PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال اس ام اس با ايرانسل

MeHrDaD_MeNaY
01-07-2008, 13:27
سلام
با اين برنامه ميتونيد اس ام اس رايگان بديد فقط كافيه كه يه گوشي داشته باشيم كه جاوا ساپورت كنه و همچنين GPRS هم داشته باشه

اول بريد به سايت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید و نرم افزار free sms رو دانلود كنيد
رو گوشيتون نصبش كنيد
باید ثبت نام کنید تا active code رو بهتون بده

هزينه هر اس ام اس هم 8 ريال در مياد
من خودم بارها تست كردم :31:
يه نكته اي كه هست اينه كه بايد گوشي گيرنده هم اين برنامه رو داشته باشه چون خوده برنامه اينباكس داره و اگه گوشي گيرنده برنامه رو نداشته باشه امكان رسيدنش كمه چون ترافيك ْGPRS ايرانسل زياده

(اين پست مربوط ميشه به قسمت برنامه هاي كاربردي اما من نميتونستم اونجا پست بزارم)

poria_mc
01-07-2008, 13:32
خوب این کجاش رایگانه؟

amir_sa
01-07-2008, 13:33
چه جوري بايد باهاش كار كني ؟

MeHrDaD_MeNaY
01-07-2008, 13:37
خوب این کجاش رایگانه؟

8 ريال اونقدر كمه كه به حساب نمياد :31:

aydin_eb7777
01-07-2008, 13:47
سلام عزیزان.
من تست کردم و اون 8 ریالی که ایشون می گن به طور ثابت نیست و متغیره و این به خاطر اینه که اس ام اس از طریق سایت و اینترنت فرستاده میشه یعنی در اصل یک سایت ارسال اس ام اس هستش که یک برنامه مربوط به سرور خودش ساخته که شما با اون برنامه به سایت خدمات دهنده وصل بشید و اس ام اس بدید.
و اون مبلغ به خاطر هزینه Gprs ازتون کم میشه که برای راحتی بیشتر می تونید اینترنت کامپیوتر را به گوشی انتقال بدین و دیگه هیچ پولی کم نمیشه:)
راه های انتقال اینترنت کامپیوتر به گوشی به 2 صورت امکان داره.
1- استفاده از بلوتوث و برنامه مخصوص آن برای انتقال اینترنت توسط بلوتوث به گوشی
2- استفاده از مودم وایرلس برای گوشیهایی که Wlan دارن.
موفق باشید

amin-se
01-07-2008, 15:09
قبلا معرفی شده بود .

magical
02-07-2008, 19:26
ريال اونقدر كمه كه به حساب نمياد
ورژن جدید send و receive زیاده و پول کم می کنه!!!
اگه با ورژن قدیمی cellity کار کنید به ازای 100 کاراکتر یه ریال کم می کنه وتا 20 کاراکتر اصلاً کم نمیکنه چون به 1kb نمی رسه و پیغام رو می فرسته و سریع dc می شه و از اونجای که ایرانسل واحدش 1kb هستش هیچی حساب نمی شه!!
اگه پیدا نکردین براتون آپ کنم...

این نکته رو هم اضافه کنم که این برنامه یه قابلیت عالی داره که وقتی با برنامه به یه شماره sms می فرستی یه اس ام اس به طرف می ده که یه اس ام اس داری و طرف می ره تو برنامه پیغام رو می خونه و دیگه لازم نیست تا همیشه طرف بره تو برنامه بعد متوجه بشه که یه اس ام اس داره !!
این قابلیت به این صورت هستش که باید یه شماره خاص که cellity بهت می ده و با نام cellity pin تو مخاطبین اضافه کنی...
این پیغام رو از طرف خود cellity برام فرستاده شد و اینو بهم گفت ولی من هر کاری کردم درست نشد!
اون شماره رو add کردم و کنارش یه ستاره طلایی هم امد ولی هنوز دقیق روشش رو متوجه نشدم!!
ولی مطمئنم این قابلیت رو داره ، دروغ که نمی گه!!
اگه روشش رو متوجه شدین همینجا بگین...

MeHrDaD_MeNaY
02-07-2008, 20:31
ورژن جدید send و receive زیاده و پول کم می کنه!!!
اگه با ورژن قدیمی cellity کار کنید به ازای 100 کاراکتر یه ریال کم می کنه وتا 20 کاراکتر اصلاً کم نمیکنه چون به 1kb نمی رسه و پیغام رو می فرسته و سریع dc می شه و از اونجای که ایرانسل واحدش 1kb هستش هیچی حساب نمی شه!!
اگه پیدا نکردین براتون آپ کنم...

این نکته رو هم اضافه کنم که این برنامه یه قابلیت عالی داره که وقتی با برنامه به یه شماره sms می فرستی یه اس ام اس به طرف می ده که یه اس ام اس داری و طرف می ره تو برنامه پیغام رو می خونه و دیگه لازم نیست تا همیشه طرف بره تو برنامه بعد متوجه بشه که یه اس ام اس داره !!
این قابلیت به این صورت هستش که باید یه شماره خاص که cellity بهت می ده و با نام cellity pin تو مخاطبین اضافه کنی...
این پیغام رو از طرف خود cellity برام فرستاده شد و اینو بهم گفت ولی من هر کاری کردم درست نشد!
اون شماره رو add کردم و کنارش یه ستاره طلایی هم امد ولی هنوز دقیق روشش رو متوجه نشدم!!
ولی مطمئنم این قابلیت رو داره ، دروغ که نمی گه!!
اگه روشش رو متوجه شدین همینجا بگین...

آقا ميشه اين آپ كني يا لينك بدي ازش؟
:11::11:

magical
02-07-2008, 21:22
آقا ميشه اين آپ كني يا لينك بدي ازش؟
:11::11:
بفرماید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حتماً دنبال اون قابلیتش برید چون ترجمه انگلیسیم خوب نیست حتماً تو سایتش دربارش توضیح داده...