PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تو رو خدا یکی بیاد بگه این سیستم من چشه ؟

Saghachi
02-07-2008, 06:02
سلام رفقا نیازمند کمک خیلی سریع شما هستم
راستیتش من خیلی وقت بود سیستمم رو ارتقا نداده بودم واسه همین سیستم تبدیل شده بود به یه سیستم پوکیده :13:
از طرف دیگه خیلی هلاک بازی Assassin's Creed هستم و یکی از دلایلی که سیستمم رو ارتقا دادم هم همینه

از یک و دو نتیجه میشه که سیستم فعلی من اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما با همه این اوضاع و احوال بازی به شدت کند رو سیستم من اجرا میشه (به شدت) واسه همین میخوام بدونم کدوم قطعه کامپیوترم هست که با قطعه دیگه سازگار نیست ؟ این بابایی که سیستم رو واسه من بسته که میگفت خیلی سیستم توپی شده و نسبت به قبلی شاه سیستمه

تو رو خدا راهنمایی کنید تا دیر نشده یه کاریش بکنم

ممنون میشم هر چی سریعتر کمک کنید تا دیر نشده ببینم چکار میشه کرد ؟

در ضمن مادربرد من BIOSTAR هست و گرافیک 512اش هم آنبرد هست

sinaset
02-07-2008, 11:21
سلام رفقا نیازمند کمک خیلی سریع شما هستم
راستیتش من خیلی وقت بود سیستمم رو ارتقا نداده بودم واسه همین سیستم تبدیل شده بود به یه سیستم پوکیده :13:
از طرف دیگه خیلی هلاک بازی Assassin's Creed هستم و یکی از دلایلی که سیستمم رو ارتقا دادم هم همینه

از یک و دو نتیجه میشه که سیستم فعلی من اینه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما با همه این اوضاع و احوال بازی به شدت کند رو سیستم من اجرا میشه (به شدت) واسه همین میخوام بدونم کدوم قطعه کامپیوترم هست که با قطعه دیگه سازگار نیست ؟ این بابایی که سیستم رو واسه من بسته که میگفت خیلی سیستم توپی شده و نسبت به قبلی شاه سیستمه

تو رو خدا راهنمایی کنید تا دیر نشده یه کاریش بکنم

ممنون میشم هر چی سریعتر کمک کنید تا دیر نشده ببینم چکار میشه کرد ؟

در ضمن مادربرد من BIOSTAR هست و گرافیک 512اش هم آنبرد هست
سلام دوست من
ای بابا
خیلی بهتر بود قبلی از این که می رفتید سیستم جدید خودتون رو می گرفتید
یه مشورتی تویه فرم می کردید تا یه چیزی خوبی می گرفتید:41:
کارت گرافیکتون به نظر چیزی خوبی نمی یاد..
و رمتون مدلش چند و چندتا رم روی کامپیوترتون هست
سی پی یو تون بدک نیست ولی می تونستید بهتر از این رو بگیرید:20:
در کل سیستم ضعیف هست تقریبان
دوست من شاید کمی مشکل از رم ها باشد( و همچین کارت گرافیک کمی) می شه مدل رم ها رو بگید + تعدادشون
:10::11:

MicroSystem
02-07-2008, 11:43
ميشه گفت اسير بيسوادي فروشنده شدي اخه قدرت گرافيك كه به رمش نيست كه چون اين 512 هست قوي باشه يك گيگ هم بود افاقه اي نميكرد
اصلا گرافيك قبليت چي بود شايد اون از اين جيفورس 6150 قويتر باشه كلا گرافيكهاي انبود بدر بازي نميخورند

اما اصلا جاي نگراني نيست شما كافيه يه گرافيك خوب بخري رو سيستمت نصب كني نيازي به تعويض مادبرد هم نيست. چقدر ميتوني هزينه كني تا گرافيك مناسب تو اون رنج قيمت رو بهت معرفي كنم بعد تهران هستي ديگه نه چون بعضي از اين گرافيكها فقط تهران گير مياد.

بقيه قطعات خوب هستند.

MicroSystem
02-07-2008, 11:50
البته حدس ميزنم گرافيكت آنبرد نيست( اين رو از فروشنده بپرس) 256 مگ رم خودش داره بقيش رو از سيستم بر ميداره كه در اينصورت بايد عوضش كني با 70-80 تومن ميتوني يه گرافيك بخري كه حداقل 10 برابر اين قدرت داره

Saghachi
02-07-2008, 16:57
میشه بگین مدل پیش نهادی تون چیه ؟ حقیقتش اصلا وضع مالی روبه راه نیست با این حال میخوام 256 متر نباشه و یه چیزی باشه که تا یکی دو سالی نیاز ارتقا نداشته باشه

یکی گفته بو 256 8600 Gt Gddr3 رو بخر

قیمتش این چنده و ارزونتر و با همین توان هم میشه پیدا کرد ؟ خیلی ممنون عزیز

MicroSystem
02-07-2008, 18:21
میشه بگین مدل پیش نهادی تون چیه ؟ حقیقتش اصلا وضع مالی روبه راه نیست با این حال میخوام 256 متر نباشه و یه چیزی باشه که تا یکی دو سالی نیاز ارتقا نداشته باشه

یکی گفته بو 256 8600 Gt Gddr3 رو بخر

قیمتش این چنده و ارزونتر و با همین توان هم میشه پیدا کرد ؟ خیلی ممنون عزیز
خب منم همين رو ميخواستم بهت معرفي كنم 256 8600 Gt Gddr3
ATI HD 3650 هم خوبه يه كوچولو از اون بالائي ضعيفتره اگه بگردي با 75 تومن هم ميتوني اين رو پيدا كني با برند pailet شما برو بازار و اين دو مد نظرت باشه بگرد با هر برندي(كارخونه سازنده) كه ارزونتر بود بخر. ولي حتي يك مدل هم پايينتر نيا مثلا 8500 قدرتش نصف 8600 هست.

saeed_ilu_2009
08-07-2008, 23:41
مشکل از کارت گرافیکته من هم این مشکل رو داشتم!!!
چون کارت گرافیکمshareبود بازی ها رو خوب اجرا نمی کرد الان من یک گرافیک ati x1650 خریدم که خیلی عالیه!!!
ولی به تو geforce8800رو توصیه می کونم