PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کنــکور 88 || درصدها و رتبه های کنکور 87 در پستهای 2 -- 3 -- 4

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26

mohsen_blid
19-06-2009, 16:42
اخه خیلی ظلمه شما فکر کن می خوام یه سوال رو ضرب و تقسیم سنگین کنی یا خیلی کار های دیگه اینجوری کلی وقت ادم گرفته میشه و اشتباهات بالا میره من که یه ماشین حساب مهندسی بردم اتفاقا به دوستان بغل دستیم هم دادم و برای اولین بار بود که تو اون شهر امتحان می دادم
امسال اولین باره که شنیدم ماشین حساب نباید ببریم خدا به دادمون برسه

dampayi
19-06-2009, 16:47
همچین مسئله ای امکان پذیر نیست
چرا که باید پاسخنامه ها و سوالات رامتفاوت چاپ کنن و این هزینه بالایی داره
در ضمن برای تصحیح ان نیز کار بسیار دشوار میشود
فکر نمی کنم هزینه ی بالایی داشته باشه!!!
یا اینکه تصحیحش سخت بشه!!!!!!!!!!!!
در هر صورت اینجوری هست!!!!

اره بردم اتفاقا به دیگران هم دادم

ایول!!!
یعنی هیچکی گیر نداد!!؟
بعد بگید کنکور تقلب نمی شه!!!!

کنکور هم سوالها چینششون با هم فرق می کنه.ولی گزینه ها یکی هستن.

مطمئنید جای سوال ها فرق می کنه و نه گزینه؟!!
آخه اینجوری که خیلی بده!!
مگه نمی گن کنکور سوالاش به ترتیبه !!
مثلا تو ریاضی اول پایست بعد دیفرانسیل بعد هندسه پایه و.....
خب این جوری که خیلی مسخره می شه!!
یعنی ممکنه سوال اول من احتمال باشه؟!!!!!

mohsen_blid
19-06-2009, 18:05
خوب حالا هر چی باشه من که با خودم ماشین حساب رو میبرم و استفاده هم میکنم مثل پارسال چون اینجوری کم میارم الان اومدم حساب کتاب کردم تست زدم دیدم کاهش بسیار زیادی در درسام دارم منظورم اونایی که فرمولی هستا

در کل این چند روزه خوب نبوده توکل به خدا نمونه درصد ها رو ببینید حال کنید و تخمین بزنید من چه رتبه ای میارم حدودا رو میگما
(اگر دیدید که خیلی بده تو روم نگید بگید انشالله که خوبه:46:)

دینی 30
زیست36
شیمی 13
ریاضی 27
انگلیسی 29
ادبیات 29
زمین 0 عربی 0 فیزیک 0:21::21:

فکر میکنید من کجای دنیا رو میگیرم:5:

با تشکر از دوستان

pesarebaba2006
19-06-2009, 18:21
همچین مسئله ای امکان پذیر نیست
چرا که باید پاسخنامه ها و سوالات رامتفاوت چاپ کنن و این هزینه بالایی داره
در ضمن برای تصحیح ان نیز کار بسیار دشوار میشود

اتفاقا خیلی هم راحنه. محسن جان من شما رو دوست دارم.نمیدونم این اطلاعات رو از کجا میاری. میخوای بهت بگم چه جوری؟بگم؟
شما یک کد روی پاسخنامه ات هست که دستگاه ، با توجه به اون کد سوالاته شما رو صحیح میکنه.خیلی ساده ست.

mohsen_blid
19-06-2009, 18:32
اتفاقا خیلی هم راحنه. محسن جان من شما رو دوست دارم.نمیدونم این اطلاعات رو از کجا میاری. میخوای بهت بگم چه جوری؟بگم؟
شما یک کد روی پاسخنامه ات هست که دستگاه ، با توجه به اون کد سوالاته شما رو صحیح میکنه.خیلی ساده ست.

از جایی نمیارم همینجوری میگم دور هم باشیم بخندیم:31:

البته خارج از شوخی
بله حق با شماست و این امکان هم خیلی دردسر ساز هست نه برای اونها بلکه برای ما
میدونی چرا؟؟:41:
.
.
.
اخه دیگه نمیتونیم از بغل دستی یا جلویی کمک بگیریم چقدرحیف شد:27:

hermione
19-06-2009, 18:39
اخه خیلی ظلمه شما فکر کن می خوام یه سوال رو ضرب و تقسیم سنگین کنی یا خیلی کار های دیگه اینجوری کلی وقت ادم گرفته میشه و اشتباهات بالا میره من که یه ماشین حساب مهندسی بردم اتفاقا به دوستان بغل دستیم هم دادم و برای اولین بار بود که تو اون شهر امتحان می دادم
امسال اولین باره که شنیدم ماشین حساب نباید ببریم خدا به دادمون برسه

اولین باره از یه کنکوری همچین چیزیو میشنوم :31::31::31:

Rainy eye
19-06-2009, 19:04
خوب حالا هر چی باشه من که با خودم ماشین حساب رو میبرم و استفاده هم میکنم مثل پارسال چون اینجوری کم میارم الان اومدم حساب کتاب کردم تست زدم دیدم کاهش بسیار زیادی در درسام دارم منظورم اونایی که فرمولی هستا

خیلی باحالی!!!!!!!!
دیوونگی محضه اگه بخوای از ماشین حساب استفاده کنی!!!!!!!!تا بخوای از ماشین حساب استفاده کنی 2 تا تست میزنی!!!!!!
خصوصاً سوالایی که فرمول دارن که خیلی سادس!!!!!!!!
میشه بگی کدوم درسه که محاسباتش سنگینه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

timsar jackson
19-06-2009, 19:11
میشه بگی کدوم درسه که محاسباتش سنگینه؟

شیمی بعضی از محاسباتش مشکله اما میشه با تمرین و استفاده نکردن از ماشین حساب سرعت عملتو بالا ببری.

mohsen_blid
19-06-2009, 19:47
خیلی باحالی!!!!!!!!
دیوونگی محضه اگه بخوای از ماشین حساب استفاده کنی!!!!!!!!تا بخوای از ماشین حساب استفاده کنی 2 تا تست میزنی!!!!!!
خصوصاً سوالایی که فرمول دارن که خیلی سادس!!!!!!!!
میشه بگی کدوم درسه که محاسباتش سنگینه؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

اصولا من ادم بی کله ایم در ضمن حالا اومدیمو من تا از ماشین حساب استفاده کنم اومدیمو اون دو تا تست غلط از اب در اومد:31: حالا اگه از ماشین حساب استفاده کنم احتمال درست بودنش بیشتر میره :5:(خودمونیما عجب پیش بینی کردما)

:46:

timsar jackson
19-06-2009, 19:53
صولا من ادم بی کله ایم در ضمن حالا اومدیمو من تا از ماشین حساب استفاده کنم اومدیمو اون دو تا تست غلط از اب در اومد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا اگه از ماشین حساب استفاده کنم احتمال درست بودنش بیشتر میره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](خودمونیما عجب پیش بینی کردما)

ریسکش بالاس که ببریش دیدی یهو بهت گیر دادن گفتن ماشین حساب تقلب محسوب میشه....

hermione
19-06-2009, 20:03
اصولا من ادم بی کله ایم در ضمن حالا اومدیمو من تا از ماشین حساب استفاده کنم اومدیمو اون دو تا تست غلط از اب در اومد:31: حالا اگه از ماشین حساب استفاده کنم احتمال درست بودنش بیشتر میره :5:(خودمونیما عجب پیش بینی کردما)

تا بخوای ماشین حساب رو درشو باز کنی بقیه چند تا تست زدن اما جواب هایی که ماشین حساب میگه مطمئن هست البته اگه مراقبا بزارن !!!!فکر کنم اگه به عنوان تقلب بگیرن ازت تا آخر عمر محروم میشی !!!!

ali1223
19-06-2009, 20:05
سلام دوستان اگر من به ترتیب نتیجه درسهام در کنکور به صورت زیر باشه حدود رتبه ام چند میشه؟

ادبیات=43 عربی=20 دینی=51 زبان=17 ریاضی=12 فیزیک=40 شیمی=35 با تشکر

majid.khaledi
19-06-2009, 20:18
سلام دوستان اگر من به ترتیب نتیجه درسهام در کنکور به صورت زیر باشه حدود رتبه ام چند میشه؟

ادبیات=43 عربی=20 دینی=51 زبان=17 ریاضی=12 فیزیک=40 شیمی=35 با تشکر
40 تا 50 هزار کشوری با توجه به 87

soheilsmart
19-06-2009, 20:59
فک کنم پیش بینیش سخت باشه اخه تو این رتبه ها با چند درصد بالا پایین رتبه ها زیاد جابجا میشه!
ولی خب واسه اینکه دید بهتری بدست بیاری به پست های 2 و 3و 4 نگاه بنداز

mohsen_blid
19-06-2009, 21:18
تا بخوای ماشین حساب رو درشو باز کنی بقیه چند تا تست زدن اما جواب هایی که ماشین حساب میگه مطمئن هست البته اگه مراقبا بزارن !!!!فکر کنم اگه به عنوان تقلب بگیرن ازت تا آخر عمر محروم میشی !!!!

ولش کن بابا مثلا بگیرنمون میگن 1 سال نمیتونی کنکور بدی میگم فدای سرم :10:میرم دنبال خوندن بعد دو سال میام :27:
بیشتر از این که نمیشه البته اونجا خودمو به کوچه علی چپ میزنم که نمیدونستمو :27:از این چیزا اگر گذشت که هیچی اگر نگذشت هم بی خیال یه کاریش میکنم:11:

البته خارج از مبحث شوخی
داشتن ماشین حساب خیلی کمک میکنه
من روی درسایی مثل زیست ادبیات دینی و ریاضی انگلیسی حساب باز کردم چون باز روی اینها بیشتر میتونم مانور بدم از 30 تا 60 حالا روی درسایی مثل شیمی یکم کارم سخت تره
درسایی مثل فیزیک و زمین و عربی که هیچی اسمشم هم نمیبرم چون همش بد بیارم یعنی در اصل خوب نخوندم و دیگه وق دوباره خوانی هم ندارم
سعی میکنم در حال حاضر به تست های قبلی رجوع کنم تا ذهنم فقط برای اونها اماده بشه

saeed_h1369
19-06-2009, 21:32
تراز اختصاصی :8200
تراز عمومی :6991!!!!!!!!
تراز کل :7886
رتبه: 68

ayshin
19-06-2009, 21:59
مطمئنید جای سوال ها فرق می کنه و نه گزینه؟!!
آخه اینجوری که خیلی بده!!
مگه نمی گن کنکور سوالاش به ترتیبه !!
مثلا تو ریاضی اول پایست بعد دیفرانسیل بعد هندسه پایه و.....
خب این جوری که خیلی مسخره می شه!!
یعنی ممکنه سوال اول من احتمال باشه؟!!!!!

ببین دوست عزیز این که می گم چینش فرق داره منظورم اینه که مثلا ادبیات 3-4 تا املا داره املای 1 من ممکنه 3 دوستم باشه ولی پاسخ هاو شماره گزینه ی درست یکی هستن.در واقع مهندسی سوالات فرق ندارن یعنی اگه املا اول باشه مال همه اول خواهد بود.

Aidin Barcelona
19-06-2009, 22:51
با سلام
دوستان عزیز من بعد از 2 سال میخوام دوباره درس بخونم واسه کنکور
رشته م ریاضیه
الان هم هیچی یادم نیست و مهم ترین مشکلم اینه که نمیتونم برم طرف درس
حالا چیکار کنم؟
توی تابستون باید چه کاری انجام بدم؟
لطفا دوستانی که تجربه ی موفق دارن جواب بدن
کسی نیست جواب منو بده؟

mohsensoft
19-06-2009, 22:57
سلام به همه ی دوستان عزیز
امیدوارم حال همه خوب باشه
فکر کنم این تاپیک امسال هم مثل پارسال چند تا رتبه ی خیلی خوب داره
شما واقعا تو این روزهای آخر میتونین درس بخونین؟

dampayi
19-06-2009, 22:58
شیمی بعضی از محاسباتش مشکله اما میشه با تمرین و استفاده نکردن از ماشین حساب سرعت عملتو بالا ببری

شیمیو معمولا گزینه هاشو یه جوری می دن که با تخمین های خیلی بالا هم جواب می ده !!
یعنی راحت 8 رو ده بگیرید و از این کارا یا حالا با توجه به گزینه ها اصلا به اعشار دقت نکنید!!
یا شایدم برعکسش یهو می بینید تو گزینه فقط با اعشار بازی کرده عدد ها یکیه !! فقط تعداد اعشار رو حساب کنیدو....
معمولا هم همه با هم ساده می شن!!
خلاصه محاسبات شیمیو خیلی خوب می دن

ریسکش بالاس که ببریش دیدی یهو بهت گیر دادن گفتن ماشین حساب تقلب محسوب میشه....
ایشون درست می گن! خیلی کاره خطرناکیه!!

ببین دوست عزیز این که می گم چینش فرق داره منظورم اینه که مثلا ادبیات 3-4 تا املا داره املای 1 من ممکنه 3 دوستم باشه ولی پاسخ هاو شماره گزینه ی درست یکی هستن.در واقع مهندسی سوالات فرق ندارن یعنی اگه املا اول باشه مال همه اول خواهد بود.
ممنون دوست مهربون!!!!
این فکرا از وقتی به ذهن من اومد که دیدم سال 86 تو عربی اول کاری یهو یه متن دادن!!!
بر خلاف همیشه که ترجمست!!!!

mohsensoft
19-06-2009, 23:10
داشتن ماشین حساب خیلی کمک میکنه
دوست عزیز
خواهشا بچه ها رو تحریک نکن که ماشین حساب ببرن
فکر نمیکنم کسی که یک سال زحمت کشیده اینجور ریسکی انجام بده و با خودش ماشین حساب ببره

dampayi
19-06-2009, 23:26
سلام به همه ی دوستان عزیز
امیدوارم حال همه خوب باشه
شما واقعا تو این روزهای آخر میتونین درس بخونین؟
سلام دوست خوب!!
اینجا کلی رتبه داریم خووووووب !!
فقط من یه ذره کاره بچه هارو خراب می کنم!!
منو حساب نکنیم کلی پی سی ورلدیا ترکوندن!

در مورد درسم باید بگم که من دینو و شیمی فصل آخرو فیزیک پیشم مونده!!!
نه اینکه عقب افتادما!!!
نه از همون اول گذاشته بودم برا هفته آخر!!
ایشالله اینا رم بخونیم از اون چیزایی که قرار بود بخونم فرا تر رفتم!!!!
همه برا هم دعا کنیم یه چیزی می شه !!

موفق باشیم!

Amirlike2
20-06-2009, 01:08
با سلام
دوستان عزیز من بعد از 2 سال میخوام دوباره درس بخونم واسه کنکور
رشته م ریاضیه
الان هم هیچی یادم نیست و مهم ترین مشکلم اینه که نمیتونم برم طرف درس
حالا چیکار کنم؟
توی تابستون باید چه کاری انجام بدم؟
لطفا دوستانی که تجربه ی موفق دارن جواب بدن

پسر عموی من بعد از اینکه از سربازی برگشت شروع به درس خوندن کرد.
خودش که می گفت اول انگیزه نداشت اما وقتی دوستاشو دید که دانشگاه میرن خودشم نشست اساسی خوند
تا اینکه الان لیسانسم گرفته بامعدل بالای 19 الآن هم داره برای فوق لیسانس میخونه.

دوستان این ناامیدی و اضطراب داره منو میکشه ! موهام سفید شد ، چیکار کنم ؟ خدمم که خوب نخوندم . اه
فقط تو نیستی که خوب نخوندی نمونش خود من:27:
خیلی مثل منو تو هستن که خوب نخوندن یا نخونده زیاد دارن. به نتیجه فکر نکن فقط برو کنکورتو بده بعدش حالا هر چیزی که قبول شدی. کنکور یکی از راه های موفقیت بود که اگه استفاده کردی چه بهتر اگرم نه هنوزم راه های زیادی هست. پس زیاد به نتیجه کنکور فکر نکن.

