PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از کدام دانلود منیجر استفاده میکنید ؟

Jalal
08-07-2008, 17:50
سلام

این نظر سنجی صرفا شخصی بوده و هیچ ربطی به انرژی هسته ای ندارد :31:

لطفا به نظر سنجی رای بدهید !

با تشکر:11:

V i r u s e r
16-07-2008, 15:02
من به GETRIGHT رای دادم
اخه مثل dap تبلیغات نداره و راحته و کم حجمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ninja266
19-07-2008, 17:14
من به orbit downloader رای دادم .چون اولا سرعت خیلی خوبی داره ثانیا باهاش میشه خیلی از فایلهایی که قابلیت دانلود ندارند (مثلا فایلهای صوتی که تو بعضی سایتها میشه فقط گوش داد ) رو دانلود کرد.

Sam Fisher 11
31-07-2008, 11:24
سلام
ممنون جلال جان...

من به IDM رای دادم چون همچنان به نظرم بهترینه... سبک...روون...راحت...سریع!
البته از اونایی که توی نظرسنجی هستن با اینا هم کار کردم:
flash get
GoZilla
DAP
ولی IDM یه چیزه دیگه است
از Orbit هم برای دانلود فایلهای flv و ویدئوهای غیر قابل دانلود استفاده میکنم.

death knight
01-08-2008, 12:48
به نظر من تفاوت چنداني نداره
من از كاربران قديمي Dap هستم اما 9 ماهي هست كه زدم تو كار Idm وازش راضيم
----------------
Dap دو خصيصش تو چشم ميزنه اولي تبليغات زيادش و دومي امكان مشاهده فايل هاي تصويري در هنگام دانلود
Idm هم كه فارسيه حال ديگه اي ميده
سرعت جفتشون هم خوبه

zidane
05-08-2008, 13:38
من با اکثر این نرم افزارها کار کردم
فقط free download manager
دلایل:
1- کاملا رایگان و بدون نیاز به کرک
2- قابلیت استفاده بصورت portable
3- قابلیت زمانبندی کارا (شروع یا خاتمه دانلود در زمان مشخص و یا دیسکانکت و خاموش کردن کامپیوتر بعد از اتمام دانلود ها)
4- قابلیت دانلود Torrent و فیلمهای آنلاین مثل Youtube
5- قابلیت گوش کردن به موسیقی قبل از اتمام دانلود (تا جائیکه دانلود شده)
6- تنظیمات زیاد و متنوع

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pezhmantoop
05-10-2008, 10:07
فقط intenet download manager
هم سرعت را به خوبي نشون ميده و هم كركش هميشه در دسترسه

zed2
18-10-2008, 00:53
من با اکثر این نرم افزارها کار کردم
فقط free download manager
دلایل:
1- کاملا رایگان و بدون نیاز به کرک
2- قابلیت استفاده بصورت portable
3- قابلیت زمانبندی کارا (شروع یا خاتمه دانلود در زمان مشخص و یا دیسکانکت و خاموش کردن کامپیوتر بعد از اتمام دانلود ها)
4- قابلیت دانلود Torrent و فیلمهای آنلاین مثل Youtube
5- قابلیت گوش کردن به موسیقی قبل از اتمام دانلود (تا جائیکه دانلود شده)
6- تنظیمات زیاد و متنوع

در تکمیل موارد بالا در FDM هم سازگاری و مشاهده منو ها به زبان فارسی امکان پذیر است( که در بخش زبان ها می تونید انتخاب کنید):46:

مرتضی nvcd
31-10-2008, 03:01
چند وقت پیش من دانلود منجری نداشتم (چون هیچ كدوم به نظرم جالب نمی اومد) ... تا اینكه این تاپیك رو دیدم

گفتم بزار یه بار هم به رای اكثریت اعتماد كنیم و رفتم IDM رو با اخرین ورژن گیر اوردم ...

الان خیلی خوشحالم كه چنین تاپیكی رو دیدم ... و از دوستان هم به خاطر نظرشون كه به من كمك كردن متشكرم ..

اینم ادای دین من به این تاپیك و نظر سنجیش :

Internet Download Manager
این نرم افزار به نظرم بهترینه

با اپدیت كردن اون می تونید تمام منو ها رو به راحتی فارسی كنید ...

می تونید مطمئن باشید كه پهنای باندی رو كه می گیره به هیچ وجه در سرعت وبگردیتون تاثیر نمی زاره

می تونید برنامه زمانبندی بهش بدید تا بعد از دانلود سیستم رو كامل خاموش كنه

می تونید بهش زمان بندی بدید تا در دوره های خاص و تاریخ خاص دانلود رو انجام و متوقف كنه .

كل سایت رو هم می تونید با ----- های خاص دانلود كنید (مثلا فقط متن ... یا فقط عكس) ... به نوعی خودش یه وب دانلودره

ممنون

Farvadin
03-11-2008, 21:17
تو برنامه‌هايي كه من استفاده كردم دانلود اكسلريتور پلاس، سرعتش بيشتر بود و اطلاعات خوبي در زمان دانلود مي‌داد درباره زماني باقي مانده و سرعت و ...

golmohammadi
07-11-2008, 00:46
من اون اولا كه با دايلاپ ميومدم با flash get كار ميكردم
بعدا با dap كار كردم كه خوبه
بعد چند تاي ديگه هم باهاشون كار كردم
الانم يكسالي هست كه هيچ چيزي نصب نميكنم و از همون دانلودر اپرا استفاده ميكنم
واسه خاطر همين نميتونم راي بدم
ولي در كل دانلود منيجرها هر كدومشون ممكنه با يه سايتي هماهنگتر باشند
مثلا در يه زمان خاصي ممكنه DAP نتونه درست از يه سايت خاصي دانلود كنه و شايد برنامه ديگه اي بتونه اينكارو بكنه
كه در اين حالت ادم فكر ميكنه كه DAP خوب نيست
و يا برعكس شايد يه جاهاي هم DAP بهتر دانلود كنه
و بقيه دانلود منيجرها هم بدين ترتيب

Mohsen6558
07-11-2008, 00:57
من تقریبا با همه ی دانلود منیجر های بالا کار کردم
اما IDA - Internet Download Accelerator رو می پسندم به خاطر دلایل زیر:
راحت کرک می شه و آپدیت برعکس DAP
می شه از یه لینک Mirror گذاشت یعنی اگه قطع شد سروری همون فایل رو از یه سرور دیگه ادامه بده دانلودشو
امکان این رو که قبل از دانلود حجمش رو دید هست حتی از رپید
باهاش می شه براحتی از اکانت رپید استفاده کرد
بعد می شه برا دسته ی خاصی از سایت ها IP Po*rt در نظر گرفت
می شه دسته بندی کرد فایل ها رو
دیتابیس رو می شه ذخیره کرد
به فایل می شه Comment گذاشت مثل ذخیره ی پسورد و اینا
با فایرفاکس خیلی راحت می شه باهاش دانلود کرد و ...

armingoly
09-12-2008, 13:20
DAP یا Downalod Accleator خوب ولی هک کردنش مشکل واکثریت مطلقشون ویروسی ، اگه مجانی نصب بشه امکاناتش محدود میشه، در کل زیبا و در سطح متوسط و از منوبندی خوبی برخوردار و گزیینه های حرفه ای زیاد داره. در کل برنامه لوکس و استانداردیست.
ظاهر 5/5
امکانات تنظیمی 2/5 بدون هک ، 4/5 بعد از کرک یا نصب نسخه کامل
چیدمان و راحتی کار با منوی تنظیمات 4/5
کارایی 3/5

Getright بسیار حرفه ای ولی شتاب دهنده خوبی نیست، تنظیم منوهاش به دلیل حرفه ای بودن مشکل و اگه زیاد باهاش آدم ور بره ، hang هم میکنه (وقتی تنظیمات منوه در هر سیستمی زیاد بشه طبیعی که eror ها در سیتم عاملهای مختلف بالا بره)، برای Dialup حرفه ای ترین و قابل تنظیم ترین ولی برای DSL به نظر من IDM بسیار بهتره.
ظاهر 2/5
امکانات تنظیمی 5/5
چیدمان و راحتی کار با منوی تنظیمات 1/5 جونم در میاد تا چیزی که میخوام پیدا کنم
کارایی برای dialup 3/5 ، برای DSL، 2/5
(امکانات بسیار بالاست ولی امروزه دو سوم آن موارد مقدار استانداردی پیدا کرده و نیاز به تغییر پیش فرض نیست )

IDM یا Internet Donwload Manager:
ظاهر 3/5
امکانات تنظیمی 5/5
چیدمان و راحتی کار با منوی تنظیمات 5/5 واقعا خوب کار شده
کارایی 5/5

بی بروبرگرد بهترین برنامه است، به ظاهر پیزوری و سادش نگاه نکنید ، همین سادگیش که من دوستش دارم، در تنظیمات منو حتی یک مورد اضافه و بیخودی مثل get right یا free download manager وجود نداره، در عین حال تمامی موارد کاربردی وحتی بیشتر از اونای دیگه هست، برنامه بسیار Stable (در ویندوز XP SP2 در ماه یکبار کلا قاطی میکنه که فقط با یک باز بسته شدن درست میشه، من با همه چیزش ور میرم و عاشق پیدا کردن باگم ، یکبار وسط کلی دانلود در حال اجرا پوشه تمپش مخصوصا تغییر دادم که قاطی کنه و مدعی شم که یک bug پیدا کردم ولی لامسب گاو گاوه، خبه راحتی خر نمیشه؛ بسیار پایدار و حافظه بسیار کمی اشغال میکنه و کارایی بسیار بالایی داره، کارکردن باهاش عین آب خوردن، حساب تنظیمات هر کاربری از دیگری جداست، به IE و Mozillaخیلی خوب Match میشه ، و با Opera در سطح متوسط ؛ برنامه های دیگر فقط در نقاط قوت خود از این بالاترن ولی در کل و برآیند IDM از همه استانداردتره و پایدارتره

اشکال: بزرگترین عیب آن در قسمت قطع وصل اینترنت، وقتی اینترنت قطع میشه، اگه تنظیمات اتوماتیک وصل آن فعال بشه تا 15 نمیتونه دوباره وصل کنه و یا باید 15 فاصله بیاندازم یا از برنامه دیگری استفاده کنم.

