PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در نحوه باز کردن فولدر قفل شده

bayern
03-07-2008, 18:58
سلام
من نرم افزار Lock my Folder رو تو XP نصب کردو وبا اون یکی از New Folder هام رو قفل کردم .ولی بعد از این کار هرکاری کردم نتونستم اونو باز کنم .من مجبور شدم این برنانه رو از سیستم بطور کل پاک کنم اما بازم نتونستن اون فایل رو باز کنم و پیغام میده ....این فایل برای من خیلی مهمه .کسی میتونه بگه من چکاری باید انجام بدم.

HR
03-07-2008, 20:14
سلام
برنامه رو باید دوباره نصب کنی .... سعی کن با همون برنامه از حالت lock خارجش کنی .... فقط با خود همون برنامه !!

عباسعلي2570
03-07-2008, 20:55
بايد سيستم رو ريستور كني و اونو به قبل از نصب نرم افزار برگردوني

bayern
18-07-2008, 00:16
سلام
من نرم افزار Lock my Folder رو تو XP نصب کردو وبا اون یکی از New Folder هام رو قفل کردم .ولی بعد از این کار هرکاری کردم نتونستم اونو باز کنم .من مجبور شدم این برنانه رو از سیستم بطور کل پاک کنم اما بازم نتونستن اون فایل رو باز کنم و پیغام میده ....این فایل برای من خیلی مهمه .کسی میتونه بگه من چکاری باید انجام بدم.

سلام
من برای اینکه مشکلم رو حل کنم ویندوز روهم عوض کردم ولی فایده ای نداشت و همش این پیغام رو میده موقعی که روی اون فولدرم کلیک میکنم:E:\SHAHRE FARANG is not accessible.access is denied

نرم افزاری هست که بشه اونو بحالت اولش دربیارم
کمکم کنید ممنون میشم

mahdi7610
18-07-2008, 19:12
سلام

متاسفانه تنها اشتباهی که اکثر کاربران بعد از گذاشتن پسوورد روی فایلهای خودشون انجام می دند اینه که برای برداشتن پسوورد خود برنامه را از سیستم پاک می کنند . بارها این مورد را دیدم . این کار کاملا اشتباه هستش .

در این گونه موارد سیستم ریستور بعید می دونم جواب بده .

و تنها راه اینه که با همون برنامه پسوورد را بردارید .

حتی در اکثر موارد نصب مجدد ویندوز هم کاری از پیش نخواهد برد .

عنوان تاپیک نیز ویرایش شد .
موفق باشید .

djsystem
18-07-2008, 21:16
من برای اینکه مشکلم رو حل کنم ویندوز روهم عوض کردم
بدترین کارو کردی
safe mode و dos رو امتحان کن من این نرم افزار رو امتحان نکردم ببینم چه بلا هایی میشه سر اون folder اورد ؟میشه zip ش کرد؟شاید اگه یه جوری بتونی یه جای دیگه copy کنی مشکل حل شه ولی من به dos خوش بینم با یه hiren بوت شو و سعی کن اونا رو یه جا copy کنی
من نمیدونم مشکل bayern باید حل بشه چون عشق من bayern هست

bayern
19-07-2008, 08:47
بدترین کارو کردی
safe mode و dos رو امتحان کن من این نرم افزار رو امتحان نکردم ببینم چه بلا هایی میشه سر اون folder اورد ؟میشه zip ش کرد؟شاید اگه یه جوری بتونی یه جای دیگه copy کنی مشکل حل شه ولی من به dos خوش بینم با یه hiren بوت شو و سعی کن اونا رو یه جا copy کنی
من نمیدونم مشکل bayern باید حل بشه چون عشق من bayern هست

سلام
safe mode و zipکردن فولدر رو امتحان کردم جواب نداد .حتی اجازه نمیده جایی دیگه اون کپی کنم...به روش dos هم که گفتی بلد نیستم چه کاری باید انجام بدم.یعنی به هیچ طریقی نمیشه اون فولدر رو باز کرد :41:
اگه کمکم کنید ممنون میشم
اگه میشه برای اینکار نرو افار معرفی کنید شاید فرجی بشه دوستان:40:

djsystem
19-07-2008, 20:12
شما یه floppy بوت درست کن و با اون بوت شو دستوراتش هست xcopy source destination
source ادرس فایلت هست و destinstion ادرس یه جای دیگس

++PC
19-07-2008, 20:30
ببین دوست عزیز

دوتا راه بهت پیشنهاد می کنم

1- تقریباً تمام نرم افزارهایی که یک پوشه رو به نحوی قفل میکنند فقط می تونند جلوی کاربرانی رو بگیرند که روی همون سیستم کار می کنند. به عبارتی اگر شخصی از کامپوتر دیگری به کامپیوتر شما شبکه شده باشه (مثلاً درایوتون رو share) کرده باشین اون می تونه اطلاعات پنهان شده شما رو ببینه, یعنی نرم افزار اینجا نقطعه ضعف داره. اگر اطلاعاتت حیاتی هست می تونه به نحوی سیستمت رو با یه سیستم دیگه LAN کنی و درایوی که اون پوشه داخلش هست رو share کنی حالا می تونی بدون هیچ محدودیتی اطلاعات پنهان شدت رو ببینی.

2- به نظر من فرمت درایوی که اون پوشه روش قرار داره باید ntfs باشه. همنطور که احتمالاً بدونید فرمت ntfs این امکان رو به admin می ده که امکان دسترسی به اطلاعات رو برای کاربران مختلف محدود کرد. شما باید اول از منوی tools گزینه folder options سربرگ view تیک گزینه use simple file sharing رو بردارین. حالا روی پوشه قفل شده کلیک راست و properties بگیرن. سربرگ security رو کلیک کنید. نام user خودتون رو انتخاب کنید و تیکه گزینه full control رو برای اون بذارید. احتمالاً مشکل حل بشه. ولی من احتمال خیلی زیاد می دم که اگر فرمت درایوتون ntfs باشه با تغییرات نحوه دسترسیها تو این پنجره بالاخره باید مشکل حل بشه. اگر نتونستی عکسی از این پنجره بذار تاببینم وضعیتش چجوری بعد راهنمایی می کنم

bayern
19-07-2008, 22:05
ببین دوست عزیز

دوتا راه بهت پیشنهاد می کنم

1- تقریباً تمام نرم افزارهایی که یک پوشه رو به نحوی قفل میکنند فقط می تونند جلوی کاربرانی رو بگیرند که روی همون سیستم کار می کنند. به عبارتی اگر شخصی از کامپوتر دیگری به کامپیوتر شما شبکه شده باشه (مثلاً درایوتون رو share) کرده باشین اون می تونه اطلاعات پنهان شده شما رو ببینه, یعنی نرم افزار اینجا نقطعه ضعف داره. اگر اطلاعاتت حیاتی هست می تونه به نحوی سیستمت رو با یه سیستم دیگه LAN کنی و درایوی که اون پوشه داخلش هست رو share کنی حالا می تونی بدون هیچ محدودیتی اطلاعات پنهان شدت رو ببینی.

2- به نظر من فرمت درایوی که اون پوشه روش قرار داره باید ntfs باشه. همنطور که احتمالاً بدونید فرمت ntfs این امکان رو به admin می ده که امکان دسترسی به اطلاعات رو برای کاربران مختلف محدود کرد. شما باید اول از منوی tools گزینه folder options سربرگ view تیک گزینه use simple file sharing رو بردارین. حالا روی پوشه قفل شده کلیک راست و properties بگیرن. سربرگ security رو کلیک کنید. نام user خودتون رو انتخاب کنید و تیکه گزینه full control رو برای اون بذارید. احتمالاً مشکل حل بشه. ولی من احتمال خیلی زیاد می دم که اگر فرمت درایوتون ntfs باشه با تغییرات نحوه دسترسیها تو این پنجره بالاخره باید مشکل حل بشه. اگر نتونستی عکسی از این پنجره بذار تاببینم وضعیتش چجوری بعد راهنمایی می کنم

سلام
اول پیغام رو ببین:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درایو من ntfs هستش:40:بعد اینکه اون کارهایی رو که گفته بودی انجام دادم ولی موقعی که روی فولدرم کلیک راست میکنم گزینه security رو ندارم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما از sharing گزینه share this folder رو تیک میزنم و میرم روی گزینه permissions کلیک میکنم و user خودمو پیدا میکنم و بعد Apply & ok میکنم .بعد برمیگردم به properties و میخوام اونجاهم Apply & ok کنم بااین پیغام رو برو میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دیگه نمیدونم باید چکاری انجام بدم
یک سوال ؟
میتونم هارد خودمو روی یک سیستمه دیگه سوار کنم و از اون طریق اون فولدر رو باز کنم.

++PC
22-07-2008, 22:24
دوست عزیز یه کاری رو که گفته بودم یادت رفت انجام بدی

شما باید اول از منوی tools گزینه folder options سربرگ view تیک گزینه use simple file sharing رو بردارین.

hoax3r
23-07-2008, 00:13
کسی از دوستان اطلاعات فنی تری از این برنامه داره،
اصلا فکر نمیکردم این برنامه تا این اندازه خفن باشه، به نظر میاد بخشهایی از پارتیشن رون هم دستکاری میکنه:18:
که به این راحتی ها فایل یا درایو قفل شده قابل برگشت نیست.

شما اگه با این برنامه مشکل پیدا کردین همونطور که دوستان گفتن بهترین راهش استفاده از خود برنامه هست.

خارج از بحث، اگه لینکی میشناسین که نحوه کار این برنامه رو داده یا خودتون تجربه ای از این برنامه دارین به ما هم بدین،

شاد باشید

bayern
23-07-2008, 22:47
دوست عزیز یه کاری رو که گفته بودم یادت رفت انجام بدی

شما باید اول از منوی tools گزینه folder options سربرگ view تیک گزینه use simple file sharing رو بردارین.

سلام
این کاری رو که گفتی انجام دادم ... فرقی نکرد

Chap-Dast
22-03-2010, 01:03
سلام
کسی نتونست کمک کنه!!! من هم این مشکلا دارم
یه چیزی اضافه کنم که اصلا" این نرم افزار خرابه. نمیدونم چرا ولی با خود نرم افزار نمیشه به هیچ عنوان فایلها را باز کرد

*Batman*
22-03-2010, 15:36
سلام.

من این برنامه مزخرف رو امتحان کردم.روشهای این تاپیک مشکل شما رو حل میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.

Chap-Dast
25-03-2010, 16:27
ممنون از کمکتون
درسته باز شد:20:
حدود 200 گیگ بهاش قفل کرده بودم:18:
بازم مرسی:10: