PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خراب بودن پورت Usb

sia abedi
09-07-2008, 14:54
با سلام
از وقتي ويندوزم را عوض كردم پورت‌هاي usbكامپيوترم كار نمي‌كنه در ضمن مادربوردم هم soltek است اگر درايوري،راهكار يا چيز ديگري داريد لطفا دريق نكنيد اگر سايت سولتك را هم داريد بديد

javadshahvand
09-07-2008, 15:54
با سلام
از وقتي ويندوزم را عوض كردم پورت‌هاي usbكامپيوترم كار نمي‌كنه در ضمن مادربوردم هم soltek است اگر درايوري،راهكار يا چيز ديگري داريد لطفا دريق نكنيد اگر سايت سولتك را هم داريد بديد

احتمال زیاد ویندوز شما خیلی قدیمیه!!!!!!

amin123
09-07-2008, 16:26
با سلام

توي device manager نشونه اي هست؟؟؟؟

S3 را نصب كرديد؟؟؟؟؟؟؟؟

ويندوز شما سرويس پك چند هست ؟؟؟؟( چون سرويس پك 1 بعضي وقت ها با USB 1.1 مشكل پيدا ميكرد)

وقتي يك دستگاه به پورت USB خود وصل ميكنيد،چه اتفاقي مافته؟

علی صفویه
10-07-2008, 01:08
بچه ها سلام
منم همین مشکل رو دارم. چند وقتیه که یکی دوتا از usb هام از کار افتاده. یکی جلویی و یکی هم پشت. بایوس مادربورد رو هم آپدیت کردم نشد چیپست هم آپدیت کرم فرقی نگرده. مادربردم اینتل هست. ویندوز ویستا سرویس پک 1.
قبل از اینکه ویندوز هم عوض بکنم این مشکل رو پیدا کرده بودم.
لطفا کمک !

sia abedi
10-07-2008, 19:48
دقيقا مال منم مثل آقا صفوي شده ويندوزم MRT sevice pack2است الان يك پورت كار مي‌كنه و بقيه پورت‌ها كار نمي‌كنه
با تشكر

sia abedi
11-07-2008, 21:08
آقا يكي ما را كمك كنه

علی صفویه
13-07-2008, 23:52
فروم به این بزرگی هیچکس نیست یه جواب خشک و خالی بده ؟!
لطفا کمک !

mostafaeshghi
15-07-2008, 12:02
دوست عزیز شما مشکل را کامل و صحیح عنوان و تشریح کنید! مطمئنا دوستان تا آنجا که بتوانند کمکتان میکنند1

آخه شما نیمیگی که یو اس بی تان چه مشکلی داره؟! فقط میگید خرابه؟!

توضیح بدید که توسط سیستم شناخته میشه!؟ وقتی دیوایسی بهش وصل میکنید چه اتفاقی میافته!؟ از رو ست آپ مادربودر سیستمتان دست کاری نشده ؟!

اینها را توضیح بدید مطمونا دوستان راهنماییتان میکنند !

قربانتان: مصطفی عشقی

sia abedi
16-07-2008, 08:57
دوست عزیز شما مشکل را کامل و صحیح عنوان و تشریح کنید! مطمئنا دوستان تا آنجا که بتوانند کمکتان میکنند1

آخه شما نیمیگی که یو اس بی تان چه مشکلی داره؟! فقط میگید خرابه؟!

توضیح بدید که توسط سیستم شناخته میشه!؟ وقتی دیوایسی بهش وصل میکنید چه اتفاقی میافته!؟ از رو ست آپ مادربودر سیستمتان دست کاری نشده ؟!

اینها را توضیح بدید مطمونا دوستان راهنماییتان میکنند !

قربانتان: مصطفی عشقی
اولش هم كه يك معذرت خوا‌هي به مدير اين انجمن بدهكارم چون من وقتي اين تاپيك را زدم بعدش فهميدم كه شايد مشكل نرم‌افزاري هم باشه .................................بگذريم
آقا كلا من كيسم 3 تا پورت داره كه دوتاش عقب هست و يكي ديگه جلو اوني كه جلو هست كار نمي‌كنه البته بعضي دستگاه‌‌ها را به اين پورت وصل مي‌كني يك بالون اون پايين روي task managerباز ميشه البته فقط بعضي دستگاه ها را كه وصل مي‌كنم اين شكلي ميشه براي همين من فكر كردم شايد سخت افزاري نباشه مثلا فلش مموري را كه وصل مي‌كنم هيچ چيزي نمي‌شه ولي دسته‌بازي را كه وصل مي‌كنم يك بالون باز مشه ولي هر كاري مي‌كنم نمي شناسه يك پورت از عقب هم اينجوريه ولي يك پورت ديگه كه اون هم عقب هست از اول موس به اون وصل بوده فعلا هر وصيله‌اي به اون وصل مي‌كنم كار ميكنه خدا كنه كه ديگه اون يكي حالش مثل اين دو تاي ديگه اورژانسي نشه:41:

mhaf
16-07-2008, 10:32
اولش هم كه يك معذرت خوا‌هي به مدير اين انجمن بدهكارم چون من وقتي اين تاپيك را زدم بعدش فهميدم كه شايد مشكل نرم‌افزاري هم باشه .................................بگذريم
آقا كلا من كيسم 3 تا پورت داره كه دوتاش عقب هست و يكي ديگه جلو اوني كه جلو هست كار نمي‌كنه البته بعضي دستگاه‌‌ها را به اين پورت وصل مي‌كني يك بالون اون پايين روي task managerباز ميشه البته فقط بعضي دستگاه ها را كه وصل مي‌كنم اين شكلي ميشه براي همين من فكر كردم شايد سخت افزاري نباشه مثلا فلش مموري را كه وصل مي‌كنم هيچ چيزي نمي‌شه ولي دسته‌بازي را كه وصل مي‌كنم يك بالون باز مشه ولي هر كاري مي‌كنم نمي شناسه يك پورت از عقب هم اينجوريه ولي يك پورت ديگه كه اون هم عقب هست از اول موس به اون وصل بوده فعلا هر وصيله‌اي به اون وصل مي‌كنم كار ميكنه خدا كنه كه ديگه اون يكي حالش مثل اين دو تاي ديگه اورژانسي نشه:41:
تو ااون بالون نوشته usb device not recegnized؟

mostafaeshghi
16-07-2008, 12:01

به طور کلی ! پاور هر سیستمی به یه قدرتی محدود هست و شما هنگام خرید قطعات و اضافه کردن پورتها باید توجه کافی به میزان قدرت پاور داشته باشید!
مثلا سیستم من وقتی بررسی کردم دیم بیشتر از 4 تا پورت یو اس بی داشته باشد ممکنه بهش فشار بیاد برای همین دو تا جلویی ها را وصل نکردم !
و آنطور که من مطلع هستم ! یو اس بی های جلویی از قدرت برق کمتری برخودداریند و به علت فاصله داشتن از پورتهای اصلی مادربود ، به طور دقیق و خوب نمیتوانند کار کنند!

توصیه ی من به شما اینه که از پورتهای پشت استفاده کنید ! و یا در صورت نیاز مبرم به یو اس بی ، یو اس بی هاب تهیه کرده که از بهترین مدلها مدل دی - لینک هست در اوناع و تعداد پورتهای مختلف هست !

قربانت: مصطفی عشقی

sia abedi
16-07-2008, 13:38
خوب اون كار را مي‌كنم ولي بايد بدونم اين كامپيوتر چه مرگش هست

mhaf
16-07-2008, 19:27
به طور کلی ! پاور هر سیستمی به یه قدرتی محدود هست و شما هنگام خرید قطعات و اضافه کردن پورتها باید توجه کافی به میزان قدرت پاور داشته باشید!
مثلا سیستم من وقتی بررسی کردم دیم بیشتر از 4 تا پورت یو اس بی داشته باشد ممکنه بهش فشار بیاد برای همین دو تا جلویی ها را وصل نکردم !
و آنطور که من مطلع هستم ! یو اس بی های جلویی از قدرت برق کمتری برخودداریند و به علت فاصله داشتن از پورتهای اصلی مادربود ، به طور دقیق و خوب نمیتوانند کار کنند!

توصیه ی من به شما اینه که از پورتهای پشت استفاده کنید ! و یا در صورت نیاز مبرم به یو اس بی ، یو اس بی هاب تهیه کرده که از بهترین مدلها مدل دی - لینک هست در اوناع و تعداد پورتهای مختلف هست !

قربانت: مصطفی عشقی
آفرین
دقیقا همینه.
من هم یه سیم رابط دارم که بعضی قطعات که جریان بیشتری میکشن رو بهش وصل میکنم کار نمیده.
مجبورم از کوتاه ترین مسیر استفاده کنم
تازه من پاورم هم گرین 530 واقعی هست اما خوب قطعات جانبی زیاد دارم.
یه راه دیگه هم داره.
استفاده از سیم رابط هایی که نویز گیر دارن.

sia abedi
18-07-2008, 09:38
اگر حرف شما هم درست باشه پس چرا 1 ماه پيش كار مي‌كرد

mhaf
18-07-2008, 15:59
اگر حرف شما هم درست باشه پس چرا 1 ماه پيش كار مي‌كرد
آقا پاور عمر مفیدش از بقیه قطعات کمتره
میشه گفت از همه زود تر پاور خراب میشه.
من خودم به چشم خودم دیدم.

sia abedi
18-07-2008, 20:03
آخه من پاورم را سال قبل عوض كردم بعد تازه هم هيچ مشكلي با قطعات ديگر ندارم

آلو جنگلي
31-07-2008, 16:23
usb منم این مشکلو داره که فلش مموری رو میشناسه.ولی usb کابل گوشی رو میشناسه؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mhaf
31-07-2008, 16:28
usb منم این مشکلو داره که فلش مموری رو میشناسه.ولی usb کابل گوشی رو میشناسه؟؟؟؟
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این جوری که شما توضیح دادی هر دو رو میشناسه.

mohsentanha
20-08-2008, 21:39
سلام اقا من یه یو اس بس هاب 4 خریدم ولی هرکاری میکنم باز می گه سخت افزار رو نمیشناسه باید چی کار کنم
در ضمن توی مغازه طرف کار میکرد

javadshahvand
21-08-2008, 10:27
سلام اقا من یه یو اس بس هاب 4 خریدم ولی هرکاری میکنم باز می گه سخت افزار رو نمیشناسه باید چی کار کنم
در ضمن توی مغازه طرف کار میکرد

ویندوز رو تعویض کنید

mohsentanha
21-08-2008, 19:38
این کار رو هم کردم نشد مغازه یارو جواب میده ها ولی برای من می گه نمیشناسم

jabi7joon
03-09-2008, 01:06
پورت های usb من کار نمی کنه.مثلا وقتی رم ریدر یا کول دیسک بهش وصل می کنم چراغشون روشن نمی شه.در واقع هیچ چی.
می شه بگید مشکل از چیه؟