PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي بسيار قدرتمند براي بازيابي فايل هاي پاك شده

tarfand4u
03-07-2008, 10:30
سلام بر تمام دوستان مي دونم كه نبايد چنين تاپيكي رو مي ساختم ولي من به خدا هر چي سرچ كردم چيزي گيرم نيومد، حالا ازتون خواهش مي كنم كه تنها و تنها قوي ترين نرم افزاري كه بتونه فايل هاي پاك شده را حتي بعد از فرمت يا Fdisk رو كاملا برگردونه و هيچ مشكلي هم نداشته باشه به من معرفي كنيد. چون بعضي از برنامه ها فايل ها رو برمي گردونن ولي با كلي محدوديت ها مثل كم شدن كيفيت اهنگ ها يا حتي كم شدن كيفيت عكس ها و ....

مي خوام چنين مشكلي توي برنامه نباشه.

من قبلا برنامه اي رو ميشناختم كه متاسفانه دقيقا اسمش يادم نيست، اون برنامه حتي بازي ها ونرم افزارهايي رو كه هم خيلي قبل Uninstall كرده بودم رو برام بازيابي مي كرد

درضمن Recovery My Files هم استفاده كردم جواب نداد...

خواهش ميكنم كمكم كنيد.

x_2007
03-07-2008, 11:08
سلام بر تمام دوستان مي دونم كه نبايد چنين تاپيكي رو مي ساختم ولي من به خدا هر چي سرچ كردم چيزي گيرم نيومد، حالا ازتون خواهش مي كنم كه تنها و تنها قوي ترين نرم افزاري كه بتونه فايل هاي پاك شده را حتي بعد از فرمت يا Fdisk رو كاملا برگردونه و هيچ مشكلي هم نداشته باشه به من معرفي كنيد. چون بعضي از برنامه ها فايل ها رو برمي گردونن ولي با كلي محدوديت ها مثل كم شدن كيفيت اهنگ ها يا حتي كم شدن كيفيت عكس ها و ....

مي خوام چنين مشكلي توي برنامه نباشه.

من قبلا برنامه اي رو ميشناختم كه متاسفانه دقيقا اسمش يادم نيست، اون برنامه حتي بازي ها ونرم افزارهايي رو كه هم خيلي قبل Uninstall كرده بودم رو برام بازيابي مي كرد

درضمن Recovery My Files هم استفاده كردم جواب نداد...

خواهش ميكنم كمكم كنيد.

Stellar Phoenix Windows Data Recovery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Prosoft Engineering RecoverSoft Data Rescue PC نرم افزار بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tarfand4u
03-07-2008, 11:54
دوست عزيز از اين كه به تاپيك من توجه كردين و دو برنامه قوي را به من معرفي كردين خلي ممنونم.اما...

نرم افزار اول در شناسايي فايل هاي پاك شده و پيدا كدن اونها واقعا معركه است اما يه مشكلي داره...

من توي Desktop ويندوز خودم يه پوشه داشتم با نام جستجو كه متاسفانه برنامه شما پوشه مورد نظر رو مياره ولي فايل هاي داخلش رو بازيابي نمي كنه.

متاسفانه نرم افزار دومي هم همين طور هست...

اگر برنامه اي رو مي شناسيد كه مشكلي نداره لطفا معرفي كنيد خيلي لازم دارم.

ولي بازم به خاطر كمكتون ممنون:11:

*Batman*
03-07-2008, 12:33
گفتنی ها در مورد Data Recovery زیاده.
همه برنامه ها سعی میکنن تا جایی که ممکنه فایلهای از دست رفته را برگردونن.
ولی شما تو اون درایوی که فایلها رو از دست دادید اگر زیاد Copy-Paste- Delete کنید ممکنه جای فایل از دست رفته پر بشه.کلا هر اطلاعاتی که روی اون درایو نوشته بشه به راحتی میتونه جای فایل از دست رفته را پر کنه و اون فایل دیگه بازیابی نشه.
شاید منظورمو خوب نگفتم ولی سعی کنید درایوی را که فایلهای از دست رفته داخلش هستن زیاد دست نخوره و پر و خالی نشه.

اینم یه برنامه بازیابی دیگه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HamidMaPPeR
03-07-2008, 12:50
Recover MyFile 3.30 خيلي توپه!
من اين برنامه رو براي بازيابي فايلهاي ورد امتحان كردم، خيلي خوب جواب ميده، به شرطي كه آفيستون روي اتوسيو تنظيم شده باشه.
اگر اين برنامه رو پيدا نكردي بگو تا برات آپلود كنم. (كركش رو هم دارم)

tarfand4u
03-07-2008, 15:17
گفتنی ها در مورد Data Recovery زیاده.
همه برنامه ها سعی میکنن تا جایی که ممکنه فایلهای از دست رفته را برگردونن.
ولی شما تو اون درایوی که فایلها رو از دست دادید اگر زیاد Copy-Paste- Delete کنید ممکنه جای فایل از دست رفته پر بشه.کلا هر اطلاعاتی که روی اون درایو نوشته بشه به راحتی میتونه جای فایل از دست رفته را پر کنه و اون فایل دیگه بازیابی نشه.
شاید منظورمو خوب نگفتم ولی سعی کنید درایوی را که فایلهای از دست رفته داخلش هستن زیاد دست نخوره و پر و خالی نشه.

اینم یه برنامه بازیابی دیگه :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از توضيحات شما هم خيلي ممنونم...

tarfand4u
03-07-2008, 15:18
Recover MyFile 3.30 خيلي توپه!
من اين برنامه رو براي بازيابي فايلهاي ورد امتحان كردم، خيلي خوب جواب ميده، به شرطي كه آفيستون روي اتوسيو تنظيم شده باشه.
اگر اين برنامه رو پيدا نكردي بگو تا برات آپلود كنم. (كركش رو هم دارم)

دوست عزيز من خودم اين نسخه رو دارم جواب نميده...:41:

Recover My Files v3.98.5992

Mohsen6558
03-07-2008, 18:13
بازگردانی اطلاعات زیاد به نرم افزار ربط نداره اگر با یکی برنگشت وقتتو تلف نکن

huti_421
03-07-2008, 20:58
TuneUp بهترین و قابل اعتماد ترین در ادامه ی حرف آقا محسن اگه با این نرم افزار نشد دیگه وقتت رو تلف نکن ...