PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای محدود کردن دسترسی به ویندوز ؟

hamid2006gh
08-07-2008, 17:03
من نرم افزاری میخواستم که با اون بتونم دسترسی دیگران رو به هم قسمتهای ویندوز محدود کنم یعنی میخوام طوری باشه که اگه کسی بخواد حتی چیزی رو تغییر بده یا کپی و یا حتی یه فولدر رو بازکنه یا حتی کوچکترین تغییری تو ویندوز بده جلو گیری کنه و با رمز عبور بتونه این کار رو بکنه .
طوری باشه که دیگران فقط بتونند از نرم افزارها استفاده کنند و نتونند کوچکترین تغییری ایجاد کنند .

نمیدونم همچین نرم افزاری وجود داره یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید .

huti_421
08-07-2008, 20:35
اینجا رو یه نگاه بندازید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

محدود کردن ویندوز با استفاده از نرم افزار Rad XP Manager :

hamid2006gh
09-07-2008, 08:08

با تشکر از راهنماییتون
اون اولی فکر میکنم برای User های مختلف کاربرد داشته باشه ولی من میخواستم در حالتی که فقط یک یوزر داشته باشیم این محدودیتها رو ایجاد کنم .

دومی رو هم هنوز تست نکردم .

x_2007
09-07-2008, 08:47
Advanced Parental Control نرم افزاری برای کنترل فرزندان توسط والدین در هنگام کار با کامپیوتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و

Salfeld User Control 2008 v5.950.0.0

dost1
09-07-2008, 08:57
خوب دوست عزیز چرا از خود ویندوز استفاده نمی کنی ؟؟؟:20:
به Run برو و این گزینه را تاپیک کن gpedit.msc کلی چیز داره تقریبا همه چیز را میتونی ببندی البته این زمانی خوبه که شما هیچ برنامه ای در دسترس نداشته باشید :46:

hamid2006gh
09-07-2008, 13:58

من Rad xp manager رو گرفتم و نصب کردم .ولی بعضی قسمتها مشکل دارم .مثلا من از قسمت کنترل دسترسی به پارتیشنها و درایوها یکی از درایوها رو غیر فعال کردم ولی نمیدونم چطوری باید عکسش رو انجام بدم و تو خود نرم افزار هم هیچ گزینه ای برای این کار نداره . میشه راهنمایی کنید ؟

در ضمن این نرم افزار خیلی جزئیات داره و من میخواستم که همه محدودیتها رو به طور کلی ایجاد کنم و با یه پسورد هم باز کنم اصلا همچین نرم افزاری هست یا نه ؟ لطفا راهنمایی کنید .
با تشکر

hamid2006gh
09-07-2008, 14:04
خوب دوست عزیز چرا از خود ویندوز استفاده نمی کنی ؟؟؟:20:
به Run برو و این گزینه را تاپیک کن gpedit.msc کلی چیز داره تقریبا همه چیز را میتونی ببندی البته این زمانی خوبه که شما هیچ برنامه ای در دسترس نداشته باشید :46:

بله این راه هم گزینه خوبی هست و من از gpedit.msc هم استفاده میکنم .ولی همونطور که تو پست قبلی گفتم میخوام همه محدودیتها رو یکباره اعمال کنم و یکباره هم بردارم حالا چه با پسورد یا با هر کار دیگه .
با تشکر

فاطـمه
09-07-2008, 14:48
دوست عزیز شما می تونین از نرم افزار security administrator استفاده کنی
من قبلاً ازش استفاده کردم خودم خیلی ازش راضیم فکر کنم مشکل شما رو هم حل کنه.
اینم لینک دانلودش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamid2006gh
09-07-2008, 15:25
دوستان اول راهنمایی کنند که چطور اون محدودیت رو که با Rad xp manager ایجاد شده بردارم ( همونطور که گفتم من دسترسی به یکی از درایوها رو ممنوع کردم ولی تو این نرم افزار مسیر برگشت براش وجود نداشت و الان نمیتونم به اون درایو دسترسی داشته باشم ) لطفا راهنمایی کنید .این هم متن پیام
This operation has been cancelled due to restriction effect on this computer.please contact your system administrator.

دوست عزیز شما می تونین از نرم افزار security administrator استفاده کنی
من قبلاً ازش استفاده کردم خودم خیلی ازش راضیم فکر کنم مشکل شما رو هم حل کنه.
اینم لینک دانلودش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از راهنمایی شما هم ممنون . دانلود کردم و تو یه نگاه کلی که داشتم نرم افزا خیلی خوبی به نظر میاد ولی من نتونستم امکان محدود کردن دسترسی به یک درایو یا پارتیشن رو توی اون پیدا کنم . میتونید بگید که همچین امکانی تو اون هست یا نه ؟
در ضمن چطوری باید register کرد ؟ key داره ؟