PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به همین ریختن فونت فارسی پس از نصب سی دی آموزشی

mohamad23
12-07-2008, 02:23
من وقتی که یک نرم افزار آموزش office رو روی ویندوزم نصب می کنم فونت فرسی ویندوزم به هم میریزه یعنی حرف ی رو همه جا به صورت ی مینویسه آنتی ویروسمم هشدار نمیده,مشکل چیه؟

wordist
12-07-2008, 06:33
اولا كه ويندوز شما چي هست آيا از اين ويندوزهاي دستكاري شده مثل Mrt نيست؟

بعد اينكه مسلما اينگونه نرم افزارها در هنگام نصبشون فونتهايي رو كه در سي دي استفاده مي كنن را نصب ميكنن كه ممكنه اين فونتها خراب بوده

و سوم اينكه شما در ويندوزتون از سري فونتهاي B يا 2 قبل از نصب اين سي دي استفاده ميكرديد ؟

mohamad23
12-07-2008, 16:50
اولا كه ويندوز شما چي هست آيا از اين ويندوزهاي دستكاري شده مثل Mrt نيست؟

بعد اينكه مسلما اينگونه نرم افزارها در هنگام نصبشون فونتهايي رو كه در سي دي استفاده مي كنن را نصب ميكنن كه ممكنه اين فونتها خراب بوده

و سوم اينكه شما در ويندوزتون از سري فونتهاي B يا 2 قبل از نصب اين سي دي استفاده ميكرديد ؟
از ویندوز ایکی پی استفاده می کنم و دست کاری شده هم نیست و از فونتهای ویندوز استفاده می کنم.

wordist
13-07-2008, 06:37
از ویندوز ایکی پی استفاده می کنم و دست کاری شده هم نیست و از فونتهای ویندوز استفاده می کنم.
من اشاره كردم كه ايا شما قبل از نصب سي دي از سري فونتهاي B مانند B Zar يا B Nazanin و ... 2Zar يا 2Nazanin و ... استفاده ميكرديد ؟

shahedi
13-07-2008, 08:58
سلام مشکلی هست که مایکروسافت فکرشو نکرده ...

همونطور که اشاره شد می تونید از فونت های نام برده استفاده کنید یا از نرم افزارهایی که که این مشکل کیبرد رو حل می کنند.