PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه های کاربردی موبایل به زبان پایتون تحت Uiq

hamidghoty
06-07-2008, 17:15
سلام به همگی
به کمک دوستان مجموعه ای از برنامه های تحت پایتون رو قرار بدم.
و اما اینکه پایتون چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پایتون به زبان برنامه نویسی هستش که ساختار بسیار ساده ای داره وهمچنین کوتاه.
این برنامه در سال 1990 توسط گیدوون روسوم معرفی شد.

پایتون این زبان یکی از آسان ترین زبان ها برای یادگیری و استفاده هستش و از آن به عنوان یک زبان سریع برنامه نویسی یاد می کنند . این زبان نیازی به کامپایل ندارد و شما مستقیما می توانید پس از نوشتن کد و با یک دستور آن را اجرا کنید . دستورات این زبان بسیار نزدیک به زبان انسان هستش .

زبان پایتون و برنامه نویسی اپن سورس جدیدا وارد دنیای سیمبیان و برنامه نویسی موبایل شده . مفسر ها و ابزاری مثل py2sis (برای تبدیل کد پایتون به فایل sis) هم توسط شرکت نوکیا ارائه شده . الان ، برنامه های نوشته شده با پایتون بخوبی بر روی سری 60 نوکیا اجرا می شه ....

و اما نصب پایتون:
شما برای نصب پایتون از فایل پائین استفاده کنید و اون رو حتما روی phone memory نصب کنید.

حالا شما با نصب این برنامه می تونید از برنامه هایی که به این زبان هستند استفاده کنید
که این برنامه ها به مرور اینجا قرار میگیره

زحمت فایل رو حسین خان کشیدن

در پست 3

hamidghoty
06-07-2008, 17:20
لطفا به این نکات توجه کنید:

سعی کنید در این تاپیک پست ندهید این تاپیک جنبه آرشیو داره و برای برنامه ها قبلا تاپیک زده شده پس سعی کنید تو اون تاپیک ها پست بدید(سرچ کنید پیدا میشه)

قبل از نصب برنامه پایتون به پست های پائین(برنامه ها)نگاه بندازید(نصب بعضی برنامه های مراحل خاصی دارن)
یادم بیاد بقیه رو هم میگم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

H M R 0 0 7
17-07-2008, 18:48
اين هم از فايل نصبي برنامه پايتون:

zahedy2006
31-10-2008, 01:10
آخرین پست این تاپیک مربوط به 106 روز قبل است و جزو تاپیک های قدیمی انجمن محسوب میشود!

سعی کنید در این تاپیک پست ندهید این تاپیک جنبه آرشیو داره و برای برنامه ها قبلا تاپیک زده شده پس سعی کنید تو اون تاپیک ها پست بدید(سرچ کنید پیدا میشه)

برنامه اي براي گوشي با پايتون نوشته نشده؟!
من براي نوكيا زياد ديدم لذت بخش برديم. پيگير سوني اريكسون شدم

hydrghl
07-01-2009, 01:17
من هم به نوبه ی خودم و از طرف همه ی ملّت ایران، از همه ی برنامه نویسانی که تا این لحظه ما را در این امر یاری کردند، نهایت سپاسگذاری را دارم!