PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

bleu2u4u
20-11-2008, 09:28
كسي ميتونه بگه كه يه دانش اموز رشته رياضي كه همه درساشو تويه سطح بلده و تو هيچ درسي هم استعداد بيشتر نداره

(اينو براي اين گفتم كه نگيد بستگي به خودش داره) . اگه بخواد در هفته 100 ساعت درس بخونه

(نگيد هيچكس در هفته100ساعت بيدار نيست چه برسه به اينكه بخواد 100 ساعت درس بخونه اين عدد رو براي اينكه به درصد بگيد گفتم)

با توجه به ضرايب و تاثير هر درس در كنكور براي هردرس بايد چقدر وقت بزاره
-اگه ميشه تماميه درسها تفكيك بشه(مثلا ديني پايه -ديني پيش)
-اگه يك همچين تقسيم بندي باشه هركس ميتونه با توجه به استعدادهاي خودش و با استفاده از اين برنامه ساعات هر درسشو زياد يا كم كنه

m007007
20-11-2008, 11:03
يك سوال ديگه هم در مورد درس شيمي داشتم.

همينطور كه ميدونيد در راستاي مفهومي تر شدن كنكور (همون حفظي تر شدن منظورم بود)
توي درس شيمي ديگه واكنش كامل گفته نميشه و فقط به واكنش دهنده ها اشاره ميشه
شما چطور سوال رو جواب ميديد؟ همه واكنش هاي كتاب رو حفظ ميكنيد؟ (كاري كه خيلي از معلمهاي مدرسه اي پيشنهاد ميدن)
يا اينكه راه مخصوصي داريد
سلام.
معمولا واکنش های مهم بهتره حفظ بشه ولی این واکنش ها یه نظم و فرمولی داره که تو شیمی 3 بحثش بود(البته نمیدونم تو کتاب چون ما معلممون گفت ما هم نوشتیم)و کلا میگه که مثلا این نوع عنصر با اون نوع عنصر این فراورده ها رو تشکیل میدن.

Rainy eye
20-11-2008, 15:02
سلام.
معمولا واکنش های مهم بهتره حفظ بشه ولی این واکنش ها یه نظم و فرمولی داره که تو شیمی 3 بحثش بود(البته نمیدونم تو کتاب چون ما معلممون گفت ما هم نوشتیم)و کلا میگه که مثلا این نوع عنصر با اون نوع عنصر این فراورده ها رو تشکیل میدن

ما سال دوم که بودیم کل جدول تناوبی رو با ظرفیت تموم عنصرا حفظ کردیم! اینطوری واکنش نویسی خیلی راحته ! لازم نیست همه واکنشا رو حفظ کنی شاید اصلاً واکنشی بیاد که تو کتاب نباشه! فک نکنم حفظ کردنش زیاد طول بکشه!البته این نظر منه!

این واکنش ها یه نظم و فرمولی داره که تو شیمی 3 بحثش بود

اونا رو هم فک نکنم لازم باشه حفظ کنی اگه حالت کلیشو بلد باشی در مورد همه واکنشا همون طوریه!!

Rainy eye
20-11-2008, 15:08
در راستای مفهومی تر کردن کنکور از این تست ها به مقدار زیاد استفاده میشود![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این کجاش مفهومیه؟! البت بعید نیست یکی از تستای زیست هم تو این مایه ها بوده!!!!!

pesarebaba2006
21-11-2008, 16:43
لطفا بودجه بندی کنکور رو اگر کسی داره بذاره.
خیلی مهمه.

AOM
21-11-2008, 17:24
كسي ميتونه بگه كه يه دانش اموز رشته رياضي كه همه درساشو تويه سطح بلده و تو هيچ درسي هم استعداد بيشتر نداره

(اينو براي اين گفتم كه نگيد بستگي به خودش داره) . اگه بخواد در هفته 100 ساعت درس بخونه

(نگيد هيچكس در هفته100ساعت بيدار نيست چه برسه به اينكه بخواد 100 ساعت درس بخونه اين عدد رو براي اينكه به درصد بگيد گفتم)

با توجه به ضرايب و تاثير هر درس در كنكور براي هردرس بايد چقدر وقت بزاره
-اگه ميشه تماميه درسها تفكيك بشه(مثلا ديني پايه -ديني پيش)
-اگه يك همچين تقسيم بندي باشه هركس ميتونه با توجه به استعدادهاي خودش و با استفاده از اين برنامه ساعات هر درسشو زياد يا كم كنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
مبنای این روش برنامه ریزی دقیقا همینه مخصوصا تو این فرمش:

MaaRyaaMi
23-11-2008, 11:14
لطفا بودجه بندی کنکور رو اگر کسی داره بذاره.
خیلی مهمه.
من متوجه سوالتون نشدم !
بودجه بندی چه درسی چه رشته ای ...؟؟؟

separate
23-11-2008, 15:16
زمان ثبت نام کنکور سراسری و آزاد کی هست؟

"جهت انتخاب رشته نیمه متمرکز آزمون سراسری 87 اینجا را کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" اینو الان تو سایت سنجش دیدم.من برای انتخاب رشته دانشگاه سراسری مجاز نشده بودم حالا میتونم تو انتخاب رشته نیمه متمرکز شرکت کنم؟

AOM
23-11-2008, 15:48
زمان ثبت نام کنکور سراسری و آزاد کی هست؟

سراسری 16 اذرتا29 اذر

m007007
23-11-2008, 23:06
سلام.
دوستان به نظر شما بهترین کتاب برای تست ریاضی 30 سال کنکور قلم چی نیست؟البته من خودم این کتاب رو ندارم.کسی هست که داشته باشه؟یا حداقل خونده باشه؟

MaaRyaaMi
24-11-2008, 11:59
سلام.
دوستان به نظر شما بهترین کتاب برای تست ریاضی 30 سال کنکور قلم چی نیست؟البته من خودم این کتاب رو ندارم.کسی هست که داشته باشه؟یا حداقل خونده باشه؟
من 10 سالشو دارم
به نظر من که خوبه
مثلا اکثر تستایی که تو کتاب بانک تست اندیشه فائق (رضوی) هس همون تستا تو 10 سال هم هستش فرقی باهم ندارن
ولی از نظر پاسخ نامه 10 سال بهتره !

wnba
24-11-2008, 15:40
بچه ها عربي انرژي اتمي (كتابش) خوبه؟من خودم گاج سفيد دارم ولي هنوز نزدم.اخه مدرسمون اونو هم ميده

اين بار دومه كه ميزنم اگر ميدونيد جواب بديد لطفا

pesarebaba2006
24-11-2008, 15:49
خواهشمندم که یک نفس کش مسلمون،جواب منو بده؟بودجه بندی فصل های نختلف دروس رشته ی تجربی .....

Rainy eye
24-11-2008, 16:02
خواهشمندم که یک نفس کش مسلمون،جواب منو بده؟بودجه بندی فصل های نختلف دروس رشته ی تجربی .....

ووووو......آرامش خودتو حفظ کن! بودجه بندیه چیو میخوای؟!

pesarebaba2006
24-11-2008, 16:15
ووووو......آرامش خودتو حفظ کن! بودجه بندیه چیو میخوای؟!

چرا هرکی میاد میگه بودجه بندیه چیو میخوام؟اینقدر سوالم سخته؟!اینکه مثلا:از فصل 1 شیمی 3 ،x تا سوال میاد.از مبحث ماتریس ریاضی فلان عدد سوال میاد.امیدوارم نفر بعدی نگه:بودجه بندیه چیو میخوای

Rainy eye
24-11-2008, 16:30
چرا هرکی میاد میگه بودجه بندیه چیو میخوام؟اینقدر سوالم سخته؟!اینکه مثلا:از فصل 1 شیمی 3 ،x تا سوال میاد.از مبحث ماتریس ریاضی فلان عدد سوال میاد.امیدوارم نفر بعدی نگه:بودجه بندیه چیو میخوای

من که هنوز نفهمیدم بودجه بندیه چیو میخوای!!!!!!!!
کنکورو میگی؟! فک کنم هر سال تعداد سوالا فرق کنه!

MaaRyaaMi
24-11-2008, 16:49
من رشته م تجربی نیس واسه همین از بودجه بندی تجربیا خبر ندارم ولی شیمی رو فکر کنم یکی باشه
شیمی پیش دانشگاهی از هر بخش حدودا 3 سوال اینا میاد !
شیمی 3 هم 4 سوال
شیمی 2 هم
بخش 1: 3 تا
بخش 2 : 2 تا
بخش 3: 1
بخش 4: 2 تا
بخش 5 هم 2 تا
1 سوال هم از آزمایشگاه میاد !
اینا رو از کتاب بازرگان نوشتم ولی اصلا نمیشه به بودجه بندیا اعتماد کرد مثلا همیشه 1 سوال از آزمایشگاه میومد ولی امسال (87) اصلا سوالی نیومد...

Macushla
24-11-2008, 19:16

سلام رفیق من چند روز پیش فرستادم ولی چون تازه وارد هستم سیستم گفت باید تایید بشه ولی بعد از چند روز اثری ازش نمی بینم :41: پس دوباره می فرستم .

بودجه بندی بر اساس مبحث برای تمام رشته ها:

بودجه بندی بر اساس درس:

البته زیاد به این چیزا تکیه نکن چون هر سال تغییر میکنه .

wnba
25-11-2008, 13:58
اين دفعه قلم چي كل ديناميكه(البته بجز اخرش) جزوه ديناميكي كه من ميخونم خيلي زياده تازه بدون تست زدن

pesarebaba2006
25-11-2008, 15:04
اصلا نمیشه به بودجه بندیا اعتماد کرد مثلا همیشه 1 سوال از آزمایشگاه میومد ولی امسال (87) اصلا سوالی نیومد...

چرا واسه ما اومده بود که بشر جواب صحیح میشد.

MaaRyaaMi
25-11-2008, 16:52
چرا واسه ما اومده بود که بشر جواب صحیح میشد.
اها... خوب واسه ریاضیا نیومده بود امسال

behnam_roli
25-11-2008, 19:04
امروز مشاورمون اومد گفت شایعه شده شاید کنکور دانشگاه آزادو بردارن چون همیشه تا 20 آبان دفترچه هاشو میدن ولی هنوز خبری نیست

کسی میدونه این خبر واقعیه یا نه؟؟

MaaRyaaMi
25-11-2008, 19:11
امروز مشاورمون اومد گفت شایعه شده شاید کنکور دانشگاه آزادو بردارن چون همیشه تا 20 آبان دفترچه هاشو میدن ولی هنوز خبری نیست

من کنکور کاردانیشو شنیدم که میخوام بردارن
بعدشم کی گفته تا 20 آبان ؟؟!!!
فکر کنم دفترچه تو دی ماه میاد
همیشه هم بعد از دولتیه:46:

@R3Z
25-11-2008, 23:48
نه بابا آزاد نمیتونه بیخیال درآمد کنکور بشه.لااقل کسایی که آزمایشی شرکت میکنن کلی سود بهشون میدن.آزاد=عشق پول دی:

separate
26-11-2008, 12:58

همون طور که میگی فقط شایعه است در ضمن دفترچه و ثبت نام هم اکثرا اواخر دی ماه و اولای بهمنه

m007007
26-11-2008, 21:37
سلام
دوستان به نظر شما من گاج پایه کنکور رو بگیرم یا گاج سبز ادبیات 2؟ببینید من الان گاج سبز 3 و پیش رو دارم و از رو اینا میخونم ولی گاج 2 رو ندارم و اینکه ادبیات 2 معلممون نرسید 3 درس اخر رو درس بده.(و اینکه نمیشه گفت 100% همه مطالب نکته دار و.. رو گفته باشه که بنویسیم و احساس میکنم در این موارد ناقص هست.)از یک طرف گاج پایه شامل تست های زیان فارسی 3 هم میشه که برای زبان فارسی 3 چیزی برای تست ندارم.حالا به نظر شما من گاج سبز 2 رو بگیرم یا پایه برای کنکور؟نمیخوام جفتش رو بگیرم چون همینجوریش سرم شلوغ هست...
چه کار کنم؟اصلا گاج پایه ادبیات و زبان چه جوریه؟؟؟

elhameli
27-11-2008, 08:34
بعضي وقتا شايعه به واقعيت تبديل ميشه ...
البته يه بار دانشگاه آزاد كنكور كارداني مربوط به بچه هاي هنرستان رو برداشت كه با معدل وارد دانشگاه ميشدن ...بعد 3 سال دوباره گذاشتش ...

wnba
27-11-2008, 14:39
ولي در مورد دفتر چه ها من خودم پارسال ازمايشي دادم دفترچه هم همونطور كه بچه ها گفتن دي اينا مياد ولي احتمالش كمه.

pesarebaba2006
27-11-2008, 17:00
بر و بچز تجربی ، امید وارم واسه فردا آماده باشین.کل زیست 2 که 15 تا سوال تو کنکور سراسری رو فردا باید بترکونیم.ببینم چه کار میکنید . یا علی

lomon
27-11-2008, 20:04
بر و بچز تجربی ، امید وارم واسه فردا آماده باشین.کل زیست 2 که 15 تا سوال تو کنکور سراسری رو فردا باید بترکونیم.ببینم چه کار میکنید . یا علی

معلومه خودت خیلی خوندی هااااااا.............

ساعت مطالعه من تو این هفته = 12 ساعت .... کیف کنید!! بچه درس خون به این می گن...:19:

حالا فردا ببینین چه افتضاحی بار میاد...:18:

soheiltaker
27-11-2008, 20:13
سلام به همه عزيزان!
بالاخره بعد از مدتي اومدم!
ماشاا.. lomon جان تو كه تركوندي انشاا.. فردا آزمونم ميتركوني
من كه اين دو هفته زياد نخوندم اما يه جورايي راضيم !
توكل به خدا
همه موفق باشين

lomon
27-11-2008, 20:44
سهیل جان مثل اینکه مطلب رو نگرفتی!!!

12 ساعت تو کل هفته یعنی یه چیزی حدود 1.5 در روز!!! شاهکار که میگن همینه....

بازم ناامید نیستم... ببینیم فردا چی می شه...

آقا موفق باشی

تا فردا...

saeed_h1369
27-11-2008, 23:48
به امید خدا من ترکوندم برم ببینم چی میشه

wnba
28-11-2008, 12:37
فعلا فقط نصف كارنامه درصدي اومده.ولي من بهتر از اون دفعه دادم خدا كنه رو تراز تاثيرش زياد باشه.موفق باشيد راستي يادتون نره بگيد چي كار كرديد

sada
28-11-2008, 12:43
سلام
کسی می تونه برام این آرایه ها رو توضیح بده:
تناسب
حسن تعلیل
ایجاز
ممنون

soheiltaker
28-11-2008, 13:04
سلام به همه
خسته آزمون نباشين
من كه ....دم فيزيك پيش و گسسته 0 %
خدا بقيشو به خير كنه
بازم اميد به خدا ببينيم چي ميشه

saeed_h1369
28-11-2008, 13:16
وای این عربیش چقدر سخت بود
من که فکر نکنم از دفه قبل بهتر شده باشم خدا کنه بد تر نشده باشم
سهیل منو ندیدی؟
بابا منم میخوام ببینمت بیا جلو تا بفهمم یه کاری انجام بده تا بفهمم

pesarebaba2006
28-11-2008, 13:58
کدام عبارت در مورد حالت تعادل در واکنش بخار شدن یک مایع در یک ظرف سر بسته درست است؟1)سرعت حرکت مولکول های مایع و بخار برابر است.2)فشار بخار مقداری ثابت است.3)نمونه ای از یک تعادل شیمیایی نا همگن است.4)تعداد مولکول های مایع و بخار برابر است.

Maziar_69
28-11-2008, 14:54
3 غلطه عزیزم.
چون تعادل فیزیکی هست نه شیمیایی !!!

به این علت که همه ی مواد در واقع یک ماده هستن که به شکل های مختلف دراومدن.
اتفاقا آسون ترین سوال بود.
شیمی پیش رو من 100 زدم !!! :دی

John Doe
28-11-2008, 14:57
1.با سلام من حدود یه ماهی میشه انجا نیومدم ولی نکته ی جالب توجه اینه که از او موقع فقط 10 15 صفحه اضافه شده!!!!
2.این کانون چع عربی داشت.اون درک مطلبشو من کلا از بیخ و بن نفهمیدم یعنی چی.
3.من موندم تحلیلیو (ترمی) چی جوری باید تو این وقت زد.
4.نفر 29 منطقه 1 از تهران غرب که تو مجله اسمش هست اسمش رهام بصیریه . همون roham 06 خودمون نیس احتمالا؟ اگه هست که مبارکه

soheiltaker
28-11-2008, 14:59
وای این عربیش چقدر سخت بود
من که فکر نکنم از دفه قبل بهتر شده باشم خدا کنه بد تر نشده باشم
سهیل منو ندیدی؟
بابا منم میخوام ببینمت بیا جلو تا بفهمم یه کاری انجام بده تا بفهمم

عزيزم من كه بقلت نشسته بودم
يكي دوتا حركت تاكتيكي انجام دادم ولي حواست نبود
آخرش هم كه فاضلي جلوت اسممو صدا زد ولي ...:46::10:

pesarebaba2006
28-11-2008, 15:47
3 غلطه عزیزم.
چون تعادل فیزیکی هست نه شیمیایی !!!