در نسخه های آخر یک قابلیتی داره که علاوه بر تنیم خود کاربر در قسمت Dialup --> connection اون کانکشهایی که دارین باهاش به اینترنت وصل میشین را به صورت اتوماتیک خودش تغییر میده و موجبات نارضایتی خیلی فراهم کرده مثلا شما دو Conncetion به نام day و night دارید و میخواین شبانه به صورت اتوماتیک وصل شه، وقتی با day به سطور دستی connect شید، بعد IDM برای بار اول Load کنید ، به جای Day جایگزین Night میکنه و بعد فاجعه اتفقاق میافته یعنی اگه شب دانلودی مثلا مجانی کردین از روزتون کسر میشه و ممکن موقعی بفهمید که خیلی دیر شده باشه، به نظر من باید یک تیک میزاشتن که میخواین ]IDM اتوماتیک Connection default تغییر بده یا نه تا این مشکل هرگز پیش نیاد (یکی زبانش خوب یک email بزنه و بهشون حالی کنه)

Leech Get
ظاهر 3/5
امکانات تنظیمی 5/5
چیدمان و راحتی کار با منوی تنظیمات 4/5 واضح ولی باز IDM از اینم ساده تره.
کارایی 4.5/5
برنامه ای بسیار قوی ، منوهای کاملا کاربردی داره و موارد غر ضروری من ندیدیم، توی مایه های همون IDM ولی چند پله ای پایینتر ، اگه IDM نبود میرفتم سراغ این؛ البته اینم واقعا ارزش وقت طلف کردن داره.

free donwload manager
اولش جالب بود که یک برنامه Free این همه سوراخ سنبه داره، بعد دیدم زیاد مطابق میل من رفتار نمیکنه و خوشم
نمیاد ازش

gog2000
15-12-2008, 13:27
idm الان يك جورايي تك تاز ميدونه و امكاناتش روز به روز در حال پيشرفته
حتي سايتهاي ايراني و خارجي براي دانلود فايلها امكانات اين نرم افزار و به قولي ساپورت اين نرم افزار رو مد نظر دارند
از امكانانش ميشه به دانلود خودكار اتصال خودكار صف دانلود فاري شدن منو ها و.....

اشاره كرد

Ship Storm
06-07-2009, 10:56
من از عزيزاني که از idm حمايت ميکنند تقاضا دارم که علل برتري اونو توضيح بدند

1- بیشترین سرعت دانلود در هنگام دریافت فایل
2- پشتیبانی از تمامی مرورگرهای موجود
3- امکانات خاص برای دانلود فیلمهای فلش
4- حجم بسیار پایین
5- امکان یکپارچه شدن پیشرفته با مرورگر
6- امکان دانلود سایت از اینترنت
7- دارای منوهای فارسی
8- امکان محدود کردن سرعت دانلود
9-خاصیت Grabber
و ...

البته این برنامه ویژگیهای دیگری هم داره ولی ما سعی میکنیم که توضیحات کاربردی و مقایسه ای از یک نرم افزار را بیان کنیم

این برنامه امکانی داره که در مورد 5 ذکر کردم و این ویژگی در هیچ نرم افزار دیگری وجود نداره. با فعال کردن اون می تونید دانلود هر فایلی را توسط هر برنامه ای تحت کنترل IDM در بیارید. مثلا با این کار می تونید فایل Update‌ برنامه های زیادی را پیدا کنید.

ايراندوست
09-07-2009, 07:20
من تو خوندن کل تپيک متوجه شدم که بيشترين افراد به دليل استفاده زياد طرفدار يه گزينه هستند نه به خاطر مقايسه به همين دليل بيشتر نظرات سليقه اي وغير حرفه اي است در زير مقايسه اي کارشناسي از سايت ----------- براتون ميزارم تا انتخاب روشنتري داشته باشيد.اميد وارم که طولاني بودن متن باعث خستگي نشه امااين بحث دقيقتر از پستهاي قبلي هستش.

Orbit Downloaderیک ابزار رایگان جهت Download کردن File های شما با سرعت بالاتر است. این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کاربری بسیار آسان و همین طور بسیار سبک طراحی شده است. Orbit Downloader بر اساس تکنولوژی P2P و Download از منابع مختلف قادر به پشتیبانی از Protocol های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FTP, MMS and RTSP می باشد. به کمک این نرم افزار شما تقریباً قادر به دانلود هرگونه فایلی هستید! از بازی ها و Clip های Flash گرفته تا Viedo های Site های YouTube, Google, Metacafe, MySpace یا File های RapidShare و Streaming Video ها. مطمئناً چنین ابزاری برای Computer شما مورد نیاز خواهد بود. از امتیازات بارز این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نسبت به برنامه های مشابه می توان به امکانی به نام Grab++ استفاده کرد. با استفاده از این امکان می توان هر نوع فایل فایل فلش یا فیلم یا موزیک را که امکان مشاهده و گوش دادن به آن فقط به صورت Online وجود دارد را دانلود کنید. مثلا فیلمهای سایت یاهو را که هیچ برنامه ای نمی تواند آنها را دانلود کند این برنامه لینک اصلی آنها را شناسایی و دانلود میکند. برای فعال کردن آن میتوانید بر روی آیکون این برنامه در Taskbar راست کلیک کرده و Grab++ را انتخاب کنید. صفحه مورد نظر خود را Refresh کنید تا لینک فایل مورد نظر خود را ببینید.

وِیژگی های نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Orbit Downloader 2.8.9:
- سرعت فوق العاده: افزایش سرعت Download تا 500 درصد با استفاده از تکنولوژی P2P و Download از منابع مختلف
- فوق العاده سبک: Orbit Downloader با حجمی بالغ بر 2.01 MB کمتر از 3 MB از RAM شما را اشغال و در هنگام Download هم نهایت 3 درصد از CPU شما استفاده می کند.
کاربری آسان: با ظاهری روشن و آسان، انجام تنظیمات را هم برای کاربران تازه کار و هم برای حرفه ای ها آسان نموده است.
- فراگیرترین Download کننده: با پشتیبانی از تمامی Protocol های موجود برای تمامی Download های شما دارای کاربرد می باشد.
- رایگان و امن: بدون ابزارهای تبلیغاتی و یا جاسوسی!
- توانایی دانلود موزیک های آنلاین از سایت های Support Social Music Download: Pandora, Yahoo, Myspace, IMEEM, Radioblogclub, Lala and more و ...
- توانایی دانلود ویدئو های آنلاین از سایت های Youtube, Dailymotion, Myspace, Yahoo, Metacafe, Google و ... .

قابلیت های كلیدی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Orbit Downloader 2.8.9:
- كاملاً رایگان با كاربرد بسیار آسان
- سرعت بسیار بالا در دانلود فایل ها تا 500%
- دانلود با سرعت بالا، مشغول نبون CPU، استفاه آسان
- پشتیبانی از پیشوند های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FTP, MMS and RTSP
- دانلود از سرور های ارائه دهنده P2P یا همان Torrent
- دانلود فایل های YouTube , Rapidshare , Flash ,Music , ...
- توانایی دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ویدئو های آنلاین
- پشتیبانی از IE, Firefox, Maxthon و Opera
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نرم افزار Internet Download Manager معروف به IDM با بیش از 200.000 کاربر ثبت شده در سراسر جهان یکی از محبوب ترین نرم افزارهای مدیریت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل از اینترنت میباشد. IDM سرعت دانلود را تا %500 افزایش می دهد و بر خلاف دیگر نرم افزار های مشابه که قبل از شروع عملیات دانلود فایل ها را تکه تکه می کنند این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در هنگام دانلود و بسته به سرعت اینترنت File ها را تکه تکه کرده و دانلود هر قسمت به طور جداگانه انجام می کند. این عمل باعث افزایش سرعت دانلود و دریافت File ها خواهد شد. همچنین اگر در هنگام دانلود ارتباط اینترنتی شما قطع شود بدون نگرانی می توانید ادامه فایل را پس از برقراری ارتباط مجدد دریافت نمائید شما از طریق این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می توانید انواع فایل ها را به آسانی دریافت کنید.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Internet Download Manager 5.16 build 3:
- نصب سریع و آسان نرم افزار
- افزایش پنج برابری سرعت دانلود بر اساس جدیدترین تکنیک ها
- قابلیت کشیدن و رها کردن - Drag & Drop لینک ها
- بهبود رابط کاربری نگارش جدید برنامه
- ویروس یابی انواع و اقسام فایل های دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده
- ویژگی Speed Limiter برای محدود کردن سرعت دانلود یک فایل مشخص
- پشتیبانی از انواع ------ سرورها مانند Microsoft ISA, FTP proxy servers
- قابلیت ادامه دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) های نیمه تمام از جایی که ارتباط اینترنتی شما بنا به دلایلی قطع شده است
- دانلود فایل های ویدیویی FLV از سایت های YouTube, Google Video, و MySpaceTV
- سازگاری با انواع مرورگرهای اینترنت اکسپلورر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، نت اسکیپ، اپرا MSN Explorer, AOL, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 و دیگر مرورگر های محبوب برای اجرا نمودن خودکار برنامه به منظور مدیریت دانلود فایل ها
- پشتیبانی از پروتکل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FTP, MMS و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- پشتیبانی کامل از ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) های Xp/2000/2003/Vista
- پشتیبانی از اکثر زبان های زنده دنیا از جمله زبان شیرین فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خیلی وقت پیش آمده است كه شما در حال دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یك فایل هستید و اینترنت تان قطع می شود و شما مجبور می شوید كه دو باره آن فایل را دانلود كنید. نرم افزار MassDownloader به شما این امكان را می دهد كه فایل های خود را با سرعت و اطمینان دانلود كنید و اگر زمانی اینترنت قطع شد خود این نرم افزار دانلود فایل مورد نظر متوقف (Pause) می كند و شما می توانید این نرم افزار را در ادامه قسمت دانلود شده دانلود كنید همچنین این نرم افزار به شما این امكان را می دهد كه فایل ها را در یك زمان و روز مشخص برای دانلود گذاشته و یك زمان مشخص دانلود فایل های مورد نظر شما را متوقف كند و همچنین این نرم افزار خود را با مرورگر های همچون:Opera , Firefox ,Nets Cape , NetCaptor ,Internet Explorer تطبیق می دهد همچنین این نرم افزار می تواند فایل ها را با پروتكل های HTTP , FTP , RSTP با سرعت بالا دانلود كنند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Mass Downloader 3.6.759 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):
- عملکرد عالی نرم افزار
- دانلود همزمان چند فایل
- طبقه بندی برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ها
- برنامه ریزی دقیق برای دانلود
- پشتیبانی از زبان های متعدد
- سازگاری با اکثر مرورگرها اینترنت
- دانلود فایل با بالاترین سرعت ممکن
- باز کردن فایل قبل از اتمام دانلود (zip)
- پشتیبانی از اکثر پروتکل های معروف
- امکان ادامه دانلود از نقطه قطع شدن ارتباط از اینترنت (Resume)
- تنظیم سرعت دانلود
- پشتیبانی کامل از ویندوز ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
توجه: بسیاری از کاربران پی سی دانلود پس از دانلود فایل ها در موقع Extract کردن فایل های فشرده با پیغام CRC Fail مواجه می شوند و گمان می کنند که پسورد وارد شده یعنی همان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) اشتباه است. در صورتی که آنچه باعث به وجود آمدن این مشکل می شود دانلود ناقص فایل می باشد و در صورتی که فایل فشرده به صورت ناقص دانلود شده باشد حتی با درست وارد نمودن پسورد فایل از حالت فشرده خارج نمی شود، متاسفانه در این موارد تنها راه دانلود مجدد فایل می باشد! به کلیه کاربرانی که با این مشکل برخورد کردند توصیه می کنیم برای دانلود فایل ها از سرور دانلود مستقیم نرم افزار Flash Get که ابزاری قدرتمند و در عین حال کاملاً رایگان است را به عنوان نرم افزار مدیریت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خود انتخاب نموده و فایل ها را توسط این نرم افزار دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنند تا با مشکل فوق مواجه نشوند.

