PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن device manager

vahid_civil
03-07-2008, 02:34
وقتی از تو propertise my computer میزنم روی device manager پیغام میده cannot find mmc.exe

ویندوز رو تازه ععوض کردم.ممکنه درست نصب نشده باشه؟
بعضی جاهای دیگه هم همچین پیغامی میده ولی نه به این صورت. قضیه چیه ؟

mahdi7610
03-07-2008, 07:59
وقتی از تو propertise my computer میزنم روی device manager پیغام میده cannot find mmc.exe

ویندوز رو تازه ععوض کردم.ممکنه درست نصب نشده باشه؟
بعضی جاهای دیگه هم همچین پیغامی میده ولی نه به این صورت. قضیه چیه ؟
سلام دوست عزیز

اگه قسمتهای دیگه هم با نصب جدید وبندوز دچار مشکل شدن . در این صورت سیستم عامل نصبی شما مشکل دارد . بهتره از یه سی دی دیگه ویندوز را نصب کنید .

این دستور را توی run کپی کنید و ببینید باز می کنه یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی .

vahid_civil
03-07-2008, 14:08
سلام دوست عزیز

اگه قسمتهای دیگه هم با نصب جدید وبندوز دچار مشکل شدن . در این صورت سیستم عامل نصبی شما مشکل دارد . بهتره از یه سی دی دیگه ویندوز را نصب کنید .

این دستور را توی run کپی کنید و ببینید باز می کنه یا نه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی .

ممنون که پاسخ دادید. ولی نه اون دستور هم اجرا نشد.
ضمننا task manager هم اجرا نمیشه.

mahdi7610
03-07-2008, 16:12
ممنون که پاسخ دادید. ولی نه اون دستور هم اجرا نشد.
ضمننا task manager هم اجرا نمیشه.
پس با این حساب یا سیستم شما دچار ویروس بوده است و این ویروس توی درایو های شما باقی مونده و با تعویض ویندوز دوباره فعال شدن و این مشکلات را ایجاد کرده اند .

یا این که ویندوزی که نصب کردید مشکل دارد . بهتره از یه سی دی دیگه ویندوز را نصب کنید .

موفق باشید .

winxp
04-07-2008, 07:49
سلام عزیزم

با اجازه ی اقا مهدی

دوست خوبم , ببین این فایل در مسیر زیر قرار داره یا نه

c:\windows\system32\mmc.exe

برنامه ها یی که پسوند msc دارند , با این برنامه فراخوانی میشن و وقتی این برنامه نباشه مشکل شما پیش میاد

شما اگه این فایل رو نداشتین که 100 درصد ندارین , توی ران بنویسین sfc /scannow و Cd ویندوزتون رو بزارین و ok کنین

موفق باشی عزیزم

vahid_civil
04-07-2008, 16:35
ولی من فایل mmc.exe رو که علامت چکش رو آیکنش هست رو دارم!!
------------------------------------
-----------------------------------
یه سوال دیگه که دیگه تاپیک نزنم :

من ویندوزم رو عوض کردم و سی دی lan مال مودم adsl رو نصب کردم و نمیدونم چیکار کردم که از اون موقع به بعد دیگه احتیاجی به کانکت شدن ندارم .حتی دو تا پنجره اینترنت پایین صفحه بغل ساعت هم دیگه نیست. دیگه قطعی هم تقریبا ندارم.
خیلی خوب شده!
میشه بگید من چیکار کردم!؟ و اگه دوباره ویندوز رو عوض کنم باز هم همینجوری میمونه یا باید یه جورایی دوباره تنظیم بشه ؟

alenkita
04-07-2008, 17:24
سيستم شما قطعا ويروس گرفته که با nod32 آبدىت شده ميتونى رفعش کنى و پس از رفع آن بايد يا رجىسترىتو ترمىم کنى يا وىندوزت را عوض کنى

vahid_civil
04-07-2008, 17:46
سيستم شما قطعا ويروس گرفته که با nod32 آبدىت شده ميتونى رفعش کنى و پس از رفع آن بايد يا رجىسترىتو ترمىم کنى يا وىندوزت را عوض کنى

nod32 رو دارم. آپدیت شده هم هست. ولی چیزی نیافته.

vahid_civil
05-07-2008, 04:13
جالبه که اون سی دی رو به یک نفر دیگه هم دادم و اونم همین مشکل رو پیدا کرد.در حالیکه قبلا سی دی مشکل نداشت.
مگه سی دی هم ویروس میگیره؟!!

*Batman*
05-07-2008, 04:41
شما کل CD را بریزید روی هارد ببینید بدون مشکل کپی میشه؟
از همه اینا بگذریم بهترین کار همونطور که mahdi7610 گفتن نصب ویندوز از روی یه CD دیگه ست.