PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقات برنامه نویسی دانشگاه آزاد مشهد

Mehrdad-bx
09-07-2008, 21:40
پنجمین دوره این مسابقات امسال برگزار خواهد شد(خودم منم امسال شرکت کردم، سنمو 2 سال بیشتر زدم تا رام بدن!!)

سایت اصلی مسابقات:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ثبت نام در KOPCS

وبلاگ رسمی مسابقات:

قابل توجه علاقمندان به مسابقات برنامه نویسی،
پنجمین دوره از مسابقات برنامه نویسی IAUMCCC، تابستان امسال در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد. این سری از مسابقات مانند سالهای گذشته سه مرحله ای می باشد. مرحله اول در قالب دو مسابقه اینترنتی در تاریخهای 26و 28 تیر برگزار می گردد و صعودکنندگان از این مرحله به مرحله نیمه نهایی و سپس به فینال مسابقات راه می یابند که دو مرحله آخر به صورت حضوری در این دانشگاه برگزار می گردد.
علاقمندان به برنامه نویسی می توانند جهت ثبت نام (مهلت ثبت نام تا 23/4/1386) به سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جدول دقیق زمانبندی مسابقات به سایت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مکاتبه نمایند.Contest.CSSC@gmail.com (Contest.CSSC@gmail.com) مراجعه نمایند و یا با آدرس

IAUMCCC روابط عمومی دبیرخانه مسابقات

Islamic Azad University of Mashhad is presenting the fifth IAUM-CCC this summer and would like to invite all Iranians who are interested in computer programming to take part.
This year, the contest has three rounds. The qualification round is held as two online contests on 26th and 28th of Tir. Those qualified in this round are invited to Mashhad to attend the on-site semi-final and final rounds on 25th and 26th of Mordad.

For further information and details about the contest, please visit

To register for the online contest, please visit (Registration deadline: 86/4/23):

We look forward to seeing you all in Mashhad,
IAUM-CCC 5 Organizing Team

1- سطح مسابقات:

امسال در پنجمین سري برگزاري مسابقه، تبليغات ما در سطح کشور بوده و براي کليه دانشگاههاي مراکز استانهاي کشور، پوسترها و دعوتنامه ها ارسال شده است. پيش بيني تعداد افراد ثبت نامي، حدود 500 نفر مي باشد. ولي در مجموع چون مرحله اول به صورت آنلاين و از طريق اينترنت برگزار ميشود، هيچ محدوديتي از نظر تعداد شرکت کنندگان و محل سکونت ايشان نخواهيم داشت.
براي شرکت کنندگان هيچ محدوديتي از نظر سن، تحصيلات وجود ندارد.
شرکت در مرحله اول (مرحله online) رايگان ميباشد.

2- مراحل برگزاري:

مرحله اول که به صورت اينترنتي برگزار ميشود، در روزهاي بیست ششم و بیست هشتم تیر ماه و در قالب دو مسابقه برگزار خواهد شد. از اين مرحله 50 نفر به دور بعد يا نيمه نهايي صعود خواهند کرد.
مرحله دوم در روز چهارشنبه بیست و پنج مرداد در قالب دو مسابقه در صبح و بعد از ظهر برگزار خواهد شد. از اين مرحله 20 نفر به مرحله نهايي راه خواهند يافت. تاريخ برگزاري مرحله نهايي، پنج شنبه، بیست و شش مرداد ماه ميباشد. در نهايت به نفرات برتر جوايز نفيسي اهدا خواهد شد.
3- نحوه برگزاري:

اين مسابقه به صورت تک نفره برگزار خواهد شد. نحوه برگزاري و نوع مسائل شبيه به مسابقات ACM-ICPC است. با اين تفاوت که سوالها به زبان فارسي و ساده ترند. ثبت نام و برگزاري مرحله اول به صورت اينترنتي و با استفاده نرم افزار KOPCS انجام ميشود. شما بايستي قبل از مسابقه کار با اين نرم افزار را فرا گيريد. در حال حاضر ما در حال تهيه يک راهنماي جامع براي آن هستيم که به زودي در سايت قرار خواهد گرفت.
پنجاه نفر برتر اين مرحله به نيمه نهايي راه پيدا خواهند کرد. اين مرحله در قالب دو مسابقه و در محل دانشکده فني مهندسي دانشگاه آزاد مشهد برگزار خواهد شد.
در هر مسابقه25 نفر شرکت خواهند کرد. از اين مرحله بيست نفر براي مرحله نهايي انتخاب ميشوند. مرحله فينال نيز حضوري خواهد بود و در نهايت به نفرات برتر جوايز نفيسي اهدا خواهد شد.
توجه داشته باشيد که مراحل بعدي با نرم افزار استاندارد و بين المللي PC^2 برگزار خواهد شد. برای دریافت راهنماي PC^2 بر روی این لینک کلیک کنید.

