PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه طور یه کارنامه درست کنم؟با Excel بهتره یا word یا ...

bookworm
03-07-2008, 18:44
چه طور یه کارنامه درست کنم؟؟؟ با Excel بهتره یا word یا photoshop؟؟؟؟؟ کسایی که کارنامه رو می سازن خودشون با چه نرم افزاری این کار رو می کنن؟؟؟
تو کارنامه یه سری نقاط سیاه به صورت نقطه نقطه هستن اونا رو چه جوری درست کنم ؟
هر کی بلده لطف کنه توضیح بده واسه خودم نمی خوام پسرعموم نمره هاش کم شده از من خواسته که نمره هاش رو زیاد تر کنم اگه نتونم آبروم میره ...

wordist
05-07-2008, 10:51
اون كاري كه شما ميخواي بكني رو بايد با فوتوشاپ كرد

mystery8014
15-08-2008, 01:11
تو ورد هم داره يکم براي شما که زياد کار نکردي دردسر داره . بستگي به خودت داره با چي راحت تري . مثلا من با ورد راحت ترم. يک سري ها با اکسل خوب تخصص پيدا کردن.

shahshahani
15-08-2008, 01:22
چه طور یه کارنامه درست کنم؟؟؟ با Excel بهتره یا word یا photoshop؟؟؟؟؟ کسایی که کارنامه رو می سازن خودشون با چه نرم افزاری این کار رو می کنن؟؟؟
تو کارنامه یه سری نقاط سیاه به صورت نقطه نقطه هستن اونا رو چه جوری درست کنم ؟
هر کی بلده لطف کنه توضیح بده واسه خودم نمی خوام پسرعموم نمره هاش کم شده از من خواسته که نمره هاش رو زیاد تر کنم اگه نتونم آبروم میره ...

بر فرض که شما کارنامه رو درست کردی.مهر و امضای اون مدرسه یا آموزشگاه رو از کجا میخوای بیاری؟:13:

gmuosavi
15-08-2008, 02:05
پست سوم تائید می شه
با هر دوتاش میشه
مثلا من با ورد راحت ترم
چون اینقدر باهاش کارکردم دیگه قلقش دستم اومده
ولی چون زیاد با اکسل کار نکردم درست نمیتونم باهاش کار کنم

فکر هم نکنم با فوتوشاپ چیز جالبی از کار در بیاد
خیلی دردسر داره
تازه بعدش هم همه میگند فوتوشاپه !

Sufia
15-08-2008, 08:56
من قبلا این کارو با فتوشاپ کردم ، اما خٌب مهر و امضاءش هم پرینتی بود ، نمیدونم چطوری بابا و ننه هاشون نمیفهمن که دستکاری شده هست

به نظر من شما که مهر و امضاء رو نداری اگر بابا و مامانش بچه زرنگ نیستن با همون فتوشاپ درست کنی بهتره

فاطـمه
28-08-2008, 12:10
اگر از روی کارنامه که اون جوری چاپ شده کپی بگیرین اصلا مشخص نمیشه که اصل بوده یا نه...
یعنی کپی هر دوتاش یک جور میشه...
در ضمن مهر و امضا رو هم میشه با کپی درست کرد
اصلا کل کارنامه رو میشه با کپی درست کرد
به این صورت که شما دو سه تا کپی از اصل کارنامه می گیری بعد نمره های خوبش رو می چسبونی جای نمره های بد
بعد دوباره کپی می گیری..
(فکر کنم به جرم آموزش جعل اسناد بن شم)

jamshidjap
31-08-2008, 13:37
جدول نمرات رو با ورد ايجاد کن

و بعد با فتو شاپ مهر و امضا رو ايجاد کن

kral_pontiac
26-09-2008, 15:49
من خودم كه هر وقت بخام يه كارنامه دستكاري كنم از فتوشاپ استفاده ميكنم. اصلا هم با اصلش مو نميزنه.
وقت كافيه كارنامه رو با رزوليشن 300- 400 اسكنش كني و بعد از كار در فتوشاپ نتيجه رو با يه پرينتر ليزري و رنگي پرينت كني .

iAR11
23-10-2008, 13:44
اگر بخوای خودت از اول درست کنی، با وورد این کارو بکن، ولی اگر میخوای نمره‌ها و... رو تغییر بدی بهتر اسکن کنی و روش کار کنی.

rrrmmmr
10-06-2014, 19:43
من واسه دوستم با فتوشاپ جعل کردم،
رفت داد به باباش یه گوشی خرید!

Sh-Meteor
10-06-2014, 20:05
من خودم باسه دوستم، کارنامه اش رو جعل کردم...

کارنامه اش رو اسکن کرد داد بهم، منم با فتوشاپ درست کردم.

farhad00007
12-06-2014, 14:24
از نظر من با ورد درست کن
ولی من چند سال پیش با دی پی ای بالا اسکن میکردم و با فوتوشاپ ادیت میکردم.جووون بودیم دیگه
خخخ
داداش ولی نکن اینکارو.درس بخون عین یه مرد.

mehdimousavi2014
15-07-2014, 17:50
کارنامه رو اسکن کن بریز تو کامپیوترم بعد فا فتوشاپ نمران رو تغیرات کوچیک بده بعد یه کپی رنگی بگیر خیلی اسون همون مهر و امضا مدیر کپی رنگی بگیر سخت میشه تشخیص داد بعد زیاد مادر پدرا به کپی امضا نگاه نمیکنن

Dark Boy2
05-01-2015, 17:32
منم به کارنامه ی جعلی میخوام درست کنم...

کسی نیس برام درست کنه :-)؟؟؟

منظورم از کارنامه ی جعلی یعنی میخوام نمرات را ویرایش کنم..

هر کسی ميتونه بگه تا بهش اسکن کارنامه رو بدم..

ATB65
20-01-2017, 03:58
سلام دوستان کسی میتونه برام فایل خام کارنامه رو تو ورد درست کنه من زیاد تو این برنامه ها وارد نیستم اگه کسی مستونه درست کنه ممنونش میشم

siava5h
20-01-2017, 12:10
منم به کارنامه ی جعلی میخوام درست کنم...

کسی نیس برام درست کنه :-)؟؟؟

منظورم از کارنامه ی جعلی یعنی میخوام نمرات را ویرایش کنم..

هر کسی ميتونه بگه تا بهش اسکن کارنامه رو بدم..

سلام دوستان کسی میتونه برام فایل خام کارنامه رو تو ورد درست کنه من زیاد تو این برنامه ها وارد نیستم اگه کسی مستونه درست کنه ممنونش میشم

ببر کافی نت محلتون واست درست میکن.
4-5 تومن بیشتر نمیشه

هر فصلی مشکلات خودش رو داره. الانم که فصل کارنامه هاست. :n09:

vahi7d
20-01-2017, 18:31
من پنج تومن میگیرم درست میکنم D: