PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل: چرا ویندوز xp تمام فایل های ذخیره شده را بعد از ری استارت کردن حذف می کند؟

hasanomidvar
07-07-2008, 10:28
سلام

من یک مشکل با کامپیوتر های دانشگاه خودم داشتم

در این کامپیوتر ها ویندوز هر فایل و هر برنامه ای که ذخیره یا نصب می کند بعد از ری استارت کردن کامپیوتر پاک می کند
انگار که اصلا" چیزی ذخیره نکرده است و ویندوز مانند روز اول نصب تازه و بدون هیچ برنامه ای می باشد

ویندوز حتی تنظیماتی که می کنم را بعد از ری استارت کردن به حالت اولیه خود برمی گرداند

من می خاستم راه حل یا ترفندی را پیشنهادکنید تا من فایل های خودم در آن ذخیره کنم بدون این که ویندوز آنها را حذف کند ( بعد از ری استارت کردن کامپیوتر فایل ها حذف می شود ) درضمن این ویندوز ها آنتی ویروس هم ندارند.

نکته دیگری که باید بگویم این است که تمام کامپیوتر های دانشگاه همین وضعیت را دارند و انگار خود مسئولان دانشگاه عمدا" این کار را کرده اند که کسی فایل را در کامپیوتر ذخیره نکند

نکته دیگری که باید بگویم این است که این کامپیوتر ها برای ورود به ویندوز نیاز به پسورد ندارد و اینکه admin هم ندارند( هر کس می تواند وارد ویندوز شود و هر برنامه که بخواهد نصب کند اما همان طور که گفتم بعد از ری استارت کردن ویندوز برنامه ها حذف می شوند )

امیدوارم یک جواب کامل و درست بدهید

خداحافظ

mahdi7610
07-07-2008, 10:52
سلام دوست عزیز

این مشکلات را برنامه دیپ فریز ایجاد می کنه .

در واقع کار برنامه دیپ فریز همین هستش.

ممکنه این برنامه روی سیستم نصب شده باشه .

موفق باشی .

hasanomidvar
07-07-2008, 11:22
حالا من باید چه کار کنم؟
باید حذفش کنم یا این که تنظیماتش را تغییر دهم

لطفا" راهنمایی کنید

mahdi7610
07-07-2008, 14:21
حالا من باید چه کار کنم؟
باید حذفش کنم یا این که تنظیماتش را تغییر دهم

لطفا" راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز

به ادرس زیر سر بزن

آموزش ، مباحث و مشکلات Deep Freeze ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

hasanomidvar
13-07-2008, 12:46
سلام

از این که جواب دادید ممنونم امیدوارم مشکل من را حل کند

فعلا" در حال خوندم هستم