PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا وقتی یک فایل یا درایو رو باز میکنم سیستم چند ثانیه هنگ میکنه

black sky
10-07-2008, 19:19
سلام .میخاستم بپرسم چرا وقتی یک فایل یا درایو رو باز میکنم سیستم چند ثانیه هنگ میکنه .
وبندوز رو دوباره عوض کردم یه روز درست بود اما از فردا دوباره همونطوری شد.به نظرتون مشکل از چیه؟

lord_ashkan_z
10-07-2008, 21:40
سيستم شما ضعيف هست. احتمالا برنامه هاي زياد و سنگيني را نصب مي كنيد يا فايل هاي Temp زيادي وارد سيستم شما مي شود.

درايو ها را Disk clean up كنيد.

در ضمن بيشتر توضيح بديد

Sajad2006
10-07-2008, 21:47
منم این مشکلو پیدا کردم البته بعد از این که پارتیشن 80 گیگی c رو به دوتا 40 گیگی تبدیل کردم و اسم پارتیشن دومی g شد.
حالا بعضی موقع ها که g رو باز میکنم 3 ثانیه طول میکشه باز شه.

black sky
11-07-2008, 20:47
clean up کردم جواب نداد حتی ویندوز هم عوض کردم.هاردم80 رمم 512. حدود 70% هاردم پره البته مدت زیادی اما چند روزه که این مشکل پیش اومده.جالب اینجاست که soccer 6 یه نیمه بیشتر نمیاد صدای صوت داور هم با تاخیرمیاد؟!!

abadan110
11-07-2008, 21:34
منم این مشکلو پیدا کردم البته بعد از این که پارتیشن 80 گیگی c رو به دوتا 40 گیگی تبدیل کردم و اسم پارتیشن دومی g شد.
حالا بعضی موقع ها که g رو باز میکنم 3 ثانیه طول میکشه باز شه.
والا این دفعه اول هست من میشنوم که اسم درایو اول c باشه و بعدی g . n دوست عزیز شما مطمئن هستی که قبلی ها رو پاک کردی؟ شاید پاک نشدن و یه مقدار ظرفیت باقیمونده واسشون. پیشنهاد میکنم که از پاتیشن مجیک استفاده کنی تا ببینی چند تا درایو داری.
در مورد هنگ کردن هم این مشخصاتی که میگین همش ناشی از سنگینی ویندوز هست. شما ظرفیت درایوی که ویندوز رو روش نصب کردی چقدره؟