به این علت که همه ی مواد در واقع یک ماده هستن که به شکل های مختلف دراومدن.
اتفاقا آسون ترین سوال بود.
شیمی پیش رو من 100 زدم !!! :دی

واااااااااااااااااااااااا اای .....مندقیقا حواسم به شیمیایی نبود و فقط همگن و ناهمگن رو بهش دقت کردم.وااااااااااااااااااا اااییییییییییییییییییییی

@R3Z
28-11-2008, 16:11
بازم همه رو خوب زدم این گسسته...گریمو در آورده.
البته + عربی هم که خیلی سخت بود 20 زدم!!

John Doe
28-11-2008, 16:13
اینم کارنامه ی من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

roham_06
28-11-2008, 16:35
اين هم كارنامه اين آزمون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پيش بسوي آزمون بعد...............

MORINIO
28-11-2008, 17:01
بی دقتی تا چه حد => 12=3+3+3 !!!!! :2:

یه همچین سوتی ای رو سر کنکور بدم هیچوقت خودم رو نمیبخشم!

pouria007
28-11-2008, 17:52
بی دقتی تا چه حد => 12=3+3+3 !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

یه همچین سوتی ای رو سر کنکور بدم هیچوقت خودم رو نمیبخشم!

مثل سوتی من که نمیشه :31:
2x=6 ====> x=4

pesarebaba2006
28-11-2008, 17:55
آقا چرا من نمیتونم کارنامه خودم رو بزارم؟!؟!؟!اصلا این دکمه های بالا قابل کلیک کردن نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حتی خط بعدی هم که میرم ، وقتی ارسال رو میزنم میبینم نرفته خط بعدی.................چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

wnba
28-11-2008, 18:20
واي بچه ها شما ميرسيد همه مبحثا رو بخونيد؟ميشه منو هم راهنمايي كنيد چي كار كنم همرو بتونم بخونم ؟يا اكثرو

soheiltaker
28-11-2008, 18:43
ماشاا... همه تركوندين
انشاا.. تا اخرش همين جوري برين
lomon جان شما چه كردي؟
سعيد جان 1 شنبه ساعت 3:30 يادت نره !!!!!!!!!!!!1

nicky
28-11-2008, 18:44
آقا چرا من نمیتونم کارنامه خودم رو بزارم؟!؟!؟!اصلا این دکمه های بالا قابل کلیک کردن نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حتی خط بعدی هم که میرم ، وقتی ارسال رو میزنم میبینم نرفته خط بعدی.................چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین دوست عزیز باید از صفحه وبت عکس بگیری
یکی از روش هاش اینکه که از روی صفحه کلید دکمه ی PrtScr print رو بزنی بعد بری تو برنامه ی paint بعد دستور paste بدی که از کلید میانبر ctrl + v استفاده کن بعدش ذخیره و بستن برنامه با اینکار از صفحه وبت یه عکس داری
از نرم افزار های گرافیکی مثل photoshop هم میتونی استفاده کنی برای اینکه قسمت مورد نظر از عکست رو جدا کنی

matius88
28-11-2008, 18:54
بچه ها من تجربیم و فقطم سنجش شرکت می کنم .قصد دارم از عید برم کانون ولی دو دلم..در ضمن ازمون اول رتبه کشوریم 1000 شد.با برنامه سنجش تا اخر پیش برم یا ....دوستان؟یکی که تجربه توپ داره از کنکور راهنماییم کنه

saeed_h1369
28-11-2008, 18:56
ماشاا... همه تركوندين
انشاا.. تا اخرش همين جوري برين
lomon جان شما چه كردي؟
سعيد جان 1 شنبه ساعت 3:30 يادت نره !!!!!!!!!!!!1
بابا تو جنی ؟!!!!!!!!!! یا پشتیبانمی !!!!!!!!!!!!
من با پشتیبانم داشتم حرف میزدم گفت ساعت 3:30 روز یک شنبه بیا تو نکنه پشت گوشی بودی رفته بودی مشاوره؟

pesarebaba2006
28-11-2008, 18:56
ببین دوست عزیز باید از صفحه وبت عکس بگیری
یکی از روش هاش اینکه که از روی صفحه کلید دکمه ی PrtScr print رو بزنی بعد بری تو برنامه ی paint بعد دستور paste بدی که از کلید میانبر ctrl + v استفاده کن بعدش ذخیره و بستن برنامه با اینکار از صفحه وبت یه عکس داری
از نرم افزار های گرافیکی مثل photoshop هم میتونی استفاده کنی برای اینکه قسمت مورد نظر از عکست رو جدا کنی

عزیزم،بلدم عکس رو آناده کنم.مشکل اینجاست که تمام این گزینه های بالای محل تایپ(پایین صفحه)از کار افتاده و مثلا بولد یا فونت یا شکلک رو اصلا نمیتونم کلیک و انتخاب کنم.و ارور vb editor اون پایین ترین محل اینترنت اکسپلورر نوشته.لطفا راهنمایی بفرمایید.

saeed_h1369
28-11-2008, 19:06
عزيزم من كه بقلت نشسته بودم
يكي دوتا حركت تاكتيكي انجام دادم ولي حواست نبود
آخرش هم كه فاضلي جلوت اسممو صدا زد ولي ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کدوم طرفم نشسته بودی؟ بابا بیا بهم بگو من که نمیفهمم

saeed_h1369
28-11-2008, 19:08
مال من رو اشتباه صحیح کردن ترازم شده 6700 اما به پشتیبانم گفتم که این اختصاصیاش اکپرا 10 یا 20 درصد اشتباه زده شده گفت بیار تا دوباره بزاریم درست میشه گفتم حدود چقدر میشه ترازم گفت 7400 اما فکر نکنم اینقدر بشه فکر کنم همون 7200 بشه

soheiltaker
28-11-2008, 19:16
بابا تو جنی ؟!!!!!!!!!! یا پشتیبانمی !!!!!!!!!!!!

نميدونم!!!:13::27:

کدوم طرفم نشسته بودی؟ بابا بیا بهم بگو من که نمیفهمم
سمت راست و كنج ديوار ! شلوار مشكي و پيرهن چهار خونه و عينك ميزنم و يه كيف دستمه و ....
بازم بگم ؟:46::10:

nicky
28-11-2008, 19:42
عزیزم،بلدم عکس رو آناده کنم.مشکل اینجاست که تمام این گزینه های بالای محل تایپ(پایین صفحه)از کار افتاده و مثلا بولد یا فونت یا شکلک رو اصلا نمیتونم کلیک و انتخاب کنم.و ارور vb editor اون پایین ترین محل اینترنت اکسپلورر نوشته.لطفا راهنمایی بفرمایید.

مشکل از مرورگرته
از اپرا یا هر مرورگر دیگه ای جز IE استفاده کنی بهتره
وگرنه یا باید دوباره نصب کنی یا یه بار ctrl + F5 بزن ببین درست میشه یا نه

lomon
28-11-2008, 20:48
سلام

بابا چه عجب!!!! دو نفر پیدا شد کارنامه بذاره!!!!

منم می خواستم بی خیال کارنامه گذاشتن بشم و امروز برای آخرین بار کارنامه بذارم ولی حالا که دیدم بقیه بچه ها هم دست به کار شدن من هم ادامه می دم...

چرا خجالت می کشید؟ چه ترازتون خوب شده چه بد کارنامه خودتون رو بذارید....

من همه کارنامه هام رو گذاشتم بجز یکی چون به کامپیوتر دسترسی نداشتم.... سعی می کنم اون رو هم بذارم...

بعضی ها صبر می کنن که یه تراز خوب بیارن بعد کارنامه بزارن و هر وقت ترازشون بد می شه دیگه......

بچه ها منظور از کارنامه گذاشتن پز دادن نیست... اگه بد امتحان دادید دنبال علتش باشد و بیاید اینجا مطرح کنید شاید جواب بگیرید و با پشتیبانتون حتما صحبت کنید و تو جلسه بررسی کارنامه حتما شرکت کنید و نقاط ضعف و قوت خودتون رو شناسایی کنید تا بتونید اقدام لازم رو انجام بدید......

سهیل جان اینم دسته گل بنده...!!

سهیل عزیز شما هم به خودت بجنب... یه کم فشار بیار حتما نتیجه می گیری...
اون بچه هایی که زمینه داشتن یعنی سال سوم و دوم خوب درس خوندن الان تو پیش دانشگاهی هم دارن خوب نتیجه می گیرن و اون بچه هایی که فارغ التحصیل هستن مثل من و شما اونها هم یه جور دیگه زمینه دارن چون همه درس ها رو یه بار خوندن واسه کنکور 87 ولی خوب به دلایلی نتیجه دلخواه رو نگرفتن.... من خودم تو کل هفته اول 24 ساعت درس خوندم و تو این هفته آخر همونطور که دیروز بهت گفتم در کل 12 ساعت درس خوندم و فکر کنم تو هم عملکردت خیلی از من بهتر نبوده تو این دوهفته.....پس بیا نگذاریم کار از کار بگذره و تازه تو فروردین و اردیبهشت به خودمون بیاییم ببینیم که ای داد بیداد.....
البته من نمی دونم تو سطح توقعت از آزمون ها چقدره و اصلا به چه رشته و دانشگاهی فکر می کنی شاید در همین حد که داری پیش میری برات رضایت بخشه...
((سهیل جان چون دوستت دارم این حرفا رو بهت گفتم یه وقت ناراحت نشی))

موفق باشید

soheiltaker
28-11-2008, 21:50
سهیل عزیز شما هم به خودت بجنب... یه کم فشار بیار حتما نتیجه می گیری...
اون بچه هایی که زمینه داشتن یعنی سال سوم و دوم خوب درس خوندن الان تو پیش دانشگاهی هم دارن خوب نتیجه می گیرن و اون بچه هایی که فارغ التحصیل هستن مثل من و شما اونها هم یه جور دیگه زمینه دارن چون همه درس ها رو یه بار خوندن واسه کنکور 87 ولی خوب به دلایلی نتیجه دلخواه رو نگرفتن.... من خودم تو کل هفته اول 24 ساعت درس خوندم و تو این هفته آخر همونطور که دیروز بهت گفتم در کل 12 ساعت درس خوندم و فکر کنم تو هم عملکردت خیلی از من بهتر نبوده تو این دوهفته.....پس بیا نگذاریم کار از کار بگذره و تازه تو فروردین و اردیبهشت به خودمون بیاییم ببینیم که ای داد بیداد.....
البته من نمی دونم تو سطح توقعت از آزمون ها چقدره و اصلا به چه رشته و دانشگاهی فکر می کنی شاید در همین حد که داری پیش میری برات رضایت بخشه...
((سهیل جان چون دوستت دارم این حرفا رو بهت گفتم یه وقت ناراحت نشی))

موفق باشید

قربونت lomon جان و مرسي از لطفت!!
من تو اين 2 هفته اصلا در حد يه فارغ از تحصيل ! نخوندم و خوب نتيجشم نگرفتم (( به راحتي نرسد هر ان كه زحمتي نكشد )) و من به شما تبريك ميگم كه با ساعت مطالعه كم اين ترازو آوردين آفرين !
به اميد خدا ميخوام از فردا استارت جدي بزنم و انشاا... به اون نتيجه اي كه ميخوام برسم
اميدوارم شما و تمام دوستان گل كه تلاش ميكنن به اون چيزي كه حقشونه برسن
راستي يه سوال : با اين درصدهايي كه اوردين بايد سرعتتون بالا باشه چه جوري به اين سرعت رسيدين (( يكي از چيزهايي كه تو كنكور 87 به من ضربه زد همين بود)) ميشه منو راهنمايي كني؟ (( اگر كسي ديگه اي هم ميتونه ممنون ميشم))
بازم ممنون!!
به اميد ديدار !! :10: پيش به سوي آزمون بعد....

lomon
28-11-2008, 22:15
من خودم هنوز اون سرعت لازم رو ندارم واسه همین هندسه1 رو 30 زدم فقط 3 تا سوال رو جواب دادم...

ولی تا اونجا که می دونم سرعت عمل ما زمانی بالا می ره که اولا به مباحث تسط کافی داشته باشیم ثانیا سرعت محاسباتمون بالا باشه..

اولیش خیلی مهم تره... یعنی هرچی تسلط بیشتری رو درس داشته باشی زمان کمتری رو برای حل یه سوال صرف می کنی ... وقتی راه حل مسئله رو پیدا کردی دیگه نوبت محاسبات سریع و دقیق فرا می رسه... بهترین راه برای افزایش سرعت در محاسبات حل تست یا تمرین هستش و اینکه اصلا از ماشین حساب استفاده نکنی . مثلا توی حل خیلی از سوالات ما به یه تناسب می رسیم که اگه قوانین حاکم بر تناسب رو بدونیم مثل ترکیب در صورت یا مخرج و غیره ... خیلی می تونه به ما کمک کنه.... یا توان دوم یه سری از اعداد مثل 11 و 12 و 13 و 14 و تا 19 رو حفظ باشی و .........

روش دو خودکار هم می تونه کمک کنه که تو دفتر برنامه ریزی توضیح داده شده....

اگه دوستان راهکار دیگه ای دارن لطفا بگن..

موفق باشید

saeed_h1369
28-11-2008, 23:02

با 12 ساعت خوندن واقعا معرکس رتبه و ترازت
من هفته ی اول 68 ساعتو این هفته هم 62 ساعت درس خوندم اما نمیدونم اندازه چیزی که میخونم نتیجه نمیگیرم
کارنامم هم مثل خودت میشه اخه نمیتونم کارنامه ی اشتباهمو بزارم که اما فکر کنم تو همین مایه ها بشه

matius88
28-11-2008, 23:17
منم میخونم ولی سر جلسه بیدقتی زیاد دارم.وقتم کم میارم البته سنجش

John Doe
29-11-2008, 00:17
[QUOTE=lomon;3218549]سلام

بابا چه عجب!!!! دو نفر پیدا شد کارنامه بذاره!!!!

منم می خواستم بی خیال کارنامه گذاشتن بشم و امروز برای آخرین بار کارنامه بذارم ولی حالا که دیدم بقیه بچه ها هم دست به کار شدن من هم ادامه می دم...

چرا خجالت می کشید؟ چه ترازتون خوب شده چه بد کارنامه خودتون رو بذارید....

من همه کارنامه هام رو گذاشتم بجز یکی چون به کامپیوتر دسترسی نداشتم.... سعی می کنم اون رو هم بذارم...

بعضی ها صبر می کنن که یه تراز خوب بیارن بعد کارنامه بزارن و هر وقت ترازشون بد می شه دیگه......

/QUOTE]
دلیل کارنامه نذاشتن من تو ایت 2 ازمون اخیر تموم شدن شارج adsl و در نتیجه در امدن پدر واسه یه upload معمولی بود.حالا اون 2 دفعرو هم خواهم گذاشت ایشالا ( دوری از شرک خفی!!)

pesarebaba2006
29-11-2008, 11:21
سلام.چون با عمومی ها حال نمیکنم و معمولا گند میزنم،درصد هاش رو هم نمیزارم...

Macushla
29-11-2008, 14:12
بچه ها من تجربیم و فقطم سنجش شرکت می کنم .قصد دارم از عید برم کانون ولی دو دلم..در ضمن ازمون اول رتبه کشوریم 1000 شد.با برنامه سنجش تا اخر پیش برم یا ....دوستان؟یکی که تجربه توپ داره از کنکور راهنماییم کنه

ببين دوست عزيز به نظر من هيچ فرقي نميكنه كه شما ازمون هاي سنجش شركت ميكنين يا قلم يا هر ازمون ديگه اي چون كنكور ازمايشي فقط براي اينه كه شما تو شرايطي مشابه كنكور قرار بگيرين و هيچ وقت نميشه گفت كه ازمون هاي سنجش يا قلم يا ... به كنكور نزديك تره . مثلا خيلي از دوستان ميگن كه سنجش سوالاي ابكي طرح ميكنه و سوالاش استاندارد نيست به نظر شما اين سوال هاي كنكور ابكي نيست؟

من نميتونم در مورد ازمون هاي قلمچي قضاوت كنم چون خودم شركت نكردم ولي در مورد سنجش بايد بگم كه رتبه شما تو سنجش با رتبه كنكور شما حداكثر 1800 تا اختلاف داره (تجربه خودم) مگر اينكه روز كنكور اتفاق خاصي باعث بشه همه چيز رو خراب كنيد (مثل خودم). من و 12 تا از دوستام سال قبل سنجش شركت كرديم و فقط من بودم كه با رتبه 2 رقمي سنجش تو كنكور رتبه 5 رقمي اوردم ولي بقيه دوستام حداكثر همون 1800 تا تفاوت رتبه را داشتند. پس بهتره به جاي اينكه تو ازمون هاي مختلف شركت كنيد تلاش بيشتري بكنيد تا رتبه شما تو هر ازموني كه هستيد بهتر بشه چون شما با خودت رقابت ميكني نه با ديگران . ولي اگر ميخواي واسه كنكور بيشتر هزينه بكني به نظر من بهتره كتاب هاي تست بيشتري بخري (البته نه هر كتابي) چون اينطوري با انواع تست اشنا ميشي و نكته هاي بيشتري ياد ميگيري و براي دوره كتابا هم ميتوني ازشون استفاده بكني در صورتي كه تو كنكور ازمايشي حداكثر 50 تا تست جديد از هر درس رو حل ميكني.در ضمن بايد خيلي بيشتر تلاش كني چون رتبه 1000 تو ازمون اول خوبه ولي عالي نيست . تو ازمون هاي اخر رقابت خيلي سخت ميشه و اگر تلاشت رو بيشتر نكني شايد رتبه 1000 به 10000 تبديل بشه.

به هر حال فرقي نميكنه سنجش يا قلمچي باشي مهم اينه كه هر جا هستي تلاش بكني تا هر روز بهتر از قبل باشي .
شك و 2دلي رو كنار بزار چون: تلاش هاي ترديد آميز هرگز كسي را به درجات عالي نمي رساند.

ببخشيد اگر پر حرفي كردم

as3f3h
30-11-2008, 05:53
جامعه - جدیدترین تصمیمات وزارت بهداشت برای پذیرش بومی داوطلبان کنکور 88 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
مدیرکل شورای گسترش و ارزیابی وزارت بهداشت از تغییرات بومی‌گزینی در رشته‌های علوم‌پزشکی خبر داد و گفت: در کنکور سال آینده بومی‌گزینی رشته‌های علوم‌پزشکی اعمال می‌شود و تعداد رشته‌هایی که بومی‌پذیری در آنها صورت خواهد گرفت، افزایش می‌یابد. دکتر سیدامیرمحسن ضیایی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر افزود: تغییرات بومی‌گزینی ادامه دارد و همانند سال گذشته در کنکور سال آینده نیز در هشت رشته‌ای که در سال گذشته بومی‌گزینی انجام گرفته این روند اعمال می‌شود.
وی یادآور شد: در کنکور سال آینده نیز در صورت فراهم شدن شرایط پذیرش دانشجو در سه تا چهار رشته دیگر نیز به صورت بومی‌گزینی صورت می‌گیرد.
ضیایی گفت: این رشته‌ها اگر توزیع مناسبی در کشور داشته باشند به صورت بومی در آنها گزینش صورت می‌گیرد اما در صورتی که در همه دانشگاه‌ها موجود نباشند به صورت منطقه‌ای در آنها پذیرش دانشجو صورت خواهد گرفت.
مدیرکل شورای گسترش و ارزیابی وزارت بهداشت به مهر گفت: وزارت بهداشت سعی می‌کند که در دوره‌های کاردانی همه رشته‌های علوم‌پزشکی به سمت بومی شدن پیش برود اما حذف دوره‌های کاردانی با توجه به نیاز سلامت انجام می‌گیرد چراکه ممکن است هنوز در بخش‌هایی به کاردان‌ها در نظام سلامت نیاز داشته باشیم.
وی اظهار داشت: دوره‌های کاردانی به شکل بومی‌گزینی به‌گونه‌ای تعریف می‌شوند که دانشگاه‌های علوم‌پزشکی بتوانند برحسب نیاز دانشگاهی در همان منطقه خود و به شکل متمرکز دانشجو جذب کنند تا هم شانس ماندگاری نیروها را افزایش دهند و هم نیاز سلامت منطقه را رفع کنند.
ضیایی یادآور شد: سال گذشته هشت رشته به شکل بومی در گروه علوم‌پزشکی پذیرش شدند و دلیل آن نیز وجود رشته‌های پرستاری، مامایی، اتاق عمل، هوشبری، بهداشت محیط، بهداشت خانواده، مبارزه با بیماری‌ها و فوریت‌های پزشکی در همه دانشگاه‌های علوم‌پزشکی بود.

pesarebaba2006
30-11-2008, 11:22
خوب حالا وقتشه که دوستان عزیز یه کم کمک کنند:
در مورد یون +Cu (یون مثبت مس با عدد جرمی65 و عدد اتمی 29) چرا گزینه ی زیر درسته؟
1)آرایش الکترونی آن (ارگون + 3دی 10) است.
-----------------------------------------------------
مگه نباید 3دی8 /4اس2 باشد؟
(سوال 125 شیمی در همین آزمون 2 روز پیش تجربی)

سوال 136 شیمی 2 :
آرایش الکترونی یون ایکس دوبار مثبت،به تراز 3دی 2 ختم میشود.شماره ی دوره و گروه عنصر ایکس در جدول تناوبی کدام است؟
من زدم دوره ی چهارم،گروه ششم. ولی مثل اینکه غلط زدم.چرا ؟! جواب چی میشه؟!

only4you_mehr
01-12-2008, 13:19
خوب حالا وقتشه که دوستان عزیز یه کم کمک کنند:
در مورد یون +Cu (یون مثبت مس با عدد جرمی65 و عدد اتمی 29) چرا گزینه ی زیر درسته؟
1)آرایش الکترونی آن (ارگون + 3دی 10) است.
-----------------------------------------------------
مگه نباید 3دی8 /4اس2 باشد؟
(سوال 125 شیمی در همین آزمون 2 روز پیش تجربی)

نه بابا آرايش خود cu كه ميشه آرگون+3دي 10 +4 اس 1
كه يك الكترون از دست داده و به همون جوابي كه گفتي رسيده
مس جزو استثنا ها ست كه زير لايه دي در حالت نيمه پر يا پر رو ترجيح ميده :دي

سوال 136 شیمی 2 :
آرایش الکترونی یون ایکس دوبار مثبت،به تراز 3دی 2 ختم میشود.شماره ی دوره و گروه عنصر ایکس در جدول تناوبی کدام است؟
من زدم دوره ی چهارم،گروه ششم. ولی مثل اینکه غلط زدم.چرا ؟! جواب چی میشه؟!

خب اين اتم دو الكترون از دست داده و اين دو الكترون بايد از آخرين لايه خارج شه و چون آخرين لايه اس بوده پس به 3دي 2 +4 اس 2 ختم شده پس به گروه 4 و وره ي 4 تعلق داره :دي

AOM
02-12-2008, 14:55
ثبت نام کنکور واسه اونایی که درس افتاده واسه دی دارن و دیپلم نگرفتن چه مدلیه؟

separate
02-12-2008, 21:30
ثبت نام کنکور واسه اونایی که درس افتاده واسه دی دارن و دیپلم نگرفتن چه مدلیه؟

توی دفترچه ثبت نام تمام توضیحات هست

f.taghizadeh
02-12-2008, 23:02
inja kasi ba malak poor kelas dashte?

be joz gaje sefid ye manba baraye riyazi tajrobi ha mishnasin?>

man felan font e farsi nadaram

mazerat

mohsen_sir
03-12-2008, 06:32
salam

man tajrobiam

yeki hast ke biad baraname berizim, v baham dars bekhnim??

Emaile man:

f.taghizadeh@gmail.com ("f.taghizadeh@gmail.com")

azmoon ham ghalamchi midam

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

دوست عزيز فاسي لطف كنيد.سعي كنيد از برنامه هاي قلمچي استفاده كنيد

mohsen_sir
03-12-2008, 06:47
سوالاي 2 آزمون قبلي سنجش رو از كجا بايد تهيه كرد؟رو وب نيست؟

saayeh
03-12-2008, 14:34
دوستان سلام !
یه سوال اساسی و تقریبا ساده ازتون دارم !
فقط اگه ممکنه هر چه سریع تر جواب بدید !
دنباله ی 5n+1/ 3n-4 رو از نظر یکنوایی بررسی می کنید .
خیلی ممنون !:46:

karin
03-12-2008, 20:52
دوست عزيز فاسي لطف كنيد.سعي كنيد از برنامه هاي قلمچي استفاده كنيد

سوالاي 2 آزمون قبلي سنجش رو از كجا بايد تهيه كرد؟رو وب نيست؟

-------------------------------

قــــوانـــین تکمیـــلی تاپــــیک)

3- پستهای پشت سر هم رو حتما در یک پست ارسال بفرمایید. در صورت مشاهده به دلیل بالا بودن تعداد پستها پستهای بعدی حذف خواهند شد.دوستان لطف کنید این مورد رو رعایت کنید. تا قبل از این اکثر پست ها ادغام شدن. از این به بعد در پست های پشت سر هم، پست های بعدی حذف میشن

ممنون :11:

a3m00n
03-12-2008, 23:49
دوستان سلام !
من درست یادم نیست!
ولی فک کنم اولا تقسیم میکردیم صورت رو بر مخرج!
یه عدد ثابت بدست میومد با یه کسر!
بعدش رفتار کسر رو برسی میکردیم که خیلی ساده بود!
(البته میگم یادم نیست)
(من این سوالاتو اکثرا با عدد گذاری حل میکردم یا رسم نمودار)

mohsen_sir
04-12-2008, 11:41
من درست یادم نیست!
ولی فک کنم اولا تقسیم میکردیم صورت رو بر مخرج!
یه عدد ثابت بدست میومد با یه کسر!
بعدش رفتار کسر رو برسی میکردیم که خیلی ساده بود!
(البته میگم یادم نیست)
(من این سوالاتو اکثرا با عدد گذاری حل میکردم یا رسم نمودار)

نه اشتباه كردي‌:))اول بايد ددنباله رو مثه يه تابع فرض كرد مشتق ميگيريم از تابع و صعودي نزولي بودنش خيلي راحت پيدا ميشه الان وقت ندارم ولي جواب دقيقشو بعداً مي گم

saayeh
04-12-2008, 13:18
آخه اگه با عددگذاری حل کنیم غیر یکنوا می شه !
در ضمن استاد کانون ( البته کانون قم ) گفته چون مخرج ریشه بزرگتر از یک داره غیر یکنوا می شه .
ولی سایر معلمامون گفتن که به چند تا جمله اول نباید توجه کرد ! باید رفتار دنباله رو از یه جایی به بعد بررسی کنیم که برای این تابع می شه نزولی !
حالا به نظر شما چی میشه ؟!

a3m00n
04-12-2008, 14:38
نه اشتباه كردي‌:))اول بايد ددنباله رو مثه يه تابع فرض كرد مشتق ميگيريم از تابع و صعودي نزولي بودنش خيلي راحت پيدا ميشه الان وقت ندارم ولي جواب دقيقشو بعداً مي گم
سلام عزیزه من!
آره اونم میشه!
ولی جواب منم اشتباه نبود
اگه تقسیم کنیم یه عدد ثابت بدست میاد و یک کسر که صورتش عدده و خیلی ساده میشه فهمید رفتارش چجوریه!

آخه اگه با عددگذاری حل کنیم غیر یکنوا می شه !
در ضمن استاد کانون ( البته کانون قم ) گفته چون مخرج ریشه بزرگتر از یک داره غیر یکنوا می شه .
ولی سایر معلمامون گفتن که به چند تا جمله اول نباید توجه کرد ! باید رفتار دنباله رو از یه جایی به بعد بررسی کنیم که برای این تابع می شه نزولی !
حالا به نظر شما چی میشه ؟!
آره غیر یکنواست در اصل!
چون علامت مخرج عوض میشه و عدده تغییر میکنه!
نمودارشو رسم کن راحت مشخص میشه که از کجا تا کجا صعودی و ... نزولی میشه!
مثلا اگه تو یه بازه کوچولو نزولی و بعد صعودی باشه معمولا میگن از فلان جا به بعد تابع صعودیه .

dampayi
04-12-2008, 17:41
سلام دوستان
میبینم که بد جوری سرتون تو کتاب و دارید خر می زنید! موفق باشید!!
من امروز فرموله تراز رو فهمیدم !!!!(زحمت کشیدم!)
گفتم شاید بد نباشه شما هم بدونید !!
اگه تکراری بود ببخشید دیگه!!
برای سراسری: نمره شما منهای میانگین تقسیم بر واریانس ضربدر 2250 به اضافه ی 5000
برای آزاد : همون فقط جای 2250 ضربدر 1000 می کنن!

amintnt
04-12-2008, 20:20
سلام..... متاسفانه من شمارندم رو ندارم..... از کافینت سر میزنم و معمولا فراموش میکنم شمارندم رو همرام بیارم..... و اینکه نمرات شما واقعا شگفت آوره!

این امتحان:
دیفرانسیل: حدودا 80
ریاضی پایه: حدود 45
تحلیلی: 8
هندسه 1: حدود 10
فیزیک پیش: 60
فیزیک 1: حدود .... نمیدونم! فکر کنم 30 یا کمتر..... در کل کم بود!
شیمی پیش: 87
شیمی 2: طرفای 50...

تراز اختصاصی: حدود 6100

==

ادبیات پیش: 100
ادبیات 2: 78
عربی: 68
دین و زندگی پیش: یادم نیست..... حدود 50
دین و زندگی 2: طرفای 60 و 50
زبان 3: 100
زبان پیش:100

تراز عمومی: 7200

تراز کل: 6500

------

و دیگه اینکه..... همین!

خدا نگهدار

@R3Z
04-12-2008, 22:23
سلام..... متاسفانه من شمارندم رو ندارم..... از کافینت سر میزنم و معمولا فراموش میکنم شمارندم رو همرام بیارم..... و اینکه نمرات شما واقعا شگفت آوره!
داداش حفظ کن شمارنده رو
راستش در باره شگفت آور بودن منم موافقم چون کلا تو ایران 400 نفر ترازشون بالا 7000 میشه حدود 500 تاش از p30 هست دی:
کلا ما پی سی ورلدیها نابغه ایم
من که با افتخار میگم تا حالا فقط تو 2 درس تراز بالا 7000 تراز گرفتم و مطمئنم تا 3 تیر سال دیگه هم نمیتونم تراز کلم رو بالای 7000 کنم همین.آدم باید منطقی باشه.دیگه تراز چیزی نیست که آدم باهاش کلاس بذاره.منم پارسال یه بار یکی از بچه ها جوابا رو بهم اس ام اس کرد با تراز 7800 رتبه 45 کشور شدم!!جالبه 44 نفر دیگه از من بالا زده بودن چرا؟چون 1 نزده تو شیمی داشتم.خیلی خنده داره ولی به هر حال آرزو میکنم واسشون تو کنکور هم بتونن این کارای جالب رو تکرار کنن دی:
موفق باشید

hackerboy
04-12-2008, 23:29
داداش حفظ کن شمارنده رو
راستش در باره شگفت آور بودن منم موافقم چون کلا تو ایران 400 نفر ترازشون بالا 7000 میشه حدود 500 تاش از p30 هست دی:
من که با افتخار میگم تا حالا فقط تو 2 درس تراز بالا 7000 تراز گرفتم و مطمئنم تا 3 تیر سال دیگه هم نمیتونم تراز کلم رو بالای 7000 کنم همین.آدم باید منطقی باشه.دیگه تراز چیزی نیست که آدم باهاش کلاس بذاره.منم پارسال یه بار یکی از بچه ها جوابا رو بهم اس ام اس کرد با تراز 7800 رتبه 45 کشور شدم!!جالبه 40 نفر دیگه از من بالا زده بودن چرا؟چون 1 نزده تو شیمی داشتم.خیلی خنده داره ولی به هر حال آرزو میکنم واسشون تو کنکور هم بتونن این کارای جالب رو تکرار کنن دی:
موفق باشید
وقتي p30world يک کنکور مي‌ده، ديگه اين‌چيزا که طبيعيه!

lomon
05-12-2008, 11:16
دوستان سلام !

سلام

برای بررسی یکنوایی می تونیم از مشتق تابع نظیر دنباله استفاده کنیم.... و همونطور که می دونید مشتق تابع نظیر همواره منفی هستش پس برای x=>1 هم منفی هستش...
اما تو توابع کسری مثل این مورد باید یه نگاهی هم به مجانب قائم بندازیم چون مجانب قائم کار رو خراب می کنه چرا که اگه به رفتار هر تابعی در اطراف مجانب قائم دقت کنید متوجه مطلب خواهید شد..
پس تنها راه برای اینکه دنباله کسری یکنوا باشه اینه که مجانب قائم نداشته باشه یعنی ریشه مخرج کسر تو دامنه دنباله نباشه یعنی ریشه مخرج کسر کوچکتر از یک باشه...

پس این دنباله ای که دادی غیر یکنوا هستش...

hiwas
05-12-2008, 19:31
دوستان اون دفترچه راهنمای ثبت نام که رو سایت سنجش گذاشتن چه فرقی با اونی که اداره پست می فروشه داره؟

a3m00n
05-12-2008, 21:10

منم پارسال ترازای 7000 به بالا میاوردم بعضی وقتا!!!
کو 7000 اینجا که ندیدم من!
پارسال هم چند نفر 7000 به بالا بودن تو پی سی با هم کل داشتیم : دی
:10:
یادش بخیر ....

separate
05-12-2008, 23:37
دوستان اون دفترچه راهنمای ثبت نام که رو سایت سنجش گذاشتن چه فرقی با اونی که اداره پست می فروشه داره؟

دفترچه بیاد معلوم میشه!

wnba
06-12-2008, 11:58
مطمئن تره فكر كنم كه بخريم البته شايد هم كار الكي باشه.ولي هر كي ميدونه اطلاع بده

mohsensoft
06-12-2008, 12:45
دوستان چند نفر تا حالا تو كتابخونه درس خونده و موفق شدن ؟؟؟؟؟؟؟ به نظرتون جاي مناسبي براي درس خوندنه؟؟؟؟؟؟
لطفا هركس ميگه بله دليلشو هم بگه هر كيم ميگه نخيردليلشو هم بگه؟

ممنون از شركتتون در اين نظر خواهي
من تا بحال نديدم كسي توي كتابخونه رتبه ي خوب بياره
البته شايد توي شهر ما اينجوريه
آخه يه گيم نت و كافي نت توپ توي كتابخونش داره :دي

Macushla
06-12-2008, 12:59
امسال پست واقعا خلوت بود سال قبل يك ساعت تو صف وايسادم واسه دفترچه ولي امسال اولين نفر من بودم. پرنده هم پر نمي زد اونجا . :8:

Macushla
06-12-2008, 15:47

فقط از نظر تعداد صفحات تفاوت داره ولي از نظر محتوا و ترتيب عنوانها يكسانه.دفترچه اي كه از پست خريدم 46 صفحه بود ولي دفترچه اي كه دانلود كردم 48 صفحه . به غير از اين تفاوتي نداره. البته بايد صفحه 44 رو پرينت بگيري و ببري پيش دانشگاهي تا سوابق تحصيلي رو تاييد بكنن (البته در صورت قبولي :31: ) به نظر من بخري بهتره

yusef
06-12-2008, 16:08
یه سوال
اگه کسی بخواد ریاضی و هنر ثبت نام کنه باید جداگونه باشه یا درهم؟
یعنی میشه یکی رو یه روزی ثبت نام کرد اون یکی یه روز دیگه؟

pesarebaba2006
06-12-2008, 16:41
امسال پست واقعا خلوت بود سال قبل يك ساعت تو صف وايسادم واسه دفترچه ولي امسال اولين نفر من بودم. پرنده هم پر نمي زد اونجا . :8:
مگه دفترچه ها اومده؟!؟!؟!
آزاد یا دولتی ؟!؟!؟!

hiwas
06-12-2008, 17:18
دولتی..........

m007007
06-12-2008, 18:00
دوستان ماکزیمم رتبه قبولی برای رشته مهندسی پرواز چنده؟کسی نمیدونه؟

a3m00n
06-12-2008, 18:09
یه سوال
بله میشه!
......
(گفت متن کوتاهه اینو نوشتم : دی )

mohsensoft
06-12-2008, 18:28
یه سوال
آره عزيز
ولي بايد واسه ي هنر يه كارت اعتباري جدا بخري و موقع ثبت نام اون رو وارد كني
لازم هم نيست 2 بار ثبت نام كني
توي همون قسمتي كه واسه رياضي ثبت نام ميكني ،ثبت نام هنر رو هم ميتوني انجام بدي
--------------------------------
ولي خداييش چرا امسال اينجا اينقدر خلوته؟
اگه روزي 10 دقيقه بياين ضرر نميكنيد
پارسال soheilsmart همش اينجا بود آخرشم آي تي شريف قبول شد
زياد به خودتون سخت نگيريد
به فكر بعد عيد باشيد

@R3Z
06-12-2008, 19:02
منم پارسال ترازای 7000 به بالا میاوردم بعضی وقتا!!!
کو 7000 اینجا که ندیدم من!
پارسال هم چند نفر 7000 به بالا بودن تو پی سی با هم کل داشتیم : دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما بگو کی نیست!دی:

Macushla
06-12-2008, 19:46
مگه دفترچه ها اومده؟!؟!؟!
آزاد یا دولتی ؟!؟!؟!

دفترچه دولتي امروز (16 اذر ) اومد.

AOM
06-12-2008, 19:55
تو دفترچه چیزی در مورد کسایی که واحد افتاده واسه دی دارن نزده.کسی نمیدونه چه مدلیه ثبت نامشون؟

separate
06-12-2008, 20:43
تو دفترچه چیزی در مورد کسایی که واحد افتاده واسه دی دارن نزده.کسی نمیدونه چه مدلیه ثبت نامشون؟

نحوه ثبت نام فرقی نمیکنه ولی همونطوری که توی دفترچه نوشته باید بعد توی درسایی که افتادی دی ماه قبول بشی و مدرک فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی رو بگیری

AOM
06-12-2008, 21:23
کجای دفترچه نوشته؟

Macushla
06-12-2008, 21:57
صفحه اول نوشته دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی یا اخذ مدرک حداکثر تا تاریخ 31 /6/ 1388 یعنی شما تا این تاریخ فرصت داری تمام واحد ها رو پاس بکنی. ولی برای ثبت نام هیچ تفاوتی با دیگران نداره .

AOM
07-12-2008, 16:03
درس افتاده از سال سوم نه پیش دانشگاهی.من هنوز دیپلم ندارم چه شکلی کد رهگیری بگیرم؟

separate
07-12-2008, 21:09
درس افتاده از سال سوم نه پیش دانشگاهی.من هنوز دیپلم ندارم چه شکلی کد رهگیری بگیرم؟

خب همون 2 روشی که الان توی سایت سنجش هست میتونی استفاده کنی البته چون هنوز دیپلم نگرفتی باید از روش دوم استفاده کنی .یکی کد دانش آموزی که توی کارنامه ات هست دیگری شماره شناسنامه.ولی باید تا تاریخ 88.6.31 مدرک دیپلم و فارغ التحصیلی پیش دانشگاهی رو داشته باشی

mahmud.k
07-12-2008, 21:16
بچه های سمپاد
تو صفحه 32 دفترچه ثبت نام آخرین مورد یه گزینه واسه سمپاد اضافه شده تا مطمئن نشدید که باید کد شهرتونو بزنید یا اونو در کنکور ثبت نام نکنید
نه سمپاد خبر داشت نه ستاد پاسح گویی سازمان سنجش

AOM
07-12-2008, 21:54
راست میگن مهلت دریافت کد 14رقمی تموم شده؟

sajad
08-12-2008, 10:37
شرمنده پست مي زنما . اضطراريه .

قبلا اعلام شده بود كه دانشجويان انصراف نمي تونن در كنكور شركت كنند . چون از معافيت استفاده كردن . . الان در سايت نظام وظيفه اينجوري نوشته :
شرايط مشمولان براي شركت در آزمون سراسري 89-88

شرايط مشمولان براي شركت در آزمون سراسري 89-88اعلام شد

1- مشمولان متولد سال 1370 كه ديپلم فني و حرفه اي ‏-كارو دانش و يا پيش دانشگاهي را تا مهرماه سال 88 به شكل حضوري و يا غير حضوري اخذ كرده باشند
2- مشمولان متولد سال 1369 كه ديپلم فني و حرفه اي - كارو دانش و يا پيش دانشگاهي را به شكل حضوري اخذ نموده باشند.
3-متولدين نيمه دوم سال 1368 كه داراي ديپلم فني و حرفه اي - كارو دانش و يا پيش دانشگاهي هستند و در آزمون ورودي سال 88-87 پذيرفته نشده اند كه مي توانند با دريافت برگه اعزام تاريخ اعزام خودشان را تا تاريخ 18/7/87 تمديد كنند.
4-مشمولان متولد سالهاي قبل از 68 با رعايت شرايط سني حداكثر 24 سال سن كه تا اول مهرماه سال 88 دوره پيش دانشگاهي را بصورت حضوري اخذ مي نمايند .لازم به ذكر است حداكثر سن براي دارندگان ديپلم كارودانش و فني و حرفه اي 22 سال تمام باشد.
5-مشمولان دارنده برگه اعزام به خدمت بدون غيبت كه موعد اعزام آنها پس از تاريخ آزمون سراسري 89-88 باشد.
6-مشمولان دانشجوي ورودي سال 86 به بعد كه با اخذ معافيت تحصيلي در دانشگاه هستند و از زمان ثبت نام كمتر از 4 نيمسال را سپري كرده اند در صورت شركت در آزمون و قبولي در رشته يا دانشگاه بهتر مجاز هستند كه از رشته يا دانشگاه قبلي انصراف داده و در رشته يا دانشگاه جديد تحصيل خود را ادامه دهند.

مي شه نظرتون رو بگيد. خيلي مهمه .

Ehsan PCbase
08-12-2008, 13:31
سلام
اقا یه سوال دارم
دانشجوی انصرافی به چه دانشجویی می گن ؟

*Necromancer
08-12-2008, 13:49
آقا یه سوال دیگه: می شه تو برگه ثبت نام که از اداره پست می گیریم هم پزشکی رو زد هم غیر پزشکی رو؟

separate
08-12-2008, 13:58
راست میگن مهلت دریافت کد 14رقمی تموم شده؟

نه مهلتش تموم نشده.همین الان هم توی سایت سنجش هست.فکر کنم تا پایان مهلت ثبت نام آزمون روی سایت بمونه

متقاضیان شرکت در آزمون سراسری سال 1388 که در یکی از سالهای 84،85،86 یا 87 دیپلم خود را اخذ نموده اند برای مشاهده اطلاعات دانش آموزی و دریافت کد پیگیری جهت ثبت نام (زمان ثبت نام از 87/9/16 لغایت 87/9/29 می باشد) اینجا را کلیک نمایید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sajad
08-12-2008, 17:16
نه . اگه انصراف بده كه مشمول مي شه و بايد فوري بره سربازي . اين قانون مي گه كه مشغول به تحصيل باشي و تا 4 ترم خونده باشي مي توني بدي

only4you_mehr
08-12-2008, 18:22
می گم من الان ثبت نام کردم
وقتی اطلاعات رو چک کردم اشتباهی معدل دوره ی پیش دانش گاهی رو هم پر کرده بودم
مشکلی پیش نمیاد ؟

separate
08-12-2008, 19:44
می گم من الان ثبت نام کردم
وقتی اطلاعات رو چک کردم اشتباهی معدل دوره ی پیش دانش گاهی رو هم پر کرده بودم
مشکلی پیش نمیاد ؟

چرا اشکال داره یعنی اگه دانشگاه قبول بشی مشکل ساز میشه....ص 4 دفترچه شماره 2 نوشته که فروردین ماه میتونی کنترل کنی احتمالا اون موقع یه کد پستی هم میدن که اگه اطلاعات رو اگه اشتباه وارد کردین مینونین صحیحش رو بفستید...البته موقع اعلام نتایج هم میشه تصحیح کرد

m007007
09-12-2008, 00:09
سلام دوستان
یه سوال:ایا اگر کسی در امتحان زبان شرکت کنهو یه رشته ای قبول بشه ایا اجازه دارن سال بعدش هم در کنکور(زبان دیگه؟)شرکت کنن؟

only4you_mehr
09-12-2008, 12:41
چرا اشکال داره یعنی اگه دانشگاه قبول بشی مشکل ساز میشه....ص 4 دفترچه شماره 2 نوشته که فروردین ماه میتونی کنترل کنی احتمالا اون موقع یه کد پستی هم میدن که اگه اطلاعات رو اگه اشتباه وارد کردین مینونین صحیحش رو بفستید...البته موقع اعلام نتایج هم میشه تصحیح کرد
واسه کنکور دادن و ... که مشکلی پیش نمیاره
یعنی می تونم راحت کنکور بدم ؟

seyyedi
09-12-2008, 19:00
دوستان سلام

من تا بحال نديدم كسي توي كتابخونه رتبه ي خوب بياره
البته شايد توي شهر ما اينجوريه
آخه يه گيم نت و كافي نت توپ توي كتابخونش داره :ديمن دیدم
البته نسبت به شرایطش خیلی خوب آورد
یه سایت کامپیوتر هست توی کتابخونه که فقط برای کلاس ازش استفاده میشه و دسترسی عموم ندادن هنوز خدا رو شکر

البته بايد صفحه 44 رو پرينت بگيري و ببري پيش دانشگاهي تا سوابق تحصيلي رو تاييد بكنن (البته در صورت قبولي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) به نظر من بخري بهترهراستی این رو هم حتما باید انجام بدیم
پارسال یه عده میگفتن لازم نیست و ما نکردیم و یه عده میگفتن لازمه

آزاد یا دولتی ؟!؟!؟!دولتی اومده
آزاد میگن 26 میاد
-----------------------
دوستان کسی از شرایط سهمیه بندی ها اطلاعات داره؟
داخل دفترچه نوشته که فرزندان و همسران جانبازان 25 تا 49% بعد از اعلام نتایج اولیه و در صورت مجاز به به انتخاب رشته شدن میتونن موقع انتخاب رشته با دریافت کد رهگیری مربوطه و درج اون توی فرم انتخاب رشته از این سهمیه استفاده کنن
میخواستم بدونم اگه دواطلب از سهمیه مناطق استفاده کنه بعد هم مجاز بشه میتونه از این سهمیه استفاده کنه؟
چون قبلش امکان پذیر نیست

pesarebaba2006
09-12-2008, 19:00
دانشگاه آزاد تقریبا چه بازه ی زمانی واسه ثبت نام داره ؟

separate
09-12-2008, 19:26
سلام دوستان
یه سوال:ایا اگر کسی در امتحان زبان شرکت کنهو یه رشته ای قبول بشه ایا اجازه دارن سال بعدش هم در کنکور(زبان دیگه؟)شرکت کنن؟

تا اونجایی که من میدونم میشه ولی مراحلی داره که باید طی بشه از بخش پرسش و پاسخ سنجش استفاده کنی بهتره.

واسه کنکور دادن و ... که مشکلی پیش نمیاره
یعنی می تونم راحت کنکور بدم ؟

نه واسه کنکور که مشکلی پیش نمیاد ولی همون طور که گفتم باید فروردین ماه یا موقع اعلام نتایج تصحیح بشه

MaaRyaaMi
10-12-2008, 12:36
دانشگاه آزاد تقریبا چه بازه ی زمانی واسه ثبت نام داره ؟

بازه شو نمی دونم ولی تو دی ماه میاد فک کنم ! یعنی پارسال که اینطوری بود!

راستی من یه مشکلی دارم این سنجش لعنتی هم همش اشغاله !:13:
من مدرک پیشمو هنوز نگرفتم یعنی امتحانای ترم 2 رو ندادم !
اگه سال اخذ مدرک پیشمو بزنم 88 یعنی اشکالی داره ؟!:41:

f.taghizadeh
10-12-2008, 13:05
سلام به همگی!

زیست 1 از رو چی تست میزنین دوستان؟

seyyedi
10-12-2008, 17:18
دوستان سلام

راستی من یه مشکلی دارم این سنجش لعنتی هم همش اشغاله ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه منم اشغاله
از یه مشاور هم سوالم رو پرسیدم نمی دونست
آخه کسی نیست بهشون بگه 5 تا خط میخواد جواب کی رو بده؟

rambo_1386
10-12-2008, 19:19
اقا این معدل کل سال سوم دیگه چیه؟ (بند35)منظورشون معدلیه که تو دیپیلم موقته یا معدل کل کارنامه سال سوم

separate
10-12-2008, 20:39
بازه شو نمی دونم ولی تو دی ماه میاد فک کنم ! یعنی پارسال که اینطوری بود!

راستی من یه مشکلی دارم این سنجش لعنتی هم همش اشغاله !:13:
من مدرک پیشمو هنوز نگرفتم یعنی امتحانای ترم 2 رو ندادم !
اگه سال اخذ مدرک پیشمو بزنم 88 یعنی اشکالی داره ؟!:41:

اگه قراره مدرکتو سال 88 بگیری باید 88 بزنی(البته تا اون فرصتی که توی ص 2دفترچه بهش اشاره شده)

سلام به همگی!

دوستان سلام

واسه منم اشغاله
از یه مشاور هم سوالم رو پرسیدم نمی دونست
آخه کسی نیست بهشون بگه 5 تا خط میخواد جواب کی رو بده؟

اکثرا اینطوریه ولی بهتره اگه سوالی دارید از بخش پرسش و پاسخ سایت سنجش استفاده کنید

اقا این معدل کل سال سوم دیگه چیه؟ (بند35)منظورشون معدلیه که تو دیپیلم موقته یا معدل کل کارنامه سال سوم

روی کارنامه ی سال سوم یه عنوانی به اسم معدل کل دیپلم هست اونو باید وارد کنی البته با معدل کتبی دیپلم اشتباه نگیر

shahrzad2006
10-12-2008, 20:43
سلام به همگی!

گاج خوبه و قلم چی آبی (پایه) هم خوبه .من خودم تابستون هر دوتاش رو زدم . اگه وقت دارید هر دو رو بزنید .اگر نه هم آبی رو بزنید .
:11:

f.taghizadeh
10-12-2008, 21:24
گاج خوبه و قلم چی آبی (پایه) هم خوبه .من خودم تابستون هر دوتاش رو زدم . اگه وقت دارید هر دو رو بزنید .اگر نه هم آبی رو بزنید .

مرسی از راهنماییتون
آ بی همگامان ؟

من کتاب سبز را زدم!برای مروز میخواستم!

کتاب سبز خیلی توپ بود!

شما پیش هستین؟

HASAN.TAG
11-12-2008, 10:44
مشکل اساسی من در درک ریدینگ است
طوری که از 5 سوال به یک گزینه درس میرسم
گرامر و لغت ام خوب است ...
اگر چه کل گرامر و لغات آن متن را می دانم!!!
"

pesarebaba2006
11-12-2008, 12:31
مرسی از راهنماییتون
آ بی همگامان ؟

کتاب سبز خیلی توپ بود!

شما پیش هستین؟

من سال دومی هستم.تقریبا همه ی کتاب تست های زیست رو باهاش سر و کار داشتم.
همون کتاب سبز که میگی از همشون بهتره. آبی کانون پایه هم خوبه .یه سوال هایی از المپیاد گفته که معرکه ست.شکل های آخر کتاب آبی کانون هم خوبه.
فقط سراغ خانه زیست شناسی (گربه) نرو که مثل من 1 سال اشتباه نکنی.

shahrzad2006
11-12-2008, 12:37
مرسی از راهنماییتون
آ بی همگامان ؟

کتاب سبز خیلی توپ بود!

شما پیش هستین؟

راستش من نمی دونم آبی همگامان چیه .اسم کتاب من مجموعه ی طبقه بندی شده زیست شناسی پایه (سال دوم و سوم هستش ) از کتابهای کانون فرهنگی آموزش که کتاب خوبیه. کتاب های سبز برای اموزش هستند .
بله من هم :40:پیش تجربی :40: هستم

sajjadgameactor
11-12-2008, 12:47
اقایون کسی درمورد دوره ی مجازی برای کارشناسی رچیزی میدونه؟

f.taghizadeh
11-12-2008, 14:12
من سال دومی هستم.تقریبا همه ی کتاب تست های زیست رو باهاش سر و کار داشتم.
همون کتاب سبز که میگی از همشون بهتره. آبی کانون پایه هم خوبه .یه سوال هایی از المپیاد گفته که معرکه ست.شکل های آخر کتاب آبی کانون هم خوبه.
فقط سراغ خانه زیست شناسی (گربه) نرو که مثل من 1 سال اشتباه نکنی.

ممنون دوست عزیز!

برای زنتیک چی خوبه؟
من آرام فر ر ا دارم

؟

wnba
11-12-2008, 14:36
سلام بچه ها اين دو هفته چي كار كردين؟احتمالا تركوندين چون اصلا نبوديد.من كه بازم يك سري از درسارو نرسيدم.البته بايد رو امروزم حساب باز كرد:d

@R3Z
11-12-2008, 15:05
مشکل اساسی من در درک ریدینگ است
طوری که از 5 سوال به یک گزینه درس میرسم
گرامر و لغت ام خوب است ...
اگر چه کل گرامر و لغات آن متن را می دانم!!!دوست عزیز حرف شما زیاد منطقی نیست.اگر فقط لغتتون خوب بود میگفتم گرامرتون ضعیفه و لغات رو نمیتونید مرتبط کنید.اگر هم فقط گرامرتون خوب بود میگفتم معنی رو نمیفهمید
ولی شما میگین هم لغتتون خوبه هم گرامر پس میتونید یک متنو بخونید و مفهومشو به راحتی دریافت کنید.شاید سر آزمون عجله میکنید و خوب متنو نمیخونید.به هر حال لازمه که خودتون عیب کارتون رو بفهمید بعد مطرح کنید تا با هم مشورت کنیم
موفق باشی

سلام بچه ها اين دو هفته چي كار كردين؟احتمالا تركوندين چون اصلا نبوديد.من كه بازم يك سري از درسارو نرسيدم.البته بايد رو امروزم حساب باز كرد:d
واسه من بد نبود ولی ادبیات 2 و گسسته و فیزیک پیش رو خیلی خیلی کم خوندم
موفق باشی

f.taghizadeh
11-12-2008, 22:59
"best title"
بچه ها
best title در reading را چه جوری پیدا میکنین؟
برای همتون آرزوی موفقیت دارم!!!

Ship Storm
11-12-2008, 23:26
من این پرسش رو تو بخش پرسش و پاسخ سازمان سنجش زدم 3 روزه ولی هنوز جواب ندادن دوباره اینجا یکبار دیگه مطرح میکنم دیگه اگه جواب نگیرم میرم سازمان سنجش میپرسم
===
آقا من دفترچه رو خوندم جایی از کاردانی علمی کاربردی یا آزاد اسم نبره بود زده بود داوطلبان مدرک کاردانی آموزشکده های فنی و حرفه ای
مطمئن هستید با مدرک علمی کاربردی هم میشه تو این آزمون شرکت کرد؟
بعدش یک سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه غیر انتفاعی و دانشگاه امام حسین رو هم میتونیم شرکت کنیم؟ اونوقت اگه قبول بشیم این 2 سال و نیمی که تا کاردانی خوندیم حساب میشه؟
ممنون

saeed_h1369
11-12-2008, 23:42
سلام برو بچ
فردا هم که آزمون قلم چیه
امید وارم همه موفق باشید
این دوهفته خوب خوندم بریم ببینیم چی میشه

mehrdad00
11-12-2008, 23:57
سلام به دوستان ناشنا
چندتا سوال فنی در باره معدل سوم و این چیزها
1-با معدل 17.02 وضعیتم خیلی داقونه؟
2-اگه درسی رئ تو کنکور 100% بزنی تاثیر معدل حذف این راسته؟
3-حالتون خوبه؟
تشکر فراوان از همه

f.taghizadeh
12-12-2008, 12:59
سلام به همگی !!!
:40:

آزمون را خوب دادین؟

دین وزندگیش چه قدر سخت بود!!
:42::weird::41:

f.taghizadeh
12-12-2008, 13:06
سلام!

اولا معدلت خوبه!!!:11:

2-گیرم که داغونه!چی کار میخوای کنی!؟ :23:بهتره با انگیزه تر درس بخونی!!!:20::40:

3. این حرف را سازمان نزده!پس....:41:

برات آرزوی موفقیت دارم دوست عزیز!

f.taghizadeh
12-12-2008, 13:08
سلام به دوستان ناشنا
چندتا سوال فنی در باره معدل سوم و این چیزها
1-با معدل 17.02 وضعیتم خیلی داقونه؟
2-اگه درسی رئ تو کنکور 100% بزنی تاثیر معدل حذف این راسته؟
3-حالتون خوبه؟
تشکر فراوان از همه

اولا معدلت خوبه!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

2-گیرم که داغونه!چی کار میخوای کنی!؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).gifبهتره با انگیزه تر درس بخونی!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](39).gif

3. این حرف را سازمان نزده!پس....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

برات آرزوی موفقیت دارم دوست عزیز!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_h1369
12-12-2008, 13:59
شمام دینی رو خراب کردین؟ فیزیک پایه رو چطور من جفت دینی هارو با فیزیک پایه ام خراب کردم

John Doe
12-12-2008, 14:05
ba arze puzesh be dalile moshkelat nemitunam farsi benwisam.
emruz bi deghatiayi kardam ke 2nya be khodesh nadide bud.fizik pish ke rahat mitunestam 80 bezanamo zadam 47!!!!!!!!

lomon
12-12-2008, 14:06
من هم دینی ها رو خوب نزدم..

گسسته رو هم خراب کردم..

pesarebaba2006
12-12-2008, 14:13
راستش من نمی دونم آبی همگامان چیه .اسم کتاب من مجموعه ی طبقه بندی شده زیست شناسی پایه (سال دوم و سوم هستش ) از کتابهای کانون فرهنگی آموزش که کتاب خوبیه. کتاب های سبز برای اموزش هستند .
بله من هم :40:پیش تجربی :40: هستم
عزیز ، منظور شما کتاب های سبز رنگ کانون هستش.
ولی منظور من کتاب زیست از انتشارات کتاب سبز . اصلا ربطی به کانون نداره. و فقط تست و نکته هست.

pesarebaba2006
12-12-2008, 14:15
ممنون دوست عزیز!

برای زنتیک چی خوبه؟
من آرام فر ر ا دارم

؟

من چون خودم توی ژنتیک مشکلی ندارم ، دنبال کتاب مخصوص ژنتیک هم نرفتم.و دوست ندارم که با یک نظر غیر کارشناسانه گمراهت کنم.
پس از جواب دادن به این سئالت معزورم. ولی :
واسه ی ژنتیک سعی کن متن کتاب رو خوب بخونی و بفهمی.

saeed_h1369
12-12-2008, 14:16
من هم دینی ها رو خوب نزدم..

گسسته رو هم خراب کردم..

چقدر خراب کردی؟ خیلی یا کم؟ من فیزیک پایه رو 50 دینی هامم 77و 63 بقیشون خوب شدن مخصوصا زبانم برای اولین بار تو عمرم 100 زدم

wnba
12-12-2008, 14:24
منم ديني رو خيلي بد زدم.فقط هم زبانم 100 شد.واي بچه ها من وحشتناك وقت كم ميارم.اين دفعه كه شيمي پيش نصفشو نزدم وقتي اومدم خونه در عرض 5 دقيقه همرو درست زدم جز يكي.چي كار كنم به نظرتون؟

saeed_h1369
12-12-2008, 14:28
من اصلا وقت کم نمیارم فقط مهم اینه که سوالای طولانی رو جواب ندی همین !!!!!!!!!!!

roham_06
12-12-2008, 14:33
سلام بچه ها.... من هم زبان پيش رو 100 زدم واسه اولين بار .........اما زبان 3 رو 30...

wnba
12-12-2008, 14:41
اها مرسي.منم زبان 3 به ريدينگ كه رسيدم وقت تموم شد واسه همين 46 :((
خدا كنه بتونم دفعه بعد اين كارو بكنم.شما ها از همين جمعه درس شروع ميكنيد؟

pesarebaba2006
12-12-2008, 14:47
فيزيك پايه هم 100
حال شما خوبه ؟
خوب هستین ؟
عمو نیوتن چطوره ؟
دایی انیشتین خوبه؟
بابا دست خوشششششششششششششششششششش:10:

roham_06
12-12-2008, 14:48
اها مرسي.منم زبان 3 به ريدينگ كه رسيدم وقت تموم شد واسه همين 46 :((
خدا كنه بتونم دفعه بعد اين كارو بكنم.شما ها از همين جمعه درس شروع ميكنيد؟
منم reading رو تست آخرش رو همين جوري زدم اشتباه هم زدم ... سخت تر از سراسري ميده قلم چي؟؟؟؟ آخه 87 رو تونستم بزنم........ نه من از فردا صبح شروع ميكنم

roham_06
12-12-2008, 14:54
حال شما خوبه ؟
خوب هستین ؟
عمو نیوتن چطوره ؟
دایی انیشتین خوبه؟
بابا دست خوشششششششششششششششششششش:10:
همه خوبن سلام ميرسونن ... دكتر حسابي هم سلام رسوند ( اگرچه يادي از اين مرحوم نكرديد):41:

saeed_h1369
12-12-2008, 14:55
سلام بچه ها.... من هم زبان پيش رو 100 زدم واسه اولين بار .........اما زبان 3 رو 30...

من فیزیک پایه رو بد شانسیاوردم ولی پیشمو 90 زدم

wnba
12-12-2008, 14:57
احتمالش هست كه سخت تر بده.ميكم من عربي گاج سبز بخونم تست گاج سفيد بزنم خوبه؟شما عربي چي كار ميكنيد؟

f.taghizadeh
12-12-2008, 15:25
:32:بابا دم همه گرم!!!

دینی را بچه ها میگن از آبی "جدیده" سوال داده!!!؟

soheiltaker
12-12-2008, 15:26
سلام به همه
خسته نباشين
ميبينم كه تركوندين
يه نظر بدم: از اين به بعد با كارنامه ساعت مطالعه دوهفتتون رو هم بزارين چطوره؟

f.taghizadeh
12-12-2008, 15:32
من چون خودم توی ژنتیک مشکلی ندارم ، دنبال کتاب مخصوص ژنتیک هم نرفتم.و دوست ندارم که با یک نظر غیر کارشناسانه گمراهت کنم.
پس از جواب دادن به این سئالت معزورم. ولی :
واسه ی ژنتیک سعی کن متن کتاب رو خوب بخونی و بفهمی.

از راهنماییتون ممنون!
شما زیست را چن زدین؟
"در کنکور"

saeed_h1369
12-12-2008, 15:40
سلام به همه
خسته نباشين
ميبينم كه تركوندين
يه نظر بدم: از اين به بعد با كارنامه ساعت مطالعه دوهفتتون رو هم بزارين چطوره؟

امروز دیگه دیدمت همون بودی که هی نیگا میکردی دیگه؟!!!!!!!!!!!!!!

John Doe
12-12-2008, 15:43
taraze man 7470.be elate moshkelat badan (ehtemalan asr) up mikonam

roham_06
12-12-2008, 15:50
اين هم كارنامه:::::::::::::
هفته اول:55
هفته دوم:40

f.taghizadeh
12-12-2008, 15:50
سوال94 ربان 3
سوال کنکور 87 تجربی ها بوده....
البته گزینه هاش "BRIEFLY"
هم بوده!
تو پاسخ نامه "عربشاهی"...هر 2گزینه را درست گرقته!!!...کسی میدونه جریان چیه؟

"I was ...composing the letter I would write letter 94-
1-mentally
2...

roham_06
12-12-2008, 15:51
دانشگاه امام صادق كسي ميدونه چجورياس؟؟؟؟( البته به جز چيزايي كه تو دفترچه نوشته))

saeed_h1369
12-12-2008, 15:56
ایول پیشرفت کردم در سطح تیم ملی خیلی بهتر شدم
هفته اول و دوم 60

f.taghizadeh
12-12-2008, 16:20
ایول پیشرفت کردم در سطح تیم ملی خیلی بهتر شدم
هفته اول و دوم 60
:11: تبریک...
بابا ترکوندین!
:27::32:

roham_06
12-12-2008, 16:31
سلام... سعيدجان .. تبريك(واسه پيشرفت)
يك سوال: فارغ التحصيلي يا دانش آموز يا غير حضوري( واسه هفتهاي 60 ساعت) ؟

saeed_h1369
12-12-2008, 16:36
من دانش آموزم 4 روزم میرم مدرسه تا ساعت 3 و4 مدرسمونم نمیزاره غیبت کنیم بد بختی داریم با این مدرسه

roham_06
12-12-2008, 16:39
من دانش آموزم 4 روزم میرم مدرسه تا ساعت 3 و4 مدرسمونم نمیزاره غیبت کنیم بد بختی داریم با این مدرسه
(خوب ميخوني ... 60 ساعت موفق باشي)

farhad_realmadrid
12-12-2008, 17:13
آفرین به رهام 06
فیزیک 2 را 100% زدی اونم تراز 9000 من همچین ترازی ندیدم.

wnba
12-12-2008, 17:58
ايول بچه ها بقيه هم هر كي ميخواد بزاره رهام 06 خيلي خوب خوندي خودتم.ميشه جواب سوال منو در مورد عربي بديد؟كه گاج سبز واسه خوندن گاج سفيد واسه تست خوبه يا نه؟خودتون چي كار ميكنيد؟

lomon
12-12-2008, 18:05
سلام

دینی رو یه کم خراب کردم ...
گسسته رو خیلی خراب کردم...

ریاضی پایه رو هم صد زدم ولی دستگاه اشتباه کرده بود بردم نشون دادم گفتن تا 45 دقیقه دیگه درست می شه!! هنوز که خبری نیست!!

اینم کارنامه ....

هفته اول 34 ساعت
هفته دوم 22 ساعت( عید قربان اصلا درس نخوندم)

wnba
12-12-2008, 18:16
lomon شما كه هستيد فعلا ميشه جواب سوالمو بدين؟

lomon
12-12-2008, 18:25
lomon شما كه هستيد فعلا ميشه جواب سوالمو بدين؟

سلام
من عربی رو اول از روی گاج سبز خوندم و فهمیدم و برای دوره و تست هم آبی کانون رو استفاده می کنم...
ولی هنوز هم یه جورایی از عربی خودم راضی نیستم و دنبال یه کتاب هستم که سوالای تالیفی سخت و آموزنده داشته باشه ولی فعلا که پیدا نکردم و فکر نکنم که پیدا بشه!!! اگه کسی می شناسه راهنمایی کنه....

سفید گاج رو ندیدم و نمی دونم چه جوریه...

wnba
12-12-2008, 18:33
تو ابي كانون تست چه چيزايي هست؟

John Doe
12-12-2008, 18:36
IMG][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/IMG]

lomon
12-12-2008, 18:50
تو ابي كانون تست چه چيزايي هست؟

تست های آزاد و سراسری و سنجش.

در ابتدای هر مبحث هم خلاصه ای از قواعد آمده که من همون ها رو می خونم...

seyyedi
12-12-2008, 19:10
دوستان سلام

دانشگاه امام صادق كسي ميدونه چجورياس؟؟؟؟( البته به جز چيزايي كه تو دفترچه نوشته))
یکی از دوستانم قبول شده بود
وقتی که رفته بود برای چند ماه فرستاده بودنش قم که مثل سربازی بره پاسبانی و خلاصه سرباز دیگه
اونم بچه خیلی حساسی بود بهش این چیزا هیچ جوره نمیساخت ول کرد
حالا آزاد میخونه

lomon
12-12-2008, 19:56
سلام

واسه من درست شد.

بچه ها برین یه بار دیگه کارنامه رو از سایت کانون ببینید فکر کنم تغییر کرده باشه...

amintnt
12-12-2008, 20:03
دینی را بچه ها میگن از آبی "جدیده" سوال داده!!!؟
کافی به نظر سنجی قبل از امتحان دقت کنی:
1. کتاب دین و زندگی ویرایش قدیمی رو میخونید
2. یا کتاب دین و زندگی ویرایش جدید که پر از آیات و روایاته و کلا خیلی توپه و نمونه اش تو کشور نیست و حتما برید بخرید!

وقتی این سوال رو خوندم خندم گرفت!

به Lomon, Saeed, John Doe تبریک میگم(کسی رو از قلم ننداختم؟) ! انصافا عالیه!

این هم مال من، که البته قابل قیاس با شما عزیزان نیست.

دیفرانسیل توی این کارنامه ای که اینجا دست منه و از موسسه گرفتم 80 درصد هست در حالی روی سایت 57 درصد..... که البته اولی درست هست!

همچنین ریاضی پایه توی اینجا 38 درصد هست در حالی که روی سایت 43... و اولی درسته....

من به شدت وقت کم میارم.... حتی با اینکه هندسه ی 1 رو تقریبا رد شدم به هیچ کدوم از شیمی ها نرسیدم و شیمی پیش هرچی حفظی بود تو دقایق اخر زدم!

و یه چیز دیگه که خیلی متعجبم کرد زبان 3 بود! توی کارنامه ی دوستان ترازش به 8000 رسیده بود و به شدت خودم رو سرزنش میکنم که چرا نرسیدم بزنمش! تقریبا وقت تمام شده بود که زبان پیش رو زدم و اون چند تایی هم که از زبان 3 زدم توی فرصتی بود که داشتن پاسخ برگ ها رو جمع میکردن!

فکر کنم همینطور پیش برم تا کنکور، کلام پس معرکه ست! تمهیداتی باید اتخاذ کنم!!

و مجددا تبریک میگم به دوستان.... :)

تا بعد

Ship Storm
13-12-2008, 00:24
من این پرسش رو تو بخش پرسش و پاسخ سازمان سنجش زدم 3 روزه ولی هنوز جواب ندادن دوباره اینجا یکبار دیگه مطرح میکنم دیگه اگه جواب نگیرم میرم سازمان سنجش میپرسم
===
آقا من دفترچه رو خوندم جایی از کاردانی علمی کاربردی یا آزاد اسم نبره بود زده بود داوطلبان مدرک کاردانی آموزشکده های فنی و حرفه ای
مطمئن هستید با مدرک علمی کاربردی هم میشه تو این آزمون شرکت کرد؟
بعدش یک سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه غیر انتفاعی و دانشگاه امام حسین رو هم میتونیم شرکت کنیم؟ اونوقت اگه قبول بشیم این 2 سال و نیمی که تا کاردانی خوندیم حساب میشه؟
ممنون

Amirlike2
13-12-2008, 01:39
سلام عزیزان منم به جمعتون اضافه شدم.
منم قلمچی میرم. ساله دومم هست که کنکور شرکت می کنم
پارسال که هیچی نخوندم فقط رفتم کلاس.
اما امسال دارم سعی خودمو میکنم. اما هنوز از خودم رازی نیستم:41:

as3f3h
13-12-2008, 06:13
سلام خسته نباشيد دوستاي خوبم
من جديدا يه كتاب خريدم 504 ،شايد براي بعضي هاتون آشنا باشه ولي خوب به نظر من خيلي واسه اونا كه يه خورده آمادگي زبانشونشون در حد بهتريه بخونن 42 درسه به صورت هفتگي 12 تا لغت معرفي ميكنه هر درس 4 صفحست زياد وقتتونو نميگيره ولي براتون خيلي خوبه:31::31::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31::31::31::31:

اميدوارم اين روزاي سخت به زودي تموم شه تابستون بياد و....................:20::20::20::20::20::20::20: :20:

as3f3h
13-12-2008, 07:30
كنكوري‌ها درج كد ملي را فراموش نكنند
گروه جامعه: ثبت‌نام كنكور سراسري سال 88 از 16 آذر آغاز شده و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.حسين توكلي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفتگو با ايسنا، گفت: فرصت ثبت‌نام آزمون سراسري سال 88 كمي كوتاه‌تر از سال‌هاي گذشته در نظر گرفته شده است، همچنين 2 روز تعطيلي رسمي طي اين دوره زماني وجود دارد، بنابراين داوطلبان در مراجعه و تهيه مدارك ثبت‌نام از دفاتر پستي تعلل نكنند.

وي با اشاره به برگزاري كنكور 88 در روزهاي 4 تا 6 تيرماه اظهار كرد: نتايج اوليه كنكور در مرداد و نتايج نهايي در شهريور اعلام خواهد شد.توكلي با بيان اين‌ كه ارائه هرگونه فرم متفرقه‌ براي ثبت اطلاعات در باجه‌هاي پستي هيچ ارتباطي به سازمان سنجش ندارد، گفت: اين عمل خلاف مقررات است و توصيه مي‌شود در صورت ارائه چنين فرم‌هايي از پر كردن آنها و تحويل به باجه پستي خودداري شود.همچنين در ثبت‌نام آزمون سراسري سال 1388، درج كد ملي در فرم ثبت‌نام اينترنتي الزامي است و داوطلبان ‌بايد به دقت كد ملي خود را در برنامه ثبت‌نام اينترنتي وارد كنند، در غير اين صورت عواقب هرگونه اشتباه در اين خصوص متوجه شخص داوطلب است.

f.taghizadeh
13-12-2008, 10:52
سلام عزیزان منم به جمعتون اضافه شدم.
منم قلمچی میرم. ساله دومم هست که کنکور شرکت می کنم
پارسال که هیچی نخوندم فقط رفتم کلاس.
اما امسال دارم سعی خودمو میکنم. اما هنوز از خودم رازی نیستم:41:

سلام!
خوش آمدین!:11:
امیدوارم موفق بشی امسال!!!
شما چه رشته ایی هستین؟؟:46:
بهتر زودتر جدی و با انگیزه شروع به خوندن کنی!!!:20:

separate
13-12-2008, 11:34
كنكوري‌ها درج كد ملي را فراموش نكنند
گروه جامعه: ثبت‌نام كنكور سراسري سال 88 از 16 آذر آغاز شده و تا روز جمعه ادامه خواهد داشت.حسين توكلي، معاون سازمان سنجش آموزش كشور در گفتگو با ايسنا، گفت: فرصت ثبت‌نام آزمون سراسري سال 88 كمي كوتاه‌تر از سال‌هاي گذشته در نظر گرفته شده است، همچنين 2 روز تعطيلي رسمي طي اين دوره زماني وجود دارد، بنابراين داوطلبان در مراجعه و تهيه مدارك ثبت‌نام از دفاتر پستي تعلل نكنند.

وي با اشاره به برگزاري كنكور 88 در روزهاي 4 تا 6 تيرماه اظهار كرد: نتايج اوليه كنكور در مرداد و نتايج نهايي در شهريور اعلام خواهد شد.توكلي با بيان اين‌ كه ارائه هرگونه فرم متفرقه‌ براي ثبت اطلاعات در باجه‌هاي پستي هيچ ارتباطي به سازمان سنجش ندارد، گفت: اين عمل خلاف مقررات است و توصيه مي‌شود در صورت ارائه چنين فرم‌هايي از پر كردن آنها و تحويل به باجه پستي خودداري شود.همچنين در ثبت‌نام آزمون سراسري سال 1388، درج كد ملي در فرم ثبت‌نام اينترنتي الزامي است و داوطلبان ‌بايد به دقت كد ملي خود را در برنامه ثبت‌نام اينترنتي وارد كنند، در غير اين صورت عواقب هرگونه اشتباه در اين خصوص متوجه شخص داوطلب است.

اونایی که کارت ملی(کد ملی) ندارن باید شماره شناسنامه رو به جاش وارد کنن ؟درسته؟؟؟

mehrdad00
13-12-2008, 13:09
از سال 1369 یا 1370 یه این سمت شماره شناسنامه ها اختصاصی شده یعنی همون کد ملی ولی بازام برای اطمینان بپرش و من خودم کد ملی با شماره شناسنامه یکیه ,

Macushla
13-12-2008, 13:56
من امسال فقط ازمون هاي جامع سنجش رو ثبت نام كردم (البته احتمالا بايد برم خدمت) :37::41:و كارنامه جديدي ندارم كه بزارم ولي كارنامه سال قبل سنجش رو ميزارم شايد براي بچه هاي تجربي مفيد باشه

Macushla
13-12-2008, 15:17
چرا كارنامه منو نشون نميده؟؟؟
(مشکل حل شد)

راستی ترتیب دروس اختصاصی تو کارنامه اینه:

اول:زمین + دوم:ریاضی + سوم:زیست + چهارم:فیزیک + پنجم:شیمی :26::12::8::5:

dampayi
13-12-2008, 18:15
دوستان کسی می تونه آماره میانگین کشوری برای همه ی درسهای دیپلم خودمونو(1387) گیر بیاره؟
ممنون

f.taghizadeh
13-12-2008, 20:54
چرا كارنامه منو نشون نميده؟؟؟
(مشکل حل شد)

راستی ترتیب دروس اختصاصی تو کارنامه اینه:

اول:زمین + دوم:ریاضی + سوم:زیست + چهارم:فیزیک + پنجم:شیمی :26::12::8::5:

رتبه شما تو کنکور 87 چند شد؟

و مبشه درصد هاتون را بگین؟

ممنون میشم!

sajjadgameactor
13-12-2008, 21:13
اقایون کسی درمورد دوره ی مجازی برای کارشناسی رچیزی میدونه؟

کسی نیست یک کمکی کنه؟:41::41::41:

MORINIO
13-12-2008, 23:51
من هم رفتم ثبت نام کردم راحت شدم:27:

خداییش ثبت نامش از خودش نفس گیرتره:27:

Amirlike2
14-12-2008, 01:23
رشتم ریاضی
کسی نیست که از شانس بدش مثه من متولد نیمه دوم 68 باشه؟
می خوام بدونم برای سربازی چیکار کرده؟
دفترچه رو پر کرده یا نه؟
یا اگه جوابش اومده تاریخ اعزامش کیه؟
هرجا می رم یه چیزی واسه خودش می گه.
تورو خدا سریعتر جواب بدین خیلی نگرانم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
:45::45:

elhameli
14-12-2008, 10:34
با سلام دوستان
چند تا سوال از دفترچه داشتم
اين فرم شماره 2 براي چه كساني هست ؟
منطقه فني و حرفه اي تهران مربوط به چه كساني هست ؟
ممنون

mohsensoft
14-12-2008, 13:49
رشتم ریاضی
دفترچه رو پر کرده یا نه؟
سلام رفيق
من متولد نيمه ي دوم 68 هستم.اما 2 تا درسم مونده
اما اگه شما پيش رو گرفتي دفترچه خدمت رو پر كن و بفرست.1 ماه بعد جوابش مياد كه تاريخ اعزامت ميشه 18 بهمن 88
همين!!!!!!!!

Macushla
14-12-2008, 13:51
رتبه شما تو کنکور 87 چند شد؟

و مبشه درصد هاتون را بگین؟

ممنون میشم!

دوست عزيز من سال 87 رتبه خوبي نياوردم اخه روز كنكور فقط نيم ساعت سر جلسه كنكور بودم (به دليل بيماري)
و اصلا دروس اختصاصي رو نزدم . واقعا داغون شدم ولي دوباره از صفر شروع كردم.

Macushla
14-12-2008, 14:09
رشتم ریاضی
دفترچه رو پر کرده یا نه؟
:45::45:

اصلا نگران نباش و دفترچه رو پست كن .(البته بنويس كه ميخواي يك سال تمديد بشه) تاريخ اعزام شما نيمه دوم سال 88 ميشه . تازه قرار شده به جاي 1 سال 2 سال به پشت كنكوري ها فرصت بدن و به زودي تصويب ميشه .

Amirlike2
14-12-2008, 14:25
سلام رفيق
من متولد نيمه ي دوم 68 هستم.اما 2 تا درسم مونده
اما اگه شما پيش رو گرفتي دفترچه خدمت رو پر كن و بفرست.1 ماه بعد جوابش مياد كه تاريخ اعزامت ميشه 18 بهمن 88
همين!!!!!!!!

اصلا نگران نباش و دفترچه رو پست كن .(البته بنويس كه ميخواي يك سال تمديد بشه) تاريخ اعزام شما نيمه دوم سال 88 ميشه . تازه قرار شده به جاي 1 سال 2 سال به پشت كنكوري ها فرصت بدن و به زودي تصويب ميشه .

من یه چند واحدی از پیش دارم که باید دی امتحان بدم.
بازم فرقی نمی کنه؟
اگه ارسال کنم یه وقت قبل کنکور نفرستنم سربازی؟
:44::44:

pesarebaba2006
14-12-2008, 14:56
این هم کارنامه ی من که در برابر کارنامه شماها سوسک هم به حساب نمیاد.
ای کاش من هم فیزیکم قوی بود ....

هفته اول : 16 ساعت
هفته دوم : 30 ساعت

pesarebaba2006
14-12-2008, 15:06
از راهنماییتون ممنون!
شما زیست را چن زدین؟
"در کنکور"
سراسری 87 45%
آزاد پزشکی 72%
آزاد غیر پزشکی 100%
البته من پارسال هیچی درس نخوندم. امسال تازه استارت زدم.
ولی خوب من بیشتر روی شیمی تسلط دارم.
سراسری 67%
آزاد 90%

MORINIO
14-12-2008, 16:12
دوست عزيز من سال 87 رتبه خوبي نياوردم اخه روز كنكور فقط نيم ساعت سر جلسه كنكور بودم (به دليل بيماري)

واقعا بدشانسی تا چه حد

به امید خدا امسال جبران میکنی:40:

Macushla
14-12-2008, 17:26
من یه چند واحدی از پیش دارم که باید دی امتحان بدم.
بازم فرقی نمی کنه؟
اگه ارسال کنم یه وقت قبل کنکور نفرستنم سربازی؟
:44::44:

ببخشيد دوست عزيز شما نگفته بودي واحد پاس نشده داري . شما تا زماني كه واحد پاس نشده داري اصلا لازم نيست دفترچه پست بكني و هروقت واحد ها رو پاس كردي اون موقع مشمول به حساب مياي . الان خيالت راحت باشه و درست رو بخون و هر وقت واحد ها پاس شد 6 ماه فرصت داري دفترچه رو پست كني . (ميتوني از نظام وظيفه هم سوال كني تا ديگه نگران نباشي)

واقعا بدشانسی تا چه حد

به امید خدا امسال جبران میکنی:40:

مرسي . اميدوارم شما هم موفق باشي:11::40::11:

این هم کارنامه ی من که در برابر کارنامه شماها سوسک هم به حساب نمیاد.
ای کاش من هم فیزیکم قوی بود ....

رفيق لطفا رتبه هات رو هم بزار . در مورد فيزيك هم پيشنهاد ميكنم از كتاب هاي مبتكران استفاده بكني(من فقط پيش رو استفاده كردم ) و اگر رشته مورد نظرت تو زير گروه يكه زمين شناسي رو بيخيال شو و به جاش فيزيك رو بيشتر تمرين بكن. :11:

f.taghizadeh
14-12-2008, 19:01

خوب خیلی سخته!!! :41:ولی با کارنامه ایی که گذاشتین نشون میده کاملا روی دروس مسلط هستین!!!

امیدوارم امسال بتونید نو جایگاه واقغی خودتون باشین!

راستی من رشته ان ریاضی بوده!
اما دارم تجربی میدم!
به نظرتون زیست پیش را چه ج.ری بخونم که بهترین نتیجه را بگیرم

ازتون ممنونم!!!

seyyedi
14-12-2008, 19:49
دوستان سلام

منم نیمه دوم 68 هستم
همه روهم پاس کردم
یکی میگفت که به پلیس 10+ مراجعه کرده کارش رو راه انداختن
شما چیزی نشنیدین
من موندم که معافی بگیرم یا نه؟
معافی پزشکی

Hectorist
14-12-2008, 20:12
سلام. دوستان من خیر سرم الان دارم دفترچه ی ثبت نام کنکور رو پر میکنم. این فیلد لعنتیه کد نظام وظیفه رو چی بزنم آخه؟ متولد 69 هم هستم. چه کنم من؟؟؟

separate
14-12-2008, 20:54

توی دفترچه ی امسال توضیح نداده ولی فکر کنم تو دفترچهی پارسال باشه.پیدا کنم توضیحاتو میزارم :46:

Macushla
14-12-2008, 21:36
دوستان سلام

منم نیمه دوم 68 هستم
همه روهم پاس کردم
یکی میگفت که به پلیس 10+ مراجعه کرده کارش رو راه انداختن
شما چیزی نشنیدین
من موندم که معافی بگیرم یا نه؟
معافی پزشکی

پليس +10 هم جديدا اين كارها رو انجام ميده ولي تو خيلي از شهر ها هنوز فعال نشده .اينطور كه من شنيدم معافيت پزشكي براي ورود به بازار كار دردسر سازه

سلام. دوستان من خیر سرم الان دارم دفترچه ی ثبت نام کنکور رو پر میکنم. این فیلد لعنتیه کد نظام وظیفه رو چی بزنم آخه؟ متولد 69 هم هستم. چه کنم من؟؟؟

مگه دفترچه رو نخوندي. صفحه 33 شماره 5. (دانش اموز دوره پيش دانشگاهي متولد سال 1369)

راستی من رشته ام ریاضی بوده!
اما دارم تجربی میدم!
به نظرتون زیست پیش را چه ج.ری بخونم که بهترین نتیجه را بگیرم

ازتون ممنونم!!!

