PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در هم ریخته شدن کلمات فارسی در فتوشاپ

جادوگر جوان
07-07-2008, 13:28
سلام دوستان نمیدونم چرا وقتی میخوام تو فتوشاپم فارسی تایپ کنم کلمات اینجوری میشن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad-bavafa
07-07-2008, 14:33
یعنی با وجود فارسی نویس اینطوری میشن؟

جادوگر جوان
07-07-2008, 16:18
نمی دونم چرا تو فوتوشاپ فارسیش فقط این طوری میشه

mahsoft
07-07-2008, 21:03
جستجو كنيد در اين مورد بارها بحث شده

براي نوشتن فارسي در فتو... بايد از فارسي نويس مثل مريم استفاده كنيد

فقط در نسخه فتوشاپ ام اي ميتونيد Direct Type يا مستقيم فارسي تايپ كنيد

Zelatco
07-07-2008, 22:52
با سلام
من هم دقیقا همین مشکل رو دارم.ممنون میشم کمک کنید.درضمن یه سوال دیگه هم داشتم:
من یه عکس رو از جایی میبرم و جای دیگه پیست میکنم.ام اون تصویر یا بزرگتر /کوچکتر از اندازه واقعی خودش میشه.چرا.؟آیا ابزاری هست که بشه اون عکس رو resize کرد.شرمنده اگه سوالم خیلی آماتوریه
ممنون میشم اگه کسی جوابمو بده...

mahsoft
08-07-2008, 00:45
با سلام
من یه عکس رو از جایی میبرم و جای دیگه پیست میکنم.ام اون تصویر یا بزرگتر /کوچکتر از اندازه واقعی خودش میشه.چرا.؟آیا ابزاری هست که بشه اون عکس رو resize کرد.شرمنده اگه سوالم خیلی آماتوریه

تصوير قالبن تغيير نميكنه بلكه كنوس شما يا همون اندازه سند شما متغير ه

تصوير در حالت عادي قبل از اينكه كپي ميكنيد در حالت فيت او رو ميبنيد كه به نظر بزرگ مياد حال اين رو در فتوشاپ در يه اندازه A4
يا متغير كپي ميكنيد كه خوب قالبن اندازه سند شما بزرگتر از سايز اون عكسه كه اينطور به نظر مياد سايز عكس كوچك يا بزرگ ميشه

smohs
08-07-2008, 10:16
با سلام
هون طور كه مهدي جان گفتن اندازه عكس تغييري نميكنه و فقط نسبت به تصوير جديدتون اندازه واقعيش مشخص ميشه
براي تغيير اندازه عكس هم مي تونيد از ابزار Move همرا با نگه داشتن دكمه Shift استفاده كنيد تا عكستون به يك اندازه بزرگ يا كوچيك بشه (البته بزرگ كردن اندازه عكس به اين صورت باعث پايين اومدن كيفيت كارتون ميشه)