PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گرفتن اطلاعات از sql server یا نشان دادن افراد آنلاین یک ISP

sp1000
11-07-2008, 12:03
سلام دوستان
:10:
نمی دونم چه جوری توضیح بدم که متوجه بشین و لی سعی خودم رو می کنم
:20:
ببینید من یک اکانت اینترنت یک ماهه خریده ام حالا می خوام این اکانت رو روزانه و یا به صورت ساعتی بفروشم برای اینکار یک نرم افزار با کمک یکی از دوستانم طراحی کردم که کارش وصل شدن به اینترنت هست واضح تر بگم :

مثال :
یکی میاد و از من اکانت 5 ساعته می خره
من هم نرم افزاری رو که درست کردم میدم بهش ( این نرم افزار هر کس فقط یک بار از من دریافت میکنه برای همیشه )
حالا اون شخص وقتی نرم افزار را اجرا کرد یک کانکشن اینترنتی با مودم دایل آپ ( البته با نام کاربری و شماره تلفن مخفی ) می سازه
و هر وقت بخواد ازش استفاده کنه ( زمان استفاده از اون رو محدود کردیم یعنی 5 ساعت اکانت خریده باید مثلا بین ساعت 7 صبح تا 1 بعد از ظهر استفاده کنه و گرنه اکانتش تموم میشه ) باید رمز اون رو که ما بهش دادیم وارد کنه

حالا هر وقت روی کلید Dial کلیک کنه نرم افزار با شماره تلفن و نام کاربری واقعی که از قبل تعیین شده وبا رمزی که کاربر وارد کرده به اینترنت وصل میشه

امیدوارم تا اینجا متوجه شده باشین

حالا مشکل اینجاست که :

ساعت 1 بعد از ظهر شد من چه جوری می تونم شخص مورد نظر را دیسکانت کنم ؟ اگه نتونم دیسکانکتش کنم تا زمانی میتونه استفاده کنه که از اینترنت قطع نشه ( من سر ساعت 1 رمز کارت رو تغییر می دهم اینجا کافیه که شخص فقط یک بار دیسکانکت بشه )

حالا من موندم چه جوری دیسکانکتش کنم ؟
:18:
برای اینکار خودم دو راه سراغ دارم ولی نمی دونم چه جوری انجامش بدم
:27:
اول اینکه از نرم افزار های هک که افراد آنلاین Isp رو نشون میده و می شه دیسکانکتشون کرد استفاده کرد
ولی نرم افزار خوبی رو پیدا نکردم که بتونه چنین کاری رو بکنه

دوم اینکه با استفاده از Sql Server این کار رو انجام بدم حالا چه جوری ؟

نمی دونم میشه یا نه ببینید

من می خوام به همون نرم افزاری که درست کردم این دستور رو بدم که بره از توی هاستم و توی بانک اطلاعاتی مقداری رو دریافت کنه

یعنی اینکه من سر ساعت 1 برم و توی بانک اطلاعاتم ( توی هاست ) توی یکی از رکوردهاش کلمه Disconnect رو بنویسم
حلا توی نرم افراری که درست کردم مینویسم اگر توی رکورد بانک کلمه Disconnect بود بلافاصله شخص رو دیسکانکت کنه

آیا چنین چیزی ممکنه و یا چیزی شبیه این ؟
:13:
اگه میشه چه کار باید کرد ؟

اگه کسی راه حلی داره لطفا کمک کنه
شدیدا نیاز دارم

با تشکر
:20:

NoneForce
12-07-2008, 08:41
سلام
شما ميخواهيد يك نرم افزار accounting بنويسيد؟!
شما نبايد از طرف كاربر عمل قطع را انجام بدهيد، اين كار حتما بايد از طرف سرور انجام شود.
بهتره از يك برنامه آماده استفاده كنيد.