اول كتاب رو بخون و اصلا تست كار نكن تا وقتي كه احساس بكني حداقل 60 درصد مطالب رو ياد گرفتي. دفعه بعد كتاب رو با دقت بيشتر بخون و بعد از هر فصل يه تعدادي تست بزن حدودا 50 تا و بعد نكته برداري بكن. بعد از چند روز نكته ها رو بررسي كن و باقي مونده تست هاي هر فصل رو كار بكن تا مطالب بيشتر جا بي افته :31:. ولي براي دوره كردن ديگه تست هاي مبحثي نزن و رو تست هاي جامع كار بكن البته رو بعضي از مطالب ساده ( مثلا از صفحه 55 تا 205 ) زياد وقت نزار .(من خودم تست زيست انتشارات كتاب سبز رو استفاده كردم)

اميدوارم موفق باشي

m007007
14-12-2008, 22:50
سلام
دوستان یک سوال:
ایا کسی که در کنکور زبان هم شرکت میکنه به غیر از سراری ریاضی مثلا در صورت قبولی ایا میتونه در هر دو رشته تحصیل کنه؟؟!؟

m007007
14-12-2008, 23:05
راستی این بخش پرسش و پاسخ سنجش کجاست؟؟پیداش نمیکنم.
در ضمن الان که منابع سراسری ریاضی رو نگاه گردم دیدم نوشته فیزیک 1.یعنی کل فیزیک یک؟؟؟؟مگه فقط بخش نور نبود؟؟

separate
15-12-2008, 10:03
راستی این بخش پرسش و پاسخ سنجش کجاست؟؟پیداش نمیکنم.

separate
15-12-2008, 11:13

دفترچه ی پارسال و پیارسال رو هم همشو خوندم چیزی دربارش ننوشته بود در واقع به سازمان سنجش ربطی نداره.آموزش مجازی از طریق سازمان هایی که توی اینترنت وب دارند و از این طریق آموزش میدن و امتحان میگیرند طعلق داره..
یعنی اگه بخوای شرکت کنی باید توی یکی از این سایت های آموزش مجازی ثبت نام کنی از این طریق آموزش ببینین و امتحان بدی تا بهت مدرک بدن که مدرک هم مدرک معتبریه و بنا به نوشته ی دفترچه اعتبار بین المللی هم داره ولی دیگه خبر ندارم مثل پیام نور توسط دانشگاه سراسری داده میشه یا نه

f.taghizadeh
15-12-2008, 14:19
[

اول كتاب رو بخون و اصلا تست كار نكن تا وقتي كه احساس بكني حداقل 60 درصد مطالب رو ياد گرفتي. دفعه بعد كتاب رو با دقت بيشتر بخون و بعد از هر فصل يه تعدادي تست بزن حدودا 50 تا و بعد نكته برداري بكن. بعد از چند روز نكته ها رو بررسي كن و باقي مونده تست هاي هر فصل رو كار بكن تا مطالب بيشتر جا بي افته :31:. ولي براي دوره كردن ديگه تست هاي مبحثي نزن و رو تست هاي جامع كار بكن البته رو بعضي از مطالب ساده ( مثلا از صفحه 55 تا 205 ) زياد وقت نزار .(من خودم تست زيست انتشارات كتاب سبز رو استفاده كردم)

اميدوارم موفق باشي[/quote]

مرسی از لطفتون!!!من تقریبا برای همه دروس اینجوری تست میزیم... که مرورها هم بیشتز شه
یه چیز دیگه ... برای ریاضی و فیزیک تست 30 سال زدن تاثیر داره
منظورم اینه که اون مولف ها مردن و سبک تست ها عوض شدن
من بیشتر رو 7 سال ها کار میکنم ....نظر تون چیه؟
فیزیک اندیشه هم میزنم !
؟
ریاضی هم یه جزوه از کوروش اسلامی دارم که خیلی سخت ولی کامل""
باز هم ازتون ممنونم:11:

separate
15-12-2008, 14:36
دوستان سایتی هست که بشه ازش اطلاعات دانش آموزی مثل معدل رو در آورد؟؟؟

Amirlike2
15-12-2008, 15:18
ببخشيد دوست عزيز شما نگفته بودي واحد پاس نشده داري . شما تا زماني كه واحد پاس نشده داري اصلا لازم نيست دفترچه پست بكني و هروقت واحد ها رو پاس كردي اون موقع مشمول به حساب مياي . الان خيالت راحت باشه و درست رو بخون و هر وقت واحد ها پاس شد 6 ماه فرصت داري دفترچه رو پست كني . (ميتوني از نظام وظيفه هم سوال كني تا ديگه نگران نباشي)

آخه پارسال حضوری بودم. اما دیگه برای این چند واحد غیر حضوری هستم.
از طرفی هم شنیدم که غیر حضوری باشی دانش آموز به حساب نمیای.
حالا چیکار کنم؟

MaaRyaaMi
15-12-2008, 19:51
اونایی که کارت ملی(کد ملی) ندارن باید شماره شناسنامه رو به جاش وارد کنن ؟درسته؟؟؟

تو دفترچه قسمت توضیحات گفته که چیکار کنین !
توضیحاتشو بخونین حتما ...

راستی من متوجه نشدم اون قسمت 35 که زده معدل کل سال سوم همون معدل دیپلمه؟(توضیحاتشو خوندم ولی بازم شک دارم)

separate
15-12-2008, 20:09
تو دفترچه قسمت توضیحات گفته که چیکار کنین !
توضیحاتشو بخونین حتما ...

راستی من متوجه نشدم اون قسمت 35 که زده معدل کل سال سوم همون معدل دیپلمه؟(توضیحاتشو خوندم ولی بازم شک دارم)

دفترچه رو خوندم یه شماره نوشته بود که هر چقد زنگ اشغال بود ولی از یکی از دوستان که پرسیدم گفت که همون شماره شناسنامه رو که وارد کنی درسته :27:

درباره قسمت 35 هم این که توی کارنامه ی سال سوم یه جایی به اسم معدل کل (سال سوم دبیرستان) هست اونو باید وارد کنی معدل دیپلم نیست.در واقع معدل دیپلم معدل 3 سال نه سوم :46:

f.taghizadeh
15-12-2008, 22:05
پليس +10 هم جديدا اين كارها رو انجام ميده ولي تو خيلي از شهر ها هنوز فعال نشده .اينطور كه من شنيدم معافيت پزشكي براي ورود به بازار كار دردسر سازه

مگه دفترچه رو نخوندي. صفحه 33 شماره 5. (دانش اموز دوره پيش دانشگاهي متولد سال 1369)

اميدوارم موفق باشي
مرسی از لطفتون!!!من تقریبا برای همه دروس اینجوری تست میزیم... که مرورها هم بیشتز شه
فیزیک اندیشه هم میزنم !
؟
باز هم ازتون ممنونم:20::11:

AOM
15-12-2008, 23:54
ازمونای کانون سوالاش از خود کتاب و جزوه های خودشونه؟

چقدر با فنون تست زنی آشنا هستید؟

زیست شناسی- به دلیل تنوع زیاد منابع و كتب تست های زیست شناسی، مراجعه به تست های كنكورهای سال قبل به عنوان بهترین منبع، بیشتر توصیه می شود.
پیشنهاد می شود برای ایجاد آمادگی بیشتر، از هر مبحث درس زیست، حدود ۴۰ تست تمرین و مرور گردد. شواهد نشان می دهند كه فقط ۷ درصد از دانش آموزان تست های زیست شناسی را بالای۵۰ درصد می زنند. از دو جنبه می توان به این مشكل نگاه كرد؛ اول آن كه دانش آموزان سواد كافی نداشته باشند. اما این دلیل چندان قابل استناد نیست. نكته دوم و عامل اصلی ضعف داشتن در پاسخگویی به تست های زیست شناسی، عدم درك سؤالات و عجله در پاسخ دادن است. هر سؤال نكات كلیدی دارد كه با خوب فهمیدن سؤال قابل دستیابی است.
برای هر سؤال زیست شناسی ۴۵ ثانیه زمان وجود دارد. از این زمان می توان ۱۵ ثانیه را به خوب خواندن سؤال، ۱۵ ثانیه را به خواندن گزینه ها و ۱۵ ثانیه را به پاسخ دادن و پر كردن پاسخنامه اختصاص داد. البته بیان این نكته صرفاً برای ایجاد یك الگو و تصویر ذهنی است، نه این كه واقعاً برای هر تست زمان بگیرید! در تست های زیست شناسی، دقت به روی درك و فهم متن سؤالات اهمیت بیشتری دارد.

زبان انگلیسی- تست های درس زبان، آخرین سری از سؤالات در دفترچه عمومی است.۵۰ یا۶۰ درصد از دانش آموزانی كه نتوانسته اند تست های زبان را بزنند، تنها استدلالشان این است كه زمان كم آورده اند. چرا؟ دلیل این امر، اختصاص زمان بیشتر به تست های دروس ماقبل است. توقف زیاد در تست های قبلی كه معمولاً هم غلط از آب درمی آیند موجب ضرر جدی به تست های زبان می شود. در حالی كه اگر وقت مناسب برای آن صرف گردد احتمالاً تست های صحیح بیشتری را علامت خواهید زد. بنابراین بسیار بسیار مهم است كه مجموعه سؤالات دفترچه عمومی را با هم ببینید یعنی از ابتدای سؤالات عمومی شروع كنید و تا انتهای سؤالات كه تست های زبان هستند، پیش بروید و بعد برای تست های یك ستاره و دو ستاره وقت بگذارید. در زبان، تست هایی را كه سال های قبل زیاد تكرار شده اند، با نظر دبیران مشخص كرده و تمرین كنید. در تست های زبان انگلیسی، زمان را هماهنگ با زمان دروس عمومی دیگر در نظر بگیرید.

معارف اسلامی- با عنایت به فرار بودن مفاهیم، به خصوص اسامی، مباحث تست های الهی، فلسفه، تاریخ و احكام، لازم است درس معارف در یك فرصت كوتاه مرور شود. روایات و مخصوصاً آیات، باید با دقت خوانده شود؛ چرا كه قابلیت طراحی تست در مورد آنها زیاد است. باید بدانید هر آیه در چه زمینه ای است و اشاره به كدام مطلب دارد. یك دانش آموز مسلط می تواند تست های معارف را در زمانی ۸ تا ۱۰ دقیقه ای پاسخ داده و در زمان صرفه جویی كند. در تست های معارف اسلامی، امكان سرعت عمل بیشتر است.

ادبیات- به نظر می رسد چون درس ادبیات ارتباط با زبان مادری دانش آموزان دارد، مورد سهل انگاری بیشتری قرار می گیرد. اما از كنكور ۸۱ كه سؤالات به نسبت سخت تر شده است، توقع می رود دانش آموزان این درس را جدی تر بگیرند. علاوه بر آن، كتاب زبان فارسی كه از سال سوم آن در كنكور سؤال می آید، به اندازه كفایت تدریس نمی شود و اكثر دانش آموزان در این درس مشكل دارند. با عنایت به این كه ۵ سؤال از این كتاب طرح می شود، لازم است دانش آموزان ضعف های خود را در آن جبران كنند. تسلط بر كلیه مطالب ادبیات حتی همسنگ دبیر، برای كسب نتیجه مطلوب ضرورت دارد. دانش آموزان در بخش دریافت پیام های اصلی مطالب نیز مشكل دارند. در قرابت های معنایی توصیه می شود ابتدا خود عبارت یا بیت را مطالعه نموده و سپس در ذهن خودتان معنی كنید، بعد معنی را در ذهن ساده نمایید تا حدی كه چكیده و درونمایه اصلی موضوع كشف شود. سؤالات اول دفترچه عمومی، تست های ادبیات هستند و لذا تقسیم زمان مناسب در این درس مهم است ست های ادبیات را جدی بگیرید و به حفظیات اتكا نكنید.

عربی- در ارتباط با ترجمه، به فعل و زمان فعل توجه شود و در موارد مشابه كلمات ساده ای مانند ضمایر یا مفرد و جمع بودن كلمات مد نظر قرار گیرد. در درك مطلب، دقت در مفهوم كلی مطلب مهم است. یادتان باشد كه سؤال مطروحه خارج از مفاهیم درك مطلب نیست. سؤال های تجزیه و تركیب از بخش درك مطلب، از انتها پاسخ داده شوند، یعنی ابتدا به تركیب توجه شود و بعد موارد تجزیه. به شناخت نقش، مثل تمیز، حال و جامد و مشتق بودن كلمه دقت گردد. در رابطه با تمیز عدد و حركت گذاری جملات داده شده به اسم های غیرمنصرف دقت بیشتری شود. در تست های عربی، برای كسب مهارت بیشتر، هیچ فنی به اندازه آمادگی های قبلی نقش ندارد.

منبع
روزنامه همشهری

Macushla
16-12-2008, 16:48
فیزیک اندیشه هم میزنم !
؟
باز هم ازتون ممنونم:20::11:

به نظر من تست هاي 10 سال كافيه . رياضي و فيزيك هم (انديشه سازان - مبتكران) استفاده كردم ولي شايد كتاب هاي بهتري هم باشه كه من نديدم . به هر حال براي رياضي و فيزيك هر قدر بيشتر تست بزني بهتره

f.taghizadeh
16-12-2008, 18:16
به نظر من تست هاي 10 سال كافيه . رياضي و فيزيك هم (انديشه سازان - مبتكران) استفاده كردم ولي شايد كتاب هاي بهتري هم باشه كه من نديدم . به هر حال براي رياضي و فيزيك هر قدر بيشتر تست بزني بهتره

بازم از راهنماییتون ممنونم!
راستی من زنتیک را چه سیستمی بخونم که همه سوالات را بتونم جواب بدم؟

کتابی را میشناسین؟

؟

:46:

seyyedi
16-12-2008, 21:05
دوستان سلام

سلام
دوستان یک سوال:
ایا کسی که در کنکور زبان هم شرکت میکنه به غیر از سراری ریاضی مثلا در صورت قبولی ایا میتونه در هر دو رشته تحصیل کنه؟؟!؟
نه نمیشه
منم زبان میخوام بدم ولی نمیشه همزمان دو تا رشته تحصیل کنی
قانون رو ولش کنیم خیلی سخته و نمیشه

sajad
16-12-2008, 23:15
سلام . من يه پسر خاله دارم . هممون گيج مونديم . ميشه كمك كنيد . متولد مرداد 68 هست . الانم براي اينكه سربازي نره در دانشگاه آزاد كشاورزي قبول شده مرخصي گرفته داره درس مي خونه . ترم 3 هست مثللا. مي تونه كنكور بده ؟ از نظام وظيفه ظرسيديم اين قانون رو گفت . تازه خود سردار هم اينجوري اعلام كرده ::
دانشجويان انصرافي در صورتي مجاز به تحصيل خواهند بود كه اولا بيش از 4 نيم سال تحصيلي از زمان تحصيل آنان سپري نشده باشد؛ ثانيا در زمان شركت در كنكور سراسري، دانشجو باشند، ثالثا مدت مجاز براي تحصيل در هر مقطع را رعايت نمايند.

