PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Bootskin

P2X
02-07-2008, 19:20
سلام عزیزان
یه سوال داشتم اونم اینه که چهطور میشه فایل های با پسوند Bootskin ساخت یا در فایل های Bootskin تغییرات انجام داد. :2:

HR
02-07-2008, 21:49
سلام

منظور شما همون Boot Screen هست یا چیز دیگه ای هست ؟! بیشتر توضیح بدید ...

اگر دنبال نرم افزاری هستین که بوت اسکرین ویندوزتون رو تغییر بدید نرم افزار های مختلفی هست ، مثل TuneUp Utilities 2007 یا 2008 و برنامه های دیگه ...

P2X
03-07-2008, 11:31
سلام

منظور شما همون Boot Screen هست یا چیز دیگه ای هست ؟! بیشتر توضیح بدید ...

اگر دنبال نرم افزاری هستین که بوت اسکرین ویندوزتون رو تغییر بدید نرم افزار های مختلفی هست ، مثل TuneUp Utilities 2007 یا 2008 و برنامه های دیگه ...
من منظورم اینه که چطور فایل های با پسوند bootskin رو ویرایش کنم تا عکس های خودمو تو این فایل ها جاسازی کنم.تا موقع بالا اومدن ویندوز نشون بده. :2:

lord_ashkan_z
03-07-2008, 12:15
توي help برنامه bootskin اين را گفته(به صورت آنلاين است) البته اين كه من ميگم ماله ورژن قديمي اش است. درباره جديدش نمي دونم. چون برنامه logon studio كه ماله همون شركته و تصاوير welcome screen را تغيير مي ده توي خود برنامه اش اين قابليت را داره( ايجاد فايل ها دلخواه و ويرايش آنها)

ولي برنامه xp style ابزار ضعيفي براي اين كار داره. من نرم افزارش را دارم واي 18 مگ هست و نمي تونم آپاودش كنم... شرمنده

mahdi7610
03-07-2008, 13:19
من منظورم اینه که چطور فایل های با پسوند bootskin رو ویرایش کنم تا عکس های خودمو تو این فایل ها جاسازی کنم.تا موقع بالا اومدن ویندوز نشون بده. :2:
سلام

آموزش هک Boot Screen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .

P2X
05-07-2008, 19:42
سلام

آموزش هک Boot Screen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشی .
خیلی ممنون از شما:2: