PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوترم قاطی کرده

mehrzad2020
08-07-2008, 17:51
دوستان سلام لطفا تا کامپیوترم سالمه جواب بدید تا شاید بشه مشکل رو حل کرد . 2 روز پیش یه دیویدی رایتر خریدم ویندوزم داغونه داغون بود عوضش کردم با خوبی و خوشی مادر برد و گرافیک رو نصب کردم یهو کامپیوتر restart شد بعد که اومد بالا هم دیویدی رایتر جدیدم هم CD رایترم رو نخوند البته نشون میداد که همچین چیزایی وجود داره اما درایوی که مربوط به ایناست اصلا نمی یاد.منم rom دیگه ای ندارم یعنی عملا نه CD میتونم بذارم نه DVD . باید چی کار کنم؟ممنون میشم اگه هر چه سریعتر کمک کنید.

mehrzad2020
08-07-2008, 17:54
یه بار دیگه هم ویندوز عوض کردم بازم اولش درست بود بعدrestart شد وادامه ماجرا این دفعهDVDرایتر جدیدم رو اصلا وصل نکردم ولی بازم همین مشکل پیش اومد.

آنتی
08-07-2008, 18:20
به نام خدا
سلام
هرگاه برای وصل دو دستگاه (به قول خودتون rom ) به مادربورد از یک کابل استفاده می کنیم باید قطعه ای که به سر کابل وصل میشود درحالت masterو قطعه ای که در وسط هست در حالت slave قراردهیم تا سیستم آنرا بشناسد
آنرا تنظیم کن موفق باشید

mehrzad2020
09-07-2008, 00:47
خیلی ممنون مشکلم حل شد واقعا تشکر فقط یه چیزه دیگه من الان 2تا هارد رو سیستمم گذاشتم به نظرتون مشکلی پیش میاد؟

آنتی
19-07-2008, 00:16
به نام خدا
سلام دوست عزیر
نمی دونم منظور شما از مشکل چیه ؟
اگه منظور جواب دادن سیستم هست که مشکلی پیش نمی آید ولی باز هم باید slaveوmaster را چک کنی و برای کامپیوتر هم ضرری ندارد (البته به نظر این حقیر )
موفق باشید