PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : encrypt file

magic69
09-07-2008, 18:24
salam aval bebakhshid ke fingilish minevisam chon windowsam farsish paride support nemikone.bacheha mikhasam bebinam ke chejuri ye file ke encrypt shode ro mitunam copy konam be ye drive dige.chon ta mikham file encrypto copy konam error mide(access is denied( torokhoda komakam konid.hayatiye

3Dmajid
09-07-2008, 18:28
خوب از حالت encrypto در بیار بعدا کپی کن بعدش دوباره encrypto ش کن.

mahdi7610
09-07-2008, 18:51
salam aval bebakhshid ke fingilish minevisam chon windowsam farsish paride support nemikone.bacheha mikhasam bebinam ke chejuri ye file ke encrypt shode ro mitunam copy konam be ye drive dige.chon ta mikham file encrypto copy konam error mide(access is denied( torokhoda komakam konid.hayatiye
سلام دوست عزیز

شما قبل از اینکراپت کردن ریکاوری ایجنت تهیه کردید ؟

بعد از اینکراپت کردن ویندوز عوض کردید ؟

اگه ریکاوری ایجنت تهیه نکردید و ویندوز هم عوض کردید برای همیشه با فایلهاتون خداحافظی کنید .
کاری نمی شه کرد .

اگه ویندوز عوض نکردید فایلهاتون را از اینکراپت در بیارید .

موفق باشید .

magic69
09-07-2008, 20:19
are windoes avaz kardam merc bichare shodam

takjok-20
09-07-2008, 20:26
اصولا فایلهای انکریپت شده تو ویندوز را نمیشه کپیش کرد. چون بالاخره اونر فایل میخواسته کسی نبیتش. ولی اگر بتونی با برنامه ی خواصی خودت اونر بشی کار جله. که اون را نمیدونم. این راهی که دوستمون هم گفت خیلی جالبه

mahdi7610
09-07-2008, 21:30
اصولا فایلهای انکریپت شده تو ویندوز را نمیشه کپیش کرد. چون بالاخره اونر فایل میخواسته کسی نبیتش. ولی اگر بتونی با برنامه ی خواصی خودت اونر بشی کار جله. که اون را نمیدونم. این راهی که دوستمون هم گفت خیلی جالبه
سلام دوست عزیز

من بارها در مورد اینکراپت کردن گفتم . و گفتم که بدون داشتن اطلاعات کافی در مورد این قابلیت هیچ وقت از این قابلیت استفاده نکنید .

کافیه یه سرچی توی انجمن داشته باشید .

متاسفانه هیچ راحی برای بازگردانی فایلهای اینکراپت شده وجود نداره .

نرم افزارهایی برای این کار وجود دارند اما احتمال حل مشکل توسط اونها در حد چند درصد هستش . اون هم در شرایط خاص مثل تغییر نکردن owner ( مالک ) فایل و ....

موفق باشید .

silverunicorn
08-08-2008, 21:05
ریکاوری ایجنت رو چطوری و از کجا باید درست کرد؟ اگه کامل توضیح بدید ممنون میشم