PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بدو بدو اصلي ترين رقيب فتوشاپ Corel Paint Shop Pro Photo X2

Maahak_4344
07-07-2008, 19:19
سلام دوستان من ميخواستم هركي هر نكته آموزشي،كتابهاي PDF ،ويا هرچي كه به نظرش مفيده براي آموزش Corel Paint Shop Pro Photo X2 بزاره،چون اين نرم افزار امكانات بيشتر و خيلي حرفه اي تر از فتوشاپه،

حالا هركي هر مطلبي بلده يا كتاب PDF در مورداين نرم افزار داره بزاره

mahsoft
07-07-2008, 19:57
سلام دوستان من ميخواستم هركي هر نكته آموزشي،كتابهاي PDF ،ويا هرچي كه به نظرش مفيده براي آموزش Corel Paint Shop Pro Photo X2 بزاره،چون اين نرم افزار امكانات بيشتر و خيلي حرفه اي تر از فتوشاپه،

حالا هركي هر مطلبي بلده يا كتاب PDF در مورداين نرم افزار داره بزاره

جدا !

اين برنامه در حال حاظر قابل رقابت با برنامه فتو... نيست

در گوگل سرچ كنيد ميتونيد اموزشهاي خوبي پيدا كنيد

جستجو
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sophitia
07-07-2008, 22:52
فکر نکنم برنامه ای بیاد که در دنیای پیکسلی با فتوشاپ رقابت کنه

mahsoft
08-07-2008, 00:46
البته قرار هم نيست اين 2 برنامه رو با هم مقايسه كنيم و البته منم رو اين جمله تاكيد كردم در حال حاظر

نظر دوستان هم محترمه

3Dmajid
08-07-2008, 00:57
این برنامه هم قدرت زیادی رو داره ... ولی خوب صد در صد قدرت فتوشاپ رو نداره. حرف من رو وقتی می فهمید که Photoshop Top Secret رو بگیرید و بفهمید که با فتوشاپ چه کارا که نمیکنن !!!ولی خوب خیلی ها این برنامه رو بیشتر فتوشاپ دوست دارن مثل دوست من.

AriA jOhaRi
08-07-2008, 12:18
سلام....

من قبول ندارم که برنامه ای به قدرت فتوشاپ باشه چون فتوشاپ یه غوله

بعد دوستان هم گفتن فتوشاپ قابل مقایسه با هر برنامه ی گرافیکی رو تداره

پس این بحث زیاد جالبی نیست

فتوشاپ تکه و هر کسی بگه که من فتوشاپ رو کاملا بلد هستم دروغ محضه چون فتوشاپ توسط 64 نفر برنامه نویسی شده چطور یه کسی مغز همه ی این 64 نفر (اساتید) رو داره ؟

در ضمن علت اینکه می گید بعضی ها اون رو دوست دارن حتما چیز های آماده مثل پلاگاین توش داره که کار باهاش زیاد سخت نیست

^موفق باشید^

3Dmajid
08-07-2008, 13:32
رفیقم گفت چون ساده تره بیشتر دوست داره.
ولی هیچ چی فتوشاپ نمیشه مخصوصا نسخه ی Cs3 که واقعا خفنه.

AriA jOhaRi
08-07-2008, 15:29
رفیقم گفت چون ساده تره بیشتر دوست داره.
ولی هیچ چی فتوشاپ نمیشه مخصوصا نسخه ی Cs3 که واقعا خفنه.

موافقم مجید جان:10: