردم توی سیستم عامل ویندوز و به صورت In-depth کار میکنه ...
پیشنهاد اکید هم دارم برای یادگیری چنین مباحثی حتماً روی برنامه نویسی LOW LEVEL تسلط پیدا کنید .

به هر صورت ، امیدوارم موفق باشید . :)

hoax3r
15-09-2008, 14:59
بالاخره این کتاب رو پیدا کردم، میزارم اینجا که اگر کسی دیگه ای دنبالشه مثل خودم خیلی به زحمت نیافته

حجم 14 مگ و فرمت chm

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید