PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد warcraft3 frozen throne

apollon
11-07-2008, 21:40
سلام
من warcraft سه reign of chaos رو نصب کردم patch ش رو اجرا کردم کرکشم ریختم و باهاش بازی کردم بعد بعد frozen throne v رو ریختم ولی patch رو که دوباره اجرا کردم error داد گفتم لابد patch frozen throne فرق داره 2 داره پچ دانلود کردم براش هیچکدوم کار نکرد هیچ کرکی هم پیدا نکردم که بریزم و بازی اجرا شه یکی به من بگه باید چه جوری نصبش کنم و از کجا براش کرک گیر بیارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (وقتی بازی رو اجرا میکنم میگه سی دی تو دستگاه نیست حتی موقعی که سی دی هست. برای reign of chaos هم مینوشت ،وقتی کرک رو ریختم درست شد)

yasser1680
11-07-2008, 21:46
سلام
من warcraft سه reign of chaos رو نصب کردم patch ش رو اجرا کردم کرکشم ریختم و باهاش بازی کردم بعد بعد frozen throne v رو ریختم ولی patch رو که دوباره اجرا کردم error داد گفتم لابد patch frozen throne فرق داره 2 داره پچ دانلود کردم براش هیچکدوم کار نکرد هیچ کرکی هم پیدا نکردم که بریزم و بازی اجرا شه یکی به من بگه باید چه جوری نصبش کنم و از کجا براش کرک گیر بیارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (وقتی بازی رو اجرا میکنم میگه سی دی تو دستگاه نیست حتی موقعی که سی دی هست. برای reign of chaos هم مینوشت ،وقتی کرک رو ریختم درست شد)

به قسمت بازیهای انلاین و شبکه ای برو. تاپیک دوتا ال استارزها.اونجا هست.

پچ فروزن ترون نسخه 1.21 هست که باید دانلود کنی البته کرک هم داره اونم دانلود کن.بعد میتونی مپهای دو تا رو بازی کنی.

apollon
11-07-2008, 23:11
منظورت dota allstars بازها بیان تو !!! ؟من تو صفحه اول که چیزی ندیدم میشه دقیق تر لینک بدین؟

yasser1680
12-07-2008, 17:48
منظورت dota allstars بازها بیان تو !!! ؟من تو صفحه اول که چیزی ندیدم میشه دقیق تر لینک بدین؟

نمیدونم کدوم صفحه بود.

خوب یه سرچ بده 1000 تا لینک میرزه جلوت. یادت نره پچ 1.21 به همراه کرک.

ali_ranger22
14-07-2008, 21:37
شما اول که ROC رو نصب کردی بعدش frozen رو نصب کن بعد پچ رو اجرا کن بعد کرک کن...

apollon
14-07-2008, 22:25
شما اول که ROC رو نصب کردی بعدش frozen رو نصب کن بعد پچ رو اجرا کن بعد کرک کن...

مرسی از راهنماییاتون:11:

rasoolyas
17-07-2008, 17:58
من بهت توصیه می کنم بازی نسخه ی دارینوس را بگیری چون اون 2 تا ورژن را باهم نصب میکنه:31:

arashbi2
23-07-2008, 07:04
منم با شما موافقم مال دارینوس بگیر اما اگه نخواستی بازی پاک کن بعد که نصب کردی هر دو نسخه رو برو فقط پچ فروزن ترون رو نصب و کرک کن

yasser1680
23-07-2008, 23:35
من بهت توصیه می کنم بازی نسخه ی دارینوس را بگیری چون اون 2 تا ورژن را باهم نصب میکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

نصبش که خوب هست ولی صدا گذازی و دوبله فوق العاده چرت و ابتدایی هست.پیشتهاد میکنم نسخه English رو نصب کنید.

Mostafa-Sabab
24-07-2008, 10:00
با یاسر جان کاملاً موافقم نصبش راحته ولی دویلش مضخرفه...

*Necromancer
25-07-2008, 02:07
فقط به من گوش بده!
الان باید فروزن ترون رو دوباره در مسیر قبلی نصب کنی همین!
هر بار بعد از آپدیت همین کارو بکن!