PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پس از 15 روز تاخیر، نرم افزار پیام رسان فارسی همراه با نواقص در اختیار کاربران قرار گرفت

satttanism
08-07-2008, 15:58
نرم افزار فارسی نویس پیام کوتاه پس از 15 روز تاخیر، همراه با نواقص و معایبی در اختیار کاربران تلفن همراه قرار گرفته است.

شركت ‌ارتباطات ‌سيار که از اوایل هفته جاری ، نرم‌افزار پيام‌رسان فارسي، را سازگار با گوشي‌هاي مختلف، برروي سايت اينترنتي خود قرار داده ، امكان ارسال پيامك فارسي با حجم حدود 200 كاراكتر در يك پيامك، را برای مشترکان فراهم کرده است.

در حالت عادی و بدون استفاده از اين نرم افزار، پيامک های فارسی با حجم بيش از 70 کاراکتر به چندين پيامک شکسته می شوند و اين مساله هزينه مضاعفی را برای کاربر تحميل می کند اما با استفاده از نرم‌افزار پیام‌رسان فارسی ، مشترک می‌تواند پیامک‌های فارسی با حجم حدود 200 کاراکتر را در یک پیام کوتاه ارسال کند.

اگرچه استفاده از اين نرم افزار امکانات فارسی را برای ارسال پيامک های کاربران فراهم می سازد و باعث صرفه جويی قابل توجهی در هزينه مشترکان خواهد شد اما طبق گفته کاربرانی که از آن استفاده کرده اند این نرم افزار دارای معایب بسیاری است که مزایای آن را کم رنگ می کند.

در نتیجه عملکرد نصب نرم افزار پیام رسان فارسی همراه اول ، مشخص شد که حدود 15 تا 30 دقیقه زمان لازم است تا این نرم افزار دانلود شود و از آن جایی که اکثر کاربران دارای اینترنت پرسرعت نیستند،دسترسی به این نرم افزار تقریبا غیرممکن است.

منبع خبر: موبنا

Ali-ss
08-07-2008, 17:13
15 تا 30 دقیقه؟
عجب حرفی یک فایل 90 کیلو که دیگه این همه سرو صدا نداره من با این اینترنت ذغالی 1 دقیقه گرفتمش

reza2pars
08-07-2008, 17:34
نرم افزار که نیست مایه شرمندگیه واقعا ضعیف عمل کردند

iman_s
09-07-2008, 01:44
15 تا 30 دقیقه؟
عجب حرفی یک فایل 90 کیلو که دیگه این همه سرو صدا نداره من با این اینترنت ذغالی 1 دقیقه گرفتمش
واسه این که بزنند تو سر مال هر بهانه ای جور میکنند.
به جای اینکه از خود برنامه ایراد بگیرند از زمان دانلودش ایراد میگیرند.آخه یک برنامه 90 کیلوبایتی چقدر زمان میبره.:41:

jps3
12-07-2008, 10:55
شرکت ارتباطات سیار از مردم داره سو استفاده میکنه من یا خیلی ها دیگه که به صورت فینگلیش تایپ میکنیم باید هزینه بیشتری بدیم یعنی بین مردم دارن فرق میگذارن و این به نظر من سو استفاده هست به نظر من از مردم سو استفاده میکنند.این سیاست خوبی نسیت

بردیا
12-07-2008, 11:40
من که رفتم ایرانسل گرفتم خودمو از دست این دزدا نجات دادم.
همراه اول رو هم برای تماس نگه داشتم