FlashGet، هدف از ساخت این برنامه افزایش سرعت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مدیریت قوی بر روی فایل های دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده، بوده است این برنامه فایلها را به طور مجازی به چند قسمت تقسیم میکند و هر قسمت را جداگانه دانلود میکند، این عمل باعث افزایش سرعت تا 500٪ خواهد شد. توسط FlashGet میتوانید فایل های حجیم حتی تا چند گیگابایت را به راحتی دانلود کنید، کلاً برنامه قوی هست و فایل مورد نظر شما را با تمام قدرت از روی سرور دانلود میکند، شاید با سایت هایی برخورد کرده اید که اجازه نمیدهند توسط برنامه های مدیریت از روی آنها فایل دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید اینجاست که FlashGet به کمک شما میاید، تقریباً در 60٪ موارد میتوانید با FlashGet این گونه فایل ها را دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کنید. FlashGet را میتوانید به گونه ای تنظیم کنید تا بعد از اتمام دانلود، ارتباط اینترنتی را قطع کند و یا اگر خواستید کامپیوتر را نیز خاموش کند، این دو قابلیت از ابتکارات این برنامه بود، که بعدها برنامه های دیگر هم این قابلیت را به خود افزودند.

برخی از قابلیت های کلیدی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) FlashGet 2.11.0.1188 Final:
- استفاده بسیار ناچیز از منابع سیستم از جمله Ram و CPU
- اسکن File های دانلود شده به وسیله آنتی ویروسی
- افزایش سرعت دانلود از 6 تا 10 برابر به وسیله تکنیک MHT یا Multi-server Hyper-threading
- استفاده از تکنیک های (UDCT, Ultra Disk Cache Tech) برای محافظت از هارد دیسک و جلوگیری از خراب شدن File های دانلود شده
- پشتیبانی از پروتکل های مختلف از جمله : RSTP، MMS، BT، FTP، HTTP
- دسته بندی خودکار File های دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده برای دسترسی سریعتر کاربران به آنها
- جستجو برای پیدا کردن سریع ترین لینک دانلود
- قابلیت زمان بندی برای شروع و پایان دانلود ها
- قابلیت قطع اتصال از اینترنت و یا خاموش کردن کامپیوتر پس از اتمام دانلود
- پشتیبانی از اکثر مرورگرهای رایج از جمله : Netcape ، Opera ، Internet Explorer و ...
- قابلیت تعیین محدوده سرعت دانلود به صورت دستی ، مناسب برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) File ها و وب گردی به صورت همزمان
- پشتیبانی از انواع Proxy Server ها
- نظارت حافظه ی کلیپ بورد برای دریافت خودکار لینک های دانلود
- نوار ابزار جستجو فایل
- قابلیت دانلود File های Torrent
- پشتیبانی از eMule/ed2k
- قابلیت شناسایی کوکی های سایت Rapidshare و دانلود از طریق اکانت پرمیوم شخص
- پشتیبانی از ویندوز ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- پشتیبانی از 20 زبان زنده دنیا
- رایگان ، پاک و عاری از هرگونه برنامه ی جاسوسی و مخرب
نرم افزاری برای مدیریت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کارایی و عملکرد بسیار بالاست که به شما اجازه می دهد هر چیزی را از اینترنت دریافت کنید. توسط این نرم افزار می توانید نرم افزار، بازی، موزیک، فیلم، عکس، فلش، سند، فیدهای RSS، وبلاگ، وب سایت و سایت های FTP و ... را به طور کامل دانلود کنید. سرعت دانلودتان 500% افزایش خواهد یافت. می توانید دانلودهای ناتمام تان را دنبال کنید یا برای دانلود موردنظرتان زمان مشخص یا منظمی تعیین کنید و ...
این نرم افزار همچنین سختی دریافت لینک را بسته به نوع اتصال تان (به اینترنت) تشخیص می دهد. توسط جستجوگر سایت این نرم افزار می تواند لینک های یک وب سایت را بدست آورید. نشان دادن پیش نمایشی از فایل های در حال دریافت و سازماندهی آن ها نیز از دیگر قابلیت های این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])است.
DownloadStudio با نسخه های موجود اکثر مرورگرهای معمول مانند Internet Explorer، Firefox، Flock، Opera، Mozilla و Netscape کاملاً سازگار است و دانلود های درخواستی در آن ها مستقیماً به این نرم افزار ارسال می شوند تا با سرعت بالا دریافت شوند. قابلیت های این نرم افزار از طریق کلیک راست مهیا می باشد. همه ی قسمت های این نرم افزا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ر مدیر دانلود، امکان سفارشی شدن دارد، بنابراین می تواند به هر روشی که دوست دارید به دانلود فایل های موردنظرتان بپردازید.
نرم افزار DownloadStudio می تواند لینک های متعلق به اکثر سایت های موجود را دریافت کند. سایت هایی مانند RapidShare، Megaupload، YouSendIt، FileFront، Youtube، Google Video، Myspace، Crackle، Metacafe، Dailymotion، Yahoo، MSN، Flickr، Download.com و میلیون ها سایت دیگر
با خیالی راحت به DownloadStudio اعتماد کنید و فایل های خود را برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به آن بسپارید زیرا این نرم افزار دارای 12 ابزار ویژه برای دانلود می باشد که به شما اجازه دریافت هر نوع فایلی از هر سایتی را می دهد. همه این قابلیت ها به راحتی در دسترس و قابل استفاده هستند، از طریق راهنمای آنلاین توضیحات لازم در مورد آن ها را خواهید یافت.

قابلیت های كلیدی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Conceiva DownloadStudio 5.0.3.0:
- دانلود فایل ها بصورت تکی
- دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل ها بصورت گروهی
- دانلود نوع خاصی از فایل ها
- دانلود وب سایت ها
- دانلود ویدئوهای فلش
- دانلود فید های RSS و وبلاگ ها
- ضبط صدا و تصویر
- یابنده ی لینک
- جستجوگر وب سایت
- خواننده فیدهای RSS
- مرورگر، سازماندهی کننده و نمایش فایل
- اجرای سریع و سادگی استفاده
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

µTorrent نرم افزاری است کارآمد و دارای ویژگی های فراوان از یک BitTorrent client جهت استفاده ی دوستداران تجهیزات بسیار اندک Windows . µTorrent برای استفاده ی cpu، فضا، حافظه های ناچیز طراحی شده و ارائه ای است ممکن و مورد استفاده که برای استفاده ی همگان به گونه ای پیشرفته پیش بینی شده است. با استفاده از BitTorrent شما قادر به Download کردن File ها با سرعتی بیش تر، شرکت و کمک کردن در Share کردن File ها و پهنای باند خواهید بود.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) µTorrent 1.8 Build 11813 Stable:
- Download همزمان چندین File
- استفاده از پهنای باند اندک
- قابلیت پیکربندی پهنای بند بر اساس زمان
- سرعتی منحصر به فرد
- انتقال سریع و متناوب resume ها
- پشتیبانی از UPnP ( فقط در winXp )
- پشتیبانی از تمام protocol های اضافی
- پشتیبانی از Trackerless - Mainline DHT
- استفاده از سایر زبان ها
- باز کردن URL در مرورگر از طریق RSS Releases tab
- نمایش Opera peer id
- نمایش BitTyrant peer id
- پشتیبانی از 3state checkboxes در پنجره ی اضافه کردن torrent
- نمایش icon مورد استفاده ی file در پنجره ی addtorrent
- مدیریت بهتر بر حافظه
- توانایی اضافه کردن یک shortcut جهت install در quicklaunch menu
- انتقال به حالت های گذشته پس از قطع شدن
- شامل شدن مدیریت بر connection های halfopen
- نمایش خطا به هنگام وجود نداشتن Folder در هنگام ویرایش یا ...
- تجدید کردن icon های RSS releases پس از Download
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ReGet Deluxe یك نرم افزار مدیریت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قدرتمند است. كه برای دریافت فایل های اینترنتی با سرعتی بی همتا ساخته شده. این سرعت غیر قابل باور از تقسیم فایل به قطعات كوچك تر و بارگذاری هم زمان آن ها ناشی می شود. استفاده از این برنامه سرعت دانلود فایل های شما را سه تا چهار برابر افزایش می دهد و این در حالی هست كه این نرم افزار به راحتی با اكثر مروگرهای پرطرفدار سازگار است. ReGet Deluxe دانلود های ناتمام و نصفه و نیمه شما را از پروتكل های FTP, HTTP و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ادامه می دهد. با این توانمندی های این نرم افزار شما دیگر نیاز نیست برای دریافت یك فایل چند بار وقت بگذارید! قابلیت های پیشرفته این نرم افزار به شما كمك می كند كه به راحتی حتی از روی لینك های غیر مستقیم كه با اسكریپت های Redirection كار می كند، فایل دریافت كنید. برنامه زمان بندی، بخش مدیریت سایت ها و قابلیت History، این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو به یكی از بهترین ابزار های موجود در رده خودش تبدیل كرده است. به غیر از كاربرانی كه بصورت مداوم به اینترنت وصل هستند، (كاربران dial-up) می توانند به راحتی برای این برنامه زمان بندی تعیین كنند تا این نرم افزار بطور خودكار در زمان تعیین شده به ISP وصل شده، فایل های مورد نیاز را دانلود و اتصال را قطع كند. چنانچه در دانلود فایل خاصی توسط برنامه مشابه ای مشكلی داشتید، این برنامه بصورت موفق آمیز آن فایل را برایتان دانلود خواهد كرد.
با استفاده از نرم افزارهای مانند ReGet Deluxe ، شما امکان مرور تمام فایل های موجود بر روی یک سرور FTP را پیدا خواهید کرد. علاوه بر آنکه ReGet Deluxe هنگام دانلود چندین فایل مدت زمان باقی مانده، پیام های خطا و وضعیت کلی دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) آنها را تنها در یک پنجره به نمایش می گذارد.
در جدیدترین نگارش این برنامه علاوه بر پشتیبانی از پروتوکل های MMS و RTSP از قابلیت فشرده سازی FTP یعنی (MODE Z) نیز پشتیبانی می شود.

قابلیت های كلیدی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ReGet Deluxe 5.2 Build 327 Personal Final :
- هماهنگ شدن خودکار برنامه با روش های اتصال و سرعت اتصال به اینترنت
- یکپارچگی خودکار با اکثر مرورگر ها مانند: IE 6,7 ، Opera، Firefox و ...
- دارای ReGet Bar برای نظارت و کنترل نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از داخل مرورگر ها
- پشتیبانی از اکثر Proxy Server ها و هماهنگ سازی خودکار با Proxy Server ها
- دارای 3 ظاهر ساده، پیشرفته و حرفه ای
- توانایی دانلود همزمان تمام لینک های داخل صفحات
- دارای پنجره شناوری برای انداختن لینک یا لینک ها به داخل آن و شروع سریع دانلود
- پشتیبانی از پروتکل های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- توانایی دریافت فایل هایی که در شبکه های محلی به اشتراگ گذاشته شده اند
- تشخیص خودکار فعالیت های مرورگر IE و کم کردن سرعت خودکار سرعت دانلود در هنگام وب گردی
- دارای قابلیت Offline mode برای شروع و متوقف کردن تمامی دانلود ها با یک کلیک
- توانایی نمایش محتویات فایل های ZIP قبل از دانلود آن ها
- توانایی دانلود کل یک وب سایت تنها با چند کلیک
- سازگاری كامل با ویندوز ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Download Accelerator Plus که به اختصار DAP خوانده می شود با دارا بیش از 154 میلیون کاربر در دنیا یکی از قدیمی ترین و پر طرفدارترین نرم افزارهای مدیریت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می باشد. این نرم افزار که محصول شرکت نرم افزاری Speedbit می باشد این امکان برای شما فراهم می کند تا در صورتی که در هنگام دریافت فایلی از اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ارتباط شما قطع شد، بتوانید ادامه فایل را بعد از اتصال مجدد به اینترنت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دریافت کنید همچنین این برنامه با تکنیک خاص خود سرعت دریافت فایل ها را تا 400٪ افزایش می دهد! این نرم افزار همچنین با جستجو در بین سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) های مشابه (Mirror) پرسرعت ترین سایت را برای استفاده بهینه از Dial-up یا اتصالات با پهنای باند بالا پیدا می کند.
قابلیت نمایش فایل (مخصوصاً فیلم) تا هر جایی که دانلود شده از ویژگی های خاص این نرم افزار است. همچنین از این برنامه می توان به عنوان یک ابزار برای آپلود اطلاعات نیز استفاده نمود در حقیقت این نرم افزار علاوه بر آنکه یک مدیر دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوبی است یک مدیر آپلود خوب نیز می باشد!

قابلیت های کلیدی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Download Accelerator Plus 8.6.6.2 Premium:
- سازگاری كامل با مرورگرهای Netscape, Internet Explorer, Opera و Mozilla/Firefox
- امكان زمان بندی فایل ها برای دانلود
- توانایی قطع اینترنت و یا خاموش كردن سیستم به صورت خودکار، پس از به پایان رسیدن دانلود ها
- امكان پخش فایل های صوتی و تصویری در هنگام دانلود (تا مقداری كه دانلود شده)
- امكان مشاهده محتویات فایلهای فشرده شده (ZIP) در هنگام دانلود
- افزایش سرعت دانلود فایل از اینترنت
- امكان محدود كردن پهنای باند برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (مثلاً فرض كنید قصد دارید تا ضمن كار با اینترنت اقدام به دانلود فایل نیز كنید به صورتی كه سرعت شما آن چنان پایین نیاید و همانطور كه مشغول گشت و گذار در اینترنت هستید، در پس زمینه فایل شما نیز دانلود شود)
- دارای بخشی جانبی با نام FTP، كه به شما این قابلیت را خواهد داد تا به FTP سایت خود نیز دسترسی داشته باشید و فایل های خود را دانلود یا آپلود كنید
- ارائه توضیحات كاملی در مورد فایل های دانلود شده
- قابليت انتخاب پوسته هاي مختلف
- مدیریت پسورد های سایت ها و دیگر اطلاعات به صورت نامحدود
- به همراه ابزار File Shredder برای حذف اطلاعات بدون قابلیت بازیابی آن ها
- پشتیبانی از تمامی نسخه های ویندوز (حتی ویندوز ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

GetRight نرم افزاری در زمينه دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مديريت فايلها از اينترنت میباشد. اگر هنگام گرفتن فايلی توسط اینترنت اکسپلورر، ارتباط شما با اينترنت به هر دليلی قطع شود، بايستی دانلود آن فايل را از نو آغاز کنيد اما با استفاده از GetRight ميتوان ادامه دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قبلی را پی گرفت بدون اينکه نيازی به شروع مجدد دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از اول باشد. اين نرم افزار دارای ويژگيهای ديگری نيز می باشد؛ مانند زمانبندی برنامه، تا در ساعت معينی شماره گيری کرده و ارتباط با اينترنت را برقرار نمايد، آنگاه به دانلود فايلهای درخواستی شما بپردازد و پس از گرفتن تمامی فايلها ارتباط را قطع نموده و يا کامپيوتر را خاموش نمايد . GetRight با بکارگيری جستجوی FTP ، سايتهای ديگری که ممکن است فايل درخواستی شما در آنجا موجود باشد را پيدا کرده و با برقراری ارتباط بين آنها، بهترين سايت را برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) انتخاب ميکند. درضمن با تقسيم کردن يک فايل به چندين قسمت و دانلود هر يک از آنها از سرورهای مختلف، باعث می شود که گرفتن يک فايل سريعتر انجام بگيرد. اين نرم افزار با مرورگرهای Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera, and Netscape Navigator هماهنگی کامل دارد. به کارگيری آسان و سازگاری با همه ويندوزها از ديگر خصوصيات اين نرم افزار قدرتمند به شمار می آيد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار GetRight Professional 6.3c+02:
- قابلیت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فایل های بیت تورنت (BitTorrent)
- قابلیت دریافت فید های RSS
- قابلیت ساخت Playlist برای فایل های دانلود شده
- بازسازی رابط کاربری و گرافیک کلی نرم افزار
- پشتیبانی از پروتکل FTPS
- قابلیت تست MD5 و SHA1 به منظور تست دانلود کامل و صحیح فایلها
- قابلیت مقایسه فایل دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شده با فایل روی سرور از لحاظ حجم و تاریخ
- سازگار با ویندوز ویستا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Offline Explorer نرم افزاری است برای دانلود کل یک سایت، مجموعه عکسهای Online، انجمن ها و .... از گسترده ترین و متنوع ترین سایتهای پشتیبانی شده. پشتیبانی بهتر از اتصالات مودمی، فلش ها، اسکریپت ها و محتویات فعال از دیگر ویژگی های این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است.

قابلیت های عمومی نرم افزار:
- ذخیره زمان: با این توانایی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) می توانید بیش از 500 فایل را همزمان با هم دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نموده و به آسانی و به سرعت اطلاعات اینترنتی را بر روی هارد دیسک کامپیوترتان قرار دهید. این فایل ها همواره برای شما موجود است. بنابراین هیچ زمانی را از دست نخواهید داد.
- انتقال: Offline Explorer به شما اجازه می دهد حتی هنگامی که با Laptop خود در سفر هستید با وب سایت مورد نظرتان در ارتباط باشید. وقتی مسئولین پرواز از شما می خواهند اتصال اینترنتی خود را قطع نمایید، شما هنوز هم وب سایتتان را بر روی هارد دیسک دارید! حتی هنگامی که محتویات آنلاین تغییر یافته و یا جابجا شوند فایلهای شما دست نخورده باقی می مانند.
- ذخیره صوت و ویدئو برای مشاهده آفلاین: در اینترنت فایلهای صوتی و ویدئویی بسیار زیادی وجود دارد. اما ممکن است با مرورگرتان نتوانید آنها را ذخیره نمایید. این نرم افزار می توانید این کار را برای شما انجام دهد. حتی می تواند به سادگی از پروتکلهای RTSP://، PNM://، NSV:// or MMS:// نیز فایل های مورد نظرتان را ذخیره نماید. می توانید فایل هایتان را با بالاترین کیفیت حتی برای اتصالات مودمی نیز ذخیره نمایید.
- کنترل سایتها: به کمک قابلیت زمانبندی قدرتمند این برنامه، می توانید به صورت خودکار سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) های اینترنتی را کنترل نمایید. این قابلیت ساده و در عین حال قدرتمند می تواند در صورت نیاز با اینترنت اتصال برقرار نموده ، اتصال اینترنت را قطع کند، خود را از حافظه خارج نماید و یا زمانی که تمامی دانلودها به پایان رسیدند کامپیوتر را خاموش نماید.
- بروز رسانی وب سایت به صورت محلی: این نرم افزار می تواند کل یک وب سایت را دانلود نموده، به سرعت آن را ویرایش نماید و سپس مجدداً آن را بر روی اینترنت قرار دهد.

قابلیت های کلیدی نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Offline Explorer Enterprise 4.9:
- سرعت بالا، سادگی و قابلیت اعتماد در بازیابی فایلها از پروتکلهای FTP، HTTP، [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]، MMS، RTSP و سایتهای (NSV (SHOUTcast
- پشتیبانی از HTTP، SOCKS4، SOCKS5
- دریافت بیش از 500 فایل به صورت همزمان
- دانلود سایتهایی که با مرورگر اصلی و یا دیگر مرورگرهای کامپیوتر مشاهده شده اند. همچنین چاپ یکباره تمامی سایت
- از آنجایی که این نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از یک مسیر برای ذخیره فایلهای دانلود شده استفاده می کند، به آسانی میتوان به فایلها دسترسی داشت
- پشتیبانی از کشیدن و رها کردن پیوندها از اینترنت
- کنترل Clipboard برای خلق دستی و یا خودکار پروژه جدید
- رابط کاربری با قابلیت پیکربندی شدن به همراه ویزارد پروژه دستی
- قابلیت اجرا در پشت زمینه
- پشتیبانی از استخراج پیوندها از اسکریپت های Java و VB
- استفاده از کوکی های IE به هنگام دانلود
- جستجو در میان فایلهای دانلود شده به کمک کلمه کلیدی یا نام فایل
- امکان انتخاب چندین پروژه که به شما امکان می دهد عملیات سریعتری را بر روی آنها انجام دهید
- کنترل سرعت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- زمانبندی دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ها و شروع آنها با استفاده از خط فرمان
تقریباً سه سال پیش بود که برای اولین بار با سرویس اشتراک فایل سایت راپید شیر Rapidshare.de آشنا شدم. در آن زمان که تمامی سایت های فضای رایگان برای ارائه فضا احتیاج به ثبت نام و تائید ایمیل داشتند سرویس راپید شیر بعلت سهولت و سرعت درکاربرد یک سرویس استثانی محسوب میشد. کافی بود شما وارد سایت شوید و بدون نیاز به هیچ نوع ثبت نامی و تنها با زدن کلید [Browse] فایل مورد نظر را انتخاب کنید و آن را آپلود نمائید. در پایان کار دو عدد لینک یکی به منظور دانلود و دیگری برای پاک کردن فایل به شما داده میشد. به علت سادگی این عمل به One Click hosting معروف شد و تنها محدویتی که داشت این بود که برای دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با رفتن به لینک مربوطه ثانیه شمار فعال میشد و شما باید مدت 60 ثانیه صبر میکردید تا عمل دریافت فایل شروع شود و به طبع در طی این 60 ثانیه به تبلیغات درون سایت توجه میکردید! بالطبع بعلت این شیوه ی خاص فایل های آپلود شده را با نرم افزار های مدیریت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نمیشد که دانلود کرد.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

m.b.h.a
16-07-2009, 20:40
من به Orbit رای دادم.

