PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال : چگونه میشه فایلی رو مستقیم بر روی هاست ترانسفر کرد؟

Reza-sony
01-07-2008, 18:49
سلام .
چه طوری میشه فایلهای توی نت رو بدون اینکه یه بار با کامپیوتر خودمون دانلود و دوباره بر روی هاست آپلود کنیم ، به یکباره مستقیما بر روی هاست ترانسفر کنیم ؟ من از یه نفر شنیدم که اسکریپتی در این زمینه هست . کسی در این باره اطلاعی داره ؟

darvish1900
01-07-2008, 19:16
دو راه وجود داره
1 استفاده از اسکریپت
2 اینکه هاستتون اجازه این کا رو بصورت مستقیم بهتون بده

Reza-sony
01-07-2008, 19:50
دو راه وجود داره
1 استفاده از اسکریپت
2 اینکه هاستتون اجازه این کا رو بصورت مستقیم بهتون بده

ممنون . خودم هم که اسکریپت رو گفتم . کسی میدونه اسکریپتش چیه ؟

alizali
01-07-2008, 20:32
rapidleech اینکارو برات میکنه
نصبش کن رو سرورت

Reza-sony
01-07-2008, 21:29
ممنون از همگی .

poya131
22-07-2008, 11:02
سلام
با توجه به اينكه rapidleech براي رپيدشير هست و اكثر سايتها اجازه استفاده از اونا نميدن ايا اسكريت ديگه اي و يا راه حل ديگه اي وجود داره؟
ايا سايتي هست كه خودش اين اجازه را بده؟

Cleeev
22-07-2008, 16:38
منم این قضییه رو میخواستم بدونم و کلی در این باره توی اینترنت گشتم... ولی چیز زیادی پیدا نکردم... این قضییه از اونجا برای من جالب شد که سایت XDrive که 5 گیگ فضای مجانی برای به اشتراک گذاری فایل ها میده که از طرف AOL هستش یه امکانی داره به نام Skip The Download که من یه بار 1 سال و نیم پیش ازش استفاده کردم... ولی جدیدا کار نمیکنه...

این چیزا چیزای سختی برای سرورها نیستن... چون در ضمینه پهنای باند مشکلی ندارن... مخصوصا اونایی که از خودشون سرور دارن...

خیلی این امکان خوب میتونه باشه ولی زیاد روش کار نمیکنن... علتش هم اینه که اکثر جاهای جهان سرعت اینترنتشون زیاده و دانلود و آپلود کردن، خیلی براشون طول نمیکشه و فایل ها هم معمولا به بیش از 400 مگابایت نمیرسن...

این Rapidleech هم توی ورژن جدیدش تعداد سرورهایی که پشتیابنی میکنه رو زیاد کرده...
rapidshare, megaupload, MyTempDir, getfile.biz, webfile.ru
اینم سایتشه... :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی به هر حال اینا سایتایی هستن که قابلیت Resume ندارن...... . .. . ... ....... . .. . .. . . . . . . . . . .......

poya131
23-07-2008, 06:34
به هر حال ممنون

zed2
23-07-2008, 11:23
این سایت هم برای کسایی است که اگر لینک مستقیم دارن ولی موقتی است می تونن اینجا اپلود کنند.
تا انجا که دیدم تو حالت free قابلیت ریزوم و اتصال چند اسلات نداره ولی تو عضویت حالت عادی اش این امکانت را هم می ده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید