PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دریافت مقاله از طریق پسورد دانشگاههای معتبر دنیا

flyer_in_sky
09-07-2008, 07:38
Deِar friends: Do you know how to find out database quickly without entering so many university libraries and search the web again and again? Do you know what databases does a library have? You will recommend google search engine, but does it provide you enough and prcise information? No!So we made up this handbook for you guys as an index of library resource menu, for you to get to any database or journal without entering lots of university librares
You can download the book here
link: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
rar password: 资讯 - passfans - Powered by SupeSite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
or: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
10-07-2008, 14:45
دوست من لطفا طبق قوانین کلی انجمن لطفا فارسی بنویسید.
متن رو به فارسی برگردان کنید،ممنون.

Sharim
12-07-2008, 08:58
ترجمه متن فوق :

دوستان عزیز آیا میدانید چگونه یک منبع اطلاعاتی را بدون وارد شدن به کتاب خانه های دانشگاه ها و جستجو های مکرر در اینترنت به سرعت پیدا کنید ؟ آیا میدانید کدام منابع اطلاعاتی (دیتابیس ها ) دارای کتاب خانه هستند ؟

شما سرویس جستجو گر گوگل را توصیه میکنید اما آیا این سرویس میتواند اطلاعاتی کافی و خلاصه را در اختیار شما قرار دهد ؟
نه ...بنابراین ما این کتاب چه دستی را برای شما تهیه کردیم ...

شما میتوانید کتاب ها را از این جا دانلود کنید :
لینک :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پسورد :
rar password: 资讯 - passfans - Powered by SupeSite ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یا :

(اگر ترجمه ناقص بود به بزرگواری خود ببخشایید !)

roohesargardan
28-07-2008, 23:29
من اینو دانلودش کردم ولی نمیدونم این دیگه چه مدل پسوردیه! غیر قابل استفادس!

rahi_hadi
30-07-2008, 22:24
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Dear friends: Do you know how to find out database quickly without entering so many university libraries and search the web again and again? Do you know what databases does a library have? You will recommend google search engine, but does it provide you enough and precise information? No! So we made up this handbook for you guys as an index of library resource menu, for you to get to any database or journal without entering lots of university libraries.
here is the handbook! See attachment!
You can download the book here:
link

Bil Gits
28-08-2008, 09:41
sسلام
دوست عزیز این که پسورد نیست این میگه یه کتابچه ای هست که فهرست منابع کتابخونه ها رو داره تو خودش که شما میتونی بدون دسترسی به کتابخونه ی دانشگاهها از خود منابع استفاده کنی.در واقع میونبره.
خودمم دانلود می کنم ببینم چیه.

Bil Gits
28-08-2008, 10:19
pass:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdokht1364
22-10-2008, 13:56
من عضو شدم توی سایت،اصلا نمی فهمم چطور میشه کار کرد باهاش.این لینک های عضویت هم تنها فایدش جمع آوری امتیازات برای دوستانمون هست!!