الان اما توي دفترچه براي همچين كسايي جايي و كدي براي نظام وظيفه مشخص نكرده . لطفا كمكم كنيد كه بالاخره مي تونه يا نه ؟

m007007
17-12-2008, 07:57
سلام
دوستان من هم برای سراری میخوام ثبت نام کنم و هم زبان ایا باید دو بار ثبت نام کنم؟؟؟؟در ضمن دو تا کارت هم گرفتم...

roham_06
17-12-2008, 09:11
سلام .. يه سوال زمان امتحانات هماهنگ پيش (معارف و فيزيك 1) براي روزانه ها و بزرگسالان يكسانه يا فرق ميكنه چون من بزرگسالان(آزاد) ثبت نام كردم تو برنامه نوشته همه امتحانا ساعت دو و نيم عصر ؟؟؟؟؟؟؟

pesarebaba2006
17-12-2008, 12:12
دوستان گرامی ، آیا شما یادگیری عربی و زبان را از طریق حل مساله و تست چگونه ارزیابی میکنید ؟

MaaRyaaMi
17-12-2008, 12:50
درباره قسمت 35 هم این که توی کارنامه ی سال سوم یه جایی به اسم معدل کل (سال سوم دبیرستان) هست اونو باید وارد کنی معدل دیپلم نیست.در واقع معدل دیپلم معدل 3 سال نه سوم
درسته
خوشبختانه مشکلم حل شد ، ثبت نام کردم!

roham_06
17-12-2008, 14:54
سلام .. يه سوال زمان امتحانات هماهنگ پيش (معارف و فيزيك 1) براي روزانه ها و بزرگسالان يكسانه يا فرق ميكنه چون من بزرگسالان(آزاد) ثبت نام كردم تو برنامه نوشته همه امتحانا ساعت دو و نيم عصر ؟؟؟؟؟؟؟

f.taghizadeh
17-12-2008, 15:15
دوستان گرامی ، آیا شما یادگیری عربی و زبان را از طریق حل مساله و تست چگونه ارزیابی میکنید ؟

من اگر نست طبقه بندی عربی بزنم جنبه تمربن داره
ارزیابی درسی مثل عربی و زبان وقتی که بتونم 25 تست شبیه کنکور را در 15-18 Min جواب بدم!!

seyyedi
17-12-2008, 17:23
دوستان سلام

دوستان من هم برای سراری میخوام ثبت نام کنم و هم زبان ایا باید دو بار ثبت نام کنم؟؟؟؟در ضمن دو تا کارت هم گرفتم...
نه عزیز موقع ثبت نام هر چیزی رو که تیک زدی بعد موقع تایید ازت میخواد که مشخصات کارت اون رو هم وارد کنی

دوست عزیز این ها زبان هستن
برای یادگیری زبان هم اینقدر باید تمرین کنید تا خوب ملکه ذهنتون بشه
مثلا وقتی گفتن student دیگه به معنی دانش آموز نفهمیش و دقیقا همون student معنی دار باشه
امیدوارم منظورم رو متوجه بشید

bleu2u4u
17-12-2008, 17:56
اقا زمان ثبت نام تمديد نشد؟
چون پارسال يادمه تمديد شد

AnarchAshkan
17-12-2008, 19:49
دوستان من جایی بهتر برای طرح سوئالم پیدا نکردم :

دفترچه دانشگاه آزاد کی میاد ؟

m007007
18-12-2008, 00:32
سلام
من در هنگام ثبت نام تیک مربوط به ازمون های خارجی هم زدم و اطلاعات کارت دومم رو هم که ازم خواست رو اخر کار وارد کردم و بعد هم تایید....
یعنی الان کار من تموم شده دیگه؟؟هم برای سراسری و هم برای زبان...؟؟

swamp
18-12-2008, 00:45
سلام
من در هنگام ثبت نام تیک مربوط به ازمون های خارجی هم زدم و اطلاعات کارت دومم رو هم که ازم خواست رو اخر کار وارد کردم و بعد هم تایید....
یعنی الان کار من تموم شده دیگه؟؟هم برای سراسری و هم برای زبان...؟؟
به سلامتی بله امیدوارم تو هر دوتاش موفق باشی

majid.khaledi
18-12-2008, 00:55
سلام من تازه واردم سال دوومه که می خوام کنکور ریاضی شرکت کنم
انگیزم افت کرده و گسسته و تحلیلی رو گیر کردم توش لطفا راهنماییم کنید!
پارسال بیست هزار شدم

Sub007
18-12-2008, 10:42
با سلام
میخواستم بدونم اگه کسی دیپلم ریاضی خود را در نظام جدید قبل از سال 84 گرفته باشه نباید دیگه معدلهای مربوطه و کد 14 رقمی پیگیری اطلاعات دانش آموزی رو وارد کنه.
ممنون میشم جوابمو بدین

separate
18-12-2008, 12:26
درسته
خوشبختانه مشکلم حل شد ، ثبت نام کردم!

به امید قبولی

اقا زمان ثبت نام تمديد نشد؟
چون پارسال يادمه تمديد شد

فعلا که تمدید نشده اگه یادم باشه پارسال یک هفته بود برای ثبت نام که امسال 2 هفته شده ولی بازم امکان تمدید زیاده

دوستان من جایی بهتر برای طرح سوئالم پیدا نکردم :

دفترچه دانشگاه آزاد کی میاد ؟

هر وقت که بخواد! یا اواخر دی یا اوایل بهمن..اینم برای اطلاعات بیشتر :

سلام من تازه واردم سال دوومه که می خوام کنکور ریاضی شرکت کنم
انگیزم افت کرده و گسسته و تحلیلی رو گیر کردم توش لطفا راهنماییم کنید!
پارسال بیست هزار شدم

بیست هزار که از وضعیت من بهتره کاش من میاوردم حدائقل پیام نور قبول میشدم :13:اگه هم انگیزه میخوای من قلم چی رو پیشنهاد میکنم

با سلام
میخواستم بدونم اگه کسی دیپلم ریاضی خود را در نظام جدید قبل از سال 84 گرفته باشه نباید دیگه معدلهای مربوطه و کد 14 رقمی پیگیری اطلاعات دانش آموزی رو وارد کنه.
ممنون میشم جوابمو بدین

باید وارد کنی.دفترچه رو حتما بخونید با دقت

aria irani
18-12-2008, 19:13
درود به دوستان گلم
من یک سوالی دارم دکتری پیوسته بیوتکنولوژی جزو کدام گروها میشه؟توی دفترچه انتخاب رشته 86 هم فکر کنم باشه. اگر لینک دانلودش رو دارید برام بزارید. می خام بدونم جزو رشته های زیر مجموعه پزشکی حساب میشه یانه در کنکور سراسری.

ازتون خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

MaaRyaaMi
18-12-2008, 19:31
درود به دوستان گلم
من یک سوالی دارم دکتری پیوسته بیوتکنولوژی جزو کدام گروها میشه؟توی دفترچه انتخاب رشته 86 هم فکر کنم باشه. اگر لینک دانلودش رو دارید برام بزارید. می خام بدونم جزو رشته های زیر مجموعه پزشکی حساب میشه یانه در کنکور سراسری.

ازتون خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

والا من دفترچه رو دیدم جزء زیر گروه 1 تجربی بود !

aria irani
18-12-2008, 20:22
مرسی MaaRyaaMi عزیز
تو دفترچه شماره یک من هم دیدم تو زیر گروه 1 تجربی این رو زده خب یعنی جزو زیر گرو پزشکی حساب میشه ؟ چون راستش من یکبار لیسانس گرفتم از دانشگاه دولتی دوره روزانه منتها رشتم مورد علاقم نبود و هر جوری بود تموم شد و الان بدجوری افتادم دنبال این که یکبار دیگه شانسم رو امتحان کنم ولی حالا بازم یکسری محدودیتها دارم ظاهرا تو هر رشته ای می تونم تو سراسری شرکت کنم منتها اون رشته باید نوبت دوم یا شبانه باشه (خرجش با خودمه ) برای مقطع لیسانس، فقط رشته های گروه پزشکی رو نمیتونم طبق چیزی که تو همین دفترچه یک گفته حالا میخامستم بدونم دکترای پیوسته بیوتکنولوژی هم جزو گروه پزشکی هست یانه؟

حالا اگر بچه هایی دیگه ای هم هستن من رو راهنمایی کنن ممنون میشم
امیدوارم که تو کنکور موفق بشید

pesarebaba2006
18-12-2008, 20:50
دوست عزیز این ها زبان هستن
برای یادگیری زبان هم اینقدر باید تمرین کنید تا خوب ملکه ذهنتون بشه
مثلا وقتی گفتن student دیگه به معنی دانش آموز نفهمیش و دقیقا همون student معنی دار باشه
امیدوارم منظورم رو متوجه بشید
خیلی ممنون از توجهن به سوال من.
اتفاقا من هم در مورد واژگان زبان انگلیسی دقیقا همینطور هستم.
یعنی بعضی کلمات رو جوری بلدم که معادل فارسی اون رو شاید به سختی بتونم توضیح بدم.
ولی منظور من بیشتر واسه ی قواعد این دروس بود.مخصوصا عربی.فکر کنم با حل نمونه سوال بهتر بشه نتیجه گرفت.

Shayan Arya
18-12-2008, 22:07
با توجه به اینکه فقط یک روز به پایان مهلت ثبت نام کنکور 88 باقی مانده من به طور ناگهانی تصمیم گرفتم در کنکور شرکت کنم ولی متاسفانه مشکل سربازی رو هنوز حل نکردم
موضوع اینه که من چند سال پیش در کنکور قبول شدم و بعد از قبولی انصراف دادم و رفتم دنبال کار و هیچ اقدامی برای رفتن به سربازی انجام ندادم
از طرفی من یک مشکل پزشکی دارم که به احتمال 90% میتونم معافیت بگیرم اما تا حالا در این مورد هم اقدام نکردم و فکر نمیکنم تا 24 ساعت دیگه که مهلت ثبت نام تمام میشه کاری انجام بدم
حالا اگر فرض رو بر این بگذاریم که مشکل پزشکی من باعث معافیت بشه و من هر چه زودتر برای گرفتن معافیت قبل از برگزاری کنکور اقدام کنم آیا میتونم فردا که آخرین مهلت ثبت نام کنکور هست برای ثبت نام اقدام کنم؟

MaaRyaaMi
18-12-2008, 22:40
آیا میتونم فردا که آخرین مهلت ثبت نام کنکور هست برای ثبت نام اقدام کنم؟

بله ...ولی بهتره همین االان اینکارو کنین

Shayan Arya
19-12-2008, 00:16
بله ...ولی بهتره همین االان اینکارو کنین
خیلی ممنون
سعی میکنم هر چه سریعتر ثبت نام کنم

aria irani
19-12-2008, 00:27
تو صفحه 3 بند ز)نوشته با این قبیل از داوطلبان در صورت تمایل میتواندد برای دوره نوبیت دوم درهمان مقطع متقاضی شوند و یا در صورت قبولی در دوره روزانه (به جز رشته های تحصیلی گروه آموزشی پزشکی) ، می تواندد با پرداخت شهریه مثل دوره شبانه در رشته مربوطه ادامه تحصیل بدن.
خب یکی به من بگه این دکتری پیوسته بیوتکنولوژی جزو این گروه آموزشی پزشکی میشه یانه.؟
چون اگر نباشه دیگه رشته بدرد بخوری تو تجربی برام نمی مونه که بخام شرکت کنم چون همینطوری باید قید پزشکیها رو بزنم بخاطر اینکه قبلا لیسانس دوره روزانه از دانشگاه دولتی گرفتم.

aria irani
19-12-2008, 00:32
اینم زیر گروه یک تجربی هستش :
زير گروه‌ 1

پزشكي‌ ، دندانپزشكي‌ ، دامپزشكي‌ ، كاردرماني‌ ، بينايي‌ سنجي‌،فيزيوتراپي‌ ، مامايي‌، پرستاري‌ ، گفتاردرماني‌، شنوايي‌شناسي‌، تغذيه‌ ، اعضاي‌ مصنوعي‌ و وسايل‌ كمكي‌ ،تكنولوژي‌ پرتوشناسي‌ (راديولوژي‌) ، تكنولوژي‌ پرتودرماني‌ (راديوتراپي‌)، پرستاري‌ دندانپزشكي‌ ، بهداشت‌ محيط ، بهداشت‌ حرفه‌اي‌ ، معلم‌ فني‌ بهداشت‌، علوم‌آزمايشگاهي‌ ،مدارك‌ پزشكي‌ ، هوشبري‌، اتاق‌ عمل‌ ، تكنسين‌ پروتزهاي‌ دنداني‌ ، كارداني‌ دامپزشكي‌، بهداشت‌ عمومي‌ (تمام‌ گرايشها)، بهداشتكار دهان‌ و دندان‌ ، زيست‌شناسي‌ (تمام‌ گرايشها)، روانشناسي‌ (گرايش‌باليني‌)، بورسيه‌ رشته‌هاي‌ پزشكي‌ ستاد نيروي‌ انتظامي‌ و ارتش‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ ، علوم‌ و صنايع‌ غذايي‌ ، معلم‌ فني‌بهداشت‌ - كودكياري‌ ، زيست‌ شناسي‌ عمومي‌ ، دبيري‌ زيست‌ شناسي‌ ، مديريت‌ و كميسردريايي‌، دكتري‌ پيوسته‌ بيوتكنولوژي‌ ،كارداني‌ فوريتهاي‌ پزشكي‌. موادامتحان‌اختصاصي‌ و ضرايب‌ آنها : زمين‌ شناسي‌ (باضريب‌0)، رياضي‌ (باضريب‌2) ،زيست‌ شناسي‌ (باضريب‌4) ،فيزيك‌ (باضريب‌2) و شيمي‌ (باضريب‌3)

اینم زیر گروه 2 ش:
زير گروه‌ 2

داروسازي‌ ، دبيري‌ شيمي‌ ، شيمي‌ (محض‌ و كاربردي‌)، دوره‌ كارداني‌ شيمي‌ (پدافندجنگهاي‌ ش‌ . م‌ .هـ)، ناوبري‌ و فرماندهي‌ كشتي‌ ، كارداني‌ شيمي‌ كاربردي. موادامتحان‌اختصاصي‌ و ضرايب‌ آنها : زمين‌ شناسي‌ (باضريب‌1)، رياضي‌‌(باضريب‌3)،زيست‌ شناسي‌(باضريب‌4) ،فيزيك‌ (باضريب‌2) و شيمي‌ (باضريب‌4).

از یه سایتی گذاشتم اینجا منتها خودتون با دفتچره چک کنید
تو مثلا زیر گروه یک زیست شناسی هم هست که ربطی به گروه پزشکی نداره و لی خیلی از رشتههای گروه پزشکی تو زیر گروه یک و دو هست. دفترچه انتخاب رشته هم تو نت گیر نیاوردم کسی لینک داره

m007007
19-12-2008, 11:52
سلام
من یه دوستی دارم که دیپلم سال 3 نگرفته و انگار معدل هم نداره برای ثبت نامش باید چه کار کنه؟منظورم اینه که درس افتاده و برای همین معدل کتبی نداره.الان هم باید اسفند امتحان بده و...(ایا معدل کل داره؟خودش انگار نمیدونه؟!!!)
مخصوصا "کد عنوان دیپلم".ریاضی فیزیک بوده باید بزنه 10؟
ممنون

separate
19-12-2008, 12:24
سلام
من یه دوستی دارم که دیپلم سال 3 نگرفته و انگار معدل هم نداره برای ثبت نامش باید چه کار کنه؟منظورم اینه که درس افتاده و برای همین معدل کتبی نداره.الان هم باید اسفند امتحان بده و...(ایا معدل کل داره؟خودش انگار نمیدونه؟!!!)
مخصوصا "کد عنوان دیپلم".ریاضی فیزیک بوده باید بزنه 10؟
ممنون

اگه منظورت اینه که الان داره پیش میخونه و از سوم درس افتاده داره که در اون صورت نه معدل کتبی داره نه معدل کل(فعلا) ولی تا مهلتی که توی دفترچه مشخص شده باید دیپلمشو بگیره..برای ثبت نام هم باید معدل رو تخمینی بزنه البته دقت کنه که کمتر بزنه بعدا فروردین ماه میتونه ویرایش کنه یا با نامه به سازمان سنجش مشکلشو حل کنه

bleu2u4u
19-12-2008, 17:06
مهلت ثبت نام تا سه شنبه تمديد شد ولي من تو اخبار شنيدم تمديد نميكنند !!

separate
19-12-2008, 17:35
مهلت ثبت نام تا سه شنبه تمديد شد ولي من تو اخبار شنيدم تمديد نميكنند !!

که اینطور :31:

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره آخرين مهلت ثبت‌نام در آزمون سراسري سال 1388
سازمان سنجش آموزش کشور25/09/87
سازمان سنجش آموزش كشور بدين‌وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون سراسري سال 1388 مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلبانيكه تا اين تاريخ، براي دريافت مدارك ثبت‌نام اقدام ننموده‌اند، با همكاري شركت پست جمهوري اسلامي ايران ترتيبي اتخاذ گرديده كه:

در روز‌هاي شنبه 30/9/87، يكشنبه 1/10/87 و دوشنبه 2/10/87 منحصراً در باجه‌هاي مركزي و مناطق پستي شهرستانها و بخشهاي مختلف كشور (بجز شهرستان تهران كه به شرح بند 2 ذيل خواهد بود) از ساعت 8 صبح لغايت ساعت 19 روزهاي مذكور، نسبت به توزيع مدارك ثبت‌نام اقدام گردد.
در شهرستان تهران از ساعت 8 صبح روزهاي شنبه 30/9/87، يكشنبه 1/10/87 و دوشنبه 2/10/87 تا ساعت 19 روزهاي مذكور منحصراً در مناطق پستي 11، 13، 14، 15، 16، 17، 18 و 19 نسبت به توزيع مدارك ثبت‌نام اقدام شود.

ضمناً به اطلاع مي‌رساند داوطلبان متقاضي ثبت‌نام در آزمون سراسري سال 1388 كه كارت اعتباري ثبت‌نام را تا تاريخ 2/10/87 دريافت مي‌دارند، مي‌توانند تا ساعت 24 روز سه‌شنبه 3/10/87 با مراجعه به نشاني پايگاه الكترونيكي سازمان سنجش آموزش كشور [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، نسبت به ثبت‌نام اينترنتي در آزمون سراسري سال 1388 اقدام نمايند.
روابط عمومي سازمان سنجش آموزش كشور