PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم دسترسی به درایو ؟

hamid2006gh
09-07-2008, 21:44
با سلام خدمت دوستان
من با یکی از نرم افزارهای که دوستان همین فروم معرفی کرده بودند (Rad xp manager) دسترسی به یکی از درایوهای ویندوزم رو ممنوع کردم غافل از اینکه تو این نرم افزار برای برگشت به حالت قبل راهی وجود نداره و من هر کار کردم نتونستم اون رو به حالت قبل برگردونم و الان نمیتونم به اون درایو دسترسی داشته باشم اما میدونم که با تغییرات تو رجیستری ویندوز میشه این کار رو کرد . از دوستان خواهش میکنم بنده رو راهنماییی کنند .
با تشکر

djsystem
09-07-2008, 23:55
من با این برنامه کار نکردم ولی همچین چیری محال به نظر میرسه اگه اینجوری باشه این نرم افزار چه کار بردی داره؟
حتما یه چیزی داره
ببینم نرم افزار رو unistall کردی؟؟system restore چی جواب نمیده؟

Farahmand Farshidy
10-07-2008, 00:01
سلام دوست عزیز!:11::11:

من با این نرم افزار کار نکردم اما طوریکه آلان معلومات گرفتم شما میتونید هر کاری را که با این نرم افزار انجام دهید دوباره به حالت پیشفرض برگردونید.

شما با برنامه ور برید و انشاالله که کار تون راه میفته!

من هم میبینم اگر حجم برنامه کم بود، دانلودش میکنم و در صورت پیدا کردن راه حل اینجا براتون مینویسم.

موفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد

hamid2006gh
10-07-2008, 15:40
من با این برنامه کار نکردم ولی همچین چیری محال به نظر میرسه اگه اینجوری باشه این نرم افزار چه کار بردی داره؟
حتما یه چیزی داره
ببینم نرم افزار رو unistall کردی؟؟system restore چی جواب نمیده؟

من هر کار کردم نتونستم تو این نرم افزار چیزی پیدا کنم که بتونه اون رو به حالت قبل برگردونه و به نظرم نرم افزار نقص داره . خیلی هم باهاش کلنجار رفتم ولی نشد .
در پاسخ به سوال دوم هم بگم که بله نرم افزار رو uninstall کردم ولی باز هم نشد . ولی system restore نکردم میشه توضیح بدید که چطور باید این کار رو بکنم ؟

سلام دوست عزیز!:11::11:

من با این نرم افزار کار نکردم اما طوریکه آلان معلومات گرفتم شما میتونید هر کاری را که با این نرم افزار انجام دهید دوباره به حالت پیشفرض برگردونید.

شما با برنامه ور برید و انشاالله که کار تون راه میفته!

من هم میبینم اگر حجم برنامه کم بود، دانلودش میکنم و در صورت پیدا کردن راه حل اینجا براتون مینویسم.

موفق باشید!:11::11:
فرهمنــــــــد

علیک سلام دوست عزیزم
همونطوری که بالا هم گفتم نتونستم کاری بکنم .حجم این برنامه حدود 6mb هست . واگر بتونید راهنمایی کنید کمک بزرگی کردید . این هم لینک دانلودش هست :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من فکر میکنم از طریق رجیستری بشه یه کارایی کرد . اگه از دوستان کسی اطلاعی داره لطفا راهنمایی کنه ؟

با تشکر از همه دوستان

shourgashti
10-07-2008, 15:56
سلام دوست عزیز
شما برای ریستور کردن سیستم خود باید به اینجا برید و تاریخ هر موقعی را کی می خواید رو بزنید
start-program-Accessories-System Tools ------> System Restore
امیدوارم فهمیده باشی

hamid2006gh
10-07-2008, 17:55
سلام دوست عزیز
شما برای ریستور کردن سیستم خود باید به اینجا برید و تاریخ هر موقعی را کی می خواید رو بزنید
start-program-Accessories-System Tools ------> System Restore
امیدوارم فهمیده باشی

System Restore این هم جواب نداد و مشکل من همچنان پابرجاست .
خواهشا هر کس که میدونه راهنماییی کنه کارم گیره .
کمک کمک کمک

hamid2006gh
12-07-2008, 17:58
با سلام خدمت دوستان
من با یکی از نرم افزارهای که دوستان همین فروم معرفی کرده بودند (Rad xp manager) دسترسی به یکی از درایوهای ویندوزم رو ممنوع کردم غافل از اینکه تو این نرم افزار برای برگشت به حالت قبل راهی وجود نداره و من هر کار کردم نتونستم اون رو به حالت قبل برگردونم و الان نمیتونم به اون درایو دسترسی داشته باشم اما میدونم که با تغییرات تو رجیستری ویندوز میشه این کار رو کرد . از دوستان خواهش میکنم بنده رو راهنماییی کنند .
با تشکر

دوستان بنده مشکلم هنوز پا برجاست . اگه کسی میتونه راهنمایی کنه لطفا دریغ نکنه . کارم بد جوری گیر کرده و کلی اطلاعات مهم دارم که نمیتونم بهشون دسترسی داشته باشم .

djsystem
12-07-2008, 23:59
شما تا کی system restore کردید ؟باید تا قبل از نصب نرم افزارباشه
و یه چیز دیگه شاید فایل نرم افزارمشکل داشته شما از یه جای دیگه یه دونه گیر بیار و نصب کن ترجیحا ورژن بالاتر از اونی که رو سیستمت نصبه بعدببین همین چیزی داره یا نه ولی مطمن باش که باید داشته باشه اگه نداشته باشه که بدرد نمی خوره

hamid2006gh
14-07-2008, 13:31
شما تا کی system restore کردید ؟باید تا قبل از نصب نرم افزارباشه
و یه چیز دیگه شاید فایل نرم افزارمشکل داشته شما از یه جای دیگه یه دونه گیر بیار و نصب کن ترجیحا ورژن بالاتر از اونی که رو سیستمت نصبه بعدببین همین چیزی داره یا نه ولی مطمن باش که باید داشته باشه اگه نداشته باشه که بدرد نمی خوره

مشکل اینجاست که تو system restore که میرم فقط 2 تا restore point برای من فعال بود و قبل از نصب نرم افزار هم بود امتحان کردم و جواب نداد.

اون ورژن بالاتر نرم افزار رو هم که گفتی هنوز امتحان نکردم میرم دانلود کنم ببینم میتونم کاری بکنم

از کمک شما متشکر
اگه راه دیگه ای به نظر دوستان رسید حتما کمک کنند