بیشتر به خاطر قابلیت Grab که خیلی استفاده می کنم.
و تجربه به من ثابت کرده که بعضی فایلهایی که دانلود نمیشن هم دانلود می کنه.

gonbad city
18-07-2009, 10:38
آقا چرا bitcomet رو نذاشتید لااقل گزینه سایر می ذاشتید
دانلود منیجر .......................... فقط:
bitcomet
اینم سایتش
ضمنا رایگانه

ججم کم
بدون نیاز به کرک و رجیستر
رایگان
قوی ترین قدرت در دانلود (خودم تست کردم)
ساده و پیشرفته
قابلیت دانلود فایلهای تورنت
و خیلی چیزهای دیگه که خودتون باید ببینید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Cyberlife
01-09-2009, 17:21
خوب دوستان اینجور که نمیشه این برنامه ها رو باهم مقایسه کرد ، الان که من از صفحه اول تا اینجا رو نگاه کردم دیدم همه سلیقه

ای و یا بر طبق عادت یا راحتی با یک برنامه بیشتر روی همون برنامه مانور میدن و نظرشون روی اون برنامه است ، در حالی که وقتی

یک مقایسه انجام میدیم باید در شرایط برابر این برنامه ها رو با هم مقایسه کنیم ، مثلا آزمایش سرعت با دانلود یک فایل 1 یا 2

مگابایتی از یک آدرس ثابت روی چند برنامه منتخب که کاربران بیشترین رای را به آونها دادن ، در حالی که تمام برنامه هایی که به نحوی

به اینترنت متصل هستند به غیر از برنامه مدیریت دانلود باید اتصال اونها با اینترنت قطع بشه . در این صورته که میتونیم بهترین برنامه از نظر سرعت رو انتخاب

کنیم ، من خودم دارم این کار رو روی چند تا برنامه انجام میدم که به زودی به همراه عکس اون میگذارم ، برای اینکار من یک فایل دو مگابایتی برای دانلود میگذارم و از اون فیلم میگرم و پس از اتمام دانلود

فیلم رو نگاه میکنم و بالاترین سرعت ثبت شده رو برای اون برنامه یادداشت میکنم ، اگه شما نظر دیگه ای برای امتحان سرعت دارید بگید ، اینم بگم من از اینترنت ADSL 512kb Share استفاده میکنم.

اینم جدول مقایسه چند برنامه دانلود از نظر قابلیت :

EXTREME
29-09-2009, 23:44
orbit واقعا دانلود منیجر خوبیه چون هم سرعت خوبی داره هم حجم کمی از سی پی یو و رم رو اشغال میکنه حجم خود برنامه 2mb
وحجمی که در رم اشغال میکنه 3mb وبعدشم خاصیت grab که برای دانلود ویدئو ها و موزیک های آنلاین هستش

zelda64
23-02-2010, 23:48
--------------------------------------

سلام دوستان

من یک تحقیق و آزمایش برای خودم انجام دادم.

من از اینترنت ADSL با سرعت 128 کیلوبیت بر ثانیه استفاده می‌کنم.

من یک فایل با حجم 6,288,680 بایت (5.99 مگابایت) را با 4 دانلود منیجر مختلف و مشهور دانلود کردم من این فایل را در این دانلود منیجرها به 5 قسمت تقسیم کردم یعنی عدد URLs per file را در همه‌ی این دانلود منیجرها روی 5 تنظیم کردم که البته با توجه به سرعت خط اینترنت من زیاد تأثیری در سرعت دانلود ندارد اما برای اینکه شرایط همه‌ی دانلود منیجرها یکسان باشد این کار را کردم. این دانلود منیجرها عبارت بودند از:

1) Internet Download Manager (IDM) Version 5.18.8.0

FlashGet Version 3.3.0.1092 (2

Orbit Downloader Version 3.0.0.2 (3

Gigaget Version 1.0.0.23 (4

نتایج به شرح زیر بود :

مقام اول : Orbit Downloader Version 3.0.0.2 بود که فایل مذکور را در 6 دقیقه و 47 ثانیه دانلود کرد.

مقام دوم : Internet Download Manager (IDM) Version 5.18.8.0 بود که فایل مذکور را در 6 دقیقه و 51 ثانیه دانلود کرد.

مقام سوم : FlashGet Version 3.3.0.1092 بود که فایل مذکور را در 6 دقیقه و 57 ثانیه دانلود کرد.

مقام چهارم : Gigaget Version 1.0.0.23 بود که فایل مذکور را در 7 دقیقه و 2 ثانیه دانلود کرد.

من آزمایش فوق را با همان فایل مذکور در روز بعد تکرار کردم باز هم همان نتایج تکرار شد یعنی Orbit Downloader اول شد ، IDM دوم شد ، FlashGet سوم شد ، Gigaget چهارم شد البته زمان دانلودها برای همه‌ی تست‌ها 3 تا 5 ثانیه بیشتر شده‌بود که فکر کنم به‌خاطر سروری بود که فایل مذکور رویش قرار داشت.

من از نتایج به‌دست آمده تعجب کردم چون که توقع داشتم با توجه به طرفداری بچه‌های ایرانی و اکثر فروم‌های غیر ایرانی از IDM ، این دانلود منیجر سریع‌ترین باشد.

حتی توقع داشتم Gigaget مقام بالایی داشته‌ باشد چون خیلی از وب‌سایت‌ها ادعا می‌کنند Gigaget سریع‌ترین دانلود منیجر غیر‌ پولی دنیاست ولی برای من اینطور نبود.

بچه‌ها من خیلی آدم با سواد و اطلاعی در زمینه‌ی کامپیوتر نیستم و هیچ ادعایی هم در این زمینه ندارم. البته لیسانس سخت‌افزار دارم ولی خود شما بهتر می دانید که مدرک دانشگاهی زیاد ربطی به سواد ندارد.

اما من از این آزمایش این‌طور نتیجه‌گیری کردم که علت پُر طرفدار بودن IDM تنها کیفیت آن نیست ، چرا که همانطور که مشاهده می‌شود Orbit و FlashGet در زمینه‌ی کیفیت و سرعت زیاد فرقی با IDM ندارند.

به نظر من آنچه موجب پُر طرفدار بودن IDM در نزد بچه‌های ایرانی و اکثر فروم‌های غیر ایرانی شده است ، اینترفیس (interface) و رابط کاربری زیبا و قابل درک آن است. به خصوص آن شمارنده‌های سریع بایت و درصد ، که این احساس را در فرد بوجود می‌اورد که IDM سریعتر از بقیه‌ی دانلود منیجرها فایل‌ها را دانلود می‌کند. اما در واقع خیلی از دانلود منیجرها در سرعت دانلود آنچنان تفاوتی با IDM ندارند. بلکه بعضی مواقع مانند آزمایشی که من انجام دادم یک مقدار از IDM سریع‌ترند.

خلاصه اینکه از نظر من برتری IDM در اینترفیس (interface) و رابط کاربری زیبا و قابل درک آن است و ضعف آن در BackUp (پشتیبان گیری) از دانلود‌های ناقص مانده است.

BackUp (پشتیبان گیری) از دانلود‌های ناقص در IDM تقریباً کار نمی‌کند یعنی اگر ویندوز را پاک کنید و یا مجبور شوید IDM را به‌طور کامل Uninstall کنید دیگر نمی‌توانید دانلود‌های نیمه‌کاره‌ی خود را ادامه دهید.

اما BackUp (پشتیبان گیری) از دانلود‌های ناقص در Orbit بی‌نهایت ساده و کارا است در FlashGet هم BackUp (پشتیبان گیری) از دانلود‌های ناقص حرفه‌ای و بی‌نقص است.در Orbit و FlashGet و Gigaget حتی اگر کل هارد را فرمت کنید به شرطی که فایل ناقص دانلود شده و فایل پروژه‌ی دانلود خود را (که معروف به فایل دیتابیس است) نگه دارید ، می‌توانید دانلود ناقص خود را حتی روی یک کامپیوتر دیگر ادامه دهید. در حالی که با IDM اصلاً نمی‌توان همچین کاری کرد.

ایراد بزرگ FlashGet جدید آن تبلیغات مزخرف است که در پایین صفحه است و من راهی برای غیر فعال کردن آن نیافتم. خدا پدر FlashGet قدیمی را بیامرزد که می‌توانستیم بخش تبلیغات را در آن غیر فعال کنیم. البته FlashGet جدید اینترفیس (interface) و رابط کاربری بدی دارد که گیج کننده است.

FlashGet می‌تواند فایل‌های تورنت را دانلود کند. ممکن است بگویید با وجود نرم‌افزاری مانند µTorrent چه نیازی به ابزار تورنت FlashGet . من در بعضی جاها خوانده‌ام دانلود تورنت با FlashGet از µTorrent سریعتر است. من خودم این موضوع را به چشم ندیده‌ام ولی با جرأت می‌گویم FlashGet فایل‌های تورنت را عالی و بی نقص دانلود می‌کند.

در پایان از شما اساتید حاضر در فروم می‌خواهم اگر مزیت ویژه‌ای به غیر از اینترفیس (interface) و رابط کاربری زیبا وقابل درک IDM در این دانلود منیجر سراغ دارید من و بقیه دوستان را در جریان بگذارید. چون من به هیچ وجه ادعایی ندارم که نظراتم کاملا درست است. پس من و بقیه را در دانش و تجربه‌تان سهیم کنید.

متشکرم.