سلام
چینش سوالای شما با بغلیت فرق میکنه....یعنی همون سوالاست... ولی مثلا سوال 1 ریاضی من سوال 10 ریاضی شماست !
خیلی کار مسخره ای هست اگه جای گزینه ها عوض میشد بهتر بود.

بچه ها یک سوالی
اینجوری که بوش میاد میگن نباید با خودتون ماشین حساب ببرید ایا واقعیت داره؟؟؟
اخه پارسال من که با خودم بردمو اتفاقی نیافتاد
اخه نمیشه بدون ماشین حساب کاری کرد که سخت میشه

پارسال هم گفته بودن نباید ماشین حساب همراه داشته باشین حالا چرا به تو چیزی نگفتن ندادن عجیبه.

asroma08
20-06-2009, 01:15
من بعد کلی زور زدن همه ی درسها رو به اون چیزی که میخواستم رسوندن اما متاسفانه نتونستم خیلی به ریاضی برسم !:41:

درصدهام هم به طور میانگین ایناست :
ادبیات 60-65 / دینی 70 / عربی : خیلی متغیره اما تقریبا 50 / زیان : بستگی به کلوز تست و ریدینگ داره . 60-80
فیزیک 40-50 / شیمی 55-60 / ریاضی زیر 20 ... ! امیدی برای زیر 7000 فکر نکنم باشه !؟:19:

1240
20-06-2009, 01:20
دوست عزیز
خواهشا بچه ها رو تحریک نکن که ماشین حساب ببرن
فکر نمیکنم کسی که یک سال زحمت کشیده اینجور ریسکی انجام بده و با خودش ماشین حساب ببره
اونی که درس خونده اره
نه یکی مثل ما که دست به چیزی نزده:31:

Mr_Hamid_Media
20-06-2009, 05:07
سلام به دوستان. من چند تا كنكورو زدم همه درصدهام 50 (بطور ميانگين) هست.رتبه كشوري و منطقه2 چي ميشه؟ (رشته رياضي)

اگه محاسبات 5 دقيقه هم طول بكشه بهتره از اينه كه از جلسه بيرونت كنن و يك سال هم كحروم بشي.ماشين حساب صددرصد تقلبه.اين كارو نكنين.

mohsen_blid
20-06-2009, 07:46
پارسال هم گفته بودن نباید ماشین حساب همراه داشته باشین حالا چرا به تو چیزی نگفتن ندادن عجیبه.

اینا با من لج کرده بودند و به من نگفته بودند اینا منتظر زمانی بودند که من به زمین بخورم:31:

اونی که درس خونده اره
نه یکی مثل ما که دست به چیزی نزده:31:
ایول میبینم که دوستان شجاع دیگری در این زمینه هستند :11:

اگه محاسبات 5 دقيقه هم طول بكشه بهتره از اينه كه از جلسه بيرونت كنن و يك سال هم كحروم بشي.ماشين حساب صددرصد تقلبه.اين كارو نكنين.

نه بابا
این حرفا چیه میری بعدا 2 ساله دیگه میای اونم با قدرت زیاد

البته به دوستان پیشنهاد میکنم که اینکار رو نکنن حتی اونایی که کمی متوسط خوندن

حالا من میبرم و قصدم تحریک اذهان عمومی نیست:18:

b.crazy22
20-06-2009, 08:56
کسی میدونه کارت های دانشگاه ازاد کی میاد؟ (غیرپزشکی)

sina1989sina
20-06-2009, 09:56
با سلام
كسي مي داند درصزهاي رتبه ي 1000 منطقه ي 1 در تجربي چي بوده است؟

mohsensoft
20-06-2009, 10:04
نه بابا
این حرفا چیه میری بعدا 2 ساله دیگه میای اونم با قدرت زیاد
من واقعا کم مونده با حرف های شما 2 تا شاخ روی سرم به وجود بیاد
خیلی عجیب غریبه کلا

اونی که درس خونده اره
نه یکی مثل ما که دست به چیزی نزده
از ما گفتن بود
به هر حال شما دیگه تو سنی هستید که بتونید خودتون تصمیم بگیرید

ayshin
20-06-2009, 11:02
ممنون دوست مهربون!!!!
این فکرا از وقتی به ذهن من اومد که دیدم سال 86 تو عربی اول کاری یهو یه متن دادن!!!
بر خلاف همیشه که ترجمست!!!!
کلا سال 86 افتضاح ترین کنکوری بود که اجرا شد.به خاطر تفکرات عالمانه ی بعضی ها (اگه یادتون باشه)اون سال ساعت ها رو نکشیدن جلو و کنکور بر عکس سالهای قبل ساعت 7 برگزار شد و ما که واسه 8 تمرین کرده بودیم خیلی بد شد.از هر درس یه سوال آخر این بود که حدس می زنین چند درصد جواب داده باشین؟ بادر نظر گرفتن این که هر سوال درست مثلا ریاضی چقدر آدم رو جلو میندازه خودت قضاوت کن که چقدر طراح آدم بی خودی بوده که این کار رو کرده.پس زیاد روی سال 86 حساب نکن.و سوالهای فیزیک هم که همشون حالت تئوری داشتن نه حلی.امیدوارم از شانس من امسال مثل 86 نشه.

واسه دو ستایی که می گن بدون ماشین حساب نمی تونن حساب کنن یه توصیه دارم.اگه قرار باشه جواب سخت باشه یا مثلا تقسیم اعشاری یا از این چیزا باشه اولا می گن که همه بیارن.ضمنا قبل ورود به جلسه همه رو بازدید بدنی می کنن!!!پس امکان نداره بذارن.اگه سر جلسه بگیرن هم تقلب محسوب می شه.واسه ی محاسبات چند مرحله ای اگه عدد کسری اومد بهتره که تقسیم نکنین اگه ساده شدنیه تا جایی که ساده می شه ساده کنین.ممکنه در مرحله ی بعدی عددی باشه که کسر رو تبدیل به عدد صحیح میکنه.یا توی ضرب اعداد بزرگ اگه صفر زیاد داشت می تونین صفرهاش رو به صورت ضربدر توان 10 در بیارین تا جا نندازین.و می تونین ضرب نکنین تا در مراحل بعدی شاید با یه عددی ساده بشن و تبدیل به عددهای کوچکتر بشن.این یکی از تکنیک های کنکوره.توی 99%جواب می ده.

only4you_mehr
20-06-2009, 11:33
چرا "منتقل میکند" دو کلمس ؟ مگه یک فعل مرکب نیست ؟

mohsen_blid
20-06-2009, 11:52
من واقعا کم مونده با حرف های شما 2 تا شاخ روی یرم به وجود بیاد
خیلی عجیب غریبه کلا

از ما گفتن بود
به هر حال شما دیگه تو سنی هستید که بتونید خودتون تصمیم بگیرید

نه کلا حرفای من تو این چند روز بیشتر واسه مزاح بود اخه احساساتی شده بودم:10:
خوب بریم بگریدم و کمی استراحت و نگاهی به تست ها تا امدگی داشته باشیم برای کنکور

timsar jackson
20-06-2009, 11:58
کسی اگه امسال کنکور نده واسش سال بعد مشکل پیش نمیاد؟ یعنی از کنکور سال بعد محروم نمیشه؟

پ.ن:sms درست شد :دی

shahroozm
20-06-2009, 12:03
سلام
دوستان کارن سراسری و آزاد رو چه تاریخی میدن؟

timsar jackson
20-06-2009, 12:13
دوستان کارن سراسری و آزاد رو چه تاریخی میدن؟

سراسری 1 تیر......

Rainy eye
20-06-2009, 12:45
تراز اختصاصی :8200
تراز عمومی :6991!!!!!!!!
تراز کل :7886
رتبه: 68

دادا سعید اگه این تاپیک تا موقع اومدن نتایج موند حتماً کارنامه سراسریتو بزار ...خیلی دوس دارم ببینم!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

البته خیلی خوب میشه که همه این دوستانم کارنامه هاشونو بزارن!!!!

شیمی بعضی از محاسباتش مشکله اما میشه با تمرین و استفاده نکردن از ماشین حساب سرعت عملتو بالا ببری

حالا مگه شیمی چندتا مسئله میاد که این همه دردسر بخواد داشته باشه!!!!!!خیلی باشه 10 تاس...

nafas
20-06-2009, 12:59
کسی اگه امسال کنکور نده واسش سال بعد مشکل پیش نمیاد؟ یعنی از کنکور سال بعد محروم نمیشه؟

پ.ن:sms درست شد :دی

نه میتونه شرکت کنه

در یه صورت محروم میشی اونم که امسال شرکت کنی و انتخاب رشته کرده باشی و قبول بشی یعنی توی انتخابات یه جا آورده باشی

اونم یک سال محروم میشی و سال بعد نه بعدش میتونی امتحان بدی دوباره

rambo_1386
20-06-2009, 15:58
نه میتونه شرکت کنه

در یه صورت محروم میشی اونم که امسال شرکت کنی و انتخاب رشته کرده باشی و قبول بشی یعنی توی انتخابات یه جا آورده باشی

سلام دوست عزیز من امسال بخاطر یه سری مشکلات نتونستم درس بخونم ولی به خاطر فشارهای خانواده باید حتما برم سرجلسه کنکور ! حالا من تو تیر میتونم انتخاب رشته نکنم؟ یا باید حتما انتخاب رشته کنم؟ اگه انتخاب رشته نکنم واسه سال بعد مشکلی پیش نمیاد؟ و سوال آخر مثلا من امسال چندتا رشته انتخاب کردم و یه رشته ای قبول شدم حالا اگه به اون رشته نرم سال بعد محروم میشم:18: اصلا یه سوال کلی بعد از کنکور قراره چه بلاهایی سرمون بیاد؟ تا اونجایی که من میدونم بعد از اومدن کارنامه چندتا رشته انتخاب میکنیم( دقیقا چندتا؟؟) بعدش هم یه کارنامه میاد که میگه تو اون رشته ها قبول شدیم یاد نه حالا طبق گفته های شما اگه تو یه رشته انتخاب شده باشیم اگه نریم سال بعد محروم میشیم درسته؟:18: تشکر:11:

vahid_civil
20-06-2009, 16:25
سلام دوست عزیز من امسال بخاطر یه سری مشکلات نتونستم درس بخونم ولی به خاطر فشارهای خانواده باید حتما برم سرجلسه کنکور ! حالا من تو تیر میتونم انتخاب رشته نکنم؟ یا باید حتما انتخاب رشته کنم؟ اگه انتخاب رشته نکنم واسه سال بعد مشکلی پیش نمیاد؟ و سوال آخر مثلا من امسال چندتا رشته انتخاب کردم و یه رشته ای قبول شدم حالا اگه به اون رشته نرم سال بعد محروم میشم:18: اصلا یه سوال کلی بعد از کنکور قراره چه بلاهایی سرمون بیاد؟ تا اونجایی که من میدونم بعد از اومدن کارنامه چندتا رشته انتخاب میکنیم( دقیقا چندتا؟؟) بعدش هم یه کارنامه میاد که میگه تو اون رشته ها قبول شدیم یاد نه حالا طبق گفته های شما اگه تو یه رشته انتخاب شده باشیم اگه نریم سال بعد محروم میشیم درسته؟:18: تشکر:11:

شما اگه کنکور بدی و بعد مجاز به انتخاب رشته بشی واست فرم انتخاب رشته میاد.
برای ریاضی تا 100 رشته میتونی انتخاب کنی .
حالا اگه اینو پر کنی و یه جا روزانه قبول بشی یا باید بری یا تا یک سال حق کنکور دادن نداری.

rambo_1386
20-06-2009, 16:39
شما اگه کنکور بدی و بعد مجاز به انتخاب رشته بشی واست فرم انتخاب رشته میاد.
برای ریاضی تا 100 رشته میتونی انتخاب کنی .
حالا اگه اینو پر کنی و یه جا روزانه قبول بشی یا باید بری یا تا یک سال حق کنکور دادن نداری.
دستت درد نکنه خیالم راحت شد ، نه! نه! هنوز درست حسابی خیالم راحت نشده :46: یه سوال دیگه دانشگاه آزادم اینجوریه یا فرق میکنه؟ اگه امسال آزاد قبول بشم نرم سال بعد واسه کنکور آزاد محروم میشم؟ آزاد که به سراسری ربطی نداره درسته ؟ یا نکنه اگه ازاد قبول شدم نرم سال بعد سراسری هم محروم میشم:18:

hermione
20-06-2009, 16:58
دستت درد نکنه خیالم راحت شد ، نه! نه! هنوز درست حسابی خیالم راحت نشده :46: یه سوال دیگه دانشگاه آزادم اینجوریه یا فرق میکنه؟ اگه امسال آزاد قبول بشم نرم سال بعد واسه کنکور آزاد محروم میشم؟ آزاد که به سراسری ربطی نداره درسته ؟ یا نکنه اگه ازاد قبول شدم نرم سال بعد سراسری هم محروم میشم:18:

دانشگاه آزاد اینطوری نیست !!!

ayshin
20-06-2009, 17:19
نه میتونه شرکت کنه

ببخشیدا ولی کی اینو گفته؟فقط در صورتی محروم می شی که روزانه قبول شی و نری.ولی اگه شبانه یا پیام نور یا غیر انتفاعی قبول بشی ونری می تونی بازم کنکور بدی.واسه اینه که می گن اگه به رشته ای علاقه ندارین اون رو توی انتخاب رشتتون وارد نکنی(در مورد روزانه فقط این رو می گم).چون اگه نرین محروم می شین.حتی اینم بگم اگه شبانه یا پیام نور یا غیر انتفاعی قبول شی و بری و در حین این که دانشجو هستی(مثل خود من)می تونی باز هم کنکور بدی و مانعی هم وجود نداره.لطفا این طور اخبار نادرست یا ناقص ندین.چون به خاطر این جور حرفای بعضی ها کم مونده بود من قبل ثبت نام برم و انصراف بدم.

m007007
20-06-2009, 17:56
ببخشیدا ولی کی اینو گفته؟فقط در صورتی محروم می شی که روزانه قبول شی و نری.ولی اگه شبانه یا پیام نور یا غیر انتفاعی قبول بشی ونری می تونی بازم کنکور بدی.واسه اینه که می گن اگه به رشته ای علاقه ندارین اون رو توی انتخاب رشتتون وارد نکنی(در مورد روزانه فقط این رو می گم).چون اگه نرین محروم می شین.حتی اینم بگم اگه شبانه یا پیام نور یا غیر انتفاعی قبول شی و بری و در حین این که دانشجو هستی(مثل خود من)می تونی باز هم کنکور بدی و مانعی هم وجود نداره.لطفا این طور اخبار نادرست یا ناقص ندین.چون به خاطر این جور حرفای بعضی ها کم مونده بود من قبل ثبت نام برم و انصراف بدم.

