PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : <<<<*>>>>درخواس کمک فوری<<<<*>>>>

djjamal
11-07-2008, 18:22
سلام دوستان.خسته نباشین.:20:چون هر لحظه ممکنه اینترنتم قطع شه میرم سر اصل مطلب.دوستان من علاقه ی بسیار زیادی به ساخت یا ویرایش بازی های کامپیوتری دارم و میدونم که کار وقت گیریه و تو یکی دو روز هم نمیشه انجامش داد.از دیروز هم شروع کردم.حالا من به دلیل کمی وقت وقولی که دادم مجبورم از شماکمک بخوام.اصل قضیه اینه که من به یکی از دوستام قول دادم که می تونم یه بازی رو ویرایش کنم و اول بازی اسم خودم رو بنویسم حالا از شما خواهش می کنم یه راهی به من بگین تا یه جوری اول بازی لوکسور 2 به جای اون تبلیغات اول بازی یه عکس یا فیلم دیگه از خودم قرار بدم.خواهش می کنم دوستان مسله شرف و عرضه است.ترخدا:42: ساده ترین راهی که میشه طی یکی دو روز این کارو کرد رو به من بگین.من فقط میخوام به جای تبلیغات یه چیزی از خودم بزارم.همین.

Moh3en_DDD
11-07-2008, 18:41
لوکسور موبایل ؟

djjamal
12-07-2008, 15:51
نه بابا کامپیوتر رو میگم.ترخدا کمک کنین.

YAHYA-PRO
12-07-2008, 17:03
سلام
بهتر بود قول نمیدادی چون این کار با این شدنیه ولی خیلی دردسر داره و امکان این که همه چیز طبیعی باشه خیلی کمه بعضی وقتا بازی نمیاد بالا بعضی وقتا با عوض شدن حتی یک پیکسل شکل کلی به هم میرزه و بیشتر مواقع هم فریم بازی به طرز فجیعی پایین میاد
حالا شما اسم کامل به انگلیسی رو بنویس که برات یه فکری بکنیم
اینجا رو هم ببین شاید کمکت کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته تا اونجایی که متوجه شدم شما میخواین لوگوی اول بازی رو عوض کنین که شانس آوردی چون تو این موارد تقریبا هیچ مشکلی به وجود نماید

djjamal
12-07-2008, 17:15
Luxor 2 دوست عزیز.

YAHYA-PRO
12-07-2008, 17:26
Luxor 2 دوست عزیز.

آها لاکسور :31: منظورت هست
تا اونجایی که یادمه با وین رار باز میشه :20:
موفق باشی

djjamal
13-07-2008, 14:58
چي مي گي بابا يعني چي با وين رار باز ميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من مي خوام بازي كامپيوتري رو هك كنم.بازي مبايل)فايل جار( نيست كه با وين رار باز شه؟؟؟؟

حالت خوبه؟؟؟؟؟

بابا جون مادرتون يكي به من كمك كنه تا يه بازي كامپيوتري Luxor 2رو هك كنم.:-(:-(:-(