PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي رد و بدل كردن فايل

ya30n
01-07-2008, 19:43
سلام دوستان

برنامه اي هست براي رد و بدل كردن فايل در اينترنت
مثلا بين من و يكي ديگه

ولي نه مث ياهو مسنجر كه اگه يكي ديسي بشه قطع بشه

يه برنامه مثه تورنت كه Resume كنه

ممنون ميشم معرفي كنيد اگه هست

يا حق (:

huti_421
01-07-2008, 19:50
با استفاده از Hyper Terminal بدون کانکت بودن می تونید با دوستتون رابطه بر قرار کنید ( مجانی ) و چت کنید ... و از هم مهم تر فایل رد و بدل کنید ... تنظیماتش رو هم از روی راهنما به راحتی می تونید تنظیم کنید و لذت ببرید ...

البته خوب دانلود P2P مثل Emule یا Limeware هست ... ولی خوب شما دیگه طرف رو نمیشناسید ...

ya30n
01-07-2008, 20:00
من متوجه منظورت نشدم عزيز

يعني با اين برنامه كه تو خود پي سي هم هست ميشه طرف براي من فايل چند مگي ارسال كنه و من هم دريافت كنم؟
به نت هم وصل نباشم؟!!!!!!!!!1

چي ميگي؟

مگه ميشه؟

يا حق (:

huti_421
01-07-2008, 20:16
من متوجه منظورت نشدم عزيز

يعني با اين برنامه كه تو خود پي سي هم هست ميشه طرف براي من فايل چند مگي ارسال كنه و من هم دريافت كنم؟
به نت هم وصل نباشم؟!!!!!!!!!1

چي ميگي؟

مگه ميشه؟

يا حق (:

آره دوست عزیز میشه کافیه تنظیم hyper Terminal رو تو گوگل سرچ کنی و آموزش راه اندازیش رو بهت بگه ...

ya30n
01-07-2008, 21:16
من كه هنوز باورم نميشه!!!

البته قبلا هم شنيده بودم ولي فك كردم سركاريه دنبالش نرفتم

برم ببينم چي ميشه!
مرسي
يا حق (:

huti_421
01-07-2008, 21:35

برم ببينم چي ميشه!
مرسي
يا حق (:

اخوی میشه دیگه ...

بازم اگه سوالی داشتی من در خدمتم !!!

Mr.K2
01-07-2008, 21:37

برم ببينم چي ميشه!
مرسي
يا حق (:

اره یاسین جان شما با استفاده از هایپر ترمینال با استفاده از تلفن و بدون اینترنت میتونید فایل بفرستید یا چت کنید ..البته پول تلفن باید بدی اما اینترنت نمیخواد

ya30n
01-07-2008, 21:49
قربونتون برم...

مرسي

برم تست كنم!

يا حق (:

usfelme
01-07-2008, 22:43
البت خود هایپر برنامه ی ضعیفیه.برنامه های telnet قویتری هم هستند!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ya30n
01-07-2008, 22:48
مرسي عزيز دل

اينجوري هزينه تلفنم زياد ميشه

اگه اون طرف شماره گيري كنه و تل منو بگيره چي؟

بازم هزينه داره
و يا بايد منم شماره بگيرم؟

يا حق (:

Mr.K2
01-07-2008, 23:00
مرسي عزيز دل

اينجوري هزينه تلفنم زياد ميشه

اگه اون طرف شماره گيري كنه و تل منو بگيره چي؟

بازم هزينه داره
و يا بايد منم شماره بگيرم؟

يا حق (:

نه اگر اون بگیره پول برای اون حساب میشه ... مشکلی نیست شما دیگه نمیخواد بگیری ...

ya30n
01-07-2008, 23:05
اها
پس ميشه؟
دمت قيژ قيژ علي جون

شبت خوش

يا حق (:

Ghaioom
02-07-2008, 13:05
سلام دوستان

برنامه اي هست براي رد و بدل كردن فايل در اينترنت
مثلا بين من و يكي ديگه

ولي نه مث ياهو مسنجر كه اگه يكي ديسي بشه قطع بشه

يه برنامه مثه تورنت كه Resume كنه

ممنون ميشم معرفي كنيد اگه هست

يا حق (:
سلام دوست عزیز

Hyper Terminal
نرم افزاري براي برقراري ارتباط ميان دو سيستم
این ترفند آموزش Hyper Terminal هست که من تو بابیلون قبلاً دیدمش به شما هم پیشنهاد میکنم که برین بابیلون نصب کنید تا این آموزش رو یاد بگیرید. babylon یاد میده.
در بابیلون فقط بنویس Hyper Terminal ببین ترفند آموزش هایپر ترمینال میاد.
موفق باشی.:10:

ya30n
02-07-2008, 13:18
جدا؟ اوكي پس واجب شد بابيلون رو نصب كنم

مرسي

يا حق (:

huti_421
02-07-2008, 13:24
جدا؟ اوكي پس واجب شد بابيلون رو نصب كنم

مرسي

يا حق (:

فکر کنم Glosery خاصی نیاز داره ... ایشون میگن توی بابیلون آموزش تنظیمش رو توضیح داده ...

ya30n
02-07-2008, 13:42
قيوم جان داشتيم داداش؟!!!!!!!!

اين كه فقط آموزش بود تو نت هم بود!

HyperTerminal برنامه اي است كه توسط آن مي توانيد با استفاده از خطوط تلفن (و بدون نياز به اينترنت) فايلهايي را از هر نوع به دوستانتان ارسال و يا از آنها فايلهايي را دريافت نماييد. در صورت كار با اين برنامه در بسياري از موارد شما ديگر نيازي به استفاده از اينترنت نخواهيد داشت، بنابراين قادريد در هزينه هاي اتصال به اينترنت تا حد زيادي صرفه جويي كنيد.
--------------------------------------------------------------------------------
براي فعال نمودن HyperTerminal در ويندوز xp به روي كليد Start كليك نموده و از منوي كشويي ظاهر شده به ترتيب Accessories < All programs < Hyper Terminal< Communications را انتخاب كنيد تا پنجره Connection Description در روي صفحه نمايش ظاهر گردد. در كادر فوق يك نام را براي اتصال وارد كرده و از قسمت Icon يك آيكون را به دلخواه انتخاب نموده و بر روي كليد OK كليك كنيد. در پنجره Connect To از منوي كشويي Country / region كشور محل سكونت خود (كه در اينجا IRAN را بايد انتخاب نماييد مگر اينكه خارج از ايران زندگي مي كنيد)، AreaCode كد كشور، phonenumber شماره تلفن تماس و از منوي ConnectUsing ابزار مورد استفاده (كه در اين جا مودم مي باشد) را انتخاب كرده و برروي كليد OK كليك نماييد.
در پنجره Connect شما كافي است بر روي كليد Dial كليك كنيد تا شماره گيري انجام گيرد. در اين مرحله در صورتي كه مي خواهيد تغييري در شماره تلفن تماس و يا محل سكونت خود دهيد كافي است برروي كليدهاي Modify يا Dialing properties كليك كرده و در كادرهاي محاوره اي ظاهر شده تغييرات مورد نظر را اعمال نماييد. بعد از چند لحظه شماره گيري توسط مودم انجام مي شود.
براي دريافت يك فايل از طريق HyperTerminal فقط كافي است در پنجره اصلي برنامه از منوي Call گزينه Wait For a Call را انتخاب نماييد. بعد از چند لحظه شما مي توانيد فايلهاي ارسالي را دريافت كنيد.
بعد از اينكه در پنجره Connect تنظيمات مربوطه را انجام داديد و توسط شماره گيري به شماره مربوطه متصل شديد. براي مشخص كردن فايلهاي ارسالي از منوي Transfer گزينه Send File را انتخاب كنيد تا كادر محاوره اي Send File در روي صفحه نمايش ظاهر گردد. در كادر محاوره اي ظاهر شده براي انتخاب فايل مورد نظرتان بر روي كليد Browse كليك كنيد تا كادر محاوره اي Select File to Send در روي صفحه نمايش ظاهر گردد. در كادر محاوره اي فوق شما كافي است فايل مورد نظرتان را انتخاب نموده و بر روي كليد Open كليك نماييد و در كادر محاوره اي Send file بر روي كليد Send كليك كنيد تا عمل ارسال انجام پذيرد. بعد از اينكه به شماره مورد نظرتان متصل شديد در پنجره اصلي برنامه Hyper Terminal شما به صورت مستقيم مي توانيد متن مورد نظرتان را تايپ نماييد. متن تايپي در اين قسمت براي دوست شما كه به كامپيوتر او توسط برنامه Hyper Terminal متصل شديد نيز قابل مشاهده مي باشد.
شما به سادگي مي توانيد محلي را براي ذخيره سازي فايلهاي دريافتي از طريق برنامه را به صورت پيش فرض تعريف نماييد. براي اين منظور از منوي Transfer گزينه Receive File را انتخاب نماييد تا كادر محاوره اي مربوطه در روي صفحه نمايش ظاهر گردد. در كار محاوره اي فوق شما با كليك نمودن كليد Browse مي توانيد محلي را براي ذخيره سازي فايل دريافتي تعيين نماييد.
بعد از برقراري ارتباط از طريق برنامه Hyper Terminal، شما مي توانيد اتصال فوق را براي استفاده مجدد ذخيره نماييد. براي اين منظور از منوي كشويي File گزينه Save را انتخاب كنيد. با اين كار اتصال شما با اسمي كه شما براي آن مشخص نموده ايد ذخيره مي گردد، براي برقراري اتصال براي دفعات آتي، در زير منوي Accessories < All Programs < Start HyperTerminal Communications كافي است به روي نام اتصال فقط كليك كنيد
بعد از اينكه فايل هاي موردنظرتان را براي دوستانتان ارسال كرديد و يا از آنها دريافت كرديد، براي قطع نمودن اتصال به روي گزينه Disconnect كليك نماييد تا اتصال شما قطع گردد. در نوار ابزار برنامه HyperTerminal مجموعه دستورات پراستفاده به صورت آيكونهايي در دسترس شما قرار گرفته است. در صورتي كه نوار ابزار برنامه در زير نوار منوها وجود نداشت از زير منوي View گزينه ToolBar را انتخاب كنيد.

يا حق (:

ya30n
02-07-2008, 13:43
راستي بچه ها اگه اون دوستي كه ميخواد برام فايل بفرسته
تركيه باشه ميشه؟
يعني خارج از كشور در كل

يا حق (:

huti_421
02-07-2008, 14:01
فکر کنم همون هزینه ی تلفن خارجی بیاد دیگه ( زیاد )

ya30n
02-07-2008, 14:04
نه اگه اون ارتباطو بر قرار كنه چي
هزينه با اونه ديگه؟

يا حق (:

huti_421
02-07-2008, 14:25
نه داداش مثل تلفن دیگه هر کس زنگ بزنه هزینه برای اون میوفته