شما 100% مطمئنید که شبانه 1 سال محروم نمیکنه؟؟
حالا که بحث شبانه شد خواستم بدونم که فرقش با روزانه چی هست به غیر از شهریه ای که باید داد؟ایا کلا اعتبارش از همون رشته که روزانه باشه کمتر هست؟؟

1240
20-06-2009, 18:01
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezaxp
20-06-2009, 19:20
بچه ها کارت های کنکور اومد ... حمله کنیییید !!!!

rambo_1386
20-06-2009, 19:56
دستت درد نکنه خبر خوبی بود من الان چاپ کردم:21::46:

rosenegarin13
20-06-2009, 20:09
منم چاپ کردم....تاریخ کنکور عقب نمیفته احیانا؟ با توجه به هرج و مرج و....

timsar jackson
20-06-2009, 20:18

کارت ورود به جلسه؟؟؟؟

mohsensoft
20-06-2009, 20:18
ayshin جان
من یه کار فوری باهاتون دارم
چه جوری میتونم به شما دسترسی پیدا کنم؟
اگه میشه ایمیلتون رو همینجا بذارید کارم خیلی فوریه
هیچ راه ارتباطی دیگه ای هم به ذهنم نمیرسه
ممنون

rambo_1386
20-06-2009, 20:24
کارت ورود به جلسه؟؟؟؟
سلام تیمسار کارتتو چاپ کردی یا نه؟

rosenegarin13
20-06-2009, 20:26
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 8 (7 کاربران و 1 مهمان)

amir400
20-06-2009, 20:27
چرا "منتقل میکند" دو کلمس ؟ مگه یک فعل مرکب نیست ؟

منم موافقم ! اون جمله 3 جزیی گذرا به مفعول بود! سوال غلط نبود؟
اصلا کلا 4جزیی مفعول مسند فقط این 3 تاست:
1- هویدا می سازد - ممتاز میسازد - آشکار می سازد - ...
2- مفاهیم گردانیدن
3- مفاهیم پنداشتن
:5::5:

timsar jackson
20-06-2009, 20:30
سلام تیمسار کارتتو چاپ کردی یا نه؟

سلام امیر جان

نه من کنکور نمیدم دادا حوصله ندارم 5 ساعت بشینم سر جلسه...

rambo_1386
20-06-2009, 20:46
سلام امیر جان

نه من کنکور نمیدم دادا حوصله ندارم 5 ساعت بشینم سر جلسه...
برای چی نمیری ؟ یعنی چی حوصله ندارم مگه دست خودته:21: حالا برو شاید یه اتفاقی افتاد رتبت 3 رقمی شد مگه نمیدونی تازگیا تو ایران همه چی برعکس شده شاید تو کنکور هم مثل ........ تقلب رخ بده منظورمو گرفتی؟:27:ولی جدا از شوخی برو سر جلسه هم یه تجربه ای میشه و هم اگه بعد سوالاتو دیدی پشیمون نمیشی

pooyaabi
20-06-2009, 20:59
سلام
بچه های با تجربه
پنج شنبه کنکور دارم
ازمون 3 جامع سنجش در صد هام این بود
ادبیات 76
عربی 40
دینی 88
زبان 65
ریاضی 40
فیزیک 55
شیمی 60

اگه بشه این درصد ها رو تو سراسری 5 شنبه زد چه رتبه ای کشوری میارم ؟
منطقه دو هستم
( ای وااااای اگه روزی یه ساعت بیشتر خونده بودم الان به این خفت نیفتاده بودم)

timsar jackson
20-06-2009, 21:01
برای چی نمیری ؟ یعنی چی حوصله ندارم مگه دست خودته[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حالا برو شاید یه اتفاقی افتاد رتبت 3 رقمی شد مگه نمیدونی تازگیا تو ایران همه چی برعکس شده شاید تو کنکور هم مثل ........ تقلب رخ بده منظورمو گرفتی؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ولی جدا از شوخی برو سر جلسه هم یه تجربه ای میشه و هم اگه بعد سوالاتو دیدی پشیمون نمیشی

نمیدونم والا ببینم چی میشه.........

mf.designing
20-06-2009, 21:13
دوستان کارتتون رو گرفتید ؟ کسی موردی داشته تا حالا ؟ راستی کارت رو همونطوری بزرگ باید چاپ کنیم ؟

ayshin
20-06-2009, 22:02
شما 100% مطمئنید که شبانه 1 سال محروم نمیکنه؟؟
حالا که بحث شبانه شد خواستم بدونم که فرقش با روزانه چی هست به غیر از شهریه ای که باید داد؟ایا کلا اعتبارش از همون رشته که روزانه باشه کمتر هست؟؟
شبانه تنها فرقش اینه که شهریه داره حدود300-400 هزار تومان.البته بسته به رشته محل تحصیل و سال قبول شدن فرق می کنه.مدرکش همون روزانه هست و کلاسهاو دانشکدشون هم با روزانه ها مشترکه.اعتبارشون هم چون توی مدرک ذکر نمی شه یکیه.برای اینکه بدونین 100%مطمئن هستم که شبانه محرومیت نداره این رو از دفترچه ی شماره ی 2 87سال می ذارم :

پذیرفته شدگان دوره های روزانه آزمون سراسری سال 1386(اعم از رشته های متمرکز و یا نیمه متمرکز)خواه در موسسه ی آموزش عالی ذیربط ثبت نام نموده یا ننموده باشند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال جاری (آزمون سراسری سال 87)را نداشته اند.بدیهی است در صورت شرکت در آزمون سال جاری برابر مقررات مربوط با آنان رفتار خواهد شد.
چون از دفترچه ی سال 87 نوشتم سالهاش مطابقت با امسال ندارن.

pooyaabi
20-06-2009, 22:15
شبانه تنها فرقش اینه که شهریه داره حدود300-400 هزار تومان.البته بسته به رشته محل تحصیل و سال قبول شدن فرق می کنه.مدرکش همون روزانه هست و کلاسهاو دانشکدشون هم با روزانه ها مشترکه.اعتبارشون هم چون توی مدرک ذکر نمی شه یکیه.برای اینکه بدونین 100%مطمئن هستم که شبانه محرومیت نداره این رو از دفترچه ی شماره ی 2 87سال می ذارم :

پذیرفته شدگان دوره های روزانه آزمون سراسری سال 1386(اعم از رشته های متمرکز و یا نیمه متمرکز)خواه در موسسه ی آموزش عالی ذیربط ثبت نام نموده یا ننموده باشند حتی با دادن انصراف قطعی از تحصیل حق ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری سال جاری (آزمون سراسری سال 87)را نداشته اند.بدیهی است در صورت شرکت در آزمون سال جاری برابر مقررات مربوط با آنان رفتار خواهد شد.
چون از دفترچه ی سال 87 نوشتم سالهاش مطابقت با امسال ندارن.

اون وقت مثلا آزاد شهریه چه جوریه ؟
واسه الکترونیک مثلا ؟ ( البته فک کنم آزاد شهریه اش هرچی هم باشه بازم شبانه بهتره چون دولتی حساب میشه درسته ؟)
و به شبانه تو یه شهر دیگه خوابگاه میدن؟

mohsensoft
20-06-2009, 22:19
ayshin جان
لطفا به پیغام خصوصی که دادم جواب بدید
ممنون

1240
20-06-2009, 22:26
من سال دوم هستم
یعنی پارسال پیش بودم
امسال هم هیچی درس نخواندیم
خداکنه ازاد قبول شیم حداقل
هر چی از پارسال هم یبادمون بود یادمون رفته

navid10000
20-06-2009, 22:29
خدایا فقط خودت کمک کن
خودت می دونی من هیچی نخوندم تنبلی کردم ولی تو خیلی مهربانتر از این حرفا هستی

majid.khaledi
20-06-2009, 22:38
سلام بر همه
از اون جایی که اینتر نت شده ف*یلتر نت! به همه توصیه می کنم کارت هاتون رو زود پرینت بگیرید
چون فن اوا که داره تقریبا سرعتش به صفر میل می کنه!!!
10min هم بیشتر دیتا نمیده
موفق باشید

1240
20-06-2009, 22:44
خدایا فقط خودت کمک کن
خودت می دونی من هیچی نخوندم تنبلی کردم ولی تو خیلی مهربانتر از این حرفا هستی
ما هم به همین امدی هستیم
تازه من سال دوم هم هستم
و یک سال پیش رو هم کاری نکردم
امسال هم پشت کنکور موندیم
کاری نکردیم:5:

m007007
20-06-2009, 22:50
کارت رو مگه از سنجش نمیگیرید؟من که چیزی ندیدم؟؟!

mohsensoft
20-06-2009, 22:54
کارت رو مگه از سنجش نمیگیرید؟من که چیزی ندیدم؟؟!
من که گرفتم
شما میری تو سایت سازمان و با استفاده از مشخصاتت وارد یه صفحه میشی و میتونی اون صفحه رو پرینت بگیری
از 3 طریق هم میتونی مشخصاتت رو وارد کنی

ayshin
20-06-2009, 22:55
یعنی شما این جا رو ندارین؟

m007007
20-06-2009, 23:24
یعنی شما این جا رو ندارین؟

الان دارم:10:

Rainy eye
20-06-2009, 23:28
سلام دوستان
یه سوال: حوزه رو بر اساس محل سکونت مشخص میکنن یا محل اخذ دیپلم؟!
خوب من چه خاکی به سرم بریزم!؟!

shabeashegha
20-06-2009, 23:31
بچه ها کسی میدونه واسه قبولی توی داروسازی تهران (دانشگاه آزاد) چه درصدایی لازمه؟
آخرین ترازم (آزمون 29 خرداد) شد 6300 . هنوز کنکورای آزاد سال پیش رو نزدم ولی میدونم که زیست رو 100 و شیمی و فیزیک و عمومی ها رو بالای 80 میتونم بزنم ولی ریاضیم ضعیفه و شاید بین 30 تا 40 بزنم بنظرتون خوبه یا جای کار داره؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون:20:

timsar jackson
20-06-2009, 23:37
بچه ها کسی شماره ی سازمان سنجش رو داره؟ میخوام یه سوال در مورد کنکور بپرسم.......

شماره ی روابط عمومی یا.....؟

mohsensoft
20-06-2009, 23:40
بچه ها کسی میدونه واسه قبولی توی داروسازی تهران (دانشگاه آزاد) چه درصدایی لازمه؟
آخرین ترازم (آزمون 29 خرداد) شد 6300 . هنوز کنکورای آزاد سال پیش رو نزدم ولی میدونم که زیست رو 100 و شیمی و فیزیک و عمومی ها رو بالای 80 میتونم بزنم ولی ریاضیم ضعیفه و شاید بین 30 تا 40 بزنم بنظرتون خوبه یا جای کار داره؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
سلام
آزاد رو نمیدونم اما واسه دولتی یکی از آشنایان با درصد های شما دندانپزشکی ساری قبول شد(آزاد)
البته توی دولتی با درصد های به مراتب پایین تر(به غیر از ریاضی که همین 30 بود) دندانپزشکی بابل قبول شد که قاعدتا همین دولتی رو انتخاب کرد
فکر میکنم با این حدودی که شما گفتی بتونی داروسازی قبول شی
چون توی رشته ی تجربی زیاد به ریاضی توجهی نمیشه و بیشتر درسای دیگه اهمیت داره

Rainy eye
20-06-2009, 23:47

هیشکی جواب نمیده؟!
اصلاً هیچ راهی هست بخوای اعتراض کنی واسه تغییر دادن حوزه؟!(زهی خیال باطل)

nafas
20-06-2009, 23:55

ببخشید اصولا مردم دنبال روزانه هستن
شما هم انگار با ما دعوا داری اخبار ناقص چیه من همین قد کع بلد بودم بهش جواب دادم بهتر از این بود که بدون جواب بمونه چون این همه آدم اومده بود و بهش محل نزاشته بود و پسته خودشون رو داده بود

در ضمن شبانه و غیر انتفاعی مثله کنکور آزاد کیلویییه
هر موقع دلت خواست میشه بری چون بر اسال پول بناس

rambo_1386
21-06-2009, 00:08
سلام دوستان هرکی میخواد تو کنکور تقلب کنه اول مطمئن بشه سوالاتش با بغل دستیش هیچ فرقی نمیکنه بعد به معدل یارو رو کارتش قبل شروع یه نگاه بندازید ببینید درسش خوبه یا نه:21: اینجوری حداقل میفهمید تستهایی که تقلب کردید امکان درست بودنش بیشتره:21:

Rainy eye
21-06-2009, 00:09
با تشکر از جوابهای تمام دوستان!!!!!!!!!!!!
محمود بیا از همون اطلاعات ناقصت به منم بده!!!!!!!!: دی

rambo_1386
21-06-2009, 00:18
هیشکی جواب نمیده؟!
اصلاً هیچ راهی هست بخوای اعتراض کنی واسه تغییر دادن حوزه؟!(زهی خیال باطل)
منم دقیقا همین مشکل دارم چندتا از دوستام خودم ثبت نام کردم ولی نمیدونم چرا حوزه من با اونا یکی نیست:41: از الان که بدشانسی من شروع شده وای به حال کنکور :41:حالا تنهایی باید برم حوزه استرس از این بیشتر:18:

nafas
21-06-2009, 00:27
سلام

نه دست شما نیست
هر جا خواستن میندازن
اینم کیلوییه
مثلا من خواهرم 2 سال پیش یه جایی بود سال بعدش حوزش جای دیگه
اعتراض هم وارد نیست
بستگی به شانست داره

شاید تو شهر های بزرگ بشه کاری کرد

ولی اصولا باید خودشون بفهمن که کجحا بندازن چون تو شهر بزرگ تا بخوای از این ور شهر بری اون ور شهر که کنکور تمومه :27:

skull_avatar
21-06-2009, 01:41
سلام به همگی
این پرینت کارت رو شرایط خاصی براش نذاشتن منظورم رنگی یا سیاه سفید بودن و اندازه و این جور چیزاشه..

pooyaabi
21-06-2009, 08:00
سلام بچه ها
من دو تا سوال صفحه ی 406 داشتم میشه جواب بدین

rezaxp
21-06-2009, 08:02
این پرینت کارت رو شرایط خاصی براش نذاشتن منظورم رنگی یا سیاه سفید بودن و اندازه و این جور چیزاشه..

من که سیاه سفید پرینت کردم

rezaxp
21-06-2009, 08:04
راستی کسی اینجا دست چپ هست ؟
رو کارتتون براتون زدن دست چپ یا نه ؟

pooyaabi
21-06-2009, 08:27
من که سیاه سفید پرینت کردم
مگه کارت ها اومده بالا ؟
قرار بود دوشنبه بیاد

pooyaabi
21-06-2009, 09:07
وااای منم پرینت کارت رو گرفتم

behnam_roli
21-06-2009, 09:08
آخ جون تا محل حوزه امتحانیم یه ربع راهه! اونم پیاده!

سلام دوستان
خوب من چه خاکی به سرم بریزم!؟!

من فکر کنم بر اساس محل اخذ دیپلم باشه

آخه من خونمون منطقه 9 هستش مدرسمون منطقه 10 حوزمونم منطقه 10 افتاده

حالا مگه چقدر راهه؟؟

1240
21-06-2009, 09:33
سلام به همگی
ساه و سفید زدم تنگش :20:

amir400
21-06-2009, 09:34
همین صفحه ی 409 P30World و نوشته های خودتان را به انگلیسی ببینید:

اینجا رو: Note: Any discussion of political and election this association was prohibited and violators will encounter a possible!
:دی من موندم این اصلا با عبارت اصلی بالای فروم فرق می کنه! فقط مفهومش همونه! نکنه گوگل مفهوم نوشته ها رو هم میفهمه!!!

caca_caca888
21-06-2009, 09:41
من میخوام شروع کنم به تست زدن. چی کار کنم؟؟؟از چه کتابی؟
البته من 88 کنکور ندارم(آزمایشی دارم).89 کنکور دارم.کلاس سوم دبیرستان رشته ریاضی فیزیکم هستم یعنی امسال میرم پیش دانشگاهی.

timsar jackson
21-06-2009, 09:49

واسه چه درسی کتاب تست میخوای؟

skull_avatar
21-06-2009, 10:13
همین صفحه ی 409 P30World و نوشته های خودتان را به انگلیسی ببینید:

اینجا رو: Note: Any discussion of political and election this association was prohibited and violators will encounter a possible!
:دی من موندم این اصلا با عبارت اصلی بالای فروم فرق می کنه! فقط مفهومش همونه! نکنه گوگل مفهوم نوشته ها رو هم میفهمه!!!