--------------------------------------

vatan2009
27-09-2010, 21:17
ای کاش دوستان دلایلشون را مینوشتند حالا چون از یه دانلود منیجری استفاده میکنند دلیل نمیشه بهترین باشه
من از idm استفاده میکنم ولی بهترین نیست و بزودی عوضش میکنم بدلایل زیر
1.وقتی با ff یا کروم رویه یه لینک کلیک میکنم چند ثانیه سیستم هنگ میکنه
2.قیمتش بالاست و برای یه نرم افزار دسته بندی دانلود ارزش نداره 25 دلار بدهیم (چون نرمافزار با اینترنت کار داره استفاده از کرک شدش دیوونگی هست)
3.وقتی سرور یه لینک مستقیم ایپی ها رو لیمیت میکنه این دانلود منیجر نمیگه نمیشه دانلود کرد بلکه مینویسه در حال دانلود صفحه مورد نظر و اینجوری الکی وقت هرز میره در صورتی که باید قطع کنه و بره سراغ بعدی
حالا دارم سرچ میکنم دنبال یه دانلود منیجر رایگان
راستی در مورد سرعت اینو بگم که سرعت هیچ فرقی نداره بین دانلود منیجر ها (اینو تست کردم با اینترنت ما ه وار ه ای 8 مگابیت)

J U N I P E R
29-09-2010, 12:09
از آی‌دی‌ام استفاده می‌کنم.
قابلیت صف‌بندیش خیلی به کارم میاد. ساده کار شده و راحت قابل تنظیمه.
شاید اگر برنامه‌پذیر بودن یه دانلود منیجر دیگه، مثلا FDM، به انعطاف IDM بود، از اون استفاده می‌کردم.

mostafa akbari
20-12-2010, 13:38
کسی حرفی از jdownloader نزده چرا؟

JDownloader نرم افزار مدیریت دانلود جدید کد باز و قدرتمندی است که قابلیتهای قدرتمند و متنوعی برای دانلود فایلهای مختلف ارائه می نماید. این نرم افزار قابلیتهای خود را در زمینه مدیریت دانلود از سیستم های جاری چندگانه موازی، شناسایی Captcha، استخراج خودکار فایل و بسیاری زمینه های دیگر ارائه می نماید. نرم افزار مدیریت دانلود Jdownloader کاملا رایگان می باشد، به علاوه بسیاری از وبسایت های دارای پیوندهای رمزنگاری شده (link encryption) به عنوان مثال سایتهایی که با دریافت درخواست مبنی بر دانلود فایل، آنها را به اصطلاح Redirect می کنند، مورد پشتیبانی این نرم افزار قرار دارند، بنابراین تنها لازم است برای دانلود از اینگونه سایتها، لینک های رمزنگاری شده را درون کپی نمایید و بقیه کارها را نرم افزار بصورت خودکار انجام می دهد. همچنین این برنامه قابل وارد نمودن فایلهای CCF, RSDF و فایلهای جدید DLC را دارا می باشد. با استفاده از Jdownloader دانلودهای شما با سرعتی بسیار بیشتر انجام خواهند شد.

نرم افزار Jdownloader قادر است تا از وبسایتهای زیر بصورت اتوماتیک دانلود های شما را انجام دهد:
- RapidShare.com
- RapidShare.de
- depositfiles.com
- filefactory.com
- uploaded.to
- megaupload.com
- megashares.com
- vip-file.com
- upshare.net
- youtube.com
- myvideo.de
- imagefap.com
- letitbit.com
-uploading.com

قابلیتهای کلیدی نرم افزار JDownloader :

- افزایش سرعت دانلودهای شما سریعتر از همیشه
- کار کردن بصورت مستقل از پلترفرم مانند Windows, Linux, Mac
- اجرا برروی موتور جاوا اسکریپت ۱٫۵ یا بالاتر
- کاملا کدباز بودن و تحت لیسانس GPL
- پشتیبانی ۲۴ ساعته
- قابلیت دانلود چندین فایل بصورت موازی
- قابلیت دانلود با استفاده از چندین کانکشن برای افزایش سرعت دانلود
- دارا بودن ماژول قدرتمند OCR مختص به خود (JAntiCaptcha)
- شکستن رمز محتوای فایلهای RSDF, CCF , DLC
- پلاگین های بازگشایی رمز برای سرویسهای متعدد مانند sj.org, UCMS, WordPress, RLSLog
- قابلیت دانلود از یوتیوب، Vimeo ، ویدئوهای Clipfish و فایلهای Mp3
- استخراج کننده خودکار شامل لسیت جستجوی پسورد برای آرشیوهای Rar
- پشتیبانی از پوسته های مختلف
- پشتیبانی از چندین زبان
- دارا بودن حدود ۷۵ میزبان و بیش از ۳۰۰ پلاگین رمزگشایی
- اتصال مجدد با استفاده از ویژگی JDLiveHeaderScripts
- بروزرسانی با تازه های وب
- بسته مدیریت کننده یکپارچه برای ماژول های اضافی مانند Webinterface, Shutdown
و…

پیشنهاد میکنم امتحان کنید حتما مشتریش میشید

wordist
23-02-2011, 12:06
سلام

تاپيك پاكسازي شد

دوستان خواهشا قبل از زدن هرگونه پست قوانين اين بخش رو مطالعه و رعايت كنن

قوانین بخش نظر سنجی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درصورت عدم رعايت قوانين، كاربر مربوطه اخطار خواهد گرفت

eragorn
27-02-2011, 01:56
اینترنت دانلود منیجر IDM بهترینه
همه از خوبی هاش گفتن قبل از من
حالا من یه کم از نقص هاش بگم که امیدوارم در ورژن های آینده درست بشه
نداشتن قابلیت دانلود تورنت
قوی نبودن در دانلود ویدیو های غیر قابل دانلود مثل youtube
عدم نمایش فایل ها (عکس یا آهنگ ) در حین دانلود
ضعف بک آپ گیری به دلیل استفاده از متد cach
نداشتن رابط کاربری (پوسته یا skin ) زیبا و شیک مثل FlashGet 3.5
عدم نمایش speed monitoring ( که در FlashGet موجوده )
ولی به خاطر کم بودن سرعت اینترنت در ایران بیشترین سرعت رو IDM داره و تو ایران از همه دانلود منیجر ها سر تر و عالی تره ( دیگه خارج رو نمیدونم شرمنده )
امیدوارم مفید بوده باشه !
موفق باشید

mg
30-03-2011, 06:19
به نظر من بهترین دانلود منیجر IDA - Internet Download Acceleratorاست من6سال ازش استفاده می کنم بخاطر امکانات زیاد وپشتیبان گیری از دانلودهای ناتمام حتی در صورت تعویض ویندوز -نشان دادن حجم کلی دانلودها وویژگی دیگر که فقط dap داره نمایش فایل ها (عکس یا آهنگ ) در حین دانلود است کرک شدن اسان من از کرک 6 سال پیش استفاده می کنم فقط برنامه را داخل خودش اپدیت می کنم وهمان کرک قبلی را معتبر می شناسه.

salarhiv
21-05-2011, 06:55
IDM از Scheduler خیلی خوبی استفاده می کنه، و باعث میشه لیست دانلود خوبی درست کرد و ترتیب بندی کرد
ولی اینترفیس خیلی شلوغی داره ، و بزرگترین ایرادش هم پولی بودنشه که باعث میشه به نرم افزار دیگه ای فکر کرد
اونم Orbit که تو کارش حرف نداره.تنها بدیش فقط و فقط Scheduler خیلی ضعیفشه

fanoostalaei
03-08-2011, 22:26
به نظر من که idm بهترین نرم افزار دانلود منیجر هست
من 6 تا دانلودر رو نصب کردم و در بین اونها سرعت دانلود IDM از همه بیشتر بود بعد ازاون هم orbit و بعد از اون هم DAp و همینجوری برو پایین
ولی IDM بهترین دانلودر هست
ولی با این حال نقطه ضعف هایی هم داره

ali_80
08-08-2011, 23:06
منم از IDM استفاده میکنم که خیلی ازش راضی هستم به خصوص به خاطر صف بندیش

Mohammad.7225
15-08-2011, 13:34
من تقریبا همشونو امتحان کردم ولی فکر کنم IDA و IDM از همه بهترن
من خودم به IDM رای دادم
هرچند IDA هم دست کمی از IDM نداره

hoomi_gta
15-08-2011, 14:51
بهترین دانلود منجر بدون شد IDM هستش. سرعت دانلود بالا و فوق العاده . تنها مشکلش به نظر من اینکه فایل ناقص و نمیشه باز کردو مثلا یک فیلم یا موزیک اگه 100% دانلود نشه نمیشه بازش کرد.

Mohammad.7225
15-08-2011, 17:12
بهترین دانلود منجر بدون شد IDM هستش. سرعت دانلود بالا و فوق العاده . تنها مشکلش به نظر من اینکه فایل ناقص و نمیشه باز کردو مثلا یک فیلم یا موزیک اگه 100% دانلود نشه نمیشه بازش کرد.
دقیقا مشکلش همینه
نمیشه مثل Orbit یا IDA و بقیه فایل های نیمه کاره رو باز کرد
این امتیاز منفیشه

Mohammad_es66
15-08-2011, 17:31
من به هم IDM رای دادم البته فکر نمیکنم بهتر از اون هم شاید برای ما وجود داشته باشه که حتی نمایندگی هم ایران داره :42:

Intel VS AMD
31-08-2011, 03:45
من رايمو كه به IDM داده بودم پس ميگيرم

من شديدا فنش بودم ولي ساپورت دانلود ناقص نداره و من اربيت رو نصب كردم كه بدون نياز به كرك و مثل بچه خوب و صاف و ساده و بي ريا كارشو ميكنه و جاي IDM رو برام گرفته با HI DOwnload ,ACCELator و چنتا ديگه هم كار كردم

دوستاني كه با بقيه كار كردن كدوم مثل اربيت فايلاي ناقصو ساپورت ميكنه ؟؟؟ چون من ديپ فريز نصب كردم و با دانلود

منيجر IDM كه به مشكل خوردم بهتر از اربيت برا مورد من هست ؟؟؟

light
26-09-2011, 21:40
ای کاش Bitcomet هم میذاشتی ، چون من واقعا اونو در حد بهترین دانلود منجرها میدونم و حدود 3 ساله دارم ازش استفاده میکنم

poonel
05-11-2011, 22:01
من رايمو كه به IDM داده بودم پس ميگيرم

من شديدا فنش بودم ولي ساپورت دانلود ناقص نداره

منظورتون از پشتیبانی فایل ناقص چیه؟
اگه منظورتون اینه بعضی فایل کامل نمیشن میتونید Refresh Download کنید و آدرس جدید بدید تا ادامه فایل رو بگیره.
IDM بهترینه. فقط باید تمام موارد و آموزشهاش رو یاد گرفت تا از تمام امکاناتش بهره برد.

AlexanderMahone
05-11-2011, 22:06
Conceiva Download Studio به نظرمن برتره توی ایندو سالی که کاربرش هستم واقعا عالی بوده

Intel VS AMD
24-11-2011, 13:54
منظورتون از پشتیبانی فایل ناقص چیه؟
اگه منظورتون اینه بعضی فایل کامل نمیشن میتونید Refresh Download کنید و آدرس جدید بدید تا ادامه فایل رو بگیره.
IDM بهترینه. فقط باید تمام موارد و آموزشهاش رو یاد گرفت تا از تمام امکاناتش بهره برد.

اين رفرش دانلود رو امتحان كردم خيلي جالب بود فقط تعجب مي كنم چرا تو اين چند سال اصلا ياد نگرفتمش فكر مي كردم اصلا نيست.

من چون ديپ فريز ريختم فكر كردم چاره اي ندارم ولي با نگه داشتن فايل Temp و ليست دانلود مي تونم دانلود ناقصو

ادامه بدم ولي مثلا تو اربيت دانلود فقط يك فايل ميسازه كه با همون ميتوني دوباره دانلود شروع كني و فايل با هر در صد دانلودي قابل اجرا هم هست.