Mehrdad-bx
11-07-2008, 13:13
کسی ثبت نام کرد؟
نظر خاصی ندارید؟!
اطلاعات کامل تر ؟
فقط میبینین؟

فاطـمه
11-07-2008, 20:08
منم ثبت نام کردم
زمانش کیه؟؟
تو چه رشته ای؟؟

Mehrdad-bx
11-07-2008, 20:34
تو سایتش همه چی هست، فکر کنم دوشنبه و 4 شنبه آنلاینش بود، 50 نفر میرن مشهد(پارسال آخر مرداد بود، امسال هم دیدم هفته آخر مرداد اگه اشتباه نکنم)

فاطـمه
13-07-2008, 15:04
تو سایتش همه چی هست، فکر کنم دوشنبه و 4 شنبه آنلاینش بود، 50 نفر میرن مشهد(پارسال آخر مرداد بود، امسال هم دیدم هفته آخر مرداد اگه اشتباه نکنم)
بود؟؟؟
یعنی بعد از روزش خبرش رو گذاشتین؟؟؟
آخه چرا...

hoax3r
13-07-2008, 15:17
اینطور که خودش گفته همین چهار شنبس

مرحله اول که به صورت اينترنتي برگزار ميشود، در روزهاي بیست ششم و بیست هشتم تیر ماه و در قالب دو مسابقه برگزار خواهد شد.

Mehrdad-bx
13-07-2008, 15:38
چهار شنبه و جمعه؟
ممنون، شما هم ثبت نام کردید راستی؟

hoax3r
13-07-2008, 15:47
من بله، البته بیشتر برای کسب تجربه

Mehrdad-bx
13-07-2008, 15:51
چرا برای کسب تجربه؟ بیخیال آنلاینو میدیم میخندیم(باورت میشه پارسال رفیقم قبول شد بره مشهد؟!! رفت درحالیکه اون موقع تازه دوم راهنمایی بود! منم امسال دیگه باید برم{پارسال ندادم})
باید بهش ثابت کنم منم کمی حالیمه(تو مسابقات کم همگروهی نبدویم ولی این انفرادیه و فرق داره ...)

فاطـمه
13-07-2008, 16:04
چرا برای کسب تجربه؟ بیخیال آنلاینو میدیم میخندیم(باورت میشه پارسال رفیقم قبول شد بره مشهد؟!! رفت درحالیکه اون موقع تازه دوم راهنمایی بود! منم امسال دیگه باید برم{پارسال ندادم})
باید بهش ثابت کنم منم کمی حالیمه(تو مسابقات کم همگروهی نبدویم ولی این انفرادیه و فرق داره ...)
من هواس ندارم تو رو خدا به من یاداوری کنید
راستی مسابقه برنامه نویسی یا الگوریتم نویسی
اگه برنامه نویسی به چه زبانی؟؟؟
(نگو تو اون سایته هست من تنبل تر از این حرفام که برم اونا رو بخونم:31:)

hoax3r
13-07-2008, 16:20
تجربه از این نظر که اولین بارمه ببینم سطح در چه حده، وگرنه کی میره تا مشهد.
من تازه سوم راهنمایی یه کامپیوتر خریدم، یه چیزی که بهش گفت کامپیوتر، باریکلا به شما که تو اون سن برنامه نویسی میکنی:46:

Mehrdad-bx
13-07-2008, 17:03
برنامه نویسی.
به زبان های سی ++ و پاسکال و جاوا و...(مطمئن نیستم جاوا و... رو ولی اکثر این مسابقه ها دارن)
کامپایلر های سی ++ هم یه دونه ویژوال داره معمولا ++g رو هم باید داشته باشه(نداشته باشه یعنی مسابقه کشکی هست، ولی داره)

فاطـمه
14-07-2008, 11:46
برنامه نویسی.
به زبان های سی ++ و پاسکال و جاوا و...(مطمئن نیستم جاوا و... رو ولی اکثر این مسابقه ها دارن)
کامپایلر های سی ++ هم یه دونه ویژوال داره معمولا ++g رو هم باید داشته باشه(نداشته باشه یعنی مسابقه کشکی هست، ولی داره)
خب من جاوا بلد نیستم...