اگه بصورت مهمان وارد انجمن شده باشیم عبارت بالای صفحه فرق می کنه ، گوگل از روی اون عبارت ترجمه کرده

mohsensoft
21-06-2009, 10:13
البته من 88 کنکور ندارم(آزمایشی دارم).89 کنکور دارم.کلاس سوم دبیرستان رشته ریاضی فیزیکم هستم یعنی امسال میرم پیش دانشگاهی.
لطفا سوالتون رو در تاپیک مخصوص خودش مطرح کنید:

ayshin
21-06-2009, 10:14
دوست عزیز اگه حوزت مثل من بیرون شهره مطمئنا سرویس داره.حوزه ی من نیم ساعت با شهر فاصله داره!!!!من باید از 5:30 دقیقه صبح بیدار شم.ولی اینکه چه طور حوزه ها رو مشخص می کنن فکر کنم از روی شماره پرونده باشه.مثلا من و دوستم دو سال با هم ثبت نام کردیم یعنی با هم از پست کارت ثبت نام گرفتیم هر دو سال هم با هم بودیم.اصلا هم امکان نداره حوزه رو عوض کنن.چون شماره ها به ترتیبه.

rezaxp
21-06-2009, 10:32
دست چپ نداشتیم ؟

MaaRyaaMi
21-06-2009, 10:39
دست چپ نداشتیم ؟

من چپ دستم

:20: چی شده؟

MaaRyaaMi
21-06-2009, 10:43
منم حوزه ی کنکورم امسال دبیرستان مهرنامی ه تو فلکه اول تهرانپارس : دی

میشه گفت تقریبا بهم نزدیکه و مشکلی ندارم

در ضمن مدرسه شرایطشم بهتر از دانشگاه هس با توجه به تجربه پارسالم!

rezaxp
21-06-2009, 10:53
من چپ دستم

رو کارت شما براتون نوشته دست چپ یا نه ؟

nafas
21-06-2009, 10:54
من چپ دستم

سلام

منظورش این بود که صندلی که میخوان برات بزارن مخصوص چپ دست ها هست یا نه ؟

اگه راست دست بزارن مشکل داری دیگه ؟

اصلا چنین چیزی تو فرم ثبت نام بود که مشخص کنی ؟

mohsen_blid
21-06-2009, 10:56
بنده هم دست چپ هستم و تو کارت مندرج نشده در ضمن در زمان ثبت نام من گزینه اش رو زدم اما رو کارت نیست بایستی چکار کنیم

ایرادی داره مگه حالا

MaaRyaaMi
21-06-2009, 11:00
سلام

منظورش این بود که صندلی که میخوان برات بزارن مخصوص چپ دست ها هست یا نه ؟

آها !
خب برای منم ننوشته
پارسالم همینطور بود برای کارت و من کارتمو الان دارم چیزی ننوشته بودن ولی وقتی اونجا رفتم گذاشته بودن یک صندلی دیگه

نه اونا خودشون صندلی میزارن و از این بابت مشکلی نیس
فوقش اگه نزاشتن بهشون میگین

تو فرم ثبت نام بوده قبلا گزینه مربوط به چپ دستا

rezaxp
21-06-2009, 11:00

شدید ...

آره بود ... من تیکش را هم زدم

بنده هم دست چپ هستم و تو کارت مندرج نشده در ضمن در زمان ثبت نام من گزینه اش رو زدم اما رو کارت نیست بایستی چکار کنیم

ایرادی داره مگه حالا
من پرسیدم که ببینم فقط برای من نزده یا برای بقیه هم نزده ... مثل این که برای هیچ کس نزده ...

Rainy eye
21-06-2009, 11:01
من فکر کنم بر اساس محل اخذ دیپلم باشه

آخه من خونمون منطقه 9 هستش مدرسمون منطقه 10 حوزمونم منطقه 10 افتاده

حالا مگه چقدر راهه؟؟

خیلی راهه!!!!!!: دی

منم حوزه ی کنکورم امسال دبیرستان مهرنامی ه تو فلکه اول تهرانپارس : دی

میشه گفت تقریبا بهم نزدیکه و مشکلی ندارم

در ضمن مدرسه شرایطشم بهتر از دانشگاه هس با توجه به تجربه پارسالم!

چقد از خونتون دوره!!!!! چطور میخوای بری این همه راهو؟!: دی
منم موافقم...مدرسه خیلی بهتره ...چون تعداد کمتره بهتر رسیدگی میکنن!!!!از همه بهتر اینه که نیمکته مشکلی واسه چپ دست بودن نداری!!!!!خوش به حالت...

asroma08
21-06-2009, 11:03
حوزه امسال احتمالا برحسب کدپستی و ادرس منزل تعیین شده . حداقل اصفهان که اینطور بوده . من و 3تا از دوستام که تقریبا با بقیه فاصله ی زیادی داریم , یه جا افتادیم و بقیه جای دیگه .
حالا میری اونجا کسی رو نمیشناسیم ضد حال می خوریم استرس میره بالاتر

javat00
21-06-2009, 11:03
اه.گند به این شانس بزنند...
متاسفانه حوزه ی من بدترین جای ممکن افتاده...محله ی لات و لوت ها ...
اشتباه کردم کنکور ثبت نام کردم...حاظرم پنج شنبه نرم کنکور ندم اما حوزه ی انتخابیم رو اونجا نذارن..
واقعا جای تامل و تانی و تفکر داره که بر چه اساسی حوزه انتخاب میکنند..

MaaRyaaMi
21-06-2009, 11:05
چقد از خونتون دوره!!!!! چطور میخوای بری این همه راهو؟!: دی
منم موافقم...مدرسه خیلی بهتره ...چون تعداد کمتره بهتر رسیدگی میکنن!!!!از همه بهتر اینه که نیمکته مشکلی واسه چپ دست بودن نداری!!!!!خوش به حالت...
نه بابا : دی اتفاقا نزدیکه خونه سهیله : :)) (اسپم : دی)

با مترو و brt میرم !

آره خدائیش همه اونایی که مدرسه بودن میگن مدرسه بهتره

کاش مدرسه خودمون بود ...

MaaRyaaMi
21-06-2009, 11:08
اشتباه کردم کنکور ثبت نام کردم...حاظرم پنج شنبه نرم کنکور ندم اما حوزه ی انتخابیم رو اونجا نذارن..

!!!!!!!!!!!!
اشکالی نداره بابا
همش 4 5 ساعت اونجایی

منم نمیدونم ولی فک کنم بر اساس اینکه کجا دیپلمتو گرفتی باشه
اخه جلوی ادرس اولش واسه من نوشته آموزش پرورش منطقه 8 دبیرستان مهرنامی............

Rainy eye
21-06-2009, 11:09
یه سوال دیگه: باید پرینت رنگی از کارت بگیرم؟! یا فرق نمیکنه؟!

majid.khaledi
21-06-2009, 11:11
سلام
من شنیدم از این شلوغی ها سو استفاده شده وسوالای کنکور رو فروختن!!!!!!!!!!

MaaRyaaMi
21-06-2009, 11:12
یه سوال دیگه: باید پرینت رنگی از کارت بگیرم؟! یا فرق نمیکنه؟!

نمیدونم فک نکنم فرقی کنه
چون فقط نوشته پرینت !

ولی خب باید اون قسمت مهر و اینا مشخص باشه..............

دوستان یاری کنن لطفا

:31:

Rainy eye
21-06-2009, 11:12
!!!!!!!!!!!!
اشکالی نداره بابا
همش 4 5 ساعت اونجایی

اخه جلوی ادرس اولش واسه من نوشته آموزش پرورش منطقه 8 دبیرستان مهرنامی............

یعنی تو این سازمان سنجش یه آدم نیست فک کنه شاید یکی مدرسش تو یه منطقه دیگه باشه؟!
حالا خداروشکر که حوزه زبانم همونجاس!!!!

Rainy eye
21-06-2009, 11:14
سلام

دروغه...مگه میشه همچین چیزی؟!

rezaxp
21-06-2009, 11:14
سلام

بی خیال ... تو شلوغی شایع زیاد هست D:

Kasra 91
21-06-2009, 11:16
سلام این کد پرونده کد رهگیریرو که باید برای پرینت وارد کنیم سر گد رهگیری یه کلمه کم میاره اخرین حرفو نمیتونم وارد کنم

majid.khaledi
دروغه...مگه میشه همچین چیزی؟!

بی خیال ... تو شلوغی شایع زیاد هست D:
گفتم که فقط شنیدم
اخه یکی گفته که خودش سولات رو خریده.....:دی

MaaRyaaMi
یعنی تو این سازمان سنجش یه آدم نیست فک کنه شاید یکی مدرسش تو یه منطقه دیگه باشه؟!
حالا خداروشکر که حوزه زبانم همونجاس!!!!

شایعه درست نکننین همچین چیزی دروغ محضه:31:

حالا حوزه ت کجاس آجی؟!!

rezaxp
21-06-2009, 11:19
سلام این کد پرونده کد رهگیریرو که باید برای پرینت وارد کنیم سر گد رهگیری یه کلمه کم میاره اخرین حرفو نمیتونم وارد کنم

درسته ... من دیشب که کارتم را گرفتم با همین کد رهگیری گرفتم و هیچ مشکلی نداشت اما امروز صبح که اومدم یک نسخه دیگه از کارتم ( برای محکم کاری پرینت کنم ) هر چی کد رهگیری را می زدم برای حرف آخر جا نداشت ... مجبور شدم از روش دوم استفاده کنم

MaaRyaaMi
21-06-2009, 11:19

خب از راه های دیگه امتحان کنین

اینا رو گم نکنین موقع ثبت نام و انتخاب رشته لازمه بابا!!!!!!!!

rezaxp
21-06-2009, 11:22
اینا سوالات کنکور سراسری 88 هست اگر داوطلب سال 88 هستید بخونید و اگر هم نیستید باز هم بخونید

ادبیات

1- در متن زیر چند غلط املایی وجود دارد؟

قلی میره غواسی کوسه ها میگن تو قلی نیستی؟ میگه از کجا فهمیدید؟میگن آخه به جای کپسول اکسیژن کپسول آتشنشانی به خودت وصل کردی!

الف-4
ب-3
ج-2
د-1

2-شعر زیر از کیست؟

یه توپ دارم قل قلیه سرخ و سفید وآبیه
میزنم زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره
من این توپو نداشتم مشقامو خوب نوشتم
بابام بهم عیدی داد یه توپ قل قلی داد

الف-مولانا
ب-سهراب سپهری
ج-پروین اعتصامی
د-Fire Boy

3- در متن زیر کدام آرایه وجود ندارد؟

تو به هر طریق خواهی بکش و بریز خونم, که حلال کردم من, نه به تیغ بی وفایی..., منم شنل قرمزی قصه هات منو نخور

الف-سجع
ب-واج آرایی
ج-تشبیه
د-تلنگر

4-متن زیر از کدام بزغاله ی قصه ی بزبز قندی است؟

دستاتو از لای در نشون بده ببینم کی هستی.

الف-شنگول
ب-منگول
ج-حبه انگور
د-هر سه مورد

5-مفهوم بیت زیر چیست؟

میازار موری که دانه کش است که شلوار زیرش بی کش است

الف-مورچه هایی که شلوار زیرشون کش نداره رو اذیت نکنیم
ب-مورچه هایی که دارن برای خونوادشون دونه میبرن رو اذیت نکنیم
ج-مورچه هایی که دارن برای خونوادشون دونه میبرن و شلوار زیرشون بی کش است رو اذیت نکنیم
د-کلاً مورچه ها رو اذیت نکنیم

6- شعر زیر سروده چه کسی است؟

تو را از گُل نه از گِل آفریدند زِ عطر یاس و سنبل آفریدند
نمیدانم تو را با این همه حُسن چرا اینگونه منگُل آفریدند

الف-حافظ
ب-سعدی
ج-Fire Boy
د-استاد شهریار

7- سعدی در چه قرنی میزیسته؟

الف-22
ب-21
ج-20
د-قبل از میلاد مسیح

8-اولین کسی که شعر رَپ سرود چه کسی بود؟

الف-میرزا تقی خان جنگلی
ب-قلی کچل خان
ج-تیمور لنگ
د-اسکندر مقدونی

9- در متن زیر دیوانه ی اصلی کدام است؟

3 تا دیوانه پایه تلویزیون برفکی بودن. 2 نفر با دقت نگاه میکردن.یکیشون نگاه نمیکرد.میگن تو چرا نمیبینی؟میگه من این برنامه رو دیشب دیدم!

الف- همون یکی
ب- اون یکی
ج- این یکی
د- خودم

10- متن زیر از کدام شرکت ارتباطی است؟

مشترک گرامی اعتبار شما 54 سرویس دیگر میباشد.

الف- همراه اول
ب- ایرانسل
ج-قاصدک
د-شرکت ارتباطی سر کوچمون

فیزیک

1- خربزه ای به جرم 12 کیلوگرم را باسرعت 6 متر بر ثانیه از ارتفاع 120 متری سطح مریخ رها میکنیم آیا خربزه پس از برخورد به سطح زمین خُرد میشود؟

الف- بله
ب- خیر
ج- بستگی داره که خربزه مشهدی بوده یا نه!
د-هیچکدام

2- یک بالن به عرض 20 متر و ارتفاع 40 متر در هوا با سرعت 63 کیلومتر در ساعت در حال پرواز است. چند کلاغ برای سوراخ کردن این بالن لازم است؟

الف- بستگی داره که کلاغها نر باشند یا ماده
ب- 3760 کلاغ نر و 2793 تا کلاغ ماده
ج- ا کلاغ نر
د- بالن با این عظمت اصلاً سوراخ نمیشه

3- یک ماهی درون استخر آب است و یک گربه بیرون استخر آب گربه و ماهی هرکدام چه دیدی نسبت به یکدیگر دارند؟

الف-گربه, ماهی رو گربه ماهی میبینه
ب-ماهی, گربه رو گربه ماهی میبینه
ج- اصلا همدیگر رو نمیبینند
د- بستگی داره که چقدر تو استخر آب هست

4-در کسوف یا ماه گرفتگی کدام کرات بین یکدیگر قرار میگیرند؟

الف- مریخ بین زحل و مشتری
ب- ماه بین زهره و عطارد
ج- خورشید بین ماه و زمین
د- زمین به دور کل کرات میچرخد

5- اگر شخصی 25 کیلوگرم شکلات بخورد چند عدد بالفیکس میتواند برود؟

الف-بستگی داره که شخص مذکره یا مونث
ب-بستگی به نوع شکلات داره
ج-اصلاً با خوردن شکلات نمیشه بالفیکس رفت
د- بستگی داره که قبل از شکلات چی خورده

6-چرا زمین به دور خورشید میچرخد؟

الف-چون زمین گرد است
ب- چون زمین کوچکتر است
ج- چون 75% کره زمین آب است
د- دلیل خاصی وجود ندارد

7-نیروی جاذبه زمین را چه کسی کشف کرد؟

1-Fire Boy
2- گالیور
3-کوزت
4-دخترک کبریت فروش

8- پدر علم فیزیک چه کسی است؟

الف-ملا نصرالدین
ب- حافظ شیرازی
ج- سعدی
د- خواجه نصرالدین طوسی

9- شخصی مقابل آینه ی تخت ایستاده اگر آینه را از شخص 3 متر دور کرده و بعد 6 متر به شخص نزدیک کنیم تصویر شخص در آینه چگونه است؟

الف- بستگی به مذکر یا مونث بودن شخص داره
ب-بستگی به اندازه آینه داره
ج- نصف خود شخص
د- اصلاً از کجا معلوم واقعاً آینه تخت باشه

10- اگر یک عدسی واگرا را در مقابل یک عدسی همگرا قرار دهیم و از بالا به هرکدام نور بتابانیم کدام عدسی, عدسی دیگر را سوراخ میکند؟

الف- همگرا
ب- واگرا
ج- بستگی داره نور چه رنگی باشه
د- کلاً عدسیها سوراخ بشو نیستن

ریاضیات

1- رمز موفقیت کدام است؟

الف-345126978
ب-1238456
ج-9987422104
د-7248494502

2- جذر عدد 2003661400586 را بگیرید و در 2 ضرب کنید, سپس حاصل را تقسیم بر 3 کنید و با 1 جمع نمایید. حاصل کدام گزینه است؟

الف-0
ب-1556
ج-2-
د-4+-

3- تعریف عشق در ریاضی چیست؟

الف-تنها عددی که تنها نیست
ب-معکوس عدد 5
ج- عددی که هیچ عددی بر آن برتری ندارد
د- عشق در ریاضیات معنی ندارد

4- حاصل تقسیم 2x+3x+4 در 55 چیست؟

1- نامعین
2- 2x
3-0
4- دو تا پنج بر عکس

5- فرمول دلتا را از زبان یک جوان عاشق بنویسید؟

الف- 4a*5b
ب-فرمول کشف نشده است
ج- جوانان عاشق ریاضی نمیخوانند
د-من عاشق نیستم پس نمیدانم

6-یک هندوانه 12 کیلویی را در دست چپمان گذاشته ایم و چاقو را در دست راست خودمان داریم اگر با سرعت 60 متر بر ثانیه هندوانه را قاچ بزنیم هندوانه به چند قسمت مساوی تقسیم میشود؟

الف- 63930
ب-93190
ج- دسته چاقو میشکنه
د- یک لیوان آب هندوانه با پوست

=========================

دارم دنبال پاسخ نامه اش هم میگردم ... پیداکردم همین جا پست می کنم

=========================

گفتم که فقط شنیدم
اخه یکی گفته که خودش سولات رو خریده....

بهش بگو بیا انجمن پی سی ورلد بچه رایگان سوالات رو گذاشتند !!!

Rainy eye
21-06-2009, 11:28
درسته ... من دیشب که کارتم را گرفتم با همین کد رهگیری گرفتم و هیچ مشکلی نداشت اما امروز صبح که اومدم یک نسخه دیگه از کارتم ( برای محکم کاری پرینت کنم ) هر چی کد رهگیری را می زدم برای حرف آخر جا نداشت ... مجبور شدم از روش دوم استفاده کنم

منم همین مشکلو داشتم!!!!!!!!چرا؟

حالا حوزه ت کجاس آجی؟!!

منطقه 15 !!!!!!!!!!! میدون خراسون...حال کن چقد به خونمون نزدیکه!!!!!!!! اینقد که میخوام پیاده برم!!!!!: دی

از کجا آوردی؟!

amir400
21-06-2009, 11:31
اشکال نداره به آی دیت میاد!!!!:دی

روش دوم خرابه! روش سوم هم که شماره داوطلب می خواد که تا کارت نباشه نداریم..

فقط از روش اول می شه گرفت!

rezaxp
21-06-2009, 11:33
از کجا آوردی؟!

خریدم ... D:
(یه دست فروشه هست داره نصف قیمت می فروشه ... )

=====================
حداقل قبل از عید که درس ها تموم نشده بود می دونستم چی بخونم ... اما الان واقعا نمی دونم چکار کنم
یک هفته ای هست که به غیر از کنکور دادن هیچ کار مفید دیگه ای انجام ندادم !!!!
خدا کنه سریع تر این کنکور بیاد تا یک نفس راحتی بکشیم ...

Rainy eye
21-06-2009, 11:35
من فک کردم سوالا رو جدی گذاشتی!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rezaxp
21-06-2009, 11:38
دیشب برای کدرهگیری هر چند تا رقم و حرف که می خواستی بزنی می شد ... ( من که اول کد رهگیری دانشگاه آزاد رو زدم D: )
فکر کنم اومدن درستش کنن که ملت کد را درست وارد کنن زدن خرابش کردن

MaaRyaaMi
21-06-2009, 11:39
من فک کردم سوالا رو جدی گذاشتی!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:27::27:

میدون خراسون
نرفتم خدائش تاحالا:31:

اشکالی نداره عسیسم! ایشالا دانشگاه!

m007007
21-06-2009, 11:44
کد اخری نزنید هم میاد یه امنحانی بکنید ضرری نداره!!
جالبه من هم حوزم فرق داره با دوستام!!
نوابغ رو دارن جدا میکنندD:

Rainy eye
21-06-2009, 11:50
اشکالی نداره عسیسم! ایشالا دانشگاه!

من که کلاً شانس ندارم!!!!!!!!!فک کنم دانشگاهم همون محل (البته اگه شانس بیارم!!!!) یا مثلاً دانشگاه ازاد شهرری یا یاخچی آباد قبول بشم!!!!!!!!!!!: دی

1240
21-06-2009, 11:51
ولش
ما که نخوندیم
این هم روش

1240
21-06-2009, 11:52
راستی این ریفقمون راست میگه
دارن معدل بالا و ها و خر خون ها حوزه هاشون یک جا میزارن

خنگ های مثل ما یک طرف؟

MaaRyaaMi
21-06-2009, 11:56
بچه ها کسی خبر نداره آزاد کارتشو چه جوری میده؟

امیدوارم اونم اینطوری باشه
پارسال پدرم در اومد واسه کارت گرفتن ...

ayshin
21-06-2009, 12:00
یه سوال:این که گفتن اثر انگشت رو از قبل ورود پر کنین چی کار کنیم؟

timsar jackson
21-06-2009, 12:02

خنگ های مثل ما یک طرف؟

آره اینو منم شنیدم

کسایی که تو یه حوزه ان معدلاشون نزدیک همه یعنی وضعیت درسیشون تقریبا مثل همه....

اینجوری وقتی تو یه سطح باشن دیگه تقلبم بکنن زیاد فرق نداره.........

Rainy eye
21-06-2009, 12:05
آره اینو منم شنیدم

کسایی که تو یه حوزه ان معدلاشون نزدیک همه یعنی وضعیت درسیشون تقریبا مثل همه....

اینجوری وقتی تو یه سطح باشن دیگه تقلبم بکنن زیاد فرق نداره.........

واقعاً؟!! خدا کنه همین طوری باشه!!!!!!!

javat00
21-06-2009, 12:06
!!!!!!!!!!!!
اشکالی نداره بابا
همش 4 5 ساعت اونجایی

4-5 ساعت ؟؟؟!!!!!
بابا ما باید تو همین 4-5 ساعت برای زندگیمون بجنگیم نه برای درس و...
بابا 12 ساله منتظره همین 4-5 ساعته !!
من که نمیگم خسته میشم..میگم تمرکز تو اینجا نمیشه داشت...
تازه از دوستای پارسالم پرسیدم میگفتند اگه تو مدرسه بود اونجا هوا یکم خودمونیه...یعنی اگه وقت عمومی مثلا تمووم شد اومد ورقه رو بگیره بهش بگیم آقا یه لحظه برو بقیه رو بگیر آخر بیا ورقه منو بگیر قبول میکنه ..!!
چی فکر کردین...به هم وره بابا کنکور...الان یکی میگفت ماشین حساب بردم...بله چی فکر کردین ... اصلا قانون و ... پرته بابا..من از هر کی پرسیدم میگفت راحت میشه ماشین حساب ببری حتی میشه چرتکه هم برد !!!!!

mohsensoft
21-06-2009, 12:06

خنگ های مثل ما یک طرف؟
نه بابا
همش الکیه
پس اونایی که توی یه شهر کوچیک فقط یک حوزه ی امتحانی دارن چی؟؟
معمولا قبل کنکور شایعه های عجیب زیاد به وجود میاد
به نظر من این قضیه ی شخصی سازی دفترچه ها هم چرته

timsar jackson
21-06-2009, 12:07

آره دوستم باباش معاون آموزشی دانشگاه اینجاس مسئول برگزاریه کنکوره اون 7 ماه پیش این حرفو زد

timsar jackson
21-06-2009, 12:12
ه بابا
همش الکیه
پس اونایی که توی یه شهر کوچیک فقط یک حوزه ی امتحانی دارن چی؟؟
معمولا قبل کنکور شایعه های عجیب زیاد به وجود میاد
نه الکی نیست دوست عزیز حداقل اینجا اینجوریه.... هم اون دوستم گفت که باباش مسئول برگزاریه کنکوره

هم دوستای خودم اونا که معدلشون تقریبا مثل همه یه جا افتادن...

pooyaabi
21-06-2009, 12:13
من که هم انگشت زدم الان هم امضا

MaaRyaaMi
21-06-2009, 12:18
بابااااااااااااااا این حرفا چیه

به جای اینکه بهم امیدواری بدیم
این حرفا رو میزنین؟!!!!!!!

ayshin
21-06-2009, 12:22
کسی نیس جواب بده؟

timsar jackson
21-06-2009, 12:23
الان رفتم تو سایت کارتمو نگا کردم من حوزم مدرسه ی خودمه :دی

ولی چه فایده من که کنکور نمیدم..

wnba
21-06-2009, 12:23
پس طبق معدلاست؟

MaaRyaaMi
21-06-2009, 12:29
پس طبق معدلاست؟
نخیر!!!!!!!!

John Doe
21-06-2009, 12:33
ا

تو نبودی یه زمانی امضات جمله های روانشناسی قشنگ قشنگ واسه افزایش اعتماد به نفس بود؟ چه زود پشیمون شدی.
به نظر من شرکت کن اقلا با جو اشنا میشی

mohsensoft
21-06-2009, 12:34
پس طبق معدلاست؟
نه بابا
پارسال هم از این حرف ها زیاد میزدن
ولی گیریم که باشه
چه فرقی داره؟
الان فقط به فکر حفظ آرامش باشین
با این چیزای الکی ذهن خودتون رو مشغول نکنین

m007007
21-06-2009, 12:40
کسی نیس جواب بده؟

این جواب رو میدم ولی بین خودمون بمونه:
جای اثر انگشت رو پر کنین!!خوب انگشت بزنید دیگه:31:

راستی یه حرفی زدم همه رفتن تو بحرش!!راحت میشه شایعه سازی کرد!!

swamp
21-06-2009, 12:43
نه بابا این چیزا چیه میگید
حوزه های مشخص شده قبلا کاری به خونه ی طرف نداشت و یکی باید از شرق تهران میرفت غرب کلی دلشوره و دلهره که آیا به موقع میرسه یانه 2 ساعتم تو راه بود ولی الان نزدیکترین حوزه به خونه ی فرد رو برای او در نظر گرفتن که دلهره و نگرانیش کاهش پیدا کنه من یادمه برای داداشم 2 ساعت توراه بود تا به حوزه برسه ولی برای من 20 دقیقه راهه و این نشون از کمی عاقل شدن سازمان داره

majid.khaledi
21-06-2009, 12:45
حتما بهش میگم...:دی

rezaxp
21-06-2009, 12:50
نه الکی نیست دوست عزیز حداقل اینجا اینجوریه.... هم اون دوستم گفت که باباش مسئول برگزاریه کنکوره

هم دوستای خودم اونا که معدلشون تقریبا مثل همه یه جا افتادن...

اصلا اینجوری نیست ...
تو این حوزه ای که من هستم از معدل 19.80 تا 15 هست به جاش یکی از دوستام که معدلش 17.5 هست افتاده یک حوزه دیگه ... و با توجه به این که خونشون خیلی از ما دورتر به احتمال زیاد همون براساس نشانی منزل هست ...

بابااااااااااااااا این حرفا چیه

به جای اینکه بهم امیدواری بدیم
این حرفا رو میزنین؟!!!!!!!

جریان مثبت +++++++++++

فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++

الان رفتم تو سایت کارتمو نگا کردم من حوزم مدرسه ی خودمه :دی

برو امتحان بده ... ضرری داره ؟

پس طبق معدلاست؟

نننهههههههه

timsar jackson
21-06-2009, 12:53
پس طبق معدلاست؟
نننهههههههه

گفتم که حداقل توی شهر ما اینجوریه طبق معدله......

MaaRyaaMi
21-06-2009, 12:56
تیمسار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( اسمتو نیدونم : ی)

حتما برو سر جلسه

ضرر نمی کنی

جدی میگم

جریان مثبت +++++++++++

فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++فاز ++++ فاز +++++ فاز ++++++

مرسی رضا جان : دی

ayshin
21-06-2009, 12:57
ای بابا اینا دیگه چه بحثیه؟خیلی مهمه که بدونین حوزه ها بر اساس چی هستن؟اگه بر اساس نزدیکی به خونه یا منطقه هست؟حوزه ی من نیم ساعت فقط با شهر فاصله داره.ولی فرقی هم نداشت چون بالا خره با ماشین می رم.فکر نکنم کسی خانوادش اجازه بده روز کنکور با تاکسی یا تنها بره مطمئنن از خانواده ی هر کسی یکی هست که اونو برسونه.اگه بر اساس معدله؟فکر کردین می شه تقلب کرد؟اگه سوالها لو رفته باشه؟مگه هر سال نمی ره؟امسالم روش!اگه می خواین تاریخ کنکور عقب بیفته به خاطر این شلوغی ها اگه اینا می خواستن به من و شما کمک کن انتخابات رو می نداختن بعد کنکور.به جای این بحث ها اگه پیشنهادی واسه این روزای آخر دارین بگین بقیه هم استفاده کنن.

rezaxp
21-06-2009, 12:57
گفتم که حداقل توی شهر ما اینجوریه طبق معدله......

به هر حال این موضوع بحث خیلی مهمی نیست که اینجوری بخواهیم بهش بپردازیم ...

الان بحث مهم اینه که شما راضی بشی بیای سر جلسه ؟ D:

timsar jackson
21-06-2009, 12:59
تو نبودی یه زمانی امضات جمله های روانشناسی قشنگ قشنگ واسه افزایش اعتماد به نفس بود؟ چه زود پشیمون شدی.
دوست عزیز شما از زندگی من خبر نداری تیکه ننداز

من جمله های قشنگ یادم نرفته تا عید هم درس میخوندم اما توی عید یه مشکل بزرگ واسم پیش اومد که کلا زندگیم بهم ریخت

نتونستم دیگه درس بخونم

البته میدونم شما چیزی تو دلت نیس همینجوری گفتی:40::11:

دوستان ببخشید فاز منفی دادم

اینام به خاطر اینکه فاز منفی جبران بشه:

:40:
:40::40::40::40:

navid_ir
21-06-2009, 13:01
سلام از کارت میشه سیاه و سفید پرینت کرد؟؟؟
با تشکر

timsar jackson
21-06-2009, 13:05
تیمسار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( اسمتو نیدونم : ی)اسمم : پیمان

حتما برو سر جلسه

ضرر نمی کنی

جدی میگم

برو امتحان بده ... ضرری داره ؟
به هر حال این موضوع بحث خیلی مهمی نیست که اینجوری بخواهیم بهش بپردازیم ...

الان بحث مهم اینه که شما راضی بشی بیای سر جلسه ؟ D: ok دوستان میرم سر جلسه:11:...

rezaxp
21-06-2009, 13:15
من جمله های قشنگ یادم نرفته تا عید هم درس میخوندم اما توی عید یه مشکل بزرگ واسم پیش اومد که کلا زندگیم بهم ریخت

نتونستم دیگه درس بخونم

یعنی شما که از اول مهر تا عید ، شش ماه درس خوندین حاضرید این 6 ماه را به علاوه یک سال دیگه از دست بدید فقط برای اینکه تو عید یک اتفاقی براتون افتاده ... ( به من ربطی نداره که تو عید چی شده اما ... )

شما اگه بیای کنکور بدی ممکن نیست پشیمان بشی ... اما اگه نیای ممکنه حتی همون روز کنکور ساعت 8 به خودت بگی ای کاش می رفتم سر جلسه اما اون موقع هست که دیگه نمی تونی کاری کنی !!!

=================================
این عکس ها رو هم ببینید که فاز میده :

عجب موقعیتی ... یک نیمکت کامل برای خودت (هر چی می خوای می تونی توش وول بخوری )
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تیمسار جان فوقش میای سرجلسه مثل این میگیری می خوابی ... دیگه از این بهتر چی می خوای ؟( محیط آرام ، کولر ، کیک ، آبمیوه )

میگم به پلاستیکی که توش آب و شکلات هست که گیر نمیدن ؟

این هم تا آخرین لحظات داره تلاش میکنه »

خداوکیلی این عکسو که دیدم دو ساعت داشتم می خندیدم ... دوتای جلویی که دارن نیروزا میزنن ... عقبی هم تا یخ آبش باز بشه کنکور تموم شده دی:

روش جالبیه ...

ساعت مچی فراموش نشه :

خوشم میاد سرجلسه هیچ کس به فکر این نیست که چکاری زشته چه کاری قشنگ ؟ هر کی برای راحتی خودش همه کار می کنه ...

واااااااااااااییییی
این جلویی دست چپ هست اگه بخوان به من هم اینجوری بدن داغونشون میکنم

بهههههه

این حرکات استرس زا هستند :

دی:

کنکوره یا .... ؟؟؟

rezaxp
21-06-2009, 13:20
دوستان میرم سر جلسه

مرسی داش پیمان ...

==========
این عکسو بببینید »

هر کی گرفت موضوع چیه ؟

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
اگه هنوز نگرفتید این عکس را ببینید :

:31::31::31:

rezaxp
21-06-2009, 13:21
سلام از کارت میشه سیاه و سفید پرینت کرد؟؟؟
با تشکر

بله ... مشکلی نیست

mohsen_blid
21-06-2009, 13:21
من پرسیدم که ببینم فقط برای من نزده یا برای بقیه هم نزده ... مثل این که برای هیچ کس نزده ...

خوب اگه برات سخته با دست راست بنویس:31:

من امتحانم افتاده دانشگاه بین المللی قزوین 20 کیلومتر باید بدوم:41:
البته تاکسی میگیرم این همه راه رو مگه میشه دوید :13:
میریم اونجا انشالله حداقل 15 درصد تو هر درسی میگیریم میایم بیرون بیخیال انقدر هم سخت نگیرید:10:

در اینجا نوشته محل امضاء و اثر انگشت باید اینجا بزنیم یا نه اونجا بزنیم:18:

@R3Z
21-06-2009, 13:22
سلامز بچه ها : دی
بچه ها من حوزم دانشکده نساجی امیر کبیر افتاده کسی تا حالا رفته تو این دانشکده؟؟: دی
چی جوریاس!!؟
خدا رحم کنه 4 روز مونده تاریخ ادبیات و املا هیچی نخوندم عربی رو هم که دارم به امید وحی الهی میرم سر جلسه :دی

MaaRyaaMi
21-06-2009, 13:27
سلامز بچه ها : دی
بچه ها من حوزم دانشکده نساجی امیر کبیر افتاده کسی تا حالا رفته تو این دانشکده؟؟: دی
چی جوریاس!!؟
خدا رحم کنه 4 روز مونده تاریخ ادبیات و املا هیچی نخوندم عربی رو هم که دارم به امید وحی الهی میرم سر جلسه

: دی
من نرفتم
ولی فک نکنم بد بگذره : دی
پارسال یکی از دوستام اونجا بود

منم املا نخوندم هنوز :/ زبان فارسیم کلا افتضاحه

pooyaabi
21-06-2009, 13:32
اتفاقا منم می خوام کفش ها رو در بیارم
خوب چیه؟:27:
ادم خیلی راحت تر میشه
تازه می خواستم اگه بشه با شلوار لی نرم و شلوار راحتی خونه رو بپوشم که دیگه انگار نمیشه این یکی:41:
سنجش سوالا رو کی میذاره بالا ؟ ( بریم بعد درصد ها حساب کنیم ببینیم تابسون خوش باشیم یا نه )

wnba
21-06-2009, 13:50
با اميد موفقيت هممون :8::46::46::8:

Rainy eye
21-06-2009, 13:56
حوزه های مشخص شده قبلا کاری به خونه ی طرف نداشت و یکی باید از شرق تهران میرفت غرب کلی دلشوره و دلهره که آیا به موقع میرسه یانه 2 ساعتم تو راه بود ولی الان نزدیکترین حوزه به خونه ی فرد رو برای او در نظر گرفتن که دلهره و نگرانیش کاهش پیدا کنه من یادمه برای داداشم 2 ساعت توراه بود تا به حوزه برسه ولی برای من 20 دقیقه راهه و این نشون از کمی عاقل شدن سازمان داره

چقدم سعی کردن دلهره رو کم کنن !!!!!!!!
اینی که میگی ازش مطمئنی؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nafas
21-06-2009, 13:57

فکر نکنم
اگه اینطوری که باید کیسه یک میلیون نفرو بگردن

چیه میخوای توش تقلبی بنویسی ؟

majid.khaledi
21-06-2009, 13:58
می گم شماها تا کی درس می خونید؟؟؟؟

MaaRyaaMi
21-06-2009, 13:59
فعلا که اینجا هستیم

من تا قبل از ورود به سر جلسه دفتر کتابم دستمه : دی

پارسالم همینطوری بودم : دی

mohsensoft
21-06-2009, 14:00
خدا کنه شانس به ما رو کنه
پارسال یکی از دوستام که تو کل 12 سال تعطیل بود چنان شانسی آورد که الان داره صنایع بابل میخونه
قبل جلسه میگفت ما بریم آبمیوه رو بخوریم و برگردیم :دی
توی جلسه هم افتاد کنار بهترین دانش آموز شهرمون و ....
تازه یه بدشانسیش این بود که واسه شیمی حالش به هم خورد و الا الان شریف بود :دی

amir400
21-06-2009, 14:01
نوشته شده توسط ayshin

مرحله ی اول: انگشتت رو میزنی تو استامپ
مرحله ی دوم: انگشتت را روی کارت در محل مورد نظر فرود میاری!(توجه! باید همان انگشتی باشد که در استامپ فرو رفته بود! انگشتهای دیگه باشه نمیشه!)
مرحله ی سوم : ی عدد خودکار بر میداری(توجه! اگر چپ دست هستی با دست چپ بر میداری ولی اگر راست ست باشی باید حتما با دست راست برش داری! این خیلی مهمه خودش!)
مرحله ی آخر :منار اثر انگشت امضا می کنی( توجه!! باید امضای خودت باشه . اگر امضای دیگران باشه نمیشه! امضای والدین هم نیازی نداره!!)

MaaRyaaMi
21-06-2009, 14:01

قبل از ورود به جلسه

بازرس بدنی میشین

پارسال که واسه ما اینطور بود

ولی خب چیزی گیر نمیدن چون دیدم بعضیا دستشون بود یه کیسه نایلونی چیزی سر جلسه

behnam_roli
21-06-2009, 14:03
چی جوریاس!!؟

من کنکور زبانم دقیقا افتاده اونجا

من مسیر خودمو میدونم از آزادی brt سوار میشم حافظ پیاده میشم دیگه شما رو نمیدونم

majid.khaledi
21-06-2009, 14:04
بابا شما ها چه گیری دادید به این اثر انگشت!!!!
مگه می خواین چی کار کنید
پارسال سر جلسه حتی کارت ها رو هم نگاه نمی کردن فقط شناسنامه یا کارت ملی رو می دیدن
ذهن خودتون رو با اینجور چیزا مشغول نکنید....

m007007
21-06-2009, 14:06
موبایل تو جیبمون باشه ایرادی داره؟؟

behnam_roli
21-06-2009, 14:06
بازرس بدنی میشین

من با این بازرسی همیشه مشکل دارم

هر وقت میریم ورزشگاه همه دوستام راحت رد میشن ولی همیشه کل جیبای منو خالی میکنن

m007007
21-06-2009, 14:08
من کنکور زبانم دقیقا افتاده اونجا

من مسیر خودمو میدونم از آزادی brt سوار میشم حافظ پیاده میشم دیگه شما رو نمیدونم

کنکور زیان منم یه حوزه دیگس.
نادال هم که انصراف داد.
راستی کسی میدونه حداکثر وقت برای کنکور زیان چند دقیقه هست؟

1240
21-06-2009, 14:08
خوش به حال شما درس خون ها:10:

amir400
21-06-2009, 14:11
بابا شما ها چه گیری دادید به این اثر انگشت!!!!
ترجمه ی گوگل: What your dad gave to making fingerprint!!!!!
:دی

1240
21-06-2009, 14:12
قبل از ورود به جلسه

بازرس بدنی میشین

پارسال که واسه ما اینطور بود

ولی خب چیزی گیر نمیدن چون دیدم بعضیا دستشون بود یه کیسه نایلونی چیزی سر جلسه
چقدر حوزه خفنی دارید :21:

timsar jackson
21-06-2009, 14:13
موبایل تو جیبمون باشه ایرادی داره؟؟

الان تو اخبار داشت میگفت موبایل به هیچ وجه نباید ببری

گفت یه دستگاهی دارن که چک میکنن متوجه میشن اگه موبایل تو جیبت باشه!!.....

اگه تو جیبت باشه حتی خاموش باشه به عنوان تقلب میگیرن و از جلسه میندازنت بیرون...

اگه روشن باشه هم میندازنت بیرون هم یه سال از کنکور محرومی...

m007007
21-06-2009, 14:15

اگه تو جیبت باشه حتی خاموش باشه به عنوان تقلب میگیرن و از جلسه میندازنت بیرون...

پس کلا یعنی نبریم.
اشکال نداره با دود ارتباط برقرار میکنیم:31:

1240
21-06-2009, 14:17

یادش بخی
رپارسال برای ازمون سراسری تا سه شب مهمانی بودیم
وقتی امدیم خونه
نگها ساعت کگردم هنوز 45 دقیق فکر کنم وقت داشتم :31:

1240
21-06-2009, 14:17
در مورد حوزه
همش کشک هست
فقط بر اساس همون دیپلم و این ها حوزه رو میزنن برا یطرف

1240
21-06-2009, 14:18
200 هزار صندلی خالی در دانشگاه‌ها
معاون دانشجویی وزارت علوم با تاکید بر اینکه 200 هزار صندلی دانشگاهها در مهر ماه خالی می ماند، گفت: در حال حاضر در حدود 50 هزار نفر دانشجوی ایرانی خارج از کشور داریم که با توجه به این ظرفیت خالی می توانیم تمام این دانشجویان را در مهر ماه پذیرش کنیم.

محمود ملاباشی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: از زمان تدوین آئین نامه انتقال دانشجویان ایرانی دانشگاههای خارج به دانشگاههای داخل 100 نفر در مقطع کارشناسی از طریق وزارت علوم به دانشگاههای داخل کشور منتقل شدند.
وی اظهار داشت: انتقال دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری را دانشگاهها مستقیما انجام می دهند و از طریق وزارت علوم انجام نمی شود.
معاون دانشجویی وزارت علوم با بیان اینکه آیین نامه انتقال تمام وسایل و امکانات انتقال دانشجویان کاردانی و کارشناسی به داخل را فراهم کرده است، گفت: در حال حاضر در حدود 50 هزار نفر دانشجوی ایرانی خارج از کشور داریم که ما همه این تعداد را می توانیم در کشور بپذیریم.
وی با بیان اینکه 200 هزار صندلی خالی در مهر ماه آینده در دانشگاهها خواهیم داشت به مهر گفت: تمامی دانشجویان ایرانی خارج از کشور که متقاضی تتحصیل در داخل در مقطع کاردانی به کارشناسی و در برخی موارد کارشناسی ارشد هستند را می توانیم در مهر ماه آینده در دانشگاهها پذیرش کنیم.
ملاباشی اظهار داشت: متقاضیان ادامه تحصیل در داخل کشور می توانند از هر کشور و دانشگاهی حتی از دانشگاههای غیرمعتبر در مقاطع کاردانی و کارشناسی درخواست بدهند اما در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری محدودیتهایی وجود دارد و پذیرش به عهده خود دانشگاهها است.

Rainy eye
21-06-2009, 14:19
خوش به حال شما درس خون ها[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

واقعاً اینطور نشون میده؟!

behnam_roli
21-06-2009, 14:20
راستی کسی میدونه حداکثر وقت برای کنکور زیان چند دقیقه هست؟

راستش من هنوز نمیدونم به جز عمومیا تو زبان چه درسایه دیگه ای هست!

الکی جوگیر شدیم ثبت نام کردیم

1240
21-06-2009, 14:22
واقعاً اینطور نشون میده؟!
آخه گفتی بهتر شد که حوزه ها درس خون ها با خنگ ها جدا شدن
خوب این رو فقط در س خون هایی میگن که دوست ندارن ازشون تقلب بشه :27:

Rainy eye
21-06-2009, 14:25
خوب این رو فقط در س خون هایی میگن که دوست ندارن ازشون تقلب بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

نه ، واسه این گفتم که احتمالش بیشتر میشه با دوستان تو یه حوزه بیوفتیم!!!!!!!!

1240
21-06-2009, 14:27
نه ، واسه این گفتم که احتمالش بیشتر میشه با دوستان تو یه حوزه بیوفتیم!!!!!!!!
پارسال واسه ازاد که نرفتیم امتحان بدیم
سراسری که رتفیم
اقا تو سالن افتاده بودیم
سمت راست که صندلی اصلا نبود
سمت چپ هم طرف از من دیگه خنگ تر بود
حالا خدائیش حساب کن :8:

امسال امیدوارم خداوند به ما نگاهی کند

mohsensoft
21-06-2009, 14:27
خدا کنه شانس به ما رو کنه
پارسال یکی از دوستام که تو کل 12 سال تعطیل بود چنان شانسی آورد که الان داره صنایع بابل میخونه
قبل جلسه میگفت ما بریم آبمیوه رو بخوریم و برگردیم
توی جلسه هم افتاد کنار بهترین دانش آموز شهرمون و ....
تازه یه بدشانسیش این بود که واسه شیمی حالش به هم خورد و الا الان شریف بود

1240
21-06-2009, 14:28
راستی فکر نکنم سوال ها جابجا کردن
مطمئن هستم
چون اگر جابجا کنن
باید برای هر نفر یک پاسخانامه تهیه کنند
که ضریب خطا میدونید چقدر بالا میره
واسه این گفتن کسی تقلب نکنه

1240
21-06-2009, 14:36
برادران عزیز
لطفا به من بگید دانشگاه ازاد سالی چند هزار دانشجو پذیر میکند؟
ممنون میشم

swamp
21-06-2009, 15:24
1- سوره نمل آیه 79 : ( آنگاه که تنها شدی و در جستجوی یک تکیه گاهه مطمئن هستی بر من تکیه کن . )

2- سوره زمر آیه 53 : ( آنگاه که نا امیدی بر جانت پنجه افکند و رها نمی شوی به من امید وار باش . )

3- سوره فاطر آیه 29 : ( آنگاه که در پی تعالی و کمال هستی نیتت را پاک و الهی کن .)

4- سوره فاطر آیه 5 : ( آنگاه که دوست داری به آرزویت برسی به در گاهم دعا کن تا اجابت کنم . )

5- سوره اعراف آیه 55 : ( آنگاه که روحت تشنه راز و نیازاست آهسته من را بخوان . )

6- سوره بقره آیه 152 : ( آنگاه که دوست داری کسی همواره به یادت باشد به یاد من باش که من همواره به یاد تو هستم . )

swamp
21-06-2009, 15:30
ارزش سختی های روزگار را باید دانست ، آنها آمده اند تا ما را نیرومندتر سازند .ارد بزرگ
امید همچون خون در روان آدمیست که اگر نباشد گامی به پیش نمی رود و اگر باشد جهانی را دگرگون می سازد . ارد بزرگ
امید با مرگ هم به گور نمی رود . فردریک شیلر
امید نصف خوشبختی است. ضرب المثل ترکی
آینده همان است که ما می اندیشیم. مارک اورل
اتلاف وقت ، خودکشي واقعي است. يونگ

pooyaabi
21-06-2009, 15:41
برادران عزیز
لطفا به من بگید دانشگاه ازاد سالی چند هزار دانشجو پذیر میکند؟
ممنون میشم

عزیزم دانشگاه آزاد خیلی میگیره
نگران نباش
هر درسی رو که 20 درصد هم بزنی ازاد قبولی ( البته نه دیگه ازاد های تهران )

mohsen_blid
21-06-2009, 16:24
من که با خودم یک گونی قاقا لیلی میبرم نه اینکه زیاد درس خوندم می ترسم ضعف کنم همش از ذهنم بپره:31:

اما بابت انگشت و امضا و از این قبیل مسائل متفرقه من که هم قبلش میزنم اگر اصرار کردن اونجا هم میزنم:27:

من سر این بازرسی کلی مشکل دارم حالا هی طرف میاد بازرسی بدنی کنه منم هی مجبورم بگم اقا قلقلک نده :31: مکافاتیاهاااااااااااااااا اااا!!!:21:

اما موبایل نبرید دردسره شر میشه اون موقع بیا هی قسم بخور این مال من نیست من قصدی نداشتم و از این جور چیزا:41:

من هر چی فکر میکنم در حال حاضر چیزی به ذهنم نمیرسه بعدا میام :27:

rezaxp
21-06-2009, 16:31
راستی فکر نکنم سوال ها جابجا کردن
مطمئن هستم
چون اگر جابجا کنن
باید برای هر نفر یک پاسخانامه تهیه کنند
که ضریب خطا میدونید چقدر بالا میره
واسه این گفتن کسی تقلب نکنه

اگه پاسخ نامه و سوالات کم کمش دوتا ورژن باشه ، حله ...( که احتمال زیاد هم همینه )

1240
21-06-2009, 16:58
اگه پاسخ نامه و سوالات کم کمش دوتا ورژن باشه ، حله ...( که احتمال زیاد هم همینه )
فکر نکنم :10:

mf.designing
21-06-2009, 17:12
این کنکورم میدادیم خلاص میشدیم .اه بابا خسته شدم از نخوندن و اضطراب ! دوستان آزاد ریاضی کی هست ؟

MaaRyaaMi
21-06-2009, 17:18
منم الان پرینت کارتمو گرفتم

رنگی گرفتم !

راستی یه سوال مسخره از کجا باید قیچیش کنیم؟ : دی

همونجا که نقطه چینه؟

کنکور آزاد هم ریاضیا فک کنم 11 باشه

p30boy.s
21-06-2009, 17:20
ای بابا اکثرا که مثله خودمید(درس=تعطیل):دی
انشاالله سال دیگه همین موقع همتون ترم 2 هستید ولی من دارم تو همین تاپیک پست میدم که اسم تاپیک اینه:کنــکور 89 || درصدها و رتبه های کنکور 88 در پستهای 2 -- 3 -- 4: دی

behnam_roli
21-06-2009, 17:26
راستی یه سوال مسخزه از کجا باید قیچیش کنیم؟ : دی

خوبه گفته:

از قسمت نقطه چین برش داده شود

1240
21-06-2009, 17:30
منم الان پرینت کارتمو گرفتم

رنگی گرفتم !

راستی یه سوال مسخره از کجا باید قیچیش کنیم؟ : دی

همونجا که نقطه چینه؟

کنکور آزاد هم ریاضیا فک کنم 11 باشه
رنگی :31:
ایول داری
ما سیاه سفید زدیم بهش

1240
21-06-2009, 17:31
ای بابا اکثرا که مثله خودمید(درس=تعطیل):دی
انشاالله سال دیگه همین موقع همتون ترم 2 هستید ولی من دارم تو همین تاپیک پست میدم که اسم تاپیک اینه:کنــکور 89 || درصدها و رتبه های کنکور 88 در پستهای 2 -- 3 -- 4: دی

رفیق های ما هم همه درس تعطیل
یا تو کوچه هستن
یا با دوست دختر هاشون بیرون
:31:

فکر کنم 12 هستیم ریاضی ها
شما چی زدی؟ رشته ها؟ به تریتب میگی؟
من
کامپیوتر زدم :31: 6 تاش

1240
21-06-2009, 17:33
600 هزار نفر سراسری میرن
800 هزار نفر ازاد
= ظرفیت میشه یک میلیون و 4 هزار نفر
که از ثبت نامی ها بیشتر هست
حرف و امار هاشون درست بود
امسال همه دانشگاه قبولند

p30boy.s
21-06-2009, 17:40
رفیق های

کامپیوتر زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6 تاش

من هم آزاد همش کامپیوتر زدم گزینه 7 هم زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر 6 تاش شهر خودمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1240
21-06-2009, 17:45

من هم آزاد همش کامپیوتر زدم گزینه 7 هم زدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هر 6 تاش شهر خودمون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کجا زدی؟
میشه به ترتیب بگی

میگم داداش ما تو اطرافیان یکی فقط زده بود کامپیوتر
شما دور و ری هات امار چطوریه؟
خیلی زدن؟

darklord_8
21-06-2009, 17:46
مگه بازرسی بدنی هم میکنن؟

m007007
21-06-2009, 17:47
600 هزار نفر سراسری میرن
800 هزار نفر ازاد
= ظرفیت میشه یک میلیون و 4 هزار نفر
که از ثبت نامی ها بیشتر هست
حرف و امار هاشون درست بود
امسال همه دانشگاه قبولند

به قول معلممون همه اخر کار کیف میگیرن تو دستشون.
ولی یه نفر نگفت اخه چه رشته هایی؟اب یاری گل و گیاه دریایی؟؟پرورش گل و گیاه قالی؟؟

1240
21-06-2009, 17:50
به قول معلممون همه اخر کار کیف میگیرن تو دستشون.
ولی یه نفر نگفت اخه چه رشته هایی؟اب یاری گل و گیاه دریایی؟؟پرورش گل و گیاه قالی؟؟
برادر هر کس بیشتر درس بخوونه
نتیجه ی بهتری هم میگیره
یکی درس می خونه دولتی تو شهر خودشون
یکی کمتر میخونه دولتی یک شهر دیگه
یکی متوسط
ازاد تو شهر خودشون
یکی مثل ما نمیخونه باید بره آزاد اون سر ایران :31:

1240
21-06-2009, 17:50
مگه بازرسی بدنی هم میکنن؟
دولتی پتارسال دادیم
بازرسی و این ها خبری نبود :20:

1240
21-06-2009, 17:52
سایه سنگین سیاست برسر‌کنکوری‌ها

اضطراب‌های سیاسی اکثر نوجوانان را فرا گرفته است.

به گزارش خبر، 8 روز از برگزاری کنکور 4 گزینه‌ای انتخابات دهم ریاست‌جمهوری می‌گذرد هر چند هنوز با شرایط ملتهبی که کاندیداها و گروه‌های سیاسی به آن دامن زده‌اند، بحث در مورد این کنکور سیاسی در جامعه پایان نیافته است. شاید اگر انتخاباتی در کار نبود، کنکور ورودی دانشگاه‌ها‌ می‌توانست امسال به یک خاطره تاریخی تبدیل شود اما اوایل خردادماه بود که محمدمهدی زاهدی وزیر علوم گفت: «ایام انتخابات زمان مناسبی برای حذف کنکور نیست.» این سخنان او را می‌توان پاسخی به اعضای کمیسیون آموزش مجلس دانست که پیش از این بارها بر حذف کنکور تأکید کرده بودند. این‌چنین شد که کنکور ورودی دانشگاه‌ها، در سایه سیاست همچنان به موجودیت خود ادامه داد.

رقابت برای صندلی‌های خالی
امسال به دلیل افزایش سهمیه‌آزاد جذب در رشته‌های پرطرفدار دانشگاهی، همچنین وجود حدود 200 هزار صندلی مازاد در دانشگاه‌های دولتی و عمومی، پیش‌بینی می‌شد که دانش‌آموزان بتوانند کنکور بدون اضطرابی را پشت‌سر بگذارند، ولی وضعیت عرضه و تقاضای آموزش عالی به نقطه‌ای رسیده که این طور نشد

.دانشگاه‌های درجه 2 و 3 ناچارند برای پر کردن صندلی‌های خالی خود، جذب گسترده دانشجوی خارجی را در دستور کار قرار دهند.التهاب‌های سیاسی و انتخاباتی 2 هفته اخیر، آرامش را از بسیاری جوانان و خانواده‌ها گرفته است و این موضوعی است که کنکور نیز نمی‌تواند از آن بی‌تأثیر باشد.

پنج‌شنبه و جمعه آخر این هفته، کنکور سراسری رشته‌های مختلف دانشگاهی دوره کارشناسی برگزار می‌شود. صبح پنج‌شنبه نوبت داوطلبان گروه‌آزمایشی ریاضی و فنی است. کنکور رشته های هنر نیز عصر همان روز برگزار می‌شود. رقابت جمعه صبح به گروه علوم تجربی اختصاص دارد و متقاضیان رشته‌های زبان خارجی، جمعه عصر در مراکز برگزاری کنکور حاضر خواهند شد. شنبه صبح نیز نوبت به رشته‌های علوم انسانی می‌رسد.

کنکور همزمان در 17 کشور خارجی نیز برگزار می‌شود. تعداد متقاضیان رشته‌های مختلف به شرح ذیل است:

1- علوم ریاضی و فنی، 307 هزار متقاضی
2- هنر، 57 هزار متقاضی
3- تجربی، 44 هزار متقاضی
4- زبان خارجی، 126 هزار متقاضی
5- علوم انسانی، 458 هزار متقاضی

جوانان پرهیاهو، نوجوانان آرام
براساس تصمیم مسئولان دانشگاه‌های دولتی و آزاد دانشجویانی که در سال‌های پیش، سد کنکور را پشت‌سر گذاشته‌ و با عنوان دانشجو شناخته می‌شوند، فرصت این را یافتند که امتحانات‌شان به تأخیر افتد و چند هفته بعد، در فضایی عاری از ناآرامی‌های سیاسی، درس‌های دانشگاهی خود را پس بدهند. اما دانش‌آموزان متقاضی ورود به دانشگاه‌ها از چنین شانسی برخوردار نیستند. حتی برخی از آنها مجبور شدند برای دریافت کارت ورود به آزمون خود از خیابان‌هایی عبور کنند که این روزها به صحنه زورآزمایی سیاستمداران تبدیل شده است. به عقیده جامعه‌شناسان و روانشناسان این زورآزمایی‌های خیابانی، صحنه دلپذیری برای جوانان 18 و 19 ساله به شمار نمی‌آید.

کاهش متون آزمون
آنطور که حسین توکلی معاون سازمان سنجش کشور می‌گوید منابع سؤالات کنکور محدودتر از سال‌های گذشته است: «سؤالات دقیقاً از کتب اعلام شده دوره دبیرستان و پیش‌دانشگاهی نظام جدید سالی - واحدی طراحی شده و از بخش‌ها و مباحث حذف شده از سوی آموزش و پرورش سؤالی طرح نمی‌شود.»

در نگاه اول سخنان او می‌تواند چشم‌‌انداز کنکور آسان و کم‌اضطرابی را پیش روی داوطلبان قرار دهد. اما وقتی نگاه دقیق‌تری به ماجرا بیندازیم، هنوز هم کنکور پراضطراب است.

علیرضا علی احمدی وزیر آموزش و پرورش و رئیس پیشین دانشگاه علمی- کاربردی چندی پیش اظهار امیدواری کرده بود که واحدهای آموزش تحت پوشش وزارتخانه متبوع وی، از مدرسه کنکور به مدرسه زندگی تبدیل شوند. با این حال برخی کارشناسان آموزشی، این سخنان را در شرایط کنونی، بلندپروازانه و شعارگونه می‌دانند.

علت اصلی هیجان‌ها و اضطرابی‌ که برای وارد شدن به دانشگاه در بین کنکوری‌ها ایجاد شده است، مسئله رقابت با دیگر همکلاسی‌ها و فشار خانواده برآنهاست. متأسفانه جامعه ایران به شدت مدرک‌گرا شده است و به دلیل آیین‌نامه‌های نادرست و ساده‌انگارانه‌ای که بر نظام اداری و شرکت‌های دولتی حاکم است چنین تصور می‌شود که افراد، فقط اگر مدرک فوق‌لیسانس و دکترا بگیرند، ارزش دارند. اینجا از هدایت شغلی دانش‌آموزان و تشویق آنها به کسب مهارت‌های فنی خبری نیست و در چنین حالتی‌ طبیعی است که کنکور به یک واقعه مهم در زندگی جوانان تبدیل شود.

اضطراب ترافیک
امسال مسئولان شهرداری تهران تصمیم گرفته‌اند به دانش آموزان اجازه دهند برای شرکت در آزمون در صورت لزوم با خودروی شخصی خود یا خانواده به محدوده طرح ترافیک وارد شوند. این کار با ارائه کارت ورودی کنکور امکان‌پذیر است. در نگاه اول، شاید این یک امتیاز تلقی شود که می‌تواند به داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها فرصت دهد تا بدون گرفتاری و اضطراب ترافیک ، شلوغی مترو یا دشواری سوار شدن به اتوبوس و تاکسی، به محل آزمون برسند. اما بخش عمده‌ای از کنکور سراسری در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌شود‌ و اصولاً طرح ترافیک در این روزها اجرا نمی‌شود.

این امتیازی است که البته فقط شامل حال متقاضیان پذیرش رشته‌های علوم انسانی می‌شود. با این حال این هم یک گام برای کاستن از اضطراب کنکوری‌ هاست در این «موقعیت اضطراب».

اون قسمت که قرمزش کردم یعنی چی؟
میشه توضیح بدید

MaaRyaaMi
21-06-2009, 17:55
دولتی پتارسال دادیم
بازرسی و این ها خبری نبود :20:

:13:واسه ما که بود:13:

mf.designing
21-06-2009, 17:55
دوستان آزمون آزاد ریاضی چندم هستش ؟

1240
21-06-2009, 17:56
دوستان آزمون آزاد ریاضی چندم هستش ؟
احتمالا 12 هست.
اگر امکان داره سوال صفحه قبل هم پاسخ بئید

p30boy.s
21-06-2009, 17:56
کجا زدی؟
میشه به ترتیب بگی

میگم داداش ما تو اطرافیان یکی فقط زده بود کامپیوتر
شما دور و ری هات امار چطوریه؟
خیلی زدن؟

همش کامپیوتر* هست:
1-کارشناسی *بندعباس
2-کارشناسی*قشم
3-کاردانی* بندرعباس
4-کاردانی* قشم
5-کاردانی*حاجی آباد
6-این یکی رو به افتخار بربچ زدم کارشناسی فیزیک بندر عباس (چون گزینه آخره اصلا تعطیله:.:دی)

بچه های کلاسمون مثله من درس= تعطیل نبودن (همه خر میزدن)
اکثرشون زدن برق ومعماری و عمران

1240
21-06-2009, 17:58
همش کامپیوتر* هست:
1-کارشناسی *بندعباس
2-کارشناسی*قشم
3-کاردانی* بندرعباس
4-کاردانی* قشم
5-کاردانی*حاجی آباد
6-این یکی رو به افتخار بربچ زدم کارشناسی فیزیک بندر عباس (چون گزینه آخره اصلا تعطیله:.:دی)

بچه های کلاسمون مثله من درس= تعطیل نبودن (همه خر میزدن)
اکثرشون زدن برق ومعماری و عمران
ما مغز خراب همه رو زدیم کامپیوتر کارشناسی استان خودمون:41:

mf.designing
21-06-2009, 18:01
دوستان من واسه انتخاب آزاد تردید داشتم بین مهندسی نرم افزار و IT آخر سر هم IT تبریز رو زدم . به نظرتون IT بهتره یا نرم افزار ؟ سراسری هم برم ، IT میخونم !

1240
21-06-2009, 18:03

به گزارش خبر، 8 روز از برگزاری کنکور 4 گزینه‌ای انتخابات دهم ریاست‌جمهوری می‌گذرد هر چند هنوز با شرایط ملتهبی که کاندیداها و گروه‌های سیاسی به آن دامن زده‌اند، بحث در مورد این کنکور سیاسی در جامعه پایان نیافته است. شاید اگر انتخاباتی در کار نبود، کنکور ورودی دانشگاه‌ها‌ می‌توانست امسال به یک خاطره تاریخی تبدیل شود اما اوایل خردادماه بود که محمدمهدی زاهدی وزیر علوم گفت: «ایام انتخابات زمان مناسبی برای حذف کنکور نیست.» این سخنان او را می‌توان پاسخی به اعضای کمیسیون آموزش مجلس دانست که پیش از این بارها بر حذف کنکور تأکید کرده بودند. این‌چنین شد که کنکور ورودی دانشگاه‌ها، در سایه سیاست همچنان به موجودیت خود ادامه داد.

امسال به دلیل افزایش سهمیه‌آزاد جذب در رشته‌های پرطرفدار دانشگاهی، همچنین وجود حدود 200 هزار صندلی مازاد در دانشگاه‌های دولتی و عمومی، پیش‌بینی می‌شد که دانش‌آموزان بتوانند کنکور بدون اضطرابی را پشت‌سر بگذارند، ولی وضعیت عرضه و تقاضای آموزش عالی به نقطه‌ای رسیده که این طور نشد

.دانشگاه‌های درجه 2 و 3 ناچارند برای پر کردن صندلی‌های خالی خود، جذب گسترده دانشجوی خارجی را در دستور کار قرار دهند.التهاب‌های سیاسی و انتخاباتی 2 هفته اخیر، آرامش را از بسیاری جوانان و خانواده‌ها گرفته است و این موضوعی است که کنکور نیز نمی‌تواند از آن بی‌تأثیر باشد.