البته شايد فايلي كه IDM تو TEmp ميريزه هم قابل اجرا باشه نمي دونم بايد امتحان كنم.

shabnam1986
18-12-2011, 21:12
از دانلودر خود اوپرا استفاده میکنم

naraqi110
22-12-2011, 07:35
يه مسئله وجودداره عزيزاني كه راي ميدن آياازبقيه نزم افزارهااستفاده كردند بنده به شخصه ازتمام اونايي كه بالاي 1درصد راي آوردن استفاده كردم وميگم بايد بين IDM،DAP،FLASHGETيكي رو انتخاب كرد كه اونهم بستگي به نظر شخصي داره ديگه

AlexanderMahone
22-12-2011, 16:32
يه مسئله وجودداره عزيزاني كه راي ميدن آياازبقيه نزم افزارهااستفاده كردند بنده به شخصه ازتمام اونايي كه بالاي 1درصد راي آوردن استفاده كردم وميگم بايد بين IDM،DAP،FLASHGETيكي رو انتخاب كرد كه اونهم بستگي به نظر شخصي داره ديگه

من چند تارو امتحان کردم:FDM.IDA.DAP.Orbit.FlashGet
FlashGet:نرم افزار خوبی هست اما توی دانلود فایلهای حجیم گاهی اوقات بد عمل میکنه و فایل ناقص دانلود میشه.
Orbit:سرعت مناسبی داره.حجم عالی روداره و توی دانلود ویدیو ها استاده.
DAP:یکی از برترین دانلودرها هست مخصوصا برای خطوط کم سرعت.نسخه رایگانش سرعت خوبی داره اما نه در حد نسخه پولی.کرک داره اما مال ورژن های قبلی هست و مشکل دار.تبلیغات مزاحمی هم نشون میده اما با این همه واقعا عالی هست.
IDA:نرم افزار مناسبی هست برای دانلود انواع فایل ها.تبلیغات کمتری رو نصبت به DAP نشون میده قابلیت عوض کردن پوسته رو داره.اما بازم نسخه پولی یکم سریع ترهست کرک های اون راحت گیر میاد و بدون مشکل کار میکنه.
FDM:نسبت به رایگان بودن میتونه تمام خواسته های شمارو از یک برنامه مدیریت دانلود براورده کنه و برای سرعت های کم و کسانی که زیاد دانلود میکنن مناسب هست و نصبت به اون 3تا برتری داره و هیچ مشکل امنیتی رو نداره و خوبی بعدی اینه که دیگه از تبلیغات خبری نیست.تنها بدیاون نداشتن پوسته هایزیاد و یکم قدیمی بودن اینترفیس برنامس

saeed_2007r
26-05-2012, 18:15
من از idm,dap,flash get.mass d
استفاده کردم ولی قابلیت تکه تکه کردن در idm بسیار جالب تر عمل میکنه.ولی flash get بهتر تو ویدیو ها خودشو نشون میده و بهتر linkهارو پیدا میکنه!
آخرش همیشه از idm استفاده میکنم

Mohammad_es66
03-06-2012, 16:49
داشتم بررسی میکردم بهترین نرم افزار دانلود چیه به اینجا برخوردم من خودم از idm استفاده میکنم و باید بگم تا حالا موردی پیش نیومده که نتونم ویدیو انلاین رو باهاش دانلود کنم من همیشه تو سربرگ download.گزینه optiions تو صفحه باز شده سربرگ general گزینه costomize idm menu items... رو میزنم و همه تیکهاشو میزنم تو قسمت options سربزگ file types داخل اون کادر مستطیل هر فرمتی رو که نداره هم اضافه میکنم البته بعضی وقتها که فرمتو نمیشناسه و خود مرور گر میخواد دانلود کنه .

اما الان orbit را دانلود میکنم ببینم چه طوریه از dap , flash get خوشم نیومد سرعتش مالی نبود

Mohammad_es66
04-06-2012, 08:28
اقا من دانلود کردم افتضاح بود البته شاید به خاطر این بود ویندوز من 64 bit هست که خودم فکر نمیکنم مال این باشه سرعتش بد نبود ولی هنگ میکنه البته بالای 3 تا دانلود همزمان خیلی هم سخته و مکافات داره لینک باهاش دانلود کردن مثلا من هر وقت میخوام 20 پارت از از یه سایت دانلود کنم همشون رو انتخواب میکنم خود idm همه لینکاشو میاره پشت سر هم ولی تو orbit باید تک تک بیاری البته شاید هم بشه اورد ولی من چیزی پیدا نکردم

banii
16-07-2012, 19:02
idm به نظر من از همه نظر عالیه

KING iMAN
20-08-2012, 14:25
شکی درش نیست که iDM یه سر و گردن از باقی نرم افزارها توی این زمینه بالاتره.اینو گذشت زمان هم اثبات کرده.

orochi
08-10-2012, 10:15
Internet Download Manager-IDM
چون سرعت بیشتره.
و از همه لحاظ بهتره.
باتشکر:

حسین.

waltz
08-10-2012, 12:55
چرا همیشه و همه جا میگن idm بهترینه ؟
چون کار باهاش راحته ؟
چون میشه باهاش ویدیوهای آنلاین رو دان کرد ؟

من ۵ یا ۶ ساله ازش استفاده نمیکنم،میخوام بدونم مزایای این دانلود منیجر چیه که اینقدر همه گیر شده،دوستان مزایا و معایبشو بگن ممنون میشم

Sent From My HTC One X Using Tapatalk

fanoostalaei
08-10-2012, 17:50
داداش شما برای اینکه بفهمی کدوم قدرتش بیشتره چند دانلود منیجر رو نصب کن و همشون رو خودت تک تک مورد تست (هر نوع تستی :31: )قرار بده و بعد نتیجه گیری کن
خود من 6 تا دانلود منیجر رو تست کردم که اخرش IDM رو برگزیدم :31:
1: IDM
2: DAP
3:orbit
4:flashget

waltz
08-10-2012, 22:40
داداش شما برای اینکه بفهمی کدوم قدرتش بیشتره چند دانلود منیجر رو نصب کن و همشون رو خودت تک تک مورد تست (هر نوع تستی :31: )قرار بده و بعد نتیجه گیری کن
خود من 6 تا دانلود منیجر رو تست کردم که اخرش IDM رو برگزیدم :31:
1: IDM
2: DAP
3:orbit
4:flashget

دوست گرامی حرفهای شما هم مثله باقی دوستان بود،این دلیل محکمی برای برتری به دانلود منیجر نیست،اصن پایه و اساس حرفاتون درس نیس،مثال : سرعت من ۲ گیگ دانلود منیجر من گمنامترین،چه فرقی تو دانلود یه فایل هس بینشون ؟ مزایا و معایب یا برتری رو عرض کردم،خودم اکثرشون رو نصب و تست کردم اینقدر فرقاشون جزییه که به چش یه اماتور نمیاد،من میگم idm بخاطر اینکه تو ایران محبوبه که دهن به دهن گشته،اگه برای دانلود از یوتوب باشه و سایت های ویدیویی اره شاید ولی اینم برتری حساب نمیشه،خیلی راحت یه فیلم انلاین رو میشه دانلود کرد بدون idm تو کشورهای از ما بهترون بیشتر از افزونه ها،خود امکانات سایت های اشتراک ویدیو و دانلودرهای بی نام و نشون اوپن سورس و مجانی استفاده میکنن،نظر شخصی بنده دلیل محبوبیت این برنامه سه چیزه،دانلود فیلم های مجاز و غیر مجاز و غیراخلاقی،یک کلاغ و چهل کلاغ کردن و سواستفاده شرکت های ایرانی که این برنامه رو تبلیغ میکنن بنام اورجینال

Sent From My HTC One X Using Tapatalk

fanoostalaei
08-10-2012, 22:55
ببینید من خودم به این دلیل از IDM استفاده میکنم که 16 تا کانکشن رو سریعتر از دانلودر های دیگه برای من برقرار میکنه
دوم اینکه برای منی که مثل شما سرعت 2 گیگ ندارم مهمه که کدوم دانلود منیجر پهنای باند منو کامل ازش استفاده میکنه تا من زودتر بتونم به اون فایل دسترسی داشته باشم(که تو دانلودر هایی که من تست کردم IDM بیشترین سرعت و اربیت بعد از اون بهتر بود)
سوم اینکه تبلیغات اضافی نداره مثل DAP

چهارم اینکه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و چند مورد دیگه

Lord Farshad
30-10-2012, 20:08
درود.

منم بین دانلود منیجرهای مختلف خیلی زیاد گشتم و همه رو امتحان کردم ؛ اما به جرات میگم که هیچ کدوم IDM نشد ؛ الان هم دیگه فقط دارم از اون استفاده میکنم.

matr!x_2008
30-10-2012, 20:19
منم چند تا از دانلود منیجر ها رو استفاده کردم، ولی IDM یه چیز دیگست. خیلی ساده و کاربر پسنده، از بیشتر فایل ها پشتیبانی میکنه و از سایتهای مثل یوتیوب هم براحتی دانلود میکنه و زبان فارسی هم ساپورت میشه و... با یه سریال ریجیستر میشه. دیگه چی بهتر از این؟:sq_18:

ArianMax
02-12-2012, 21:59
منم IDM رو انتخاب کردم چون قدرت و سرعت بالایی داره و نیز فرمتهای زیادی رو ساپورت میکنه تازه خودت هم میتونی فرمت های دلخواه رو که نداره اضافه کنی

saeediranzad
28-01-2013, 17:05
سلام
اوائل که تازه لپتاپ گرفته بودم، نمیدونستم دانلود منیجر چیه. بعد که فهمیدم، فکر میکردم دانلود منیجر یعنی IDM.
الان هم خیلیها اینطور فکر میکنند.
ولی الآن روی وین7 Orbit دارم و روی وین8 FDM.
اعتقاد دارم که تفاوت چندانی باهم ندارند. جز اینکه IDM بیشتر میان ایرانیان جاافتاده.
از اینکه هربار باید کرکش کنی و گاهی بخاطر همین کرک درست کار نمیکنه، خیلی بدم میآد.

mohammad ahmadi
28-01-2013, 17:11
من ازین نرم افزارها زیاد عوض میکنم تاحالا هم از همه بهتر orbit بوده

havzhini
04-02-2013, 10:18
کسی با FlashGet تورنت دانلود کرده؟؟؟
سرعت دانلود از تورنت چطوره؟ یعنی درست و حسابی تورنت رو با سرعت خوب دانلود میکنه؟

befermatooo
04-02-2013, 10:35
سلام .

واسم سوال شده که واقعا نیازی به دانلود منیجر هست ؟ تاثیری تو دانلود داره ؟

من فقط از دانلودر خود فایرفاکس استفاده میکنم و راضیم .

havzhini
04-02-2013, 10:51
سلام .

