PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی و کمک از دوستان در مورده گرافیک های یک بنر... ?!؟

DaRiOuShJh
09-07-2008, 19:21
دوستان خسته نباشید
اول از همه از تمامیه دوستان عذرخواهی میکنم که یه مقدار زیاد سوالام رو اینجا مطرح میکنم:11:
خلاصه آشنا به وب و .... چیزی نیست که هر جایی پیدا بشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیشه خودمون باشه تویه این همه دوستان و آشنایان و ... اطرافم فقط یکی دو نفر هستن که یه چیزایی از کد نویسی سرشون میشه! اونم نه کد نویسی بلکه بلاگ نویسی!!! و ورزشه مفرحه پیچش کد! از این ور اونور

یعنی اونطوری کد نویس و گرافیک کار به معنای کلمه ندیدم و ندارم:41:

در هر صورت نظره یه طراح یا کسی که آشنا به کدها و المنت ها ی اسناده اینترنتی باشه به مراتب دقیق تر، حرفه ای تر و استاندارد تر از نظراته دیگران هست (اینم از هندونه زیر بقل گزاشتنه دوستان!!!:31:)

بگزریم...

و اما مشکله این دفه
البته نمیشه اسمش رو مشکل گزاشت
در هر صورت از این قراره:

اگه خدا قسمت کنه! من دارم یه بنر درست میکنم (فلش) برایه طراحی ها
با عکس های بک گراند و نوشته ها و افکت ها خدا رو شکر مشکلی ندارم
فقط یه مشکل کوپیکی که هست اینه که هر چی تو سایت های مختلف و نت دنباله یه عکس هایی که جالب باشن و به موضوعه هر اسلاید بخورن پیدا نکردم که نکردم

گفتم اینجا با شما دوستان در میون بزارم شاید شما پیزی یا لینکی د این مورد داشته باشید

و اما نوشته های اسلاید ها اینا هستن:

- طراحي کامل سايت + انجمن
- طراحي قالب وبلاگ
- طراحي قالب CMS و Forum
- طراحي بنر و لوگو

میخوام در هر مورد یه عکسی که بالاخره یه طورایی به مطلب میخوره بزارم ولی نیافتم که نیافتم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اطلاعاته تکمیلی:

سایز بنر 468 در 60 پیکسله
اگر عکس بزرگ تر باشه که چه بهتر! resize میکنیم همی:31:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پیشاپیش ممنون از همگی:10: