PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست : ساختن طرحي زیبا با عبارت " ErrooorTM "

errooor
11-07-2008, 15:38
سلام . به دنبال یک طرح زیبا وفوق العاده با عبارت " ErrooorTM " هستم. دوستانی که قادر به خلق کردن عناصر فوقالعاده هستند با تیم ارور همکاریکنند که در آینده حتما جبران میکنیم.:20:

sps
12-07-2008, 02:00
منتظراینکاره ها هستم

سلام،من خیلی وارد نیستم ولی چیزی که به ذهنم رسید رو میذارم:
فرمت PNG:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ehsan Studio
12-07-2008, 17:03
سلام . به دنبال یک طرح زیبا وفوق العاده با عبارت " ErrooorTM " هستم. دوستانی که قادر به خلق کردن عناصر فوقالعاده هستند با تیم ارور همکاریکنند که در آینده حتما جبران میکنیم.:20:

ببینم می تونم براتون کاری کنم...

Ehsan Studio
12-07-2008, 20:47
دوست عزیز اینم خدمت شما .
امیدوارم خوشتون بیاد.
اگه خوب بود بگین با کیفیت اصلیشو بزارم..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sps
14-07-2008, 14:02
به به!چه کار قشنگی......

errooor
23-07-2008, 18:49
ممنونم . کار جالی بود . اما از این ایا قشنگ تر هم میشه طراحی کرد.

داورزنی
24-07-2008, 18:20
ممنونم . کار جالی بود . اما از این ایا قشنگ تر هم میشه طراحی کرد.
کار بچه ها بسیار عالی بود.
به نظر من از این بهتر نمیشه طراحی کرد.
آخه شما برای کلمه ای لوگو میخواین که بهتر از این نمیشه...!
حالا این لوگو را برای کجا و چه کاری میخواین؟شاید اگه توضیح بدید بهتر بتونیم کمکتون کنیم.
ممنون

e-hesami
31-07-2008, 10:34
آقا من Psd این فایل رو میخوام.

e-hesami
03-08-2008, 07:26
آقا چی شد؟ گفتین Psd این فایل رو میدین. خواهشن کمکم کنید.

Carl
03-08-2008, 08:44
آقا چی شد؟ گفتین Psd این فایل رو میدین. خواهشن کمکم کنید.
احتمالن طرف حسابش مشتری (درخواست کننده) هست :46:

e-hesami
03-08-2008, 10:29
منظورتون رو دوست عزیز متوجه نشدم؟

Carl
03-08-2008, 10:48
منظورتون رو دوست عزیز متوجه نشدم؟
اگه قرار باشه سازنده‌ی لوگو، پی‌اس‌دی کار رو بذاره، برای درخواست‌کننده می‌ذاره، نه شما

چون حجم پی‌اس‌دی‌ها معمولن زیاد می‌شه و آپلودش دردسره

e-hesami
04-08-2008, 07:46
جنابعالی مثل اینکه متوجه نشدید. من یک تاپیک زدم که این لوگو رو که یکی از دوستان به یک دوست دیگه زده بودند رو گفتم با فلان تغییرات میخوام. طراح هم اومد گفت: خوب به خودم میگفتی Psd شو میدادم...
و من هم گفتم اگه همچین کاری بکنی لطف کردی. ولی دیگه خبری نشد. این شد که در این تاپیک هم پست دادم تا یاداوری کرده باشم. این هم لینک تاپیکم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا باز از احسان جان خواهش میکنم psd این فایل رو حتی اگه میخواد به صورت پیغام خصوصی برام بده. متظرم. باتشکر

Ehsan Studio
04-08-2008, 16:32
جنابعالی مثل اینکه متوجه نشدید. من یک تاپیک زدم که این لوگو رو که یکی از دوستان به یک دوست دیگه زده بودند رو گفتم با فلان تغییرات میخوام. طراح هم اومد گفت: خوب به خودم میگفتی Psd شو میدادم...
و من هم گفتم اگه همچین کاری بکنی لطف کردی. ولی دیگه خبری نشد. این شد که در این تاپیک هم پست دادم تا یاداوری کرده باشم. این هم لینک تاپیکم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا باز از احسان جان خواهش میکنم psd این فایل رو حتی اگه میخواد به صورت پیغام خصوصی برام بده. متظرم. باتشکر

دوست عزیز همانطور که دوست عزیز جناب Carl گفتن من این طرح و برای یه نفر دیگه زدم حالا شما بجای من ، میای طرحی رو که یکی دیگه سفارش داده رو PSD شو بدی به یکی دیگه که اونم بره استفاده کنه...
فردا اگه اون کسی که من براش این لوگو رو زدم بیاد و شاکی بشه چی...
البته من تو اون پست گفتم که چرا به خود من نگفتی تا برات بزارم اما بعد فکر کردم و دیدم نمیشه طرحی رو که یکی دیگه سفارش داده برای شما بزنم ..
حالا اگه شما فایل PSD این کارو می خوای باید از اون دوسته دیگه که این طرحو براش زدم اجازه بگیری بعد اگه ایشون اجازه دادن PSD کار رو براتون بفرستم...
امیدوارم که ناراحت نشده باشید..:46:
موفق باشید..

داورزنی
04-08-2008, 19:51
ایشون درست فرمودن.
اگه اون شخصی که صاحب لوگو هست از این فایل استفاده کرده باشه چی؟
شما اگه خیلی از این لوگو خوشتون اومده میتونید یه لوگوی دیگه البته با این ایده و طرح بزنید.
یعنی لوگوی شما برگرفته از این طرح باشه ولی نه دقیقا همین!

e-hesami
05-08-2008, 07:39
سلام و درود.
اولا جای هیچ ناراحتی نیست. گفته های شما کاملا صحیح و متین هست. ولی آقا احسان اونجور که یادم میاد جنابعالی گفتید این طرح مورد استفاده قرار نگرفته. و این باعث اصرار من شده بود. وگرنه میدونم که از طرحی که یکی دیگه استفاده میکنه نتنها با اجازه ، بلکه اصلا باید استفاده نکرد.
دوما من خودم طراح نیست. فوت و فن بلد نیستم. دیروز خواستم همچین طرحی بزنم. مصلا حرف E رو هم با فونتهای طراحی نوشتم ، ولی اون خم های بالا و پایین رو بلد نیستم چیکار کنم.
حالا اگه راه بهتری برای من سراغ دارید در صورت امکان راهنمایی کنید.