بله بشدت تاثیر داره روی سرعت دانلود بخصوص برای اینترنت نفتی ایران.
بخصوص دانلودرهایی که فایل رو چند تیکه میکنن و دانلود میکنن سرعت رو واقعا بالا میبرن.
به فرض مثال من با دانلودر خوده مروگر حداکثر 40کیلوبایت دانلود میکنم چون isp برای تک فایل بیشتر رو محدود کرده.
ولی همون فایل با دانلودمنیجر با 16تیکه همزمان دانلود میشه و سرعت دانلود تا 500کیلوبایت میرسه.

jomong666
04-02-2013, 10:53
من تورنت رو با بیت تورنت میگیرم .

لینک مستقیم را با ای دی ام .

befermatooo
04-02-2013, 12:28
بخصوص دانلودرهایی که فایل رو چند تیکه میکنن و دانلود میکنن سرعت رو واقعا بالا میبرن.
به فرض مثال من با دانلودر خوده مروگر حداکثر 40کیلوبایت دانلود میکنم چون isp برای تک فایل بیشتر رو محدود کرده.
ولی همون فایل با دانلودمنیجر با 16تیکه همزمان دانلود میشه و سرعت دانلود تا 500کیلوبایت میرسه.

واقعا ؟ اینو نمیدونستم .

شما از چه منیجری استفاده میکنی ؟

Traceur
04-02-2013, 12:47
سلام .

قابلیت ریزیوم نرم افزار رو فراموش کردید و البته خیلی قابلیت های دیگه مثل قابلیت ست آپ تایم که میتونه بعد از دانلود سیستم رو خاموش کنه یا سر ساعت معینی از اینترنت دیسکانکت شه ...

بنده از دانلود منیجر معروف اینترنت دانلود منیجر IDM استفاده میکنم سرعت دانلودم هم 700 به بالا هست ...

havzhini
04-02-2013, 12:50
واقعا ؟ اینو نمیدونستم .

شما از چه منیجری استفاده میکنی ؟

من از اینترنت دانلود منیجر (idm) استفاده میکنم.
صددرصد اگه دانلود دارید حتما از یه دانلودر استفاده کنید چون بجز سرعت دانلود قابلیتهای دیگه هم دارن.
مثل روزیوم فایل، تنظیم خودکار زمان دانلود، دانلود ویدیوهای سایتهای مثل یوتیوب و خیلی قابلیتهای دیگه.

havzhini
04-02-2013, 12:54
قابلیت ریزیوم نرم افزار رو فراموش کردید و البته خیلی قابلیت های دیگه مثل قابلیت ست آپ تایم که میتونه بعد از دانلود سیستم رو خاموش کنه یا سر ساعت معینی از اینترنت دیسکانکت شه ...

بنده از دانلود منیجر معروف اینترنت دانلود منیجر IDM استفاده میکنم سرعت دانلودم هم 700 به بالا هست ...

بله درسته ولی من فقط اونجا بحث سرعت دانلود رو گفتم و قابلیتهای دیگه رو چیزی نگفتم.

ماکزیموم سرعت دانلود هم بستگی به سرویس و پهنای بایدی که از ispتون گرفتید داره که مثلا من اینترنتم 4مگ هست و سرعت دانلود تا حدود 500کیلوبایت میره.
ولی خوبی دانلود منیجر همینه که از حداکثر سرعت شما استفاده میکنه برای دانلود فایل.

rehza18
07-03-2013, 12:24
فقط idm:n12:

lionf3
03-05-2013, 19:59
بعلــــــــــــــه
IDM‌ بهترین در نوع خودش هست
به دلیل قابلیت های فوق‌العاده‌ای که داره:n06:

kasrahasannezhad
17-07-2013, 13:29
من تقریبا از نصف این نرم افزار ها استفاده کردم به نظر من از همه بهتر idm هست.

Abdolreza2012
17-07-2013, 16:43
فقط IDM
عالیه
امکانات زیاد و خوبی داره

- Saman -
09-08-2013, 09:09
Flash Get!

سالهاي سال هست كه از اين نرم افزار مديريت دان لود استفاده مي كنم و خيلي هم راضي هستم!

hyorin
13-09-2013, 13:27
دانلود منیجر ها نرم افزار هایی هستند که باعث می شوند شما ماکزیمم سرعت دانلود را داشته باشید. معمولا بهترین دانلود منیجر ها از نهایت سرعت سرور را با توجه به سرعت اینترنت شما استفاده می کنند.
معمولا سرعت هایی که ما برای اینترنت استفاده می کنیم آنقدر پایین هست که کند ترین سرور ها هم از آن سریع ترند ! البته گاهی اوقات سرور ها آن قدر شلوغ می شوند که از مرز سرعت های اینترنت ما هم می گذرند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پس بهترین دانلود منیجر باید بتواند بیشترین سرعت دانلود را به شما بدهد به همراه امکانات دیگر که با نام خود آورده Manager ! یکی از عواملی که محبوبیت این نرم افزار ها را بالا می برد این است که امکانات مدیریت دانلود هایتان را به شما می دهد که بسته به نرم افزاری که استفاده می کنید از آن ها بهره می برید. مثلا اکثر دانلود منیجر ها امکاناتی مثل تنظیم کردن ترتیب دانلود ها زمان آن ها , سرعت مختص به هر کدام و یا اینکه با توجه به نوع هر فایل آن را در جای مشخصی ذخیره کند و البته ۱۰ ها قابلیت دیگر.
و اما شما اگر اهل دانلود کردن باشید و بخواهید آن ها را به خوبی مدیریت کنید و البته سرعت آن ها را افزایش دهید به دنبال یک دانلود منیجر خواهید رفت. که در این مقاله قصد دارم چند تا از بهترین دانلود منیجر های حاضر را به شما معرفی کنم. تا اگر هنوز در تصمیم گیری برای انتخاب یک دانلود منیجر خوب مشکل دارید شما یکی از این دانلود منیجر ها را انتخاب خواهید کرد.
یا اینکه می توانید بوسیله ی مرورگر خود دانلود هایتان را انجام دهید !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ادامه دارد......

mp3_rasht
08-06-2014, 17:51
IDM بهترین نیست فقط چون اسمش Intenet Download Manager هست همه به سمتش رفتن من با تمام نرم افزار های مدیریت دانلود کار کردم این بلوف هایی که میزنن فلان نرم افزار سرعت دانلود رو 5 برابر بیشتر میکنه و اینا ... همش دروغه سرعت دانلود به پهنای باند ما و پهنای باند اختصاصی دانلود سنتر مورد نظر بستگی داره

به عقیده من نرم افزار رایگان IDA مخفف Internet Download Accelerator بهترین نرم افزار در زمینه مدیریت دانلود هست ولی متاسفانه شناخته نشده این نرم افزار هم کاملا فارس است و هم دارای رابط کاربری ساده ولی حرفه ای می باشد

از برتری این برنامه نسبت به سایر برنامه های مدیریت دانلود:

1- زمانبندی حرفه ای : حتی میتونید ساعت وصل شدن به اینترنت و ساعت خاموش شدن کامپیوتر رو بهش بدید تا مثلا خودش خودکار ساعت 1 شب دانلود رو شروع کنه و 7 صبح کامپیوتر رو خاموش کنه (برای کاربرانی که شب ها پهنای باندشان رایگان میباشد)

2- قابلیت استفاده از لینک کمکی: اگه فیلمی رو دارید مثلا از RodFile دانلود میکنید و دانلودتون مثلا رو 90% هست و لینک منقضی شده شما میتونید لینک جدید رو جایگزین لینک قبلی کنید تا 10% بقیه هم دانلود بشه این قابلیت فقط در IDA وجود دارد

3- قابلیت انتقال فایل هاییی که تا نصف دانلود شدن به سیستم دیگر و ادامه دانلود در جای دیگر : این امکان مهم تو هیچ نرم افزاری حتی IDM وجود نداره

4- قابلیت نمایش دادن فایل هایی قبل از کامل شدن دریافت آنها فایل هایی مثل MP4 و MPG و فایل های صوتی MP3 و ... (البته این امکان در بعضی نرم افزارهای دیگر هم موجود میباشد)

5- قابلیت دانلود از یوتیوب رو که دیگه همه Download Manager ها دارن

و قابلیت های دیگری که الان تو ذهنم نیست .

خلاصه بگم این نرم افزار تکه و IDM مطمعناٌ نمیتونه باهاش برابری کنه اگه باور نمیکنید کافیه فقط یه مدت ازش استفاده کنید

mp3_rasht
11-06-2014, 00:19
به عقیده من نرم افزار رایگان IDA مخفف Internet Download Accelerator بهترین نرم افزار در زمینه مدیریت دانلود هست ولی متاسفانه شناخته نشده این نرم افزار هم کاملا فارس است و هم دارای رابط کاربری ساده ولی حرفه ای می باشد

1- زمانبندی حرفه ای : حتی میتونید ساعت وصل شدن به اینترنت و ساعت خاموش شدن کامپیوتر رو بهش بدید تا مثلا خودش خودکار ساعت 1 شب دانلود رو شروع کنه و 7 صبح کامپیوتر رو خاموش کنه (برای کاربرانی که شب ها پهنای باندشان رایگان میباشد)

2- قابلیت استفاده از لینک کمکی: اگه فیلمی رو دارید مثلا از RodFile دانلود میکنید و دانلودتون مثلا رو 90% هست و لینک منقضی شده شما میتونید لینک جدید رو جایگزین لینک قبلی کنید تا 10% بقیه هم دانلود بشه این قابلیت فقط در IDA وجود دارد

3- قابلیت انتقال فایل هاییی که تا نصف دانلود شدن به سیستم دیگر و ادامه دانلود در جای دیگر : این امکان مهم تو هیچ نرم افزاری حتی IDM وجود نداره

4- قابلیت نمایش دادن فایل هایی قبل از کامل شدن دریافت آنها فایل هایی مثل MP4 و MPG و فایل های صوتی MP3 و ... (البته این امکان در بعضی نرم افزارهای دیگر هم موجود میباشد)

6- از قابلیت های دیگر متوان مدیریت ساده و حرفه ای لیست دانلود ها رو نام برد مثلآ مشخص کردن تعداد دانلود های همزمان و دادن اولویت های کم و زیاد به هر یک از دانلود ها

خلاصه بگم این نرم افزار تکه و IDM مطمعناٌ نمیتونه باهاش برابری کنه اگه باور نمیکنید کافیه فقط یه مدت ازش استفاده کنید

soroosh_cz
30-06-2014, 01:15

6- از قابلیت های دیگر متوان مدیریت ساده و حرفه ای لیست دانلود ها رو نام برد مثلآ مشخص کردن تعداد دانلود های همزمان و دادن اولویت های کم و زیاد به هر یک از دانلود ها

منم اول همین فکر رو میکردم، ولی اصلا جالب نیست، محیط کاربریش زیاد جالب نیست. شلوغ پلوغه.
اون قابلیت ادامه روی یک سیستم دیگه رو هم میشه بصورت دستی درست کرد، فقط باید کمی ادیت کنی و به رجیستری دسترسی داشته باشی.
من چندین دانلود منیجر رو امتحان کردم، فعلا IDM از همه شون سریعتر و سبک تره.