پنج‌شنبه و جمعه آخر این هفته، کنکور سراسری رشته‌های مختلف دانشگاهی دوره کارشناسی برگزار می‌شود. صبح پنج‌شنبه نوبت داوطلبان گروه‌آزمایشی ریاضی و فنی است. کنکور رشته های هنر نیز عصر همان روز برگزار می‌شود. رقابت جمعه صبح به گروه علوم تجربی اختصاص دارد و متقاضیان رشته‌های زبان خارجی، جمعه عصر در مراکز برگزاری کنکور حاضر خواهند شد. شنبه صبح نیز نوبت به رشته‌های علوم انسانی می‌رسد.

کنکور همزمان در 17 کشور خارجی نیز برگزار می‌شود. تعداد متقاضیان رشته‌های مختلف به شرح ذیل است:

2- هنر، 57 هزار متقاضی
3- تجربی، 44 هزار متقاضی

براساس تصمیم مسئولان دانشگاه‌های دولتی و آزاد دانشجویانی که در سال‌های پیش، سد کنکور را پشت‌سر گذاشته‌ و با عنوان دانشجو شناخته می‌شوند، فرصت این را یافتند که امتحانات‌شان به تأخیر افتد و چند هفته بعد، در فضایی عاری از ناآرامی‌های سیاسی، درس‌های دانشگاهی خود را پس بدهند. اما دانش‌آموزان متقاضی ورود به دانشگاه‌ها از چنین شانسی برخوردار نیستند. حتی برخی از آنها مجبور شدند برای دریافت کارت ورود به آزمون خود از خیابان‌هایی عبور کنند که این روزها به صحنه زورآزمایی سیاستمداران تبدیل شده است. به عقیده جامعه‌شناسان و روانشناسان این زورآزمایی‌های خیابانی، صحنه دلپذیری برای جوانان 18 و 19 ساله به شمار نمی‌آید.

کاهش متون آزمون
آنطور که حسین توکلی معاون سازمان سنجش کشور می‌گوید منابع سؤالات کنکور محدودتر از سال‌های گذشته است: «سؤالات دقیقاً از کتب اعلام شده دوره دبیرستان و پیش‌دانشگاهی نظام جدید سالی - واحدی طراحی شده و از بخش‌ها و مباحث حذف شده از سوی آموزش و پرورش سؤالی طرح نمی‌شود.»

در نگاه اول سخنان او می‌تواند چشم‌‌انداز کنکور آسان و کم‌اضطرابی را پیش روی داوطلبان قرار دهد. اما وقتی نگاه دقیق‌تری به ماجرا بیندازیم، هنوز هم کنکور پراضطراب است.

علیرضا علی احمدی وزیر آموزش و پرورش و رئیس پیشین دانشگاه علمی- کاربردی چندی پیش اظهار امیدواری کرده بود که واحدهای آموزش تحت پوشش وزارتخانه متبوع وی، از مدرسه کنکور به مدرسه زندگی تبدیل شوند. با این حال برخی کارشناسان آموزشی، این سخنان را در شرایط کنونی، بلندپروازانه و شعارگونه می‌دانند.

علت اصلی هیجان‌ها و اضطرابی‌ که برای وارد شدن به دانشگاه در بین کنکوری‌ها ایجاد شده است، مسئله رقابت با دیگر همکلاسی‌ها و فشار خانواده برآنهاست. متأسفانه جامعه ایران به شدت مدرک‌گرا شده است و به دلیل آیین‌نامه‌های نادرست و ساده‌انگارانه‌ای که بر نظام اداری و شرکت‌های دولتی حاکم است چنین تصور می‌شود که افراد، فقط اگر مدرک فوق‌لیسانس و دکترا بگیرند، ارزش دارند. اینجا از هدایت شغلی دانش‌آموزان و تشویق آنها به کسب مهارت‌های فنی خبری نیست و در چنین حالتی‌ طبیعی است که کنکور به یک واقعه مهم در زندگی جوانان تبدیل شود.

اضطراب ترافیک
امسال مسئولان شهرداری تهران تصمیم گرفته‌اند به دانش آموزان اجازه دهند برای شرکت در آزمون در صورت لزوم با خودروی شخصی خود یا خانواده به محدوده طرح ترافیک وارد شوند. این کار با ارائه کارت ورودی کنکور امکان‌پذیر است. در نگاه اول، شاید این یک امتیاز تلقی شود که می‌تواند به داوطلبان ورود به دانشگاه‌ها فرصت دهد تا بدون گرفتاری و اضطراب ترافیک ، شلوغی مترو یا دشواری سوار شدن به اتوبوس و تاکسی، به محل آزمون برسند. اما بخش عمده‌ای از کنکور سراسری در روزهای پنج‌شنبه و جمعه برگزار می‌شود‌ و اصولاً طرح ترافیک در این روزها اجرا نمی‌شود.

این امتیازی است که البته فقط شامل حال متقاضیان پذیرش رشته‌های علوم انسانی می‌شود. با این حال این هم یک گام برای کاستن از اضطراب کنکوری‌ هاست در این «موقعیت اضطراب».

میشه توضیح بدید

timsar jackson
21-06-2009, 18:12
احتمالا 12 هست.

فکر کنم 11 آزاد ریاضی بود........

swamp
21-06-2009, 18:17
انگار نه انگار که کنکور داریم انگار نه انگار که تو این روزا ثانیه ها هم مهمه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همش کارم شده رفتنه تو اینترنت گزارش از اینو اون گرفتن که کی ترکید و کی به خدا پیوست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تو تهرانم که خفقانه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لعنت به این سیاست که همه چیو بهم ریخته

MaaRyaaMi
21-06-2009, 18:18
منم میگم 11 هستش
باید ریاضی اول باشه
حالا یا صبح یا ظهر

1240
21-06-2009, 18:30
یکی جواب ما رو نداد

ayshin
21-06-2009, 18:38
من واسه محکم کاری یه سه چهار تا پرینت گرفتم.یکی رو انگشت می زنم و با خودکار امضا می کنم.یکی رو با مداد امضا می کنم یکی رو هم فقط انگشت می زنم.!!!!!!بازرسی بدنی منم سالهای قبل داشتم.

mohsensoft
21-06-2009, 18:56

2- هنر، 57 هزار متقاضی
3- تجربی، 44 هزار متقاضی

کاهش متون آزمون

اضطراب ترافیک

میشه توضیح بدید

جناب 1240 عزیز(شرمنده اسمتو نمیدونم)
لطف کنید در این شرایط که این جماعت قلم به دست نیاز به آرامش نیاز دارن از نوشتن این مطالب استرس زا خودداری کنین

dampayi
21-06-2009, 19:22
آقا من شناسنامم عکس نداره !!!
بهم گیر می دن؟؟

MaaRyaaMi
21-06-2009, 19:24
نه بابا گیر نمیدن

ولی خب کارت ملی که هس

شناسنامه من که عکس 4 5 سالگمیه : دی هرجا میرم گیر میدن بهم : )))

Rainy eye
21-06-2009, 19:24
دوستان شما با پرینت کارتتون مشکلی نداشتین؟!
کارت زبانم بدون عکس پرینت میشه!!!!!! چیکار کنم؟!

MaaRyaaMi
21-06-2009, 19:42
:18: وا مگه میشه

خوب ببین از کارتت عکس بگیر بعد پرینتشو بگیر
شاید جواب داد
:19:

Rainy eye
21-06-2009, 19:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif وا مگه میشه

خوب ببین از کارتت عکس بگیر بعد پرینتشو بگیر
شاید جواب داد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).gif

فعلاً که شده!!!!!!!! عکسش هست وقتی پرینت میگیرم نیست!!!!!!!
بردم بیرون دادم پرینت بگیره یارو میگفت کلاً عکس نداره!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی تو سیستم خودم عکسو نشون میده ولی بقیه نه!!!!!
الانم رفتم سایت سنجش دیگه کارتو نمیده ...به تمام معنا بدبخت شدم...
یه سوال: این کارت از کجاش باید برش بدم؟! میدونم که مشخص کرده ولی در امتداد اون قسمت باید کجاشو ببرم؟!: دی

MaaRyaaMi
21-06-2009, 19:57
آجی همونجوری برش بده بره دیگه
از همون نقطه چین!
چیزی نیس که
بعدا میگیرن ازت

عجیبه ..............حالا خوبه واسه زبان بوده خودتو ناراحت نکن ببین شاید بتونی بری اون باجه ها که واسه رفع نواقص هست شاید یه کاری کردن چه میدونم

Rainy eye
21-06-2009, 20:05
فک نکنم مشکلش طوری باشه که بخواد برم باجه های رفع نقص!!!!!!!!
میتونم با سازمان سنجش تماس بگیرم؟!
این برش کارتم دردسر شده!!!!!!!!!: دی

MaaRyaaMi
21-06-2009, 20:06
الان تی وی گفت اونا که نمیتونن بگیرن برن آموزش پرورش!!!!!!

البته اگه درست شنیده باشم : دی

MORINIO
21-06-2009, 20:22
سلام به همگی

نمیدونم چرا تا میام تو این تاپیک استرس میگیرم : دی

حوزه ما افتاده دانشگاه صنعتی .... این چند روزه هم که دانشگاه صنعتی خیلی خبرا بوده!:19: خدا به خیر بگذرونه!

ضمنا باتوم برقی خریداریم(شاید برای دفاع لازم بشه: دی)

1240
21-06-2009, 20:23
سپاس از جواب ی که به سوال های من ندادید.

Kasra 91
21-06-2009, 20:35
کجا میتونم ببینم انتخابام تو ازاد پزشکی و غیره پزشکی چی بوده؟ یادم رفته :دی

MaaRyaaMi
میشه سوالتونو دوباره بگین ؟
من نمیتونم لینک باز کنم فعلا... شرمنده

pooyaabi
خب دیگه منم می خوام از فردا دینی رو شروع کنم ( جدی میگم)
از همون اول سال برنامم این بود که دینی رو این دو سه روز اخر بخونم که یادم نره

MaaRyaaMi
21-06-2009, 20:38
کجا میتونم ببینم انتخابام تو ازاد پزشکی و غیره پزشکی چی بوده؟ یادم رفته :دی
:18:یعنی هیچ کپی چیزی نگرفتی؟:31:

فعلا که نمیشه دوست عزیز
تا زمانی که بری کارتت ورود به جلسه تو بگیری تو کارت نوشته شده انتخاب هات:20:

Macushla
21-06-2009, 20:40

شما وقتي صفحه اينترنتي رو سيو ميكني يه فولدر ايجاد ميشه كه عكس ها اونجاست . احتمالا وقتي فايل رو كپي كردي كه ببري بيرون واسه پرينت گرفتن ، اون فولدر رو كپي نكردي . البته معمولا وقتي صفحه اينترنتي رو كپي ميكني اون فولدر هم باهاش كپي ميشه ولي بعضي وقتا هم نميشه !!!

Kasra 91
21-06-2009, 20:43
:18:یعنی هیچ کپی چیزی نگرفتی؟:31:

فعلا که نمیشه دوست عزیز
تا زمانی که بری کارتت ورود به جلسه تو بگیری تو کارت نوشته شده انتخاب هات:20:

خیلی ممنون ولی چیزه مهمی نیست که :دی امروز نبینم 10 روز دیگه میبینم :31:

1240
21-06-2009, 20:45
میشه سوالتونو دوباره بگین ؟
من نمیتونم لینک باز کنم فعلا... شرمنده

2- هنر، 57 هزار متقاضی
3- تجربی، 44 هزار متقاضی

کاهش متون آزمون

اضطراب ترافیک

بعدش اخه میگه چون دانشگاه های درجه 2 و 3 صندلی خالی دارن
از خارج هم میخوان دانشجو بگیرن
از طرفی پاراگراف بالاش میگه عرضه و تقاضا این طوری نشده
من نمی فهمم
یعنی چی؟

Rainy eye
21-06-2009, 20:45
شما وقتي صفحه اينترنتي رو سيو ميكني يه فولدر ايجاد ميشه كه عكس ها اونجاست . احتمالا وقتي فايل رو كپي كردي كه ببري بيرون واسه پرينت گرفتن ، اون فولدر رو كپي نكردي . البته معمولا وقتي صفحه اينترنتي رو كپي ميكني اون فولدر هم باهاش كپي ميشه ولي بعضي وقتا هم نميشه !!!

نه داداش...تو خونه هم پرینت میگیرم همین جوریه!!!!!!!!

1240
21-06-2009, 20:46
خیلی ممنون ولی چیزه مهمی نیست که :دی امروز نبینم 10 روز دیگه میبینم :31:
منم چند تای اخری رو یادم رفته
بود اما برگه رو اخر پیدا کردم
جالب اینجاست که ند تای اخری رو برعکس زده بودم
تو فکرم چیز دیگری بوده:10:

mohsensoft
21-06-2009, 20:51
جناب 1240
ما میگیم اینجا این خبر ها رو ندارید بعدش شما میاین این پست رو 2 بار میزنین؟
به خدا خوبیت نداره
سعی کنید تو این چند روز مطالب + بذارین نه این چیزای استرس زا
ممنون

MaaRyaaMi
21-06-2009, 20:55
والا منم سر در نیووردم چندبار خوندم ولی متوجه نشدم : دی

حالا مگه اهمیتی داره ؟

1240
21-06-2009, 20:55
جناب 1240
ما میگیم اینجا این خبر ها رو ندارید بعدش شما میاین این پست رو 2 بار میزنین؟
به خدا خوبیت نداره
سعی کنید تو این چند روز مطالب + بذارین نه این چیزای استرس زا
ممنون
داداش کسی جواب ما رو نداد
ما سوال داشتیم

این رفیقمون گفت سوالت چی هست
لینک نمیتونم باز کنم
ما هم دادیم بهشون متن رو
تا شاید یکی بیاد برای ما جواب بده

چشم ما حرفی نمیزنیم یک وقت دوستان استرسی نشن :27:

1240
21-06-2009, 20:56
والا منم سر در نیووردم چندبار خوندم ولی متوجه نشدم : دی

حالا مگه اهمیتی داره ؟
اره توجه کردید؟
هیچ کس نمیفهمه این متن یعنی چی
از این طرف میگه خالی 200 هزار تا داریم
از یک طرف میگه عرضه و تقاضا این طوری نشده

تازه جالب تر اینجاسن که هر کی فکر کنید میگه 100 تا 200 هزار تا صندلی خالی هست
این یک چیز دیگه میگه :13:

KENEDY
21-06-2009, 21:06
سلام نمیدونم این تاپیک جای این سوال هست یا نه ولی میخواستم بدونم میشه شماره ی پرونده ی ثبت نام رو از روی کد رهگیری یا شماره پرینت پیدا کرد ؟(خیلی فوری)

mohsensoft
21-06-2009, 21:14
خوب دیگه
پس همین الان ویرایشش کن ملتی که هنوز نخوندنش بیشتر گمراه نشن

mahsa1469
21-06-2009, 21:14
اره توجه کردید؟
از این طرف میگه خالی 200 هزار تا داریم
از یک طرف میگه عرضه و تقاضا این طوری نشده

تازه جالب تر اینجاسن که هر کی فکر کنید میگه 100 تا 200 هزار تا صندلی خالی هست
این یک چیز دیگه میگه :13:
اصلا به این حرفا توجه نکنید صندلی خالی و این جور چیزها هیچ ربطی به استرس و دقدقه ی کنکوری ها نداره کسایی که استرس کنکور رو دارن مطمئنن در تلاشند که در دانشگاه و رشته ی خوبی قبول شن این 100 تا 200 تا مطمئنا رشته های خوب و دانشگاه های عالی نیستن و فقط به درد کسایی می خوره که کنکور ثبت نام می کنن و بعدش فقز می خوان یه چی قبول شن اصلا هم براشون مهم نیست که اون چی باشه به هر حال توی این فرصت کم فقط به فکر جمع کردن خونده هاتون باشین