Mehrdad-bx
14-07-2008, 18:43
سوال حل میکنید، با هر کدوم خواستید، 10 تا زبون میزارن انتخاب کنید یه دونه رو(میتونی هر سوال رو با یه زبون حل کنید! یا همه رو با سی یا هرجور دلتون میخواد)

فاطـمه
15-07-2008, 13:39
سوال حل میکنید، با هر کدوم خواستید، 10 تا زبون میزارن انتخاب کنید یه دونه رو(میتونی هر سوال رو با یه زبون حل کنید! یا همه رو با سی یا هرجور دلتون میخواد)

خب این جوری که خیلی خوبه...:5:

Mehrdad-bx
15-07-2008, 17:02
دقیقا اشتباه گفتی! خیلی سخت تر از اونیه که فکر میکنی ...
پارسال کیان میر جلالی اول شد، خیلی شاخه، ته برنامه نویسی(البته برنامه نویسان شاخ تر مثل حامد احمدی نژاد افتخار شرکت در مسابقه رو ندادند!! )

فاطـمه
19-07-2008, 12:03
بچه ها چه جوری بود سوالا؟؟
من که نتونستم بیام متاسفانه...

Mehrdad-bx
19-07-2008, 16:31
سخت! من سوالا رو نتونسیتم به دلیل مشکلی ببینم! فقط هم یه ارسال داشتم و نا امیدی!! اگه بشه فردا میدم.
(هم احمدی نژاد اومده هم احمدی پور!! شاخ ترینا تو جهان!!)

فاطـمه
19-07-2008, 18:19
سخت! من سوالا رو نتونسیتم به دلیل مشکلی ببینم! فقط هم یه ارسال داشتم و نا امیدی!! اگه بشه فردا میدم.
(هم احمدی نژاد اومده هم احمدی پور!! شاخ ترینا تو جهان!!)
سوالا رو الان داری؟؟؟
می تونی بذاری؟

فاطـمه
20-07-2008, 16:12
سوالا واسه ایمیل خودم اومده
من نابغه از اون روز حتی ایمیل رو باز نکردم

morix_001
20-07-2008, 16:30
تو رو خدا یکی برا من سوالارو به ای میلم بفرسته . خواهش می کنم ...
morix_001@yahoo.com

فاطـمه
21-07-2008, 17:17
تو رو خدا یکی برا من سوالارو به ای میلم بفرسته . خواهش می کنم ...
morix_001@yahoo.com
هنوز کسی برات نفرستاده؟
بفرستم برات؟

Mehrdad-bx
21-07-2008, 19:24
لطفا سوالارو اینجا هم بزارید تا دیگر دوستان استفاده کنند

فاطـمه
22-07-2008, 07:48
لطفا سوالارو اینجا هم بزارید تا دیگر دوستان استفاده کنند
مگه شمام نداری...
باشه می ذارم ، تا شب

rf.ariyapoor
22-07-2008, 09:17
بچه ها کسی میتونه لیست کسایی که به دور بعد راه پیدا کردن رو بذاره

mic_makarti
22-07-2008, 13:49
سلام

سوالها و جوابهای نفر اول :

فاطـمه
22-07-2008, 14:58
سلام

سوالها و جوابهای نفر اول :

چه جالب من الان اومده بودم همینا رو بذارم که شما زحمتش رو کشیدین

mic_makarti
22-07-2008, 17:40
اینم همه سوالها با جواب نفر اول :

حالا خودمونیم سوالاش مسخره بوده ها !!!:31:

Mehrdad-bx
22-07-2008, 17:45
من داشتم!! برای بقیه گفتم بزارید که هی درخواست ندن و شما میل کنید.

ممنون