PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك Game Studio 6.00.6

rezapazahr
05-07-2008, 21:00
با سلام به همگي دوستان

كرك 3D Game Studio 6.00.6 رو ميخواستم(خودم كه جستجو كردم چيزي پيدا نكردم)
(اگه پچي هم موجود باشه باز عيبي نداره)

اگه كرك براي wed و med و sed موجود باشه هم خوبه ( اين سه تا محيط هاي گيم استوديو رو تشكيل ميدن)

با تشكر

يا علي مدد.

tarfand4u
06-07-2008, 19:13
دوست عزيز من هر چي گشتم نتونستم براتون پيداش كنم اما آيا شما مي دونستين كه نسخه7 اون امده!!!:18:

3D Gamestudio pro A7 7.05

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دريافت برنامه از سرور رپيدشر با حجمي حدود 50 مگابايت(بدون پسورد):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امبدوارم كه مشكلتون حل بشه...

موفق باشي!!!:46:

rezapazahr
06-07-2008, 22:23
از زحمتی که کشیدید بسیار ممنونم .
در مورد نسخه های جدیدترش کما بیش اطلاع دارم ولی چون سی دی نرم افزار رو خریداری کردم و متاسفانه رجیستر نبوده
خواهشمندم از دوستان اگه کرک و یا هرگونه پچی در اختیاردارن دریغ نکن.

(حالا که زحمت کشیدید و این لینک رو قرار دادید دو سئوال داشتم : آیا این لینک نسخه فول نرم افزار هستش یا نه؟
درثانی مدل این آبجکت رو که تو عکس قرار داره واقعا با گیم استودیو ساختن؟)

tarfand4u
06-07-2008, 23:00
از زحمتی که کشیدید بسیار ممنونم .
در مورد نسخه های جدیدترش کما بیش اطلاع دارم ولی چون سی دی نرم افزار رو خریداری کردم و متاسفانه رجیستر نبوده
خواهشمندم از دوستان اگه کرک و یا هرگونه پچی در اختیاردارن دریغ نکن.

(حالا که زحمت کشیدید و این لینک رو قرار دادید دو سئوال داشتم : آیا این لینک نسخه فول نرم افزار هستش یا نه؟
درثانی مدل این آبجکت رو که تو عکس قرار داره واقعا با گیم استودیو ساختن؟)

خواهش ميكنم دوست عزيز من كه كاري نكردم...

دوست عزيز براي برنامه شما 3D Game Studio 6.00.6 هم من كه هر چي گشتم پيدا نكردم،اگر از من مي شنوي برو همين رو دان كن راحت تره و علاوه بر اون كرك هم داره.

درضمن جهت دانلود كردن هر چه زودتر اقدام كنيد چون ممكنه اين لينكي كه بهتون دادم يه موقع خراب شد.چون ابن برنامه خيلي مشهوره ممكنه زياد لينكش روي اينترنت سالم نمونه...

در رابطه با سوال اول شما بايد بگم كه بله اين لينك كامل برنامه هست كه توسط گروه كركينگ DVT كرك شده.

در رابطه با سوال دوم شما هم بايد بگم كه بله اين رو با 3D Game Studio ساختن.

در صورت اينكه مي خواهيد بقيه آبجكت هاي ساخته شده توسط اين برنامه را هم مشاهده نمائيد به لينك زير برويد (گالري